Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes Lewis még tegnap este az ESPNen a Garrard cutról:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27607/so-about-new-jaguars-starter-mccown

Kíváncsi leszek, mivel ma már van edzés, mit fognak szólni majd a többiek.

Update: sok veterán szerint már nagyon időszerű volt a lépés, és állítólag Davidegy ideje elvesztette a tekintélyét a csapatban:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/7/2409842/jaguars-simply-lost-faith-in-david-garrard

Ez a kép tegnap kora délután készült. 1 órával később Geneék közölték Daviddel a döntést. Mostantól a az alsó sarokban látható úron múlik minden.
http://photos.jacksonville.com/mycapture/enlarge.asp?image=37580980&event=1316617&CategoryID=8543iktriad
Ez mind szép és jó.
De miért nem hamarabb.
Miért nem az 53ra szűkítésnél?Bazzani
Nem tudom. Nekem se tetszik az időzítés ez van.

Armando: Ha ez 1 héttel előbb történik, akkor megkérdeztem/megkértem volna a Jags honlap (akkori) webdizájnerét, hogy kijárja a tribute videót. Ehéttől sajna máshol dolgozik a csávó. Remélem, hogy lesz valami Davidről, mert azért szép dolgokat (is...) tett le az asztalra, még ha fél Jacksonville (ahogy N-Drew is utalt rá) most biztos örömmámorban úszik (Pl. majdnem minden Jags blog (leszámítva khm egyet - ki lehet találni melyiket) inkább pozitívan áll a váltáshoz...).
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
És egy kurva best of David videot igencsak megérdemelt volna,de ezek szerint az öreg,meg a csikó"CSŐR" már erre is sajnálják a pénzt...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
....

Azért sajnálom az öreget(mondjuk én rossz GM lennék,tele emóciókkal,nálam még Jimmy Smith is a Rosteren lenne 😂 )
Egyszerűen többet érdemelt volna-ennyi
Már csak ezt nem értem,hogy lehet JDR ilyen gerinctelen?????-remélem ő is megy,mminél hamarabb,mert ő it szerintem egy eléggé nagy fék!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marcedes Lewis még tegnap este az ESPNen a Garrard cutról:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27607/so-about-new-jaguars-starter-mccown

Kíváncsi leszek, mivel ma már van edzés, mit fognak szólni majd a többiek.

Update: sok veterán szerint már nagyon időszerű volt a lépés, és állítólag Davidegy ideje elvesztette a tekintélyét a csapatban:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/7/2409842/jaguars-simply-lost-faith-in-david-garrard

Ez a kép tegnap kora délután készült. 1 órával később Geneék közölték Daviddel a döntést. Mostantól a az alsó sarokban látható úron múlik minden.
http://photos.jacksonville.com/mycapture/enlarge.asp?image=37580980&event=1316617&CategoryID=8543iktriad
Ez mind szép és jó.
De miért nem hamarabb.
Miért nem az 53ra szűkítésnél?

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes Lewis még tegnap este az ESPNen a Garrard cutról:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/27607/so-about-new-jaguars-starter-mccown

Kíváncsi leszek, mivel ma már van edzés, mit fognak szólni majd a többiek.

Update: sok veterán szerint már nagyon időszerű volt a lépés, és állítólag Davidegy ideje elvesztette a tekintélyét a csapatban:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/7/2409842/jaguars-simply-lost-faith-in-david-garrard

Ez a kép tegnap kora délután készült. 1 órával később Geneék közölték Daviddel a döntést. Mostantól a az alsó sarokban látható úron múlik minden.
http://photos.jacksonville.com/mycapture/enlarge.asp?image=37580980&event=1316617&CategoryID=8543
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, jogos és ésszerű mindkettőtök érvelése.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk a Miami, Seattle vagy a Washington QB helyzetét elnézem, nem hiszem hogy nem jelentene ott DG erősítést.iktriad
ezen csapatok már befejezték a felkészülést, meg van a depth chart, eltervezték, hogy ki legyen a QB, nem akarnak újat igazolni.

ha mégis lenne felé érdeklődés, akkor is tudják, hogy Garrard ki lesz vágva, így picket se adnak érte, mert ha akar, elvihetik ingyen. ha meg nem akar, és elmegy egy másik csapathoz, nekik az is irreleváns. hiszen mit érdekli a miamit az, hogy garrard épp washingtonban, seattleben vagy jacksonvilleben van? semmit. ha akar, jöjjön ingyen, ha nem akar, akkor meg ott van náluk az a 2-3 QB, aki végigdolgozta az edzőtábort.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Nem akarok túl okosnak tűnni, de gondolom nem volt érdeklődő...Rolni
Valóban erre én is gondoltam, de nevetséges, hogy egy hátsó körös picket sem lehet szerezni egy olyan irányítóért, aki egy nappal ezelőtt nálunk (igaz ez nem túl magas mérce) még kezdőnek számított.npetiii
Mondjuk a Miami, Seattle vagy a Washington QB helyzetét elnézem, nem hiszem hogy nem jelentene ott DG erősítést. Nem tudom volt e terv/kisérlet tradere, majd igyekszem tudakozódni a kérdésben a 'kinti' forrásaimnál.iktriad
Gondolom a 9 millás fizuja sem segítette a dolgot, meg valahogy ha az ember elkezd ajánlgatni egy játékost, főleg ilyen szituban, akkor úgyis már sejti mindenki, hogy előbb-utóbb cut lesz.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ez egy nagyon jó kérdés!iktriad
Nem akarok túl okosnak tűnni, de gondolom nem volt érdeklődő...Rolni
Valóban erre én is gondoltam, de nevetséges, hogy egy hátsó körös picket sem lehet szerezni egy olyan irányítóért, aki egy nappal ezelőtt nálunk (igaz ez nem túl magas mérce) még kezdőnek számított.npetiii
Mondjuk a Miami, Seattle vagy a Washington QB helyzetét elnézem, nem hiszem hogy nem jelentene ott DG erősítést. Nem tudom volt e terv/kisérlet tradere, majd igyekszem tudakozódni a kérdésben a 'kinti' forrásaimnál.
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Kicsit meglepett a Garrard ügy, de mivel sosem szerettem (mert Leftwich fan voltam) nem bánom a dolgot. Az már egy másik kérdés, hogy miért most és miért így, de ezt látom már kivesézte mindenki. Bennem egyetlen kérdés motoszkál igen erőteljesen, amit N-Drew egy fél mondat erejéig említett is: miért nem trade????npetiii
Na ez egy nagyon jó kérdés!iktriad
Nem akarok túl okosnak tűnni, de gondolom nem volt érdeklődő...Rolni
Valóban erre én is gondoltam, de nevetséges, hogy egy hátsó körös picket sem lehet szerezni egy olyan irányítóért, aki egy nappal ezelőtt nálunk (igaz ez nem túl magas mérce) még kezdőnek számított.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Kicsit meglepett a Garrard ügy, de mivel sosem szerettem (mert Leftwich fan voltam) nem bánom a dolgot. Az már egy másik kérdés, hogy miért most és miért így, de ezt látom már kivesézte mindenki. Bennem egyetlen kérdés motoszkál igen erőteljesen, amit N-Drew egy fél mondat erejéig említett is: miért nem trade????npetiii
Na ez egy nagyon jó kérdés!iktriad
Nem akarok túl okosnak tűnni, de gondolom nem volt érdeklődő...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
most, hogy felszabadult 9 millió, remélem leigazolnak valami használható OL/WR/DB-t (esetleg mindhármat, de az túl szép lenne...)karma
Gyanítom hogy idén már nem nagyon fogunk költeni. Meg nagyon nincs is kit már. Max trade lehet, ha az említett 3 poszt nagyon gáz lenne. De DBknél már jött különben is 3 új ember FAről + 2 a draftról....O-falnál még lehetnek változások, mert McCown 'törékenyebb' mint David volt és Gabbertről meg nem tudjuk, mennyire bírja a strapát.


Kicsit meglepett a Garrard ügy, de mivel sosem szerettem (mert Leftwich fan voltam) nem bánom a dolgot. Az már egy másik kérdés, hogy miért most és miért így, de ezt látom már kivesézte mindenki. Bennem egyetlen kérdés motoszkál igen erőteljesen, amit N-Drew egy fél mondat erejéig említett is: miért nem trade????npetiii
Na ez egy nagyon jó kérdés!
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Kicsit meglepett a Garrard ügy, de mivel sosem szerettem (mert Leftwich fan voltam) nem bánom a dolgot. Az már egy másik kérdés, hogy miért most és miért így, de ezt látom már kivesézte mindenki. Bennem egyetlen kérdés motoszkál igen erőteljesen, amit N-Drew egy fél mondat erejéig említett is: miért nem trade????

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most, hogy felszabadult 9 millió, remélem leigazolnak valami használható OL/WR/DB-t (esetleg mindhármat, de az túl szép lenne...)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi folyik Nálatok?! S hol van iktriad???
hopp, emlékszem, azt írta, hogy elmegy valahová. Itt van minden legapróbb rezdülésnél, s pont a távolléte alatt hoznak egy ilyen horderejű döntést. 😀tomi-tomi
nem merték volna szeme láttára... 😀 😀 😀Húsrágó
Pedig GM Gene kapott direktbe egy kérdést tőlem hétfő este irányítóügyben(komolyan!). Mondjuk Hasselbackről érdeklődtem nála....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad jelenti, hogy visszatért és I.K.T.R.I.A.D.-dal közösen elemzi az adatokat és a fejleményeket.

Hát ez rendesen mellbe vágott mint mikor Elliot Vancet és Greg Wondert előszőr meglátták a Coimbra fivéreket. (y Azevedo bizony) 😊
A legdurvább az, hogy Glazer és Mark Long szerint a csapat nagy része se nem volt sokkban, se nem volt meglepve a döntéstől. Valaki azt is mondta, hogy nem volt már bizalom, ami el lehetett volna veszteni (OUCH).
Ha objektíven nézzük (amire én sokszor képtelen vagyok)érett ez 1 ideje. Tudom hogy David sérült volt pre alatt, de nem volt túl jó. McCown igen és nem csak a pre meccseken hanem az edzőtáborban is.
Kiváncsi vagyok bele lehet e lépni ugyanabba a folyóba kétszer. Ha igen, nem adjunk McCownnak 60 milliós új szerződést év végén. 😊

Davidnek sok sikert, kívánom hogy még legyen lehetősége bizonyítani.

Bocsi, de kell egy kis idő mikor felocsúdok a hírből.

PS: Kicsit most hülyén néz ki az új sígem felirata...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mi folyik Nálatok?! S hol van iktriad???
hopp, emlékszem, azt írta, hogy elmegy valahová. Itt van minden legapróbb rezdülésnél, s pont a távolléte alatt hoznak egy ilyen horderejű döntést. 😀tomi-tomi
nem merték volna szeme láttára... 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Már a reggeli székletem sem volt teljesen rendben (túl sok pia az utóbbi napokban), de ez a hír végképp sokkolt. Valaki bekente a szopóálarcot technokollal és ráadta a jaguárra...

100%-ig biztos voltam abban, hogy Garrard marad a kezdő, mert így esélytelen JDR az állásának megtartására. Vagy jövőre van valami jobb ajánlata mint divIII-as titánokból Manningverő brigádot faragni?

N-Drew 5 pontjával végtelenül egyetértek: manapság egy jó keresztégetésen is többen vannak mint egy Jags meccsen...

kérdés, hogy kit választanak jövőre a top5 pickkel. Csak nehogy az új edző -> új QB jöjjön, mert akkor tényleg k.drága volt Gabbert idén. Todd a Traktoros viszont kezdhet melegíteni, mert pár forduló múlva már minimum a padon ül!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Hát ez ütött, mint Bivalybasznádi Palkó (Ulpi 😀 😉 ) háromhetes mosatlan munkás-zoknija..N-Drew
Mivan mivan? Paraszt vagyok? (értem ám)
Tomitomiék folyatják együtt a tökükről az izzadtságot ami nekem túl szadó-homoerotikus, arra persze egy rossz szavad nincs! 😀

Megmondom mi történt. Belsős ulpinfó következik.
Meghallgatták a podcastet, amiben "Mr. Mindenképpen" kritizálta a Rio grande tervet a QB kérdésben, somos úr erős támogatásával. És véletlen egy kínai fordítógoogle progi lefrodította nagymacskák foltos nyelvire. Erre tessék, robbant a sz@rkupac! Szal én csak rákérdeznék podcast topicban a két elvtárs pontos címére.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
I'm reporting the Jaguars today have informed starting QB David Garrard they are releasing him! Luke McKown will start opener! Shocker!!!Bébé
Hát ez ütött, mint Bivalybasznádi Palkó (Ulpi 😀 😉 ) háromhetes mosatlan munkás-zoknija.... Melóból haza, erre bazmeg ez fogad... esküszöm, mikor megláttam szédelegtem öt percig.
Persze sejteni azt lehetett volna, az irreális QB roster (McCown tegnap 3. volt) után, plusz David idénre nem lett csapatkapitány sem. Meg hát ugye 2007-ben Lefty kivágása kottára ugyanígy. Gambler Jack...


Jelenleg nálam dióhéjban a JAX előttünk álló szezonja (masszív sokkhatás erősen bejátszik):

1. Garrard-ot kivágják = Ilyen a profi foci igazi arca: a mór megtette a kötelességét, a mór mehet, oszt annyi. (nem pad, nem trade, hanem cut... bravó)
2. JDR ezzel megásta a saját sírját, kétszer nem jön be a gambling.
3. Bunkóék Klánfalván ma este pezsgőt bontanak, hogy elzavarták végre a n*ggert.
4. MINDKÉT irányító lesérül a szezon közepére. Ahogy elúszik a csapat, végképp nem adnak el jegyet.
5.. A JAX negyedik lesz a csoportban, év végén repül a vezetés a búsba Smith-el együtt, a csapat neve a továbbiakban LAX.

Tehát sajnos nem lesz igazad Szaba, mert az indiszponált Monroe-val a vak oldalán, minimális kezdőtapasztalattal a jó Luke-ot szarrá fogják törni... aztán utána Blaine-t is. David elboldogult pocsék fal mögött is, ők ketten nem tudnak (szegény Gabbert, jó szezonja lesz...)

Itt a (szerintem a JAX háza táján történelmi rekordot döntő hosszúságú) sajtótájékoztatóról a videó az ominózus bejelentéssel (Smith szemét érdemes figyelni, nem kell ide poligráf...):

http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4188

Hurrá-optimista, hivatalos propaganda-anyag by jaguars.com:

http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10456

Garrard elküldéséről:

http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10457

Hát ennyi... a kedvencem Freddy visszavonult, most meg kirakták az általam eddig látott legjobb irányítónkat (hiába nem volt elit, én nagyon bírtam/bírom). Neki még egy highlights videó sem jut, nem jól van ez így... kurva jó hét volt :/

Remélem DG kap még esélyt máshol, ahol kevésbé csúnyán szoktak megválni a kezdő irányítóktól (khm...bárhol másutt?)

Köszönünk mindent David Garrard és a legjobbakat kívánjuk!!!

A csapatnak meg Isten irgalmazzon...

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Simán király lesz MC. Előre mondom.szaba
Legyen is, mert idén Blaine ne lépjen még pályára. Nála maradjon meg a rookie modell, tanuljon pár évig (bár Garrard-tól kellett volna), és utána legyen full király franchise irányító.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Simán király lesz MC. Előre mondom.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A tökömön folyik a verejték olyan sokként ért a hír.Maka
Szerintem ezzel most nem vagy egyedül. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi folyik Nálatok?! S hol van iktriad???
hopp, emlékszem, azt írta, hogy elmegy valahová. Itt van minden legapróbb rezdülésnél, s pont a távolléte alatt hoznak egy ilyen horderejű döntést. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
tudom, hogy ez sohse érdekelte a FO-t, de valszeg McCown miatt most minden Jacksonville-i rohanni fog a jegyekért...majd az idő eldönti hogy jó döntés volt-e de eddig sztem több szól ellene, mint mellette