Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 14 éve
A Jags nem állt le az FABen, de lehet most tart egy kis szüntete. Egy DEt és minimum még 1 WRt keresünk draft vagy FA útján:http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-03-15/story/jaguars-might-not-be-done-free-agency
Henne (remélhetőleg) nem fog újabb QB controversyt okozni:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-03-15/story/addition-chad-henne-means-competition-not-qb-controversy
És Gene Smith: http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Smith-on-free-agency/28a0a719-7247-40c2-9097-4778ebdca4f2 és Mularkey: http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mularkey-on-free-agency/f6d57407-5449-4049-867b-5adfd34978f9 beszél az elmúlt napokat értékelve.
több mint 14 éve
GM Gene mester azt nyilatkozta, hogy hátramennétek az 1/7-ről, várjátok az ajánlatokat.Stezkiváncsi van e olyan hülye csapat aki felmegy Tannehillért
több mint 14 éve
GM Gene mester azt nyilatkozta, hogy hátramennétek az 1/7-ről, várjátok az ajánlatokat.
több mint 14 éve
Aki házas annak tuti vannak balhéi.Én már csak tudom. 😀
több mint 14 éve
Henne 2 évre 6,75 milliót kap tőlünk - íme lebontva a szerződése:http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-15/chad-hennes-two-year-deal-worth-675-million
Egyébként tényleg az a lényeg, hogy egy fiatal, temérdek kezdőtapasztalattal rendelkező QB jött Blaine mellé/mögé, aki megszorongathatja.
Henne egyébként valami Miamiban lévő rádióban beszólt Tebownak, mert szerinte Timmy NFL szintű QB 😂 Máris kedvelem a srácot.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/03/18/chad-henne-says-tebow-isnt-a-quarterback/
Update: Henen beszélt erről Jaxbeli sajtótájékoztatón. Szerinte félreértették a szavait...
Henne says he did say to Miami radio that Tebow wasn't an NFL quarterback, but quote was out of context because his answer was cut off. Henne acknowledges that Tebow has "done a great job" and still has room to grow as a QB, but that he can get there
Robinson szerződtetésében valószínű 2 dolog játszott nagy szerepet: 1. Dolgozott már Muilarkeyval Atlantában és 2. a lockout alatt A WR coachunkkal, Jerry Sullivannel készült. Elmondta, hogy szerinte a lockout alatt végzett munka nagyot segítette neki, és most Sullivan leszaz edzője nálunk:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/15/2873696/laurent-robinson-jaguars-nfl-free-agency
Mularkey megerősítette, hogy Henne a 2. számú QB, és Blaine teljes biztalmat élvez a stáb részéről.
Gene Smith annyit mondott, hogy lehetséges hogy a Jags igazol még egy DEt és egy WRt. "I am still working on a couple things". Elmondta, hogy szeretne letradelni (aha, ezt már hallottuk egy párszor, de eddig csak feltrade volt...), és szerinte Tannehill lehet az, aki miatt ez összejöhet.
Napi kedvenc idézetem - avagy látom "sok minden" változott nálunk személyiség ügyben:
Gene Smith puts an emphasis on Henne and Laurent Robinson being young and married. Signifies maturity to him. (Ganguli)
Szóval ez döntött Henne javára Timmyvel szemben?... Azt hiszem nekilátok megnézni, hogy az 1. körös prospectek közül ki házas, volt csapatkapitány legalább 1 évig, és nincsenek balhéi(ebben a fontossági sorrendben - az hogy milyen spíler, az náluk másodlagos). Aki mind a három követelmény teljesíti, az lesz a mi emberünk. 😊
több mint 14 éve
Garrard a Lionsszal tárgyal. Kezdő QB sérülékeny, akár még pályára is léphetne. Sims-Walker után Megatronnak dobálni neki is jobban menne. 😊 Remélem sikerül szerződést kötnie.Ez még egyelőre az "Állítólag minket érdekel,hogy állítólag őt érdekli, de még nem 100%os állapotban van,de lesz még tárgyalás,de nem biztos hogy Hill a Ramsbe megy." fázisban van. 😀
Húsrágó
több mint 14 éve
Garrard a Lionsszal tárgyal. Kezdő QB sérülékeny, akár még pályára is léphetne. Sims-Walker után Megatronnak dobálni neki is jobban menne. 😊 Remélem sikerül szerződést kötnie.Csak én érzem úgy, hogy Robinson inkább #2 WR, de draftról is max #2 WR-nek saccolt srác fog érkezni, és abba reménykednek, hogy majd kiderül melyik tud fellépni #1-nak?WR témában egyetértek Bear-rel, hozzák el Floyd-ot, vagy akár Jeffery-t.
Henne kapcsán nem értem a fanyalgást. Backup QB kezdő tapasztalattal. Erre volt szükség. Szöszi játsza végig a szezon, nem fogják levenni a pályáról. Ha szar szezonja lesz, akkor jövőre új megváltó (vagy Tebow) érkezik. Nekem kb Painter is megtette volna, Manninget is jó teljesítményre ösztökélte azzal, hogy folyamatosan sarkában topogott mappával a kezében 😂Húsrágó
Henne helyett meg hozták volna vissza Garrard-ot, elvégre már nagyon nem kéne az évi 9 milliós fizetéséről beszélni. Bocs, a homer-ségért 😉N-Drew
Mario Williams a Billsbe került. Nagy pénzt már nem tudnak költeni, nincs is kire...
több mint 14 éve
Csak én érzem úgy, hogy Robinson inkább #2 WR, de draftról is max #2 WR-nek saccolt srác fog érkezni, és abba reménykednek, hogy majd kiderül melyik tud fellépni #1-nak?WR témában egyetértek Bear-rel, hozzák el Floyd-ot, vagy akár Jeffery-t.
Henne kapcsán nem értem a fanyalgást. Backup QB kezdő tapasztalattal. Erre volt szükség. Szöszi játsza végig a szezon, nem fogják levenni a pályáról. Ha szar szezonja lesz, akkor jövőre új megváltó (vagy Tebow) érkezik. Nekem kb Painter is megtette volna, Manninget is jó teljesítményre ösztökélte azzal, hogy folyamatosan sarkában topogott mappával a kezében 😂Húsrágó
Henne helyett meg hozták volna vissza Garrard-ot, elvégre már nagyon nem kéne az évi 9 milliós fizetéséről beszélni. Bocs, a homer-ségért 😉
több mint 14 éve
Igen, viszont mindenhonnan az folyik, h összerakta magát mostanra....ismerve a tudását, simán el kellene hozni a Jagsnek...volt sitten, ki van zárva.HöriRobinson jelenleg nálunk toronymagas első célpont :/armando83Na igen...pont ezért írtam Floyd draftolását....Bear

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
volt sitten, ki van zárva.Na igen...pont ezért írtam Floyd draftolását....BearJó lenne Blaine-nek találni egy komoly célpontot, Robinson valóban no. 2 max....Robinson jelenleg nálunk toronymagas első célpont :/armando83
Őszintén szólva én tuti behúznám Floydot Coples helyett....Gabbertnek szüksége van egy igazi társra a pályán, az új kollégában azért nem bíznék olyan nagyon...Bear
több mint 14 éve
Na igen...pont ezért írtam Floyd draftolását....Jó lenne Blaine-nek találni egy komoly célpontot, Robinson valóban no. 2 max....Robinson jelenleg nálunk toronymagas első célpont :/armando83
Őszintén szólva én tuti behúznám Floydot Coples helyett....Gabbertnek szüksége van egy igazi társra a pályán, az új kollégában azért nem bíznék olyan nagyon...Bear

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Jó lenne Blaine-nek találni egy komoly célpontot, Robinson valóban no. 2 max....Robinson jelenleg nálunk toronymagas első célpont :/
Őszintén szólva én tuti behúznám Floydot Coples helyett....Gabbertnek szüksége van egy igazi társra a pályán, az új kollégában azért nem bíznék olyan nagyon...Bear
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Jó lenne Blaine-nek találni egy komoly célpontot, Robinson valóban no. 2 max....Őszintén szólva én tuti behúznám Floydot Coples helyett....Gabbertnek szüksége van egy igazi társra a pályán, az új kollégában azért nem bíznék olyan nagyon...

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Csak én érzem úgy, hogy Robinson inkább #2 WR, de draftról is max #2 WR-nek saccolt srác fog érkezni, és abba reménykednek, hogy majd kiderül melyik tud fellépni #1-nak?Henne kapcsán nem értem a fanyalgást. Backup QB kezdő tapasztalattal. Erre volt szükség. Szöszi játsza végig a szezon, nem fogják levenni a pályáról. Ha szar szezonja lesz, akkor jövőre új megváltó (vagy Tebow) érkezik. Nekem kb Painter is megtette volna, Manninget is jó teljesítményre ösztökélte azzal, hogy folyamatosan sarkában topogott mappával a kezében 😂
több mint 14 éve
Ez már szinte röhej Chad Henne,tuti erősíttés a QB poszton!szívesebben Davidot képzelném el! és lassan jön a többi meglepi a drafton!csúcs ez a GM!!
több mint 14 éve
Ami Smith-t illeti, arra célzok, hogy lehetett 100 millióból lényegesen megerősíteni a D-t, de a draftja nagyjából "kiegyensúlyozta" a pozitívumokat. Jennings és Garrard sérüléséről persze nem tehetett, de most már szeretném azt látni, hogy nem akar mindenkinél okosabb lenni. Most utólag könnyű helyzetben vagyok, de nézd meg, hogy kit jósoltak sokan hozzánk két éve a drafton. JPP-re gondolok, akiben Smith semmi fantáziát nem látott. Pedig kereste a megváltó DE-t akkor is, meg azóta is. Ettől még Alualu bevált, csak mégsem ugyanaz a kategória (DT poszton). De rendben van, nem ekézem tovább Smith-t, végülis sikerült itt tartania eddig minden kulcsembert, Robinson meg tuti jobb a jelenlegi bármelyik WR-nél a keretben, mondjuk nem nehéz.JPPt sokan nagyon kockázatos prospectnek tartották a draft előtt. És mivel a Jags 2008ban(tehát csak 2 drafttal korábban) elég csúnyán mellélőtt (kétszer feltraddel...) DE poszton, érthető volt, hogy Smith nem kockáztatott (sajna pechünkre).
Henne meg McCown-hoz képest valóban upgrade, de kérdés mennyiért. Nem igazán értem, miért pont Henne. De mindegy.
N-Drew
Idén lehet majd kockáztatunk Mercilussal - na ő igazi Illini. 😊
több mint 14 éve
😊 szívesen, aranyos és eléggé példázza Henne mellett a két egyetem mély "barátságát" is.
több mint 14 éve
Ik:A Khan célzás lapos poén akart lenni, mondván, ha Illinois államhoz köze van, az már önmagában jó.
Ami Smith-t illeti, arra célzok, hogy lehetett 100 millióból lényegesen megerősíteni a D-t, de a draftja nagyjából "kiegyensúlyozta" a pozitívumokat. Jennings és Garrard sérüléséről persze nem tehetett, de most már szeretném azt látni, hogy nem akar mindenkinél okosabb lenni. Most utólag könnyű helyzetben vagyok, de nézd meg, hogy kit jósoltak sokan hozzánk két éve a drafton. JPP-re gondolok, akiben Smith semmi fantáziát nem látott. Pedig kereste a megváltó DE-t akkor is, meg azóta is. Ettől még Alualu bevált, csak mégsem ugyanaz a kategória (DT poszton). De rendben van, nem ekézem tovább Smith-t, végülis sikerült itt tartania eddig minden kulcsembert, Robinson meg tuti jobb a jelenlegi bármelyik WR-nél a keretben, mondjuk nem nehéz.
Henne meg McCown-hoz képest valóban upgrade, de kérdés mennyiért. Nem igazán értem, miért pont Henne. De mindegy.
Delonso: Köszi, hogy javítottad! Látom nem csak a Dolphins szurkolók egy jó része rühellte...
több mint 14 éve
Nem kell összevágni róla semmit, az a mókás.Meg kell nézni egy meccset vele.
több mint 14 éve
Ezt bárkiről össze tudod vágni.Nem kárörvendésképpen, hanem csak az értetlenségemnek hangot advahttp://www.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8Delonso_
http://www.youtube.com/watch?v=Delonso_
Párat meg az elkapók droppoltak el simán. Jó, ettől függetlenül egyetértek abban, hogy Henne egy vicc, de akkor is. 😊
több mint 14 éve
Nem kárörvendésképpen, hanem csak az értetlenségemnek hangot advahttp://www.youtube.com/watch?v=n8bzZEtOcb8
http://www.youtube.com/watch?v=Delonso_
több mint 14 éve
Henne upgradeHöriIgen, szerintem is jobb mint McCown. 😊
több mint 14 éve
Prisco, meg még 1-2 ember szerint jó igazolás volt Henne. És 1 dolog miatt én is örülök neki. Ezzel tuti hogy Timmy nem jön ide, ha netán Manning Coloradóban akar mostantól egy kis magaslati levegőt szívni. 😊Fasza. Cleo Lemon 2.0Henne két évre aláírt.StezBetonkemény QB párosunk van.iktriad
Remélem hasonló fizuval, hogy még jobban essen. Két évre arányosan mondjuk 6 millió, de a közel 3 misis aláírási bónusszal.N-Drew
Azért új tulaj ide, vagy oda Smith nem felejtett tavaly óta... hogy tanult e, az majd a drafton kiderül. N-DrewMire célzol ezzel? Azért tavaly akárhogy is nézem Top 10 (egész sokáig Top 5) Dt hoztak össze azok akiket tavaly FAben igazolt. Nem szeretem a draftjait, de azért ne vitassuk el tőle az érdemeit, elég komoly Dt hozott össze az elmúlt szezonra, és minden kezdő védő visszatér idén....
Robinson-t meg (hacsak nem lesz belőle Jimmy Smith) túlfizették, de az Illinois State-n nyomta a college-ban, úgyhogy Khan-nál megvannak a jó pontok Gene-nek...N-DrewKhan Illinois(nem Illinois State) allumni, szóval nem biztos ez.
több mint 14 éve
Nem kárörvendésképpen, hanem csak az értetlenségemnek hangot adva"Rosszul formázott videoazonosító van az URL-ben.
http://www.youtube.com/watch?v=Delonso_
Sajnáljuk."
Kiakadt a youtube is... bár gondolom csak eltoltál valamit a linknél 😀