Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 14 éve
Ik, ha ismét te rakod be a heti 10 pontot, többet senki nem fog írni a Jags szurkolók közül a topicba.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 14 éve
Bezzeg Kirk Morrison hogy örül, hogy a helyére ment. Hogy pontosak legyünk a kispadra, mert sokat még nem játszott...A nap híre: 1 azaz egy embernek van érvényes szerződése 2012re az egész Jaguars Front office + edzői stábból. Ki nem fogjátok találni ki az. Annak aki valószínűleg nem lesz itt jövőre: Jack Del Rio. Pete Prisco információja szerint az összes edzőnek, scoutnak, és a front officeban mindenkinek, még GM Genenek is lejár a szerződése a szezon végén kivéve JDR...!
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/27/2452466/gene-smith-on-the-final-year-of-his-contract
Mondjuk ironikus lesz, hogy a nagy többség, kb 80- 90%, biztos hogy marad jövőre, mig Jack valószinű mehet ahová akar...
több mint 14 éve
és szegény Poz! Gondolta, ha már gyatra csapatban kell játszani, akkor a zseb legyen tele... Most meg a Bills 3-0, ütik a Patset, Ő meg itt küzdhet...
több mint 14 éve
És ha már draft, Koetternek innen feltenném a költői kérdést, hogy mégis mikor fogjuk Cecil Shortsot (Pre season legjobb WRje, de toronymagasan) használni? 3 meccs alapján 0 elkapás és emlékeim szerint nem is nagyon lett labda felé dobva.iktriadegy dropra emlékszem a Carolina ellen, de sokat nem próbálkozhatott az tuti
több mint 14 éve
Ha már statisztikák - a védelem viszont rég nem látott magasságokban van. Total yardokban 4.(!), engedett futott yardokban 5. engedett passzolt yardokban 7.(!) - azt hittem rosszul látok, mikor ezt megláttam. Sajnos engedett átlag pontokban (ami a lényeg) 18. a D.Az engedett yardok tekintetében azt ne felejtsük el, hogy a Jetsnek általában nem kellett átmasíroznia a pályán, hiszen vagy 3-szor kezdhették a támadást a Red Zone-ból! Ott beszedett pontok mögött összesen(!) kevesebb mint 50 engedett yard van!
iktriad
NO elleni meccs: kár lenne Gabbertet túl sok passzolásba belekényszeríteni, de törődjünk bele, ez így lesz. Azonban míg futás ellen a NO védelme 10., addig passz ellen 28. és a 3. legtöbb pontot engedték. (ok volt benne egy GB és egy HOU, és se QB se elkapó kérdésében nem áll a Jags azon a szinten). A nagy fegyvertény az lenne, ha a meccs elején elhinné a NO, hogy itt a passzokon lesz a hangsúly, és akkor MJD folyamatos játékkal ronthatna 5 helyet a top10 futás elleni védelmükön 😉 Rosszabb forgatókönyv: halálra erőltetik a passzokat, és a sok felesleges passz miatt 2-3 INT, aztán halálra erőltetik a futást (de mivel ez már túl egyértelmű, ezért sok punt, Drew rendszeresen jöhet a félpályáról). És hiába szakad meg a D, benyelnek 40 pontot, mert a Jags ellen egy TD drive max 50 yardos és nem 80. Offense pedig letermel 10 pontot...
több mint 14 éve
Offense statisztikák tényleg siralmasak. Pontokban(31) és total yarokban (32) főleg. MJD viszont tényleg teljesen egészséges. SOHA nem kezdte ilyen jól a szezont mint idén eddig. (3. az RB között futott yardokban).Ha már statisztikák - a védelem viszont rég nem látott magasságokban van. Total yardokban 4.(!), engedett futott yardokban 5. engedett passzolt yardokban 7.(!) - azt hittem rosszul látok, mikor ezt megláttam. Sajnos engedett átlag pontokban (ami a lényeg) 18. a D.
Gabbert - nem vártam, hogy váltsa meg a világot, igazi rookieként játszott, van mit tanulnia, de a TDje pl. egész szép volt(a pickje meg tipikus" rookie mistake"). Ma nagyon mea culpázott, hogy mennyi mindent elszúrt, és mennyivel jobbnak kell lennie. Egyébként tegnap mikor hazaért a csapat, megnézte a meccset még este Zach Millernél(Vele van nagyon jóban a csapattársak közül. Dobálhatna neki majd többet. Különben lehet jövőre Zach már nem nálunk játszik...) és ma reggel is már korán bent volt game filmet nézni. Garrardra nem ez volt a jellemző. Ez tetszik.
Ja, a Mike Thomas TD nagyon hasonló playhívás volt mint a Houston elleni Hail Mary.
Play calling: Jack azt mondta túl konzervatívnak találta a tegnapi Koetter playhívását. Na most ezzel egy probléma van. Dirk meccs alatt OTT ÁLL MELLETTE egész meccs alatt. Még csak egy rohadt rádió összeköttetés sem kellene, hogy azt mondja az OCnek, hogy figyu, passzoljunk is már. Mindegy, ha nem kapja össze magát és a csapatot, már csak 13 meccsig boldogít minket. Én (szemben a fanbase 85%ával - ők valakit mindig ki akarnak rúgatni...Matt Jones, Leftwich, Reggie Nelson, Garrard, Carey, anno Coughlin - most JDR van toronymagasan a lista élén) nem akarom - még- kirúgva látni, de már nálam is kezd véglegesen elfogyni a cérna. Ezt a driveot mindenkinek ajánlom figyelmébe:
http://www.bigcatcountry.com/2011/9/26/2449989/until-the-jaguars-archaic-offense-changes-they-wont-win-many-games
Igen azt mondtam, hosszú driveok kellenek. De nem csak és kizárólag futásokból, mikor minden passz elkapó célpont bevethető...És le merem fogadni, hogy hiába fog esetleg jól menni a futás (bár ahogy néztem a Saints D eddig nagyon jó az ellen), akkor is passzolni fogunk vasárnap, ha nem kéne. (lásd még Jets meccs...)
Gabbert, MJD, Mincey és Alualu: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4247 valamint JDR: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4246 ma.
Tegnapi meccs összefoglaló videón(Nagyon jó lett megint, meccs előtti bemelegítés felvételekkel és persze a monszunbowllal pl.): http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4248
Úgy néz ki, a Saints meccs is megússza a blackoutot. Jók a jegyeladási mutatók (3500 jegy van még - ha más nem a "Who Dat? nation" majd fölvásárolja őket. Vagy ha más nem majd az öreg...). A jövő heti Bengals elleni hazai meccsre viszont van még több mint 9000 eladatlan jegy...
több mint 14 éve
Szép kis hullámvasút ez a szezon már eddig is. Tegnap tényleg olyan érzésem volt, hogy gyakorlatilag nincs támadóegységünk, MoJo-t leszámítva. A védelem eddig meglepően jó, rajtuk az akarás is látszik, míg a támadóegységen inkább a tanácstalanság és az összeszokottság hiánya. Gabbert nem váltotta meg a világot, de határozottan tetszett, bár a kommentátorok is elmondták, hogy beteg lesz a jövő hét végére a sok gyakorolt snap-től... Ettől eltekintve - kénytelenségből - sokat fejlődhet szezon végéig, bár azt adom Gabo-nak, hogy ennél csak nehezebb dolga lesz az idén, érthetetlen miért nem passzolhatott többet.
JDR és Koetter teljesítményén nincs mit ragozni, mindketten bénák voltak, de nagyon. JDR meg lassan hét éve vállalja magára a teljes felelősséget, aztán a végén mégis mindig marad a helyén... ez év végéig. Koetter játékhívásait nem értettem, de azért JDR rászólhatott volna, ha nem hasonló rugóra járna az agyuk. Azt gondolták rá kell ülni az 5 pontos - mákos - előnyre, mert Newton-nak nem ment a játék és a formája kitart majd a meccs végéig. Nem lett igazuk...
Koetter HC posztját el kell ismernem igencsak elhamarkodtam, bár év közben ideiglenes kinevezés még mindig jobb, mint hogy jövőre nevezik ki és ott világosodunk meg, hogy fából vaskarika kevesebb pénzért. 😉
Azért a világverő D-t két gondolat erejéig még megemlíteném: Elsőként azért, mert egymás után két alkalommal nyeltek be first down-t érő passzt ugyanazzal az ostoba védekezéssel (Tucker hibája?). Ott állt 3 védőjátékos 5 yard-ra a first down vonalától, passz Newton-tól, elkapó épp túljutott a vonalon és ott levitték, majd a következő play-nél kottára ugyanez történt... hát nem voltam elragadtatva! Második negatívum, hogy Olsen TD-jénél Daryl Smith óriásit hibázott. A nehéz ellenfeleket leszámítva még attól parázok, hogy amennyiben az O ilyen ergya lesz, a D tagjai totál elfáradnak, vagy éppen jól lesérülnek a szezon második felére.
Persze valóban nem ezen ment el a meccs, hanem az impotens támadójátékon. Lewis-t például szinte nem is használták, amit aztán végképp nem értettem. Ha már Ik megemlítette, hogy a védelem milyen jól muzsikált eddig, hadd legyek ünneprontó azzal, hogy megjegyzem a két TD-vel liga-utolsó a támadóegységünk.
ST: Turk ügyében az elejétől kezdve nagy az egyetértés köztünk, sajnos tegnap megint rászolgált az irányában mutatott bizalmatlanságra. Owens-nek örülök, hogy nincs igazán komoly baja, bár az ST-k az új szabályokkal szvsz leértékelődtek egy kicsit, ami nekünk nem jó. Scobee ettől függetlenül továbbra is szenzációs, remélem idén nem fog elhalványulni a szezon második felében, mert igencsak nagy szükségünk lesz rá...
több mint 14 éve
Owensnek térdszalag húzódása van - 1-2 hétre out. Nagyon remélem, hogy Osgood felépül, mert pont Darren Sproles ellen nagyon kéne legalább 1 az ST ászaink közül (na jó ott van még Middleton), mert bár Scobeeban és a touchbackjeiben bízom , Matt (you once again don't deserved to be called Turk) Burk pocsék.Ha már punterek: JDR azt mondta, még nem igazolunk le új puntert, de ha Burk (mondom hogy nem érdemli meg hogy Turknek hívjam) nem javul fel, akkor nem zárja ki ennek lehetőségét.
Britton marad LGben, Whimper meg RTben. Rackley biztos boldog ettől, úgy látszik, most őt szívatja JDR (mint ahogy pl. Coxt tavaly...).
Ja, és azt mondta a héten aggreszívebb offenset akar. Tehát most akkor is passzolunk majd, amikor jobb lenne futni. MJD biztos örülni fog neki...
Ja most látszik, hogy Jennings mennyire hiányzik - látta valaki Karim yard/carry mutatóját? 2.1, ami elég pocsék. Ez a 2010es draft Alualut leszámítva megint "nagyon jónak" tűnik 19 lejátszott meccs alapján....
És ha már draft, Koetternek innen feltenném a költői kérdést, hogy mégis mikor fogjuk Cecil Shortsot (Pre season legjobb WRje, de toronymagasan) használni? 3 meccs alapján 0 elkapás és emlékeim szerint nem is nagyon lett labda felé dobva.
több mint 14 éve
Koetter és az offense. Az a baj vele, hogy mindig próbálja korrigálni az előző hetet a következő meccsen. Emlékszem a Jets meccs után azt mondta, túl korán adtuk fel a futójátékot. Most mi csinálunk? Akkor is futunk, amikor minden épp elméjű OC passzt hív. Meggyőződésem, hogy a Saints ellen látunk 30 körüli passz kísérletet...Ja, és találtam egy olyan statisztikát, amitől majdnem lehidaltam:
The Jaguars defense is the only defense in the NFL thus far to not allow 300 yards of total offense in the first three games of the season.
Jó, mondjuk vasárnap fog, mert a Saints offense azért más kategória, mint az eddigi 3 csapat támadó alakulata volt(bocsi Panthers drukkerek), de akkor is ez állejtően jó adat. Ha vannak is problémáink a Dvel (Tegnap Mathis is azt mondta, minimum 4 interceptiont szalasztottak el hátul. Ilyen meccseken amikor szenved az offense, egy jó Dnek labdát kell szereznie, és most lehetett is volna, nem is egyszer. Azt nem mondom hogy pontokat is szerezzenek, mert mi már nem tudjuk mi az hogy védelmi TD - 46 meccs óta... Ja ha már Mathis, nem tudjátok hol volt Steve Smith tegnap? Szép volt Rashean!) ez akkor óriási fejlődés a tavaly i szánalom után. És Kampman még pályára se lépett! Tegnap még Roth se volt (mondjuk látszott is - 0 sack...)
több mint 14 éve
Koetternek akkor volt esélye HC posztra, amikor a Jags offense még létezett. Szerintem jelenleg OC helyet sem találna magának. JDR-nek tőle már nem kell féltenie a székét év közben.Ha már offense: fal lényegében maradt (aki elment, azt elküldték), FB-RB-TE maradt. Elkapókból 1 ment és a QB csere. Ennek eredője, hogy a 15. helyről a 28-ra zuhant az offense (RushY-ban pedig 6.) , miközben a D Top5-nek mutatkozik jelenleg engedett yardokban... na ezzel az ajánlólevéllel nehéz lesz eladnia magát bárhova is.
több mint 14 éve
Én nem akarlak túlságosan lelombozni titeketgabokockaakkor ne tedd! 😉
több mint 14 éve
Én nem akarlak túlságosan lelombozni titeket, de ha ez ellen a passz D ellen nem mertek passzolni, akkor ki ellen fogtok.Az oké, hogy leszakadt az ég, de baszki, backupok tömkelege volt a pályán nálunk a LB-sorban és a secondaryben (Gamble is kiesett meccs közben), ennél csak szarabb matchupok lesznek.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Jó hír - Owens azt mondta meccs után, hogy rendben lesz a lába, nem kell aggódni miatta. JDR, Gabbert, MJD a meccs után: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4244 (Jack magára vállalta a kudarcot kérdés nélkül -dicséretes, de hacsak valami kisebb csodát nem művel a csapattal, max 13 meccse van hátra, mint Jaguars HC...)
Thomas és Lewis a meccs után: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4245
Most így hirtelen ennyi, majd a nap folyamán még talán elemzek kicsit.
Annyi biztos, hogy én leszállítottam az igényeimet az idényre (ha összejön a 8-8 már NAGYON fogok örülni).
A D tetszik, a futójáték is, de sajnos amíg nem vagyunk képesek legalább 20-25 pontot termelni mecsenként sok sanszunk nincs. 29 pontot hozott össze az offense 3 meccs alatt. A Patriots ezt kb 3 negyed alatt szerzi meg, ha Bradynek közepes napja van. Remélem Koetter vasárnap már hagyja többet passzolni Blainet. Állítólag a monszun miatt mentek 3 & hosszúnál is a futójátékok. Remélem vasárnap már nem fog DK a várható melegre hivatkozni..
több mint 14 éve
Az FTU osztályzatai:http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-09-25/story/panthers-16-jaguars-10-breaking-down-game
A nap -elég kétségbeejtő- statisztikája:
3 meccs alatt 1 azaz egy redzone látogatásunk volt (Titans ellen az a drive amikor nem tudtuk bevinni 1 yardról 2× se...). Mindkét TD 20+ yardos play volt.
Hogy legyen némi pozitívum is:
Kíváncsi leszek azért, hogy a D-nk 3 meccs után. Szerintem Top 5s lehet a forduló után totál engedett yardokat tekintve.
Ahogy írtam az eredménykövetőben. Tiszta 2000es évek közepe: Offensse küszködik, a D elég jó (mondjuk 1-2 turnovert ma összehozhattunk volna). Mondjuk a nagy teszt nekik vasárnap jön a Saints offense képében...
több mint 14 éve
A 4-12nek lehet egy előnye. Justin Blackmon draft. 😊 Végre lenne egy igazi 1. számú WRünk.A végén össze fogunk hozni egy újabb Top 10es picket ezúttal alanyi jogon...iktriadhát elnézve a sorsolást, én egy 4-12-es max 6-10-es szezon elé nézek, amivel bőven top10-es lesz a csapatkisvanek4
Bár minek, hisz mi akkor is futunk, ha egy Top 10es QB pick irányít...
több mint 14 éve
A végén össze fogunk hozni egy újabb Top 10es picket ezúttal alanyi jogon...iktriadhát elnézve a sorsolást, én egy 4-12-es max 6-10-es szezon elé nézek, amivel bőven top10-es lesz a csapat
több mint 14 éve
Érdekesség:Meglett a Sorminta. Újabb L.
Minden fontos Jaguars korstzak a Carolina ellen kezdődött/kezdődik el:
1995ben a két csapat egymás ellen játszotta első pre season meccsét (Hall of Fame game Cantonban - Jaguars L)
2003ban az új HC Jack Del Rio első alapszakasz meccse a Carolina ellen volt -érdekesség, hogy 2002ben ott volt DC, és csinált 31. Dből 2.at egy év alatt- (A Jaguars kikapott 24-23ra)
2011: Blaine Gabbert első meccse kezdőként - mondjuk remélem hogy nem követi a sormintát az eredmény.iktriad
Gratula a Dnek, hogy meccsben tartotta a Jagst (mondjuk a sok pick közeli Newton dobásból 1et elcsíphettünk volna).
Gabbert elsőre nem volt rossz, mondjuk Koetter nem hagyta élni. A héten gyakorolják Meesterrel a snapeket. Sokat.-
MJD még mindig = Jaguars offense.
O-line. = Borzalom.
Playhívás viszontt még annál is borzalmasabb. Koetter és Jack Del Rio versenyezhet hogy kit fognak jobban utálni egész héten.
Jövő héten New Orleans. "Alig várom". A végén össze fogunk hozni egy újabb Top 10es picket ezúttal alanyi jogon...
több mint 14 éve
amit az edzői stáb csinált a második félidőben az minősíthetetlen...
több mint 14 éve
Jaguars inactives: Rod Issac, Jason Spitz, Aaron Kampman, Cameron Bradfield, Kassim Osgood, Matt Roth, C.J. MosleyMatt Roth inaktív! 😕 Austen Lane lesz Mincey párja DEben...
Britton KEZD LGben Rackley helyett
5 WR aktiv ma: Thomas, Dillard, Shorts, Hill és West is!
Lowery kezd FSben, Landry lesz az SS. (Remek! 😊 )
több mint 14 éve
Érdekesség:Minden fontos Jaguars korstzak a Carolina ellen kezdődött/kezdődik el:
1995ben a két csapat egymás ellen játszotta első pre season meccsét (Hall of Fame game Cantonban - Jaguars L)
2003ban az új HC Jack Del Rio első alapszakasz meccse a Carolina ellen volt -érdekesség, hogy 2002ben ott volt DC, és csinált 31. Dből 2.at egy év alatt- (A Jaguars kikapott 24-23ra)
2011: Blaine Gabbert első meccse kezdőként - mondjuk remélem hogy nem követi a sormintát az eredmény.
több mint 14 éve
rossz előérzetem van a meccsel kapcsolatban, attól tartok hogy kb 27-17-re nyer a Panthers... :/HúsrágóEz a Panthers D tökéletes arra, hogy hosszú futásokkal teletűzdelt driveokat vezessünk ellene(persze néhány Gabbert passzal fűszerezve). A két rookie DT és a két csere LB, aki kezdeni fog a Carolinánál ma nálam azt jelenti, MJDt (és Karimot) kell használni amennyire csak lehet. És a hosszú (és remélhetőleg TDkkel végződő) driveoknak van még egy előnye. Cam és társai addig is csak nézik a meccset. (Amúgy ez az offense az első igazi tesztje lesz a védelemnek, most kiderül, nagyjából mire számíthatunk a következő hetekben nagyon jó offensek ellen.
Szerintem ha nem sokat hibázunk, és Newton belehajszoljuk egy-két nagy hibába, akkor igenis meglehet a W. Bár biztos hogy nagyon szor lesz a meccs.
több mint 14 éve
rossz előérzetem van a meccsel kapcsolatban, attól tartok hogy kb 27-17-re nyer a Panthers... :/
több mint 14 éve
MCCown cut, rögtön a szezon után. Ez egyértelmű. Felesleges megtartani, ha 0 bizalom van vele szemben (Kisvanekkel értek egyet), mert még csereként se tud majd értékelhető teljesítményt nyújtani. Ha JDR bízik benned, az most kb annyit ér, mint egy magyar belpolitikai nyilatkozat... De ha már Gabbertet tette a kezdőbe, akkor nem maradt több opció, ahogy játszik úgy játszik, büszkék leszünk rá és keressük a bíztató jeleket. 😊 Rájátszás felejtő, pozitív mérleg felejtő, ergo Jack felejtő. Jövőre jön vissza Peyton, Houston megízleli a PO édes kenyerét, és ebben a csoportból kellene majd kijutni... vagy egy ligaszerte magasan elismert figurát hozzanak, vagy attól tartok Koettert hamarosan kikezdenék. BTW egyetértek N-Drew-val: most lenne érdemes lecserélni JDR-t Koetterre!Ha az offense Gabbert alatt biztató jeleket mutat főleg a passz játékban (A futójátékkal nem volt és nincs semmi baj) a következő 14 meccsen, és mondjuk csak 7-9 jön, (ami simán kinéz), akkor Koetternek komoly sansza lehet előlépni. Newm fog sokat kérni se még(Ha jacket kirúgják, 5 milliót ki kell fizetni neki, mert még 1 éve van a szeződéséből), mert nincs nagyon mire még. Tökéletes az öregnek. A Rooney szabályt meg majd azzal megoldjuk, hogy Tuckert is meginterjúvolja a vezetés 😊
Gene állása szerintem is biztos: ahogy én képzelem, Wayne interjúztatta a jelölteke, ott mindenki elmondta a vízióját, hogy képzeli a Jags jövőjét, milyen úton jutna el oda. És Wayne-nek valószínűleg tetszett Gene azon elképzelése, hogy radar alatti emberekből építene fel egy masszív és nagyon olcsó(!) csapatot. Jelenleg úgy tűnik, hogy ez nem jön be, de 1-2 szezont még biztosan kitartanak majd mellette.Húsrágó
Gene irányt akkora volt a bizalom, mikor kinevezték, hogy 2× is elő lett léptetve 2 hét alatt. Először megkapta Shack Harris titulusát, aztán (mivel úgy tudom a Browns is vitte volna GMnek, Weaver megadta neki ezt az addig nem létező titulust. Mondom, nagyon sokat jelent, hogy 95 óta itt van.
És még valami, amikor Coughlint (szurkolói nyomásra....) 2002 után kirakták, azt mondta az öregnek, hogy Genet mindenképp tartsa a csapatná!(tehát ő is sokra tartotta/tartja - ami nem rossz ajánlólevél)!
Ez a Rackley-Britton dolog még nem 100as, majd ma kiderül. De sokat gyakorolt állítólag LGben Eben a héten. Plusz sokan azt tartják, hogy Rackleyt igazából nem LGben hozták, hanem Meester utódnak, csak egyelőre LG poszton tanul bele a dolgokba. De egyelőre tényleg sok az ugrás neki a DIv IIből az NFLbe. Mondjuk ha Britton játszik LGt és bevállna én hagynám ott, és vagy FAben vagy draft utján jövőre hoznék egy RT-t(hacsak Whimper nem produkéál még 10-12 jóü meccset RTben.
És teszteljük Oesher pontját. Eddig 1-1re áll. HA megint szívunk, átadom másnak a lehetőséget hogy belinkelje, ha W lesz, akkor meg folytatom jövő héten:
take a look at these 10 things the Jaguars must do to beat Carolina Sunday:
1.Protect the passer. It’s always critical. Never more so than with a rookie starting quarterback.
2.Let the kid throw. Gabbert’s strength for now is the ability to make passes most quarterbacks can’t make. Put him in the position to make them.
3.Pressure and contain. Cam Newton must be pressured, but you can’t let him outside the pocket, either. The Jaguars’ defensive tackles need to disrupt from the interior.
4.Get Charles Johnson blocked. The Panthers’ defensive end is a force. Eugene Monroe needs to keep him off Gabbert.
5.Play through the mistakes. Gabbert is going to make mistakes. This team’s defense is good enough to keep the Jaguars in the game in spite of them.
6.Limit the big plays. Newton has made a stunning number of plays downfield. The Jaguars need to pressure Newton up front to take pressure off the secondary.
7.Limit turnovers. Except for turnovers, the Jaguars had a chance to beat the Jets Sunday. It’s hard to “except” four turnovers.
8.Channel the energy. Gabbert is the new face of the franchise, and there’s a feeling in the locker room that this move was inevitable. Time to settle in and play.
9.Take advantage of mistakes. Newton threw three interceptions last week. Turn his errors into points.
10.Run Mo-Jo. Always critical and that doesn’t change this week. The Jaguars need to open up the offense. If they do, that will make Jones-Drew even more effective.
több mint 14 éve
Voltak kihágásai, meg felesleges mondatai, de ne szenteskedjünk. Ez még bőven belefért, most is egyetértek N-Drew-val. Annyi hely van a cap alatt...
1. Iktriad! Most írtad, hogy már sajnálod, hogy MSW-t elzavarták. Visszaolvashatsz, mit írtunk Húsrágóval az elküldésénél... nem vagyunk váteszek, csak egyszerűen egyértelmű volt, hogy pocsék ötlet elküldeni a legjobb WR-t egy semmit nem bizonyított Hill-ért (aki meg most sérült is, hogy még szebb legyen)! N-Drew
MCCown cut, rögtön a szezon után. Ez egyértelmű. Felesleges megtartani, ha 0 bizalom van vele szemben (Kisvanekkel értek egyet), mert még csereként se tud majd értékelhető teljesítményt nyújtani. Ha JDR bízik benned, az most kb annyit ér, mint egy magyar belpolitikai nyilatkozat... De ha már Gabbertet tette a kezdőbe, akkor nem maradt több opció, ahogy játszik úgy játszik, büszkék leszünk rá és keressük a bíztató jeleket. 😊 Rájátszás felejtő, pozitív mérleg felejtő, ergo Jack felejtő. Jövőre jön vissza Peyton, Houston megízleli a PO édes kenyerét, és ebben a csoportból kellene majd kijutni... vagy egy ligaszerte magasan elismert figurát hozzanak, vagy attól tartok Koettert hamarosan kikezdenék. BTW egyetértek N-Drew-val: most lenne érdemes lecserélni JDR-t Koetterre!
3. JDR... áhh, ez az ember idén 10 milliót keres. Garrard 9 millióját sajnálták (csináltak volna neki egy átstruktúrált új szerződést), akkor egy 50%-os, kapkodó, innentől maga körül mindent szanaszét vágó főedzőt minek tartunk meg év végéig??? Ne adj Isten az újabb remek döntése miatt Gabbert megsérül, akkor mit csinál? Visszaküldi McCown-t és azt mondja neki bizalmaskodva(megint), hogy te vagy az én emberem? Épp most dobta be őt is a kútba DG után. N-Drew
Gene állása szerintem is biztos: ahogy én képzelem, Wayne interjúztatta a jelölteke, ott mindenki elmondta a vízióját, hogy képzeli a Jags jövőjét, milyen úton jutna el oda. És Wayne-nek valószínűleg tetszett Gene azon elképzelése, hogy radar alatti emberekből építene fel egy masszív és nagyon olcsó(!) csapatot. Jelenleg úgy tűnik, hogy ez nem jön be, de 1-2 szezont még biztosan kitartanak majd mellette.