Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 14 éve
Mert még nem alázták le a frencsájzt teljesen és nem ismerik a mondást hogy "Minden csoda 2 hétig tart."! Jelen esetben egy szezonig.Have heard the Jaguars will bring in WR Lee Evans, but I cannot confirm as of yet.(Alfie C.)minek?Amadeus91
Szóval jó tudni, hogy létezik eADARN Schefter is. Hülye fake account oldalak.
Na ez viszont már igazi hír:
The Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos. (Ganguli)iktriad
több mint 14 éve
Minek akarja egy csapat megvenni Tim Tebowt? Na nehogymár ez kérdés legyen... 😛 😊Have heard the Jaguars will bring in WR Lee Evans, but I cannot confirm as of yet.(Alfie C.)minek?Amadeus91
Szóval jó tudni, hogy létezik eADARN Schefter is. Hülye fake account oldalak.
Na ez viszont már igazi hír:
The Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos. (Ganguli)iktriad
több mint 14 éve
Have heard the Jaguars will bring in WR Lee Evans, but I cannot confirm as of yet.(Alfie C.)minek?
Szóval jó tudni, hogy létezik eADARN Schefter is. Hülye fake account oldalak.
Na ez viszont már igazi hír:
The Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos. (Ganguli)iktriad
több mint 14 éve
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕Helmut ZimmerPersze. Pl. Cleveland (Bocsi a Browns szurkolóktól, de tény, nem egy mákos város, ha sportról van szó).
Egy kis ízelítő:Köszi. Reméljük, hogy inkább ez lesz rá jellemzőbb itt, ha pályára kerül.
Top 5 plays of Aaron Ross 2011
http://www.giants.com/media-vault/videos/Top-5-Plays-CB-Aaron-Ross/6da43c84-c3ce-4f3d-a57d-09ed8cf88fde
(Azért nem ezek a jellemzők rá...)G-men
több mint 14 éve
Egy kis ízelítő: Top 5 plays of Aaron Ross 2011
http://www.giants.com/media-vault/videos/Top-5-Plays-CB-Aaron-Ross/6da43c84-c3ce-4f3d-a57d-09ed8cf88fde
(Azért nem ezek a jellemzők rá...)
több mint 14 éve
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕Vannak elátkozott helyek a földön! 😕Helmut ZimmerSzerencsére egy fake Schefter twitter oldalról jött az a Timmy trade. Huh. Megnyugodtam.iktriad
több mint 14 éve
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕Helmut ZimmerSzerencsére egy fake Schefter twitter oldalról jött az a Timmy trade. Huh. Megnyugodtam.
több mint 14 éve
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕
több mint 14 éve
Have heard the Jaguars will bring in WR Lee Evans, but I cannot confirm as of yet.(Alfie C.)Szóval jó tudni, hogy létezik eADARN Schefter is. Hülye fake account oldalak.
Na ez viszont már igazi hír:
The Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos. (Ganguli)
több mint 14 éve
Ross - kíváncsi vagyok a konkrét számokra a szerződéseel kapcsolatban, picit azért sokallom az összeget. Egy biztos, nem kezdőnek lett hozva. Legalábbis is idén nem....Viszont így megint van olimpiai bajnok hozzátartozó a csapatnál. Az elmúlt 3 évben Richesson neje volt itt mint olimpiai bajnok úszó, Ross felesége meg nem más, mint Sanya Richards(maradjunk annyiban, hogy nem a férj a híresebb a kettöjük közül...).
Így most Mathis, Cox, Roos, Coleman és Youboty a cornereink. Middletonon van tender, de -még- nem lett újraigazolva. Valaki ebből a 6osból lehet el lesz küldve. És npetiii, ha Morris Claiborne ott van 7nél, igenis draftoljuk csak le. Gondolni kell a jövőre, ha Mathis teljesítménye netán idébn visszaessen (meg hát FA is lesz megint).
Timmy: Most akkor ki hozza a döntéseket? Shao vagy Gene? Mert Smith nem akarja/akarta Tebowt idehozni , az is biztos. Remélem a Jets vagy a Miami lesz az új csapata. Utóbbi esetben Garrard csak megkapná a nyakába Timmyt...
Illetve egy esetben szívesen látom itt Jézus unokaöccsét. TE/RBként és max 1 6. körös pick ellenében.
több mint 14 éve
én is ennyit olvastam, de meg is lep. Korábbi évek QB cseréi:Hallott valaki bármiféle hírt arról, hogy kb mennyi lehet TT ára? kisvanek4Most, hogy be akartam rakni a linket, természetesen még véletlenül sem találom a cikket. Ma délután olvastam a cikkben, hogy kb. 5., vagy 6. körös pick-et kérne érte a Denver. Jóval többet gondoltam volna érte elsőre, aztán persze lehet, hogy egyszerűen csúnyán "benéztem" valamit.N-Drew
1. Donovan McNabb (Eagles) <-> Redskins 2010-es 2. kör + 2011-es 4. kör
2. Charlie Whitehurst (Chargers) + 2010-es 2/28 <-> 2010-es 2/8 + 2011/3.kör
3. Sage Rosenfels (Texans) <-> Vikings 2009-es 4. kör
4. Kevin Kolb (Eagles) <-> Cardinals 2/13 + Rodgers-Cromartie
több mint 14 éve
Hallott valaki bármiféle hírt arról, hogy kb mennyi lehet TT ára? kisvanek4Most, hogy be akartam rakni a linket, természetesen még véletlenül sem találom a cikket. Ma délután olvastam a cikkben, hogy kb. 5., vagy 6. körös pick-et kérne érte a Denver. Jóval többet gondoltam volna érte elsőre, aztán persze lehet, hogy egyszerűen csúnyán "benéztem" valamit.
több mint 14 éve
Hallott valaki bármiféle hírt arról, hogy kb mennyi lehet TT ára? Azt tudom hogy a GB a Miami és a Jags a legkomolyabb kérők, de mivel a GB-be csak backup lehet, a másik 2 csapatban meg már van 2-2- QB ezért nem gondolom, hogy annyira durva ára lenne. Szvsz nagyon kevés esély van arra, hogy TT idejöjjön, hiszem itt van Gabbert, akit nem fognak 1 év után kirakni miatta. Ezzel a húzásukkal kb a tavalyi draftot nulláznák le, hiszen az első két kör egyből ugrana egy olyan játékosért, akit 2 éve 1 első körért simán be lehetett volna húzni. Az egész FO mondana ellent magának, amellett, hogy óriási kockázat lenne. Adják meg Gabbertnek a kellő fegyvereket, egy normálisabb falat, meg a nyarat, hogy fejlődjön és lássuk mit tud ő igazából. A csapat elköltözése pedig sztem nem TT függő. Iktriad linkelt még szezon közben egy cikket arról, hogy a Jagset igen drága lesz elvinni 2024 vagy talán 2026ig a városból, különböző szerződések miatt
több mint 14 éve
Ross sztem nem megoldás #1 vagy #2 posztra, nickelnek meg kicsit sokallom a pénzt...érdekes lesz látni mit kap Tracy Porter ehhez képest...talán pont tőlünk 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Schefter szerint érdeklődtök Tebow iránt, nem menekültök. Micsoda kis csaták lennének évente kétszer ezek a Lucky-Tebow párharcok. 😀
több mint 14 éve
sőt Jaguars meccsen kívül ritkán örjöngtem annyira, mint a Steelers elleni playoff meccs soránDettó!
Én mondjuk kicsit vívódom, de alapvetően én is úgy vagyok vele, hogy most Gabbertnek kell esélyt adni.
Ami nem tetszik, az Elway hozzáállása (bár nem vagyok túl tájékozott), de nekem az jött le mintha Ő az első perctől Tebow ellen lett volna. Draftról nem hozhatott volna olyan QB-t, aki első perctől kezdhet, de így, hogy Manning az ölébe hullott, már boldog elzavarja a PO QB-t. Nem kívánok semmit rosszat Peytonnak, de szerintem elég sanszos, hogy a szerződésének második évét se tölti ki teljesen, mert megsérül a fejvadászatban. Utána Elway draftolhat magának egy új QB-t, aki szép spirált dob, kérdés, hogy a nyer-e vele a csapat... mert Tebow-val nyert. Szerintem Tebow nem ezt érdemeli, remélem, hogy az új helyén rendesen megbecsülik majd. És az új lehetett volna Jacksonville is, ha egy évvel ezelőtt járunk és Khan már a székében ül...Gene meg valahogy lenyelte volna a békát, vagy vehette volna a kalapját.
több mint 14 éve
Köszönet az Aaron Ross infókért (még ha nem is voltak túl pozitívak). Én azért örülök neki, mert a jelenlegi CB helyzetünkön szerintem mindenképpen javít. A szezon elején (a sérüléshullám előtt) elég jó (top5) defensünk volt, amiben igazándiból két lyukas poszt volt. Az egyik a CB, amit ezzel orvosoltunk (ergó szerintem a korai CB draft ezzel ki is szállt a versenyből, ha egyáltalán versenyben volt) a másik pedig a DE. Szóval a védelem egy brutál kezdő defensive ended igényel még, valamint a backup posztokon kell javítani, de kellőképpen ütőképes lesz így (legalábbis rohadtul remélem).Offenseben a falat kellene erősíteni, plusz kellene még egy brutál jó elkapó. Tebow mehet ahova akar, annak ellenére, hogy én szimpatizáltam vele (sőt Jaguars meccsen kívül ritkán örjöngtem annyira, mint a Steelers elleni playoff meccs során). A Jaguars irányítója Blaine Gabbert és kész.
több mint 14 éve
CB Aaron Ross agrees to 3 Year deal in Jacksonville, deal worth up to $15.3MLegalább lassan kiheveri a sérüléseit. De az idei teljesítményében maximum a lejátszott snapek száma ér ekkora fizetést nem a minőség ahogy játszott. Ráadásul javította a statjait az is, hogy több olyan csapattal játszottunk, ahol a QB mindenképp az első számú célpontnak akarta odatolni a labdát (akit Webster fogott) még akkor is ha Ross már bukta az emberét. Futás ellen általában jó volt.
ezt jól látom?
ha igen, akkor szvsz korrekt igazolásnpetiii
Az év elején volt kifejezetten gyenge, de az utolsó 3-4 alapszakasz meccsre és a playoffra feljavult.
több mint 14 éve
CB Aaron Ross agrees to 3 Year deal in Jacksonville, deal worth up to $15.3MHát szívtok ti még vele rendesen. Red zone-ban végülis egész jó volt idén, meg azon kívül is volt egy-egy jó megmozdulása, de én ennyi pénzt az életben nem adnék neki, még fele ennyit se. Néha azt se tudta hol van, ha pedig a Dallas ellen Austin befutja Romo labdáját, akkor valószínűleg még rosszabb lenne a megítélése a Giants szurkolók között és ezt a szerződést se kapja meg. Dehát egy SB csapatban kezdő CB-ként játszani nagyon feldobja az árát...
ezt jól látom?
ha igen, akkor szvsz korrekt igazolásnpetiii
több mint 14 éve
Akkor valószínűleg marad a másik kezdő DE pozíció betöltése a draftra. Szóval WRt és DEt onnan akrunk hozni. Mert olyan sikeresek voltunk az elmúlt kb 10 évben mindkét poszton. Egyébként Brian Quick személyében tudom ki a legjobb FCS WR, de kit tekintenek a legjobb FCS DEnek?.iktriadMatt Singletary (igen ő Samurai Mike fia) Cal Poly, egyébként ő a Baylorban (Mike alma materében) kezdett, mikor fatert kinevezték Niners HC-vá akk is a család közelében akart maradni akk transzferelt a Cal Polyhoz.
Szerk. Tebownak személyre szabott playbook kéne, amit Bratkowskitól az életbe nem kap meg.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
CB Aaron Ross agrees to 3 Year deal in Jacksonville, deal worth up to $15.3Mezt jól látom?
ha igen, akkor szvsz korrekt igazolás
több mint 14 éve
Delonso: Írtam pár sort a topikotokba a témáról 😉 Alapvetően két oldalát nézzük az éremnek. Abba gondolok bele, TT-vel hány draftcetli költözne Denver-be, és akkor a Gabbert-ért adott 1/16-os tavalyi első, illetve második körös pick-ről (1/10-re feltrade-ért) nem is beszéltünk. Enyhén szólva buta dolog lenne. Van hová igazolnunk nekünk is, plusz nem hiányzik az, amit Garrard kivágásakor kaptunk, miután JDR "belökte a busz alá" a la Leftwich. Ez sem sokban különbözne attól, sőt...Amadeus: Abszolút egyetértünk. Gabbert még nagyon az elején van a pályafutásának. Eddig nem jól alakultak a dolgai, de ennél biztosan jobb lesz. Tebow valóban jó lett volna Miami-ba, erre Garrard oda ment. Mi meg örültünk volna, ha inkább TT ment volna mondjuk két hete a Dolphins-ba, Garrard meg visszajött volna Blaine mögé, Henne helyett...
több mint 14 éve
Ezt mint a Jaxet kedvelő szurkoló én is méltatlannak érzem és az érveitek is megértem, hisz egy út elején jártok. Én sajnos nem nagyon látok még pozitívumokat sem tulajilag sem GM Geneileg, de ezt majd a jövő megvilágítja mit látok jól vagy rosszul.én szerintem is van abban valami, hogy TT-ból lehet 1 jó kezdő irányító az NFL-ben. (Most csapattól független) Igazából azt nem értem, hogy a többség miért zárkózik el attól a lehetőségtől, hogy TT még fejlődni fog. Tehetséges, van akarata, felépítése és van olyan személyiség, hogy megszakadjon a munkában. Több éves project.
Timet simán el tudnám képzelni itt, de a tőle ódzkodókat is megértem.
nálunk is el tudtam volna, de most írt alá David, így valószínűtlen.Delonso_
A Jaxnél nem tudom elképzelni, mert Gabbert szintén egy hasonló pali, annyiból, hogy több éves project, de tehetséges. 1 év után nem fognak a feje fölött pálcát törni és lesz még szerintem 2 szezonja valamit mutatni. Ha komolyan veszik a csapatépítést a Jaxnél. Szerintem Tebow-->Miami. Oda talán pont 1 ilyen karakter kéne a csapat élére.
több mint 14 éve
Ezt mint a Jaxet kedvelő szurkoló én is méltatlannak érzem és az érveitek is megértem, hisz egy út elején jártok. Én sajnos nem nagyon látok még pozitívumokat sem tulajilag sem GM Geneileg, de ezt majd a jövő megvilágítja mit látok jól vagy rosszul.Timet simán el tudnám képzelni itt, de a tőle ódzkodókat is megértem.
nálunk is el tudtam volna, de most írt alá David, így valószínűtlen.
több mint 14 éve
Hát ezzel nem értek egyet.Még igazad is lehetne, csakhogy a hírek akkor sem a Jaguars-ról szólnának, hanem Tim Tebow-ról. És ismerve a helyi "gátőröket", ki tudja meddig tartana a bazi nagy lelkesedés... ők ugyanis híresek arról, hogy pofáznak, de nem járnak NFL meccsre.
Tebow vezeti a mezeladási statisztikákat, melynek jó része floridából jött, pedig Denver kissé messze van. Az NFl elsősorban üzlet és Timmynek hihetetlen médiaértéke van.
Megértem hogy nem szeretnéd és lehet nem is tárgyaltok majd vele, de a Jaxbe igenis nagyon kéne egy ilyesmi ikon, legalább üzletileg.
A jövőt nem látjuk az is lehet senkinek nem kell majd, én bízom azonban vezet ő még sok győztes meccset, talán itt, talán nálunk, talán máshol.Delonso_
Plusz a Jacksonville Jaguars-ról beszélünk. Nézd meg, ha MoJo szóba kerül, mindenki elmondja, hogy milyen jó RB, egy baja van csak, Jacksonville-ben kénytelen tengetni a pályafutását.
Jaguars szurkolóként fura volt hozzászokni, hogy ez a csapat gyakorlatilag akkor is szarnak van kikiáltva, mikor történetesen nem az. Mindig az erős ellenfél fog ki pocsék napot, ha kikap tőlünk, sosem a Jax jó. Konkrétan, ha van a jaguáron sapka az a baj, ha meg nincsen akkor az. Körülnézek a többi csapattopikban és ha savazásról van szó, rögtön mi jövünk a képbe, méghozzá sokszor totál indokolatlanul. Költözni is mi fogunk, mással ez nem fordulhat elő.
A többi ún. major sportban, amit követek, mind "nagy", vagy "divatcsapatoknak" szurkolok már jó régóta, úgyhogy ez egy új "élmény" számomra. Nem voltam tőle elragadtatva, de mostanra már pont leszarom.
Annyi a lényeg, hogy ennek a franchise-nak tudatosan kell építkeznie és nem foglalkozni azzal, hogy sosem lesz a fősodorban és nem lesz "trendi". Húznak nálunk (is) baromságokat, lásd a legnagyobbként a minden bajok forrásának kikiáltott Coughlin elzavarását 2002 után. Smith-t, mint GM-et nem igazán csípem, nem is értek egyet egy valag húzásával, de lojális vagyok a választott csapatomhoz. Ahogy Te is, meg még sokan mások olyan franchise-okhoz, ahol már régóta nem mennek jól a dolgok. Csak hozzánk képest azok nagy múltúak, van mire büszkének lenni. A Jax még fiatal, és páran reméljük marad/megmarad ott ahol van. Elég sok nálunk jóval szarabbul muzsikáló franchise-t tudnék mondani '95 óta, mióta ezt a csapatot életre hívták. Tehát nem elsősorban a teljesítménynek szólnak az állandó kritikák.
Marhaság TT-t idehozni. Kívánok a srácnak minden jót, magunknak meg jó draftokat egy jó GM-el, meg egy türelmes tulajt, aki jó és vérprofi emberekkel veszi körül magát és kivárja a sorát... Gene Smith-el khmm... vannak erős kételyeim, Khan-nal kapcsolatban még kivárok. De tartom, hogy Tim önmagában nem lenne megoldás a csapat gondjaira. Nagyon remélem, hogy ezt újdonsült tulajunk is belátja...
