Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Lowery érkezése nagyon kellemes meglepetés, a conditional pick, például 7. körben röhej (kiket szoktunk húzni hátsó körökben emberek? 😉 ), szerintem jó bizniszt csinált a FO egy rohadt nagy hiányposztra. Hát még, ha be is válik (bár kétlem, hogy ne lennénk mindenképpen előrébb vele...).

Na most jön ugye a feketeleves. Jennings kiesése tényleg baromi rossz hír :/ Amellett, hogy semmi bajom Murphy-vel (ez a twitter-dolog nagyon komoly 😀 ), de Harris-t így úgy el fogják vinni, mint a szél. Ráadásul láttuk nála, hogy igen jó keze is van. Nem értem, de tényleg... mi van, ha MoJo/Dezső lesérül és ne adj Isten IR valamelyiküknek, akkor mi lesz? Inkább Murphy-t tennék a PS-ba, némileg jobb eséllyel lenne elérhető később. Amúgy szintén felmerül, hogy a nem éppen rutinos Murphy kitől tanulhat (tudom sokak szerint sz*rt se számít)? Esetleg Freddy T. (nagyon jó a második része is a Sexton interjúnak!) beszáll az edzői stábba külsősként és Jennings-et is tanítja, ha már edzeni tud majd? Azt mondjuk rohadtul bírnám (kár, hogy elég esélytelen).

Szerk.:

Ez a FS/SS felállás igencsak jobban nézne ki a tavalyinál (meg visszamehetnénk még jó pár szezont...).

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
valaki írta, és nekem tetszene ez az a felállás:
Lowery at FS and Landry at SS seems like an upgrade over Landry at FS and Greene at SS.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az SB nation Jets oldalán a szerkesztő bosszús a Lowery trade miatt. Jó jel. Amúgy mostanság inkább safetyként játszott -nem is rosszul - ami köztudott mennyire "nagy erősségünk". Az ár meg szerintem belefér, ha bejön.
http://www.ganggreennation.com/2011/9/3/2403206/dwight-lowery-traded-to-jacksonville-jaguars
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kondicionálós hátsó körös picket adtunk Loweryért. Höri szerint nem volt rossz játékos első éveiben, csak a nagynevű csapattársak háttérbe szorították. A kondicionálós hátsó körös pick általában 7. kör, de ha szerencsénk van, lehet semmit sem kell érte adni (lásd Anthony Smith trade tavaly...)

És egy nagy meglepi az O lineban: AZ UDFA rookie OT Cameron Bradfield OTT VAN az 53ban!

David Jones és Don Carey nagyon valószinűmenni fognak.

A Jags hajnali 3 táján jelenti be a hivatalos keretmozgásokat!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TRADE!

Jets have traded S/CB Dwight Lowery to the Jaguars,
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jennings ir
faszkivanbraxa88
Nem is kicsit. Most baromi jó éve lehetett volna. Szerencsére at RB/FB depth egész jó (Karim, Harris - ezzel keretben van- , Bolen, Greg Jones), de ez derült égből villámcsapás. (köszi braxa a hír beírását).

Aaron Morgan szintén IRre lett téve.

Mindjárt körülnézek, mi a helyzet ezen kivül.


Update: ÁÁÁÁÁ nem Harris, hanem úgy néz ki Richard Murphy került az 53as keretre, és Harris csak max P squados. WTF Gene? De most komolyan

Oké, azt mondják DuJuan Harris karim klón migf Murphy inkább Jennings tipusú back. Mondjuk Harris sokkal bíztatóbb volt mint Richard - így viszont van egy Jags játékos, aki követ twitteren 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jennings ir
faszkivan
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az LB Mike Lackley is el lett küldve(igy nem kell kipengetnie asszem Goodellnek a 20000$ büntetését 😊 ), de ő és a TE Tommy Gallarda is vissza lesz igazolva a P squadba. Akkor mi lesz Lutussal. Megcsípte a végső kerete, vagy egyátalán nem is kell a Jagnek?...

Most egy kis időre offline leszek, ha lesz valami mozgás, azt kérem írja valaki be. Elöre is köszi.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Larry Hart cut. Várható volt. Fresh Prince és McGee után a 3. GM Gene által draftolt játékos távozik.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 újabb "áldozat" - CB Kevin Rutland & T.J. Heath. Rutland szerintem visszajön P squadba.

Ma van amúgy DuJuan Harris szülinapja. Remélem GM Gene meglepi őt egy hellyel a kereten...
Amúgy az hogy Estrada (valószinüleg) kereten van nem jó előjel Carey és talán Rod Isaac számára. Elöbbi nem zavar, utóbbi érdekes lenne.
Kíváncsi vagyok GM Gene milyen meglepetéseket tartogat ma még.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első meglepetés - Matt Estrada, a Northern Arizona UDFA rookie safetyje ott van az 53ban!
"Officially an NFL player thank you all for showing your love and support throughout the process!! God is great!!!"

CB Jalil Johnson viszont k i lett téve. Ő és Wheatley is 1-1 picket csináltak preseasonben. Mindeközben kereshet új csapatot.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Conversation with Fred Taylor: Part 2 (3 részes lesz, Brian Sexton riportja):
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4184

És ugy néz ki a CB Terrence Wheatleyt is kiraktuk.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
a 28-as számot visszavonultatták????armando83
nem hiszem, hogy bárki kiérdemelné valaha. A jaguars.com-os highlights fantasztikus, napi rutinként nézetném meg minden edzés előtt.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én még Freddy-nél tartok.Nekem ő volt a JÁTÉKOS,miatta lettem Jax fan,miatta szerettem ezt a sportágat-hát HIÁNYOZNI fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remek játékos,remek ember-> irány a csarnok öreg harcos,és tanítsd a fiadat,hogy örömünket leljük majd benne!!!!!

Pont leszarom milyen 100. körös emberek jöttek,vagy mentek a practice squadba,mikor a valaha volt legjobb játékosunk épp visszavonult....armando83
Nyugi armando, én is tisztában vagyok vele, ki akasztotta vele a sisakot. Legjobb jaguár játékos a szememben aki valaha a mezünkben játszott - remélem ez kifejezni azt, hogy hogy tekintek Fredre. Örülök, hogy úgy lett vége a karrierjének ahogy(és most nem a Patses évekre gondolok - mondjuk Fred gyűrűt nyerni ment oda). És reméljük a fia hamarosan itt játszik majd nálunk.

Az meg hogy napi ügyekkel is foglalkozunk, szezon közeledte révén, szerintem igencsak érthető...

a 28-as számot visszavonultatták????armando83
Még nem, de lehet. Nem fogják odaadni egy darabig szerintem ez biztos...Ha kiadják még valaha.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
a 28-as számot visszavonultatták????

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Én még Freddy-nél tartok.Nekem ő volt a JÁTÉKOS,miatta lettem Jax fan,miatta szerettem ezt a sportágat-hát HIÁNYOZNI fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Remek játékos,remek ember-> irány a csarnok öreg harcos,és tanítsd a fiadat,hogy örömünket leljük majd benne!!!!!

Pont leszarom milyen 100. körös emberek jöttek,vagy mentek a practice squadba,mikor a valaha volt legjobb játékosunk épp visszavonult....

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pont ott van az ilyen szezonelőzeteseknek a problémája, hogy mondják, hogy a tavalyi csapat gyenge volt (vitatkoznék, 3. legjobban futó csapat valamit csak jól csináltak...) és ebből következik, hogy idén mivel keményebb a sorolás (ez igaz9, idén nem teljesítünk.
A védelem csak erősebb lett (idén megnézem ki és hogy tud ellenünk majd futni pl... de szerintem a pass defense se lesz olyan szörnyű) az offense olyan amilyen (az O fallal és főleg a széleivel vannak komoly kétségeim...).

Plusz akárhogy is nézzük, a divizió tele van kérdőjellekkel midenkinél. (Colts- Mire képes a csapat #18 nélkül, mennyi idő kell neki felvenni a ritmust; Texans: hogy fog kinézni az új D - úgy hallom pl. Mario Williamsnek NAGYON nem izlik a 3-4...- Titans: Új HC, Új coordinátorok, Új QBk; Mi: QB kérdés - hogyan lesz megoldva az átmenet Garrard és Gabbert között). Idén jelenleg megjósolhatatlan mi lesz az AFC Southban,

Edit: szerintem is. Draftoljon Gene többet a harmadosztályból 😊
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
A Grantlandes Bill Barnwell véleménye rólunk (NFL erősorrendjének 29. helyén vagyunk).

Jacksonville Jaguars

Odds to win the AFC South: N/A (thanks, murky Peyton Manning injury)

Speaking of anemic pass rushes … over the past three seasons, the Jaguars have taken down opposing quarterbacks on just 4.5 percent of their dropbacks. That's worse than the Bengals — who came in at 4.7 percent — as well as every other team in football other than the Chiefs. And while the Chiefs unearthed an elite pass rusher last season in Tamba Hali, the Jaguars remain in search of somebody who can actually sack the quarterback.

To their credit, the Jags have been trying to solve the problem since before it was actually a problem. After the 11-5 season in 2007 that saw Jacksonville rank a respectable 12th in sack rate, the team insisted on more production from its pass rush. The Jags dealt away two third-rounders and a fourth-rounder to move up 18 spots in the first round of the 2008 draft to add Florida end Derrick Harvey. They followed that acquisition by adding Auburn end Quentin Groves in the second round. Three years later, we should expect those two high draft picks to be the cornerstones of a much-improved pass rush. Instead, Harvey picked up just eight sacks in three years before being released this past offseason. Groves lasted two years before getting traded to the Raiders for a fifth-round pick. He's now a linebacker. Having failed with Harvey and Groves, the team shelled out for former Packers star Aaron Kampman before last season, but Kampman put up just four sacks in eight games before tearing his ACL for the second year in a row. Kampman starts again this year across from Austin Lane, who had no sacks despite starting nine games as a rookie. Perhaps you have more faith in 32-year-olds coming off of torn ACLs in both knees than I do, but it's hard to see how the Jaguars' pass rush will actually get better in 2011.

It would have made sense for the Jaguars to at least try to upgrade their 27th-ranked defense through the draft, but they instead dealt their first- and second-round picks to the Redskins to move up six spots and grab quarterback Blaine Gabbert. Incumbent David Garrard isn't exactly a legend, but he still completed nearly 65 percent of his passes last season. And even if they fell in love with Gabbert, it's inexcusable to also use your next two draft picks on the offensive side of the ball. Even if third-round lineman Will Rackley wins the left guard job, there's no way anybody named Cecil Shorts will be able to play wide receiver in the NFL. The name alone just doesn't fit.

Jacksonville was a bad team that went 8-8 last year because it went 5-2 in games decided by a touchdown or less, notably winning with that Hail Mary against the Texans as regulation expired. The Jaguars' schedule will be tougher this year, as the Texans get better and they swap out eight games against the AFC West and NFC East for eight against the AFC North and NFC South. There is disaster ahead for this team.

Best-case scenario: They go 6-0 in the division and capitalize on Manning's injury and the Texans' defense to win the AFC South.

Worst-case scenario: Maurice Jones-Drew gets hurt, the team hands the keys over to Gabbert after a slow start, and the offense sputters to a crawl while the defense lets everyone through. They go 4-12, and everyone gets fired.

Érdekes vélemény, vannak jó pontjai, mondjuk azt nem értem, hogy miért kötekedik a draftunkkal, miután a nyáron három money player lett hozva a védelembe.

EDIT: Ja igen, Shorts meg remélem alázni fog.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
N-Drew nagyon köszi a linkek kigyűjtésért Fredről!

Elkezdődtek a cutok nálunk:
DT Andrew Lewis, PR/CB Scotty McGee, WR Armon Binns, LB Scott Lutrus WR Dontrelle Inmon; és a 3 TE Gallarda, Kyle Miller és Haynos is ki lett téve.

Lutrus tuti visszajön P squadba, a WRek közül is valaki, és szerintem Gallarda is. Newsome szerintem ezzel valószínűleg ott lesz mint 6. elkapó. (Dillard nem hiszem, hogy veszélyben lenne, Jack kiemelte őt is a meccs után, mint aki kitűnő edzésmunkát végez).

Npetiii: Ime az én 53am plusz a 8 P squados :
http://blackandteal.com/2011/09/02/predicting-the-jaguars-final-53-player-roster/
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan

http://www.youtube.com/watch?v=vzHsINdS9w0&feature=results_video&playnext=1&list=PL071E6989F799648E

N-Drew
5.35-nél az a csel a Steelers ellen... Legjobbakat neki!Húsrágó
Ebben a videóban három kedvenc részem van:
2:44től, amit a Colts ellen művel az parádé
7:04től a Denver ellen az a lepördülés és utána az a bivaly stiff arm elképesztő
7:34től megint a Colts ellen, azok a testcselek és az a lepördülés gyönyörű, aztán ahogy a Colts játékosok egymásnak mennek, na az felbecsülhetetlen 😀

Két dolgot sajnálok Fred Taylorral kapcsolatban:
1.) nem láttam még többet játszani
2.) tudom, hogy az amerikai foci nem arról szól, hogy játékosokat a múltjuk miatt tartjuk meg, de nagy szívfájdalmam, hogy az utolsó éveiben nem nálunk, hanem a Patsnél volt, szerintem szörnyű, hogy kitettük a csapatból, még akkor is, ha most jaguárként vonul vissza

Köszönünk mindent Fred!!!npetiii
Az az "ütköztetés" 7:34-nél tényleg mindent visz!

A vele kapcsolatban sajnálatos dolgokban minden szavaddal mélyen azonosulni tudok, még annyit tennék hozzá, baromi nagy pechünk van abban, hogy nem 10 évvel előbb kezdtek el NFL-t adni itthon, akkor megélhettük volna a csapatunk (eddigi) aranykorát egészen a kezdetektől!

Még a 2007-es szezonról készült youtube-os highlights videójában van egy hatalmas rész, amikor két Broncos DB megvitatja, mit kéne csinálniuk Freddie-vel. "...i tried, but this motherfucker's too strong... too strong, you know..." mire a másik lakonikusan: "Yeah..." 😀

Akkor, mivel Iktriad gondolom melózik jöjjenek a Freddie-vel kapcsolatos cikkek/videók/fotósorozatok linkjei a jaguars.com-ról:

Cikkek:

Jags sign Fred Taylor to one-day contract - Veteran retires as a Jaguar:

http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10431

What they’re saying about Fred Taylor :

http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10432

Emotional Fred Taylor retires “Amazing how time goes by”:

http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10433

Fotók (különösen érdemesek a megtekintésre, igazi gyöngyszemek is akadnak igen nagy számban):

Fred Taylor retirement:

http://forum.jaguars.com/index.php?app=gallery&module=user&user=18498&do=view_album&album=207

Fred Taylor:

http://forum.jaguars.com/index.php?app=gallery&module=user&user=18498&do=view_album&album=206

Videók:

JDR (főleg) Freddy T-ről:

http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4183

Fred Taylor highlights (ez hivatalos, nagggyon durva anyag... )

http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4180

Taylor retires a Jaguar:

http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4182

Conversation with Fred Taylor: Part 1 (3 részes lesz, Brian Sexton riportja):

http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4181

Hiányozni fogsz FREDDY T. !!!

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
BRÉKING NYÚZ: FRED TAYLOR HOLNAP VISSZAVONUL MINT A JAGUARS JÁTÉKOSA! iktriad
Fantasztikus karrierje volt, további sok sikert neki a "civil" életben
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ezt az 53 játékost szeretném (ismerve a csapatot ez persze rohadtul nem lesz így):

3 QB - Garrard, McCown, Gabbert (itt csak a sorrend a kérdés, más semmi)
7 RB - Mojo, Jennings, Karim, Harris, Greg Jones, Montell Owens, Brock Bolen (rengeteg a futó, ennyi tuti nem lesz, de DuJuan Harris kell, akkor meg csak Bolent lehet kivágni, de ahhoz meg nincs szívem, szóval legyen az irreális hét)
5 WR - Mike Thomas, Cecil Shorts, Jamar Newsome, Jason Hill, Kassim Osgood (a sok futó miatt nem lehet 6 elkapó, így Dillardnak mennie kellett)
3 TE - Marcedes Lewis, Zach Potter és Miller (személy szerint Miller nélkül meglennék)
8 O-lineman - Nwaneri, Meester, Monroe, Rackley, Britton, Spitz, Estes, +1 cut után kukázott valaki (Whimper gyenge, nem fér be, Mollról nem is beszélve, másnak esélye sincs)

5 DT - Alualu, Knighton, D'Anthony Smith, Douzable, Nate Collins (szerintem ez az ötös elég)
5 DE - Kampman, Mincey, Lane, Roth, Hart (én megadom az esélyt Hartnak, főleg mivel nincs jobb opcióm ötödiknek)
6 LB - Posluszny, Daryl Smith, Session, Cutrera, Russel Allen, Bosworth (az első három név nagyon rendben van, Cutrera és Allen megfelelő csere, de Kyle Bosworth nálam kilóg a sorból, helyette, ha lehetne mást választanék, de nincs minőségibb opció - ha visszaigazoltuk volna Kirk Morrisont, most könnyebb lenne a szívem)
5 CB - Mathis, Cox, Coleman, Rod Issac, Wheatley/Middleton (az utolsó helyre döntésképtelen vagyok, de nem McGee fog érte versenyezni az tuti)
3 S - Landry, Greene, Prosinski (elég kevés, Carey rohadt gyenge, más opció meg nincs, de ha minden igaz, akkor itt olvastam, hogy Issac safetyként is szerepelhet, szóval ez van)

1 K - Scobee
1 P - Turk
1 LS - Cain



szerk.: így végigolvasva nem a legreálisabb, főleg a safety poszt rövid, a futósor pedig hosszú, de képességek alapján akkor is így érzem jónak, a döntést pedig úgysem én hozom, szóval ez csak amolyan gondolatébresztő 😀npetiii
Gene-t idézve, ha a legjobb 53-ban 7 futó van, akkor 7 futó marad.
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan

http://www.youtube.com/watch?v=vzHsINdS9w0&feature=results_video&playnext=1&list=PL071E6989F799648E

N-Drew
5.35-nél az a csel a Steelers ellen... Legjobbakat neki!Húsrágó
Ebben a videóban három kedvenc részem van:
2:44től, amit a Colts ellen művel az parádé
7:04től a Denver ellen az a lepördülés és utána az a bivaly stiff arm elképesztő
7:34től megint a Colts ellen, azok a testcselek és az a lepördülés gyönyörű, aztán ahogy a Colts játékosok egymásnak mennek, na az felbecsülhetetlen 😀

Két dolgot sajnálok Fred Taylorral kapcsolatban:
1.) nem láttam még többet játszani
2.) tudom, hogy az amerikai foci nem arról szól, hogy játékosokat a múltjuk miatt tartjuk meg, de nagy szívfájdalmam, hogy az utolsó éveiben nem nálunk, hanem a Patsnél volt, szerintem szörnyű, hogy kitettük a csapatból, még akkor is, ha most jaguárként vonul vissza

Köszönünk mindent Fred!!!

több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Ezt az 53 játékost szeretném (ismerve a csapatot ez persze rohadtul nem lesz így):

3 QB - Garrard, McCown, Gabbert (itt csak a sorrend a kérdés, más semmi)
7 RB - Mojo, Jennings, Karim, Harris, Greg Jones, Montell Owens, Brock Bolen (rengeteg a futó, ennyi tuti nem lesz, de DuJuan Harris kell, akkor meg csak Bolent lehet kivágni, de ahhoz meg nincs szívem, szóval legyen az irreális hét)
5 WR - Mike Thomas, Cecil Shorts, Jamar Newsome, Jason Hill, Kassim Osgood (a sok futó miatt nem lehet 6 elkapó, így Dillardnak mennie kellett)
3 TE - Marcedes Lewis, Zach Potter és Miller (személy szerint Miller nélkül meglennék)
8 O-lineman - Nwaneri, Meester, Monroe, Rackley, Britton, Spitz, Estes, +1 cut után kukázott valaki (Whimper gyenge, nem fér be, Mollról nem is beszélve, másnak esélye sincs)

5 DT - Alualu, Knighton, D'Anthony Smith, Douzable, Nate Collins (szerintem ez az ötös elég)
5 DE - Kampman, Mincey, Lane, Roth, Hart (én megadom az esélyt Hartnak, főleg mivel nincs jobb opcióm ötödiknek)
6 LB - Posluszny, Daryl Smith, Session, Cutrera, Russel Allen, Bosworth (az első három név nagyon rendben van, Cutrera és Allen megfelelő csere, de Kyle Bosworth nálam kilóg a sorból, helyette, ha lehetne mást választanék, de nincs minőségibb opció - ha visszaigazoltuk volna Kirk Morrisont, most könnyebb lenne a szívem)
5 CB - Mathis, Cox, Coleman, Rod Issac, Wheatley/Middleton (az utolsó helyre döntésképtelen vagyok, de nem McGee fog érte versenyezni az tuti)
3 S - Landry, Greene, Prosinski (elég kevés, Carey rohadt gyenge, más opció meg nincs, de ha minden igaz, akkor itt olvastam, hogy Issac safetyként is szerepelhet, szóval ez van)

1 K - Scobee
1 P - Turk
1 LS - Cain



szerk.: így végigolvasva nem a legreálisabb, főleg a safety poszt rövid, a futósor pedig hosszú, de képességek alapján akkor is így érzem jónak, a döntést pedig úgysem én hozom, szóval ez csak amolyan gondolatébresztő 😀

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan

http://www.youtube.com/watch?v=vzHsINdS9w0&feature=results_video&playnext=1&list=PL071E6989F799648E

N-Drew
5.35-nél az a csel a Steelers ellen... Legjobbakat neki!