Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha ez megnyugtat titeket szerintem a Carolina WR corpsa jelenleg TALÁN rosszabb 😀tenorx
KÖSZÖNJÜK!!! 😂

Steve Smith miatt féltem volna ilyet írni. Amúgy Te látsz a fantáziát az oaklandi gárdában?Húsrágó
en szerettem hill jatekat mindig is es nem mellesleg ugy gondolom h nem a "nevek" teljesitenek tehat
benne lehet a pakliban h jo lesz ez a jax wr corp az idenyben. de szezon elott neveket nezve tenyleg a leggyengebb az egesz ligaban. ennel meg az oakland is beljebb van ezen a poszton. nem mondom h sokkal de annyival mindenkepp sztem h murphy mar ujonckent bizonyitott flankerkent es schilenzbe is tobb kurazsi szorult vmint meg ott van ford is slotba. ezzel a harmassal gyakorlatilag barmit ellehetne erni csak ugye schilenz kb sosem egeszseges ford meg nemtudom pontosan a palya kozepen mennyire hasznalhato h raiders tobbi problemajat most ne kezdjuk el ecsetelni. ezen kivul ugye ott van meg dhb meg a futottak meg akik inkabb stbe szerepelnek. azert sztem ez meg mindig kecsegtetobb mint a hill-thomas-dillard-underwood-shorts vonulat. nem is feltetlen tehetseg kerdeseben de abban mindenkepp h a ti otosotokbol 2 ember bizonyitott mar legalabb vmilyen szinten 3 pedig eles meccsen snapet is alig latott mig az oaklandnel azok akikkel kezdokent szamolnak azok legalabb mar valoban leraktak vmit az asztalra. nalatok ez kb a ket kezdorol mondhato el de azert kivancsi leszek h thomas mennyire lesz veszelyes az ellenfelre nezve ha folyamatosan kapja a duplazast es akkor a tobbirol meg szot sem ejtettunk.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Ha ez megnyugtat titeket szerintem a Carolina WR corpsa jelenleg TALÁN rosszabb 😀tenorx
biztos sokat adnak egy olyan ember véleményére, aki ilyen sig-el mászkál 😛 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha ez megnyugtat titeket szerintem a Carolina WR corpsa jelenleg TALÁN rosszabb 😀tenorx
KÖSZÖNJÜK!!! 😂

Steve Smith miatt féltem volna ilyet írni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha ez megnyugtat titeket szerintem a Carolina WR corpsa jelenleg TALÁN rosszabb 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
arról nem is beszélve h MSW lelépettbriareos
MSW-t inkább leléptették

szerintem az Oakland WR-ben pont olyan szarul (ha nem szarabbul) áll mint a Jags.

És egy ilyen WR brigád, egy futásorientált csapatban megelőz másik 6 csapatot, amikor 3 különböző kezdő QB-je volt szezon folyamán (Garrard, Edwards, Bouman)... hát elképzelhető, hogy nem is olyan szarok ezek...Húsrágó
Azért az a 26. hely se jogosít szerintem arra, hogy nem is olyan szarok.
Meg, ahogy többen is írták, ez tavalyi adat, idén más lesz úgy is...Deny
Ok, tavalyi adatok, ez egészet azért írtam le, mert alulértékelté tehet egy nem(!) klasszist, csak simán jó WR-t azok a tények, hogy
-futásorientált a csapat
-3 különbőző, egyaránt nem klasszis QB dobál neki egy szezon folyamán (az egyik a farmjáról visszatérve)
-Jacksonvilleben kell játszania 😉
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mi hiszünk is nektek,biztos jobb csapat az amelyik megnyeri a csoportját,mégha az NFL szégyenével is a negatív mérleggel 😂 😂armando83
Ez hogy kapcsolódik a WR kérdéshez amúgy?Deny
Szerintem a sok "lol" pont arra utal, hogy cukkol, nem kell ezt véresen komolyan venni.

De ha már (mert erre nem reagál senki): Oakland IDÉN rosteren lévő WR alakulata mennyivel kelti bennetek erősebb WR alakulat benyomását, mint ami Jacksonvilleben van?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mi hiszünk is nektek,biztos jobb csapat az amelyik megnyeri a csoportját,mégha az NFL szégyenével is a negatív mérleggel 😂 😂armando83
Ez hogy kapcsolódik a WR kérdéshez amúgy?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mi hiszünk is nektek,biztos jobb csapat az amelyik megnyeri a csoportját,mégha az NFL szégyenével is a negatív mérleggel 😂 😂armando83
gratulálok.
nagy ember vagy
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mi hiszünk is nektek,biztos jobb csapat az amelyik megnyeri a csoportját,mégha az NFL szégyenével is a negatív mérleggel 😂 😂

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nem világverő gárda,de vannak náluk szarabbak is a ligában,húsrágóval együtt erre célzunk.armando83
de ezt csak ti jax fanok mondjátok , h van ennél rosszabb WR corp a ligában. Mi a többiek azt mondjuk nincs.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nem világverő gárda,de vannak náluk szarabbak is a ligában,húsrágóval együtt erre célzunk.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
arról nem is beszélve h MSW lelépettbriareos
MSW-t inkább leléptették

szerintem az Oakland WR-ben pont olyan szarul (ha nem szarabbul) áll mint a Jags.

És egy ilyen WR brigád, egy futásorientált csapatban megelőz másik 6 csapatot, amikor 3 különböző kezdő QB-je volt szezon folyamán (Garrard, Edwards, Bouman)... hát elképzelhető, hogy nem is olyan szarok ezek...Húsrágó
Azért az a 26. hely se jogosít szerintem arra, hogy nem is olyan szarok.
Meg, ahogy többen is írták, ez tavalyi adat, idén más lesz úgy is...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
arról nem is beszélve h MSW lelépettbriareos
MSW-t inkább leléptették

szerintem az Oakland WR-ben pont olyan szarul (ha nem szarabbul) áll mint a Jags.

És egy ilyen WR brigád, egy futásorientált csapatban megelőz másik 6 csapatot, amikor 3 különböző kezdő QB-je volt szezon folyamán (Garrard, Edwards, Bouman)... hát elképzelhető, hogy nem is olyan szarok ezek...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akartam mondani én is, de tavaly ő is csak 5xx yardot rakott hozzá, szal még ő sem volt annyira kiemelkedő már. De tény, hogy még mindig a legjobb elkapó volt

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Sztem itt a többiek a 2011-es WR brigádról beszéltek előzőleg. Nem a 2010esről.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
arról nem is beszélve h MSW lelépett

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez így erős csúsztatás. Egy Fitz egymaga jobb, mint a komplett sorotok pl, a Kansas pedig inkább futócsapat, ott jelenleg kb 3 jobb elkapó van, mint nálatok. Mondjuk ezeknél a csapatoknál a QB-ket is illene meglesni 😉

több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Az nfl.com (ki ne találja bárki is hogy nem jó forrás) szerint elkapott yardokban a 26.-ok voltunk tavaly,kis matek-> 6 szarabb gárda van WR corp-al mint mi :

http://www.nfl.com/stats/categorystats?seasonType=REG&offensiveStatisticCategory=TEAM_RECEIVING&d-447263-n=1&d-447263-o=2&d-447263-p=1&d-447263-s=RECEIVING_YARDS&tabSeq=2&season=2010&role=TM&Submit=Go&archive=false&conference=null&defensiveStatisticCategory=null&qualified=true

😀 😛 😂

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
-Jason Spitz is the starting left guard ahead of rookie third-rounder Will Rackley.
-Mike Thomas is the top punt returner with Deji Karim the top kick returner. Scotty McGee is behind both.
iktriad
Rackley nem tűnik rossznak, sőt az "okosok" szerint jó pick volt a harmadik körben, de ebből nekem az jön le, hogy Spitz a vártnál jobb fizikai állapotban van (háta rendben), ami nagyon jó hír!

-Mike a punt returner? Maggie (McGee) kidobott 6. körös picknek tűnik így...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
oaklanben is van jó elkapó TE meg RB 😛

gyenge ez, kár aranypapírba csomagolnibriareos
Azt nem is mondtam, hogy bombaerős, de kértetek egy csapatot, ami hasonlóan gyatrán áll mint a Jags, és sikerült kiizzadni egyet 😀 😀 😀 Áldás - Békesség 😉
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Rackley-től többet vártam...

Landry FS posztját sajnálom,mert ott nem lehet olyan jó mint eredeti posztján,Greene-től nem vagyok hasra esve mint SS,így most a leghátsó sor eléggé közepes....

Shorts az isten háta mögül???-ő hova jutott a slágerlistán? 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes a hivatalos honlap is ma boncolgatja ezt a "WRek elég gyengék" témakört Mike Thomas segítségével. Ime M-80 véleménye a kérdésről:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10279

Ó, és bár én seholsem találom a hivatalos oldalon, állítólag kijött az 1. depth chart. Ime az érdekesebb pontok belőle:

-Jason Spitz is the starting left guard ahead of rookie third-rounder Will Rackley.
-Aaron Kampman is at right end with Austen Lane at left end.
-Dawan Landry is at free safety, with Courtney Greene at strong safety. Rookie fourth-rounder Chris -Prosinski is Landry’s backup, and Mike Hamlin is behind Greene, ahead of Don Carey( 😊 ).
-D’Anthony Smith is a third-string defensive tackle behind Leger Douzable and C.J. Mosley.
-Fifth-round draft pick Rod Issac ranks as a fourth-string cornerback.
-Mike Thomas is the top punt returner with Deji Karim the top kick returner. Scotty McGee is behind both.

Forrás:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/26151/first-look-jaguars-depth-chart
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
oaklanben is van jó elkapó TE meg RB 😛

gyenge ez, kár aranypapírba csomagolni

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Okés, várjunk, de szerinted akkor melyik WR sor gyengébb nyilvánvalóan a Jax-énél?Deny
Erre is majd csak néhány meccs után tudok majd válaszolni. 😊iktriad
jaj Ik. 😊
jelenpillanatban ez a legrosszabb a WR corp. Lewis és Mojo más poszt 😛
lehet h te és a vezetőség bizik bennük, de szezon előtt nincs gyengébb nevekből álló wr corp a ligában. Lehet Thomas lesz az uj Smitty, de akkor is...braxa88
Oaklandben is hasonló (szerintem rosszabb a helyzet) WR ügyben.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szerintem se túl veretes...

Egy frankó elsőszámú mindenképpen kell,de majd rájön erre az öregzsidó is 😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"