Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A végén össze fogunk hozni egy újabb Top 10es picket ezúttal alanyi jogon...iktriad
hát elnézve a sorsolást, én egy 4-12-es max 6-10-es szezon elé nézek, amivel bőven top10-es lesz a csapatkisvanek4
A 4-12nek lehet egy előnye. Justin Blackmon draft. 😊 Végre lenne egy igazi 1. számú WRünk.

Bár minek, hisz mi akkor is futunk, ha egy Top 10es QB pick irányít...
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
A végén össze fogunk hozni egy újabb Top 10es picket ezúttal alanyi jogon...iktriad
hát elnézve a sorsolást, én egy 4-12-es max 6-10-es szezon elé nézek, amivel bőven top10-es lesz a csapat
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekesség:

Minden fontos Jaguars korstzak a Carolina ellen kezdődött/kezdődik el:

1995ben a két csapat egymás ellen játszotta első pre season meccsét (Hall of Fame game Cantonban - Jaguars L)
2003ban az új HC Jack Del Rio első alapszakasz meccse a Carolina ellen volt -érdekesség, hogy 2002ben ott volt DC, és csinált 31. Dből 2.at egy év alatt- (A Jaguars kikapott 24-23ra)
2011: Blaine Gabbert első meccse kezdőként - mondjuk remélem hogy nem követi a sormintát az eredmény.iktriad
Meglett a Sorminta. Újabb L.
Gratula a Dnek, hogy meccsben tartotta a Jagst (mondjuk a sok pick közeli Newton dobásból 1et elcsíphettünk volna).
Gabbert elsőre nem volt rossz, mondjuk Koetter nem hagyta élni. A héten gyakorolják Meesterrel a snapeket. Sokat.-
MJD még mindig = Jaguars offense.
O-line. = Borzalom.
Playhívás viszontt még annál is borzalmasabb. Koetter és Jack Del Rio versenyezhet hogy kit fognak jobban utálni egész héten.
Jövő héten New Orleans. "Alig várom". A végén össze fogunk hozni egy újabb Top 10es picket ezúttal alanyi jogon...
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
amit az edzői stáb csinált a második félidőben az minősíthetetlen...
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Erre nemigen lehet mit mondani...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars inactives: Rod Issac, Jason Spitz, Aaron Kampman, Cameron Bradfield, Kassim Osgood, Matt Roth, C.J. Mosley

Matt Roth inaktív! 😕 Austen Lane lesz Mincey párja DEben...

Britton KEZD LGben Rackley helyett

5 WR aktiv ma: Thomas, Dillard, Shorts, Hill és West is!

Lowery kezd FSben, Landry lesz az SS. (Remek! 😊 )
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekesség:

Minden fontos Jaguars korstzak a Carolina ellen kezdődött/kezdődik el:

1995ben a két csapat egymás ellen játszotta első pre season meccsét (Hall of Fame game Cantonban - Jaguars L)
2003ban az új HC Jack Del Rio első alapszakasz meccse a Carolina ellen volt -érdekesség, hogy 2002ben ott volt DC, és csinált 31. Dből 2.at egy év alatt- (A Jaguars kikapott 24-23ra)
2011: Blaine Gabbert első meccse kezdőként - mondjuk remélem hogy nem követi a sormintát az eredmény.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
rossz előérzetem van a meccsel kapcsolatban, attól tartok hogy kb 27-17-re nyer a Panthers... :/Húsrágó
Ez a Panthers D tökéletes arra, hogy hosszú futásokkal teletűzdelt driveokat vezessünk ellene(persze néhány Gabbert passzal fűszerezve). A két rookie DT és a két csere LB, aki kezdeni fog a Carolinánál ma nálam azt jelenti, MJDt (és Karimot) kell használni amennyire csak lehet. És a hosszú (és remélhetőleg TDkkel végződő) driveoknak van még egy előnye. Cam és társai addig is csak nézik a meccset. (Amúgy ez az offense az első igazi tesztje lesz a védelemnek, most kiderül, nagyjából mire számíthatunk a következő hetekben nagyon jó offensek ellen.

Szerintem ha nem sokat hibázunk, és Newton belehajszoljuk egy-két nagy hibába, akkor igenis meglehet a W. Bár biztos hogy nagyon szor lesz a meccs.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
rossz előérzetem van a meccsel kapcsolatban, attól tartok hogy kb 27-17-re nyer a Panthers... :/
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MCCown cut, rögtön a szezon után. Ez egyértelmű. Felesleges megtartani, ha 0 bizalom van vele szemben (Kisvanekkel értek egyet), mert még csereként se tud majd értékelhető teljesítményt nyújtani. Ha JDR bízik benned, az most kb annyit ér, mint egy magyar belpolitikai nyilatkozat... De ha már Gabbertet tette a kezdőbe, akkor nem maradt több opció, ahogy játszik úgy játszik, büszkék leszünk rá és keressük a bíztató jeleket. 😊 Rájátszás felejtő, pozitív mérleg felejtő, ergo Jack felejtő. Jövőre jön vissza Peyton, Houston megízleli a PO édes kenyerét, és ebben a csoportból kellene majd kijutni... vagy egy ligaszerte magasan elismert figurát hozzanak, vagy attól tartok Koettert hamarosan kikezdenék. BTW egyetértek N-Drew-val: most lenne érdemes lecserélni JDR-t Koetterre!

Gene állása szerintem is biztos: ahogy én képzelem, Wayne interjúztatta a jelölteke, ott mindenki elmondta a vízióját, hogy képzeli a Jags jövőjét, milyen úton jutna el oda. És Wayne-nek valószínűleg tetszett Gene azon elképzelése, hogy radar alatti emberekből építene fel egy masszív és nagyon olcsó(!) csapatot. Jelenleg úgy tűnik, hogy ez nem jön be, de 1-2 szezont még biztosan kitartanak majd mellette.Húsrágó
Ha az offense Gabbert alatt biztató jeleket mutat főleg a passz játékban (A futójátékkal nem volt és nincs semmi baj) a következő 14 meccsen, és mondjuk csak 7-9 jön, (ami simán kinéz), akkor Koetternek komoly sansza lehet előlépni. Newm fog sokat kérni se még(Ha jacket kirúgják, 5 milliót ki kell fizetni neki, mert még 1 éve van a szeződéséből), mert nincs nagyon mire még. Tökéletes az öregnek. A Rooney szabályt meg majd azzal megoldjuk, hogy Tuckert is meginterjúvolja a vezetés 😊

Gene irányt akkora volt a bizalom, mikor kinevezték, hogy 2× is elő lett léptetve 2 hét alatt. Először megkapta Shack Harris titulusát, aztán (mivel úgy tudom a Browns is vitte volna GMnek, Weaver megadta neki ezt az addig nem létező titulust. Mondom, nagyon sokat jelent, hogy 95 óta itt van.
És még valami, amikor Coughlint (szurkolói nyomásra....) 2002 után kirakták, azt mondta az öregnek, hogy Genet mindenképp tartsa a csapatná!(tehát ő is sokra tartotta/tartja - ami nem rossz ajánlólevél)!

Ez a Rackley-Britton dolog még nem 100as, majd ma kiderül. De sokat gyakorolt állítólag LGben Eben a héten. Plusz sokan azt tartják, hogy Rackleyt igazából nem LGben hozták, hanem Meester utódnak, csak egyelőre LG poszton tanul bele a dolgokba. De egyelőre tényleg sok az ugrás neki a DIv IIből az NFLbe. Mondjuk ha Britton játszik LGt és bevállna én hagynám ott, és vagy FAben vagy draft utján jövőre hoznék egy RT-t(hacsak Whimper nem produkéál még 10-12 jóü meccset RTben.

És teszteljük Oesher pontját. Eddig 1-1re áll. HA megint szívunk, átadom másnak a lehetőséget hogy belinkelje, ha W lesz, akkor meg folytatom jövő héten:
take a look at these 10 things the Jaguars must do to beat Carolina Sunday:

1.Protect the passer. It’s always critical. Never more so than with a rookie starting quarterback.

2.Let the kid throw. Gabbert’s strength for now is the ability to make passes most quarterbacks can’t make. Put him in the position to make them.

3.Pressure and contain. Cam Newton must be pressured, but you can’t let him outside the pocket, either. The Jaguars’ defensive tackles need to disrupt from the interior.

4.Get Charles Johnson blocked. The Panthers’ defensive end is a force. Eugene Monroe needs to keep him off Gabbert.

5.Play through the mistakes. Gabbert is going to make mistakes. This team’s defense is good enough to keep the Jaguars in the game in spite of them.

6.Limit the big plays. Newton has made a stunning number of plays downfield. The Jaguars need to pressure Newton up front to take pressure off the secondary.

7.Limit turnovers. Except for turnovers, the Jaguars had a chance to beat the Jets Sunday. It’s hard to “except” four turnovers.

8.Channel the energy. Gabbert is the new face of the franchise, and there’s a feeling in the locker room that this move was inevitable. Time to settle in and play.

9.Take advantage of mistakes. Newton threw three interceptions last week. Turn his errors into points.

10.Run Mo-Jo. Always critical and that doesn’t change this week. The Jaguars need to open up the offense. If they do, that will make Jones-Drew even more effective.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan


1. Iktriad! Most írtad, hogy már sajnálod, hogy MSW-t elzavarták. Visszaolvashatsz, mit írtunk Húsrágóval az elküldésénél... nem vagyunk váteszek, csak egyszerűen egyértelmű volt, hogy pocsék ötlet elküldeni a legjobb WR-t egy semmit nem bizonyított Hill-ért (aki meg most sérült is, hogy még szebb legyen)! N-Drew
Voltak kihágásai, meg felesleges mondatai, de ne szenteskedjünk. Ez még bőven belefért, most is egyetértek N-Drew-val. Annyi hely van a cap alatt...



3. JDR... áhh, ez az ember idén 10 milliót keres. Garrard 9 millióját sajnálták (csináltak volna neki egy átstruktúrált új szerződést), akkor egy 50%-os, kapkodó, innentől maga körül mindent szanaszét vágó főedzőt minek tartunk meg év végéig??? Ne adj Isten az újabb remek döntése miatt Gabbert megsérül, akkor mit csinál? Visszaküldi McCown-t és azt mondja neki bizalmaskodva(megint), hogy te vagy az én emberem? Épp most dobta be őt is a kútba DG után. N-Drew
MCCown cut, rögtön a szezon után. Ez egyértelmű. Felesleges megtartani, ha 0 bizalom van vele szemben (Kisvanekkel értek egyet), mert még csereként se tud majd értékelhető teljesítményt nyújtani. Ha JDR bízik benned, az most kb annyit ér, mint egy magyar belpolitikai nyilatkozat... De ha már Gabbertet tette a kezdőbe, akkor nem maradt több opció, ahogy játszik úgy játszik, büszkék leszünk rá és keressük a bíztató jeleket. 😊 Rájátszás felejtő, pozitív mérleg felejtő, ergo Jack felejtő. Jövőre jön vissza Peyton, Houston megízleli a PO édes kenyerét, és ebben a csoportból kellene majd kijutni... vagy egy ligaszerte magasan elismert figurát hozzanak, vagy attól tartok Koettert hamarosan kikezdenék. BTW egyetértek N-Drew-val: most lenne érdemes lecserélni JDR-t Koetterre!

Gene állása szerintem is biztos: ahogy én képzelem, Wayne interjúztatta a jelölteke, ott mindenki elmondta a vízióját, hogy képzeli a Jags jövőjét, milyen úton jutna el oda. És Wayne-nek valószínűleg tetszett Gene azon elképzelése, hogy radar alatti emberekből építene fel egy masszív és nagyon olcsó(!) csapatot. Jelenleg úgy tűnik, hogy ez nem jön be, de 1-2 szezont még biztosan kitartanak majd mellette.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A nap híre: Tania Ganguli szerint Britton LG(!)ben térhet vissza, mert Rackley egyelőre szenved ott, viszont Whimper egész jó volt RTben első két meccsen...
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-09-23/usual-suspects-practice-eben-britton-works-guard

Ime a -jó hosszú- végső injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/23/2444871/nfl-injury-report-jaguars-panthers-9-23
Kampman, Osgood out. Mrcedes, Derek Cox és Hill(!) valószinű(proable). Viszont Matt Roth megsérülhetett, mert ma szerepelt elöször a litán, de egyből kérdéses a játéka. Az gáz lenne, ha se kampman, se Roth nem játszana. Nem tudom Austen Lane (vagy Chick) milyen formában van. Bár utóbbit 1. meccs után dicsérték.iktriad
Ajaj. Rackleyben én bíztam, ne kezdjen már szenvedni! Brittonnal LG-ben legalább rendben lehet a bal oldal, de a jobb oldal...

Roth kellene nagyon (nem gondoltam volna, hogy ilyet le fogok írni), a többiek egyszerűen kevesek lesznek, megint szétdobálják a secondaryt, és mindenki azokat a nyomorultakat szídja majd ott hátul.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Én nem hiszem, hogy JDR lenne a hunyó. Szerintem a menedszment/tulaj nem akarta kifizetni Gerrardnak a sok milliós bónuszát - pláne látva a jegyeladásokat - ez tiszta sor. Nyilván McCownnel időt akartak nyerni, ez 2 meccsig tartott.
Ha az offensive fal renben van és nincs esély arra, hogy állandóan zúzni fogják, akkor semmit próblémát nem látok Gabbert kezdetésében. Top 10ben draftolt QBknál manapság megszokott, hogy azonnal kezdenek, és sokszor be is válik (lásd Newton, Stafford, Bradford stb). Ha beválik, akkor senki nem fog emlékezni erre a közjátékra, ha nem, akkor ez lesz a legkisebb baj.

Én mindenestre sok szerencsét kívánok Gabbertnek ez első nfl meccsén.DC
Azért azt mondani, hogy Newton már be is vállt, kissé merész 😊Deny
két 400+ yardos meccsel kezdeni, ez egyszerűen más dimenzió, mint amihez itt szoktunk. Mi két 200+ yardos meccsnek is örülünk, két egymást követő meccsen 300+ és könnyek szöknek a szemekben, 400+ maga a nirvana - körtáncot járunk Hősök terén és Jaguars mezeket húzunk a hét vezér szobraira!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én nem hiszem, hogy JDR lenne a hunyó. Szerintem a menedszment/tulaj nem akarta kifizetni Gerrardnak a sok milliós bónuszát - pláne látva a jegyeladásokat - ez tiszta sor. Nyilván McCownnel időt akartak nyerni, ez 2 meccsig tartott.
Ha az offensive fal renben van és nincs esély arra, hogy állandóan zúzni fogják, akkor semmit próblémát nem látok Gabbert kezdetésében. Top 10ben draftolt QBknál manapság megszokott, hogy azonnal kezdenek, és sokszor be is válik (lásd Newton, Stafford, Bradford stb). Ha beválik, akkor senki nem fog emlékezni erre a közjátékra, ha nem, akkor ez lesz a legkisebb baj.

Én mindenestre sok szerencsét kívánok Gabbertnek ez első nfl meccsén.DC
Azért azt mondani, hogy Newton már be is vállt, kissé merész 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap híre: Tania Ganguli szerint Britton LG(!)ben térhet vissza, mert Rackley egyelőre szenved ott, viszont Whimper egész jó volt RTben első két meccsen...
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-09-23/usual-suspects-practice-eben-britton-works-guard

Ime a -jó hosszú- végső injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/23/2444871/nfl-injury-report-jaguars-panthers-9-23
Kampman, Osgood out. Mrcedes, Derek Cox és Hill(!) valószinű(proable). Viszont Matt Roth megsérülhetett, mert ma szerepelt elöször a litán, de egyből kérdéses a játéka. Az gáz lenne, ha se kampman, se Roth nem játszana. Nem tudom Austen Lane (vagy Chick) milyen formában van. Bár utóbbit 1. meccs után dicsérték.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Az már megvolt, ez csak az első kezdése lesz 😊Wyatt
Igaz, igaz... 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nem hiszem, hogy JDR lenne a hunyó. Szerintem a menedszment/tulaj nem akarta kifizetni Gerrardnak a sok milliós bónuszát - pláne látva a jegyeladásokat - ez tiszta sor. Nyilván McCownnel időt akartak nyerni, ez 2 meccsig tartott.
Ha az offensive fal renben van és nincs esély arra, hogy állandóan zúzni fogják, akkor semmit próblémát nem látok Gabbert kezdetésében. Top 10ben draftolt QBknál manapság megszokott, hogy azonnal kezdenek, és sokszor be is válik (lásd Newton, Stafford, Bradford stb). Ha beválik, akkor senki nem fog emlékezni erre a közjátékra, ha nem, akkor ez lesz a legkisebb baj.

Én mindenestre sok szerencsét kívánok Gabbertnek ez első nfl meccsén.DC
Az már megvolt, ez csak az első kezdése lesz 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Én nem hiszem, hogy JDR lenne a hunyó. Szerintem a menedszment/tulaj nem akarta kifizetni Gerrardnak a sok milliós bónuszát - pláne látva a jegyeladásokat - ez tiszta sor. Nyilván McCownnel időt akartak nyerni, ez 2 meccsig tartott.
Ha az offensive fal renben van és nincs esély arra, hogy állandóan zúzni fogják, akkor semmit próblémát nem látok Gabbert kezdetésében. Top 10ben draftolt QBknál manapság megszokott, hogy azonnal kezdenek, és sokszor be is válik (lásd Newton, Stafford, Bradford stb). Ha beválik, akkor senki nem fog emlékezni erre a közjátékra, ha nem, akkor ez lesz a legkisebb baj.

Én mindenestre sok szerencsét kívánok Gabbertnek ez első nfl meccsén.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha azt hitték, hogy egész évben hiba nélkül fog játszani, akkor tényleg nagy hülyék, ha meg számoltak az ilyen teljesítménnyel akkor miért Gabbert a kezdő QB. Ha bíznak a srácban akkor már a Titans ellen is őt kellett volna játszatni, ha meg úgy gondolják, hogy még tanulnia kell, akkor meg még McCown-nak kéne lennie az irányítónak. kisvanek4
+1
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
jelenleg én inkább N-Drew oldalán állok JDR ügyben, mint iktriad-én. Azt nem értem az egészben, hogy mit vártak McCown-tól, hogy az első rossz meccs után leültetik? Ha azt hitték, hogy egész évben hiba nélkül fog játszani, akkor tényleg nagy hülyék, ha meg számoltak az ilyen teljesítménnyel akkor miért Gabbert a kezdő QB. Ha bíznak a srácban akkor már a Titans ellen is őt kellett volna játszatni, ha meg úgy gondolják, hogy még tanulnia kell, akkor meg még McCown-nak kéne lennie az irányítónak. Nem is beszélve arról amit N-Drew írt, hogy ezek után a csapat hogy fog bízni JDR-ben? Vagy ha lesérül Gabbert, akkor McCown magában?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
03 és 08 között Harrisé volt a döntő szó. Detroitban tanácsadó. Gene Smith itt van a csapattal 95 óta. Fred Taylort pl. ő scoutolta a Jags számára.

Garrard - Leftwich "Jaguars utáni" karrierje vár majd rá(backup QB). Amig még bírja.

Smith - jó, néhány scout manőverét (Hart, Carey elsősorban) nem szeretem, de attól még szépen építkezik. És ma Kuharsky is azt írta ESPN chaten, 2-3 évig még tuti ő lesz itt a góré. Mellesleg egyre többen mondják, hogy az eddigi idei QB húzásokkal ellentétben most valószínű ráparancsolt Jackre Gabbert ügyben. Amúgy Jack azt mondta, első hét előtt is gondolkodott ki kezdjen Gabbert vagy McCown.

Annak meg nagyon örülök hogy Tebow nem nálunk van és hogy Genet nem érdekli a kritika. Az Alualu pick pl eddig nagyon is őt igazolja. Reméljük vasárnaptól Gabbert is. AMúgy most ő van éppen a Sports Illustrated honlapjának címlapján. És egy újabb cikk, ami dicséri a Jags döntését, hogy Gabbert ilyen hamar megkapja a lehetőséget.
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/don_banks/09/22/newton.gabbert/index.html?sct=nfl_t11_a1

Még egyszer mondom, értem, és itt-ott osztom a fenntartásaidat és maximálisan tiszteletben tartom a véleményedet.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
JDR "csak" 5 millát keres idén (is).

Genenek nem kell az állást mentenie, az ő helye majdnem atombiztos jelenleg. Ha Gabbertből Jamarcus II lesz, akkor lehet hogy veszélybe van az állása...Jacknek viszont tény make or break van. Ez a 2 meccses "McCown a kezd QB" dolog retrospektiv hülyeségnek tűnik, de ezzel is Gabbertnek nyert időt. BG előbb vagy utóbb úgyis kezdett volna. JDRék az előbb mellett gondoltak. Csak mondom, érdemes körülnézni hogy reágált a döntésre a fanbase. (Pezsgőbontás Klán... Pardon Jacksonfalván.) Hülyén lett megoldva az átmenet ez tény, de most úgy min 2 évre mindenki befogja a pofáját Jaguars QB ügyben. Ha Blaine elkapja a fonalat, akkor a 2 évből (sokkal) több is lehet.

MSWnnek lejárt a szerződése. Nem kaphattak volna érte semmit. Ha meg tenderelik, senki sem vitte volna el. Lásd még Garrard (Ja, a csávókám - minden tisztelet mellett jelenleg Underwooddal privát workkoutozi,k ahelyett hogy csapata lenne. Pedig eltelt már több mint 2 hét... ). Mondjuk Mike inkább a pofázásával tetette ki magát legfőképp a csapatból tavaly.

Gene csapatépítésével kapcsolatban vannak fenttartásaim(Lásd még Black & Teal cikkeim), de a D kezd végre ütöképesnek kinézni (jó erről főleg a FAk tehetnek...bár a DT duónkat nem adnám oda csak Suhért). Az offense újjáépítést majd Gabbert 2-3 teljes szezonja után lehet értékelni.

Jack kapkodása nekem se tetszik QB ügyben (sem). Van egy olyan érzésem, hogy idén látjuk őt, mint HC -lassan sajna nekem is kezd pár dolog (nagyon) nem tetszeni vele kapcsolatban. Viszont miért is cseszi el Gabbert karrierjét? Mert játszatni akarja? Dalton és Newton egyelőre elcseszettnek tűnik? Nekem nem. Olvasva a vélenményeket Mayocktól Pete Priscoig(jó rajta nem lepődöm meg) a teljes szaksajtó üdvözli a mai döntést.
iktriad
Elsőként elismerem, hogy JDR fizuját benéztem, bár Te is utaltál rá, hogy az 5 millió is rengeteg a produkciójáért.

Gabbert karrierjét azért cseszheti el, mert ellentétben Cincy-vel és a Carolina-val ebben a csapatban volt használható QB... az ő kezdésük kényszer szülte kaland, ami jelen állás szerint mindkét csapatnál minimum ígéretesnek tűnik. Csakhogy rohadt nagy lutri meddig marad így, mikor látunk olyat, hogy sérülés lesz valamilyen play-nél, mert rögtön mehettek a mély vízbe és adott szituban a rutinos róka pontosan tudta volna mit kellett volna csinálni, ők meg még nem. Most már Blaine-nel együtt hármukról beszélek.

Garrard itt jön a képbe. Szerintem ő maga is meglepődött, hogy egyetlen igazán jó év után megdobták egy 60 milliós szerződéssel... JDR és Smith nyakig benne voltak ebben Shack Harris mellett.
Ráadásul egyre furább nekem a Lions draftjait nézve, hogy vajon mennyire érdemelte meg az egyedül rá irányított negatív kritikákat részünkről a jó öreg Shack... csak mert azóta, hogy átköltözött Michigan-be, valamiért többnyire bitang jó játékosokat visz Detroit-ba (ott sem csak ő dönt persze). Fura nem? Azt még el tudom képzelni, hogy ott keményebb feltételekkel munkálkodhat, mert nálunk Wayne "Apó" ugyebár nem igazán presszionálja a szakmai stábot, tehát ez valódi faktor lehet.
Visszatérve DG-hoz ő kivárásra játszik szerintem. Pat Kirwan-nek volt egy igen eredeti érvelése arra nézve az nfl.com-os szakértők közül, hogy miért is jó ez neki. Szerinte, mivel ő kezdeni akar valahol, ki kell várnia kb. 4 hetet, mert addigra a még friss védelmek az orrba-szájba alkalmazott blitz-ek miatt egy csomó kezdő QB-t elintéznek, akik mögött nem lesz használható ember. Ekkortól lehet Garrard-time... meredek, de van benne logika, bár a hosszú távú kezdő posztot én is nehezen tudom elképzelni, hacsak nem fog innentől 2007-es üzemmódba kapcsolni.

Smith ügyében nem fogunk egy húron pendülni, továbbra is tartom, hogy JDR-val együtt mennie kell, ahogy egy kinti fórumon fogalmazta meg valaki, GM-nek Jacksonville-be "football guy" kell, nem scout, mert be kell terelni a népet a stadionba! Hidd el én is rühellem mindig felhozni a jegyeladás dolgot, de egyszerűen muszáj, elvégre a profi amerikai foci manapság elsősorban már üzlet.
Itt kitérnék arra is, hogy a "frenetikus" fanbase, amelyik Garrard vezetéknevét sem tudta megjegyezni 4 év alatt, nem biztos, hogy olyan rohadt türelmes lesz Gabbert-el. A Mizzou nem a Gators ugyebár... ráadásul szerintem nálunk még Tebow-t is elkezdték volna cseszegetni, ha mondjuk egymás után 3-4 meccsen szarul játszott volna. Amúgy érdemes megnézni a hivatalos honlapon az aktuális szavazást! A kérdés az, hogy ki nyeri idén az AFC South-t... a Colts a második és keményen feljövőben van a Texans-ra, míg a Titans alig mérhető. Ilyen figuráktól ne várj belátást, ha még azt sem vették észre, miszerint Manning nem valószínű, hogy az idén még visszatér, márpedig nélküle az Indy...

MSW esetében szintén másképp látjuk a dolgokat. Tudom, hogy lejárt a szerződése, kellett volna adni neki egy újat! Azért beszéltem nála értékről, mert a Jax WR-ek közül neki volt olyan egyedül (mármint komolyabb). Az meg, hogy csajozott Seattle-ben meccs előtt, vagy éppen több labdát akart legjobb elkapónkként... hát ez itt nem kóristalányok gyülekezete. Ettől még nem lesz balhés, vagy nagypofájú. A tender dolgot adom egyébként, valóban rajtunk maradt volna... de én meg MSW homer volnék egy kicsit, úgyhogy nekem tetszett volna a dolog 😉

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai állejtő adat: Eugene Monroe eddig 2 meccs alatt össz-vissz 1 QB hitet engedélyezett:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/09/22/three-to-focus-on-jaguars-panther/
Mondjuk se a Titans DEje Hayes, se a Jets DEi nem tartoznak a félelmetes pass rusherek kategóriájába. Charles Johnson lesz az első komoly tesztje Eugenenak idén. De ha őt és a másik oldalról Greg Hardyt meg tudja fogni a Jags akkor Gabbertnek is több ideje lesz körülnézni. (Amúgy Guy Whimper sem játszott Lageman szerint rosszul múlt héten, sőt. És most Britton visszatér kezdeni RTbe.)

Mathis Newtonról és Steve Smithről, Marcedes a vádlijáról és az offensről beszél. És bemutatkozik Chastin West is:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4239

És Koetter az új Gabbert vezette offensről:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10555
BG áthívhatja már a playeket, de még nem kap teljesen szabad kezet. De továbbra is MJD köré épül még az offense.
Ami ezen a héten nem is baj. Hosszú driveokat kell produkálni, lehetőleg a földön, hogy Newtonék többnyire az oldalvonalról nézzék a meccset. A Panthersnél két rookie DT van, és már két kezdő LBt (a D lelkének tartott Beasont és Thomas Davist) elvesztettek. Hacsak nem szedjük szét őket a levegőben (a secondary sem az a vasbeton, és a kezdő SS; Godfrey valószínűleg nem játszik -egy bizonyos Sean Considine nevű játékos pótolhatja. Valahonnan ismerősen cseng ez a név, de nem tudom honnan 😊 ) MJDtől 100+ futott yardos meccset akarok látni. Minimum.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csütörtöki injury report:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/22/2442937/nfl-injury-report-panthers-jaguars-9-22
Jó hír: Marcedes, Alualu és Cox teljes értéküen edzett. Tehát Lewis valószinű visszatér, és segíthet blokkolni és a passz játékban is.

Rossz hír hogy Osgood továbbra sem edzett (a héten szerintem nem játszik- a STből hiányozni fog) és Hill is még limitált volt. Ha egyikük sem játszik, WRben elég vékonyak leszünk (Thomas, Shorts, Dillard és az új fiú, Chastin West). Remélem hogy látunk valamit -sőt, ha jól megy akár sokszor is- vasárnap a Gabbert -> Shorts kombinációból.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hülyén lett megoldva az átmenet ez tény, de most úgy min 2 évre mindenki befogja a pofáját Jaguars QB ügyben.

(...)

Jack kapkodása nekem se tetszik QB ügyben (sem). Van egy olyan érzésem, hogy idén látjuk őt, mint HC -lassan sajna nekem is kezd pár dolog (nagyon) nem tetszeni vele kapcsolatban. Viszont miért is cseszi el Gabbert karrierjét? Mert játszatni akarja? Dalton és Newton egyelőre elcseszettnek tűnik? Nekem nem. Olvasva a vélenményeket Mayocktól Pete Priscoig(jó rajta nem lepődöm meg) a teljes szaksajtó üdvözli a mai döntést.

Ja és mondok még valamit. Peyton Manning első szezonja 3-13as volt a Coltsnál. Szerinted érdekel valakit Indyben, hogy így kezdődött a Manning éra?... Valamikor és valahol el kell kezdeni. (Persze nem akarom azt suggalni, hogy a Gabbert éra olyan lesz mint a Manning éra. Max remélni merem.)

iktriad
A házaddal azért ne fogadj rá, hogy sérülést kivéve Gabbert lesz a kezdő QB egész évben, nem hogy 2-3. Miért kapkod JDR? Mert menti az állását --> nincs ez még lefutva. A végén talán még ő is beáll dobálni egy kicsit a móka kedvéért. Vezetőedző tanoncok meg serényen jegyzetelnek nap-mint-nap, hogy mit ne csináljanak.DoM
Ha Gabbert nem sérül le, nem fog McCown idén visszajönni kezdeni. (Ha meg igen, akkor Luke jön egy kisebb összeggel nekem a jinxért). Viccet félretéve, ha Gunshine nem válik harcképtelenné, idén mostantól végig ő kezd.