Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/jaguars/2022/01/27/byron-leftwich-jacksonville-jaguars-coaching-search-candidates/9241949002/

A legfontosabb rész:
A person familiar with the situation, speaking on condition of anonymity due to the sensitivity of the ongoing search, told the USA TODAY Network that the Jaguars talked with former Denver Broncos head coach Vic Fangio on Monday, but there’s uncertainty about whether it was about the vacancy created by Urban Meyer’s firing or possibly as a defensive coordinator under the next head coach.
empty taxi
DC-nek jöhet, mert ő az.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
 eu.usatoday.com/story/sports/nfl/jaguars/2022/01/27/byron-leftwich-jacksonville-jaguars-coaching-search-candidates/9241949002/

A legfontosabb rész:
A person familiar with the situation, speaking on condition of anonymity due to the sensitivity of the ongoing search, told the USA TODAY Network that the Jaguars talked with former Denver Broncos head coach Vic Fangio on Monday, but there’s uncertainty about whether it was about the vacancy created by Urban Meyer’s firing or possibly as a defensive coordinator under the next head coach.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem csak az derült ki, hogy schefterék baalka kottájából játszanak...
r.baggio
Az egy dolog, de elég egyértelmű hogy mekkora széthúzás van a hierarchia tetején (és itt nem csak Baalke-ra gondolok). Klasszikus power struggle.
Hulkeinstein
Baalket nem véletlenül hívjúlk itt kinai kisujj klónnak. De szerencsére Tony Khan beszállt a meccsbe.
Szerintem csak az derült ki, hogy schefterék baalka kottájából játszanak...
r.baggio
+10000000000000000000000000000000000
Szerintem ezek a szivárogtatások szúrják Shao szemét és bajszát, és szerintem tudja ktől jönnek.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem csak az derült ki, hogy schefterék baalka kottájából játszanak...
r.baggio
Az egy dolog, de elég egyértelmű hogy mekkora széthúzás van a hierarchia tetején (és itt nem csak Baalke-ra gondolok). Klasszikus power struggle.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Mi folyik már megint a Jaguarsnál? 😀

Újabb bizonyíték ez a pár nap arra, hogy teljesen inkompetens a vezetőség.

Szurkolok nektek, hogy Balfék eltakarodjon, de félek ha ennyire nem tudnak dönteni, akkor a jó kimenetel esetében is rövid pórázon lesz tartva az új duó, a bizalom semmiképp sem mondható maximálisnak.
Hulkeinstein
Még mindig jobb, mint a Balfasz.

Lawrence-nek nyugalom, türelem kell, nem idegbetegek, mint Meyer és Baalke.

Továbbra sem értem Khant, de sztem már nem is fogom megérteni soha.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mi folyik már megint a Jaguarsnál? 😀

Újabb bizonyíték ez a pár nap arra, hogy teljesen inkompetens a vezetőség.

Szurkolok nektek, hogy Balfék eltakarodjon, de félek ha ennyire nem tudnak dönteni, akkor a jó kimenetel esetében is rövid pórázon lesz tartva az új duó, a bizalom semmiképp sem mondható maximálisnak.
Hulkeinstein
Ha jön a Wilson + Leftwitch duó, akkor a vezetőségnek én beírok egy A+-t. Az, hogy megy a kavarás a napokban, azért eléggé felfújja az insiderek közti faszméregetés. Meg amit baggio is írt, hogy valószínüleg Baalke szivárogtat Shefteréknek, aki valószínüleg pont azért nem akarta Leftwichet, mert tudta, hogy akkor majd repülni fog.

Szerkesztette: winston
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
Szerintem csak az derült ki, hogy schefterék baalka kottájából játszanak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Mi folyik már megint a Jaguarsnál? 😀

Újabb bizonyíték ez a pár nap arra, hogy teljesen inkompetens a vezetőség.

Szurkolok nektek, hogy Balfék eltakarodjon, de félek ha ennyire nem tudnak dönteni, akkor a jó kimenetel esetében is rövid pórázon lesz tartva az új duó, a bizalom semmiképp sem mondható maximálisnak.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Long-time Cardinals reporter Mike Jurecki reports that Cardinals executive Adrian Wilson will become the next General Manager of the Jaguars. This necessarily means that current G.M. Trent Baalke won’t be.

Jurecki adds that Byron Leftwich will become the head coach of the Jaguars.

A league source tells PFT that Leftwich basically gave the Jaguars an ultimatum: It’s me or Trent.

Ez de kemény (pft).
Amadeus
nem semmi hullámvasút ez a nap 😀 de így legyen!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Long-time Cardinals reporter Mike Jurecki reports that Cardinals executive Adrian Wilson will become the next General Manager of the Jaguars. This necessarily means that current G.M. Trent Baalke won’t be.

Jurecki adds that Byron Leftwich will become the head coach of the Jaguars.

A league source tells PFT that Leftwich basically gave the Jaguars an ultimatum: It’s me or Trent.

Ez de kemény (pft).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Dilla oldalán még mindig Lefty a befutó

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Matt Eberflus > Bears HC

Fangio most akkor "hivatalos"? Nemár.

Szerkesztette: winston
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Fangio jön, akkor szerintem, mindenki aki itt van visszavonulót fújhat.............nem is ééééééééértem 😕
dande
szegény Lawrence.
Amadeus
Szegèny Iktriad...
dande
ő már megedződött, nem féltem.
Amadeus
Csak nem ezt èrdemli...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze mert ő az aki kèsz lenne akár Bálkèt is elviselni csak legyen állása....
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ha Fangio jön, akkor szerintem, mindenki aki itt van visszavonulót fújhat.............nem is ééééééééértem 😕
dande
szegény Lawrence.
Amadeus
Szegèny Iktriad...
dande
ő már megedződött, nem féltem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Fangio jön, akkor szerintem, mindenki aki itt van visszavonulót fújhat.............nem is ééééééééértem 😕
dande
szegény Lawrence.
Amadeus
Szegèny Iktriad...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ha Fangio jön, akkor szerintem, mindenki aki itt van visszavonulót fújhat.............nem is ééééééééértem 😕
dande
szegény Lawrence.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Adam Schefter@AdamSchefter
When the Jaguars private plane was in Denver on Monday, it wasn't there to take Nathaniel Hackett to Jacksonville for an interview; it was there to pick up former Broncos HC Vic Fangio, who has interviewed for Jaguars' HC job, per league sources. Fangio is a candidate for Jaguars
Rolni
BESZARSZ!

És igaza lett: lesz másik munkája miután kirúgták.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Fangio jön, akkor szerintem, mindenki aki itt van visszavonulót fújhat.............nem is ééééééééértem 😕
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Adam Schefter@AdamSchefter
When the Jaguars private plane was in Denver on Monday, it wasn't there to take Nathaniel Hackett to Jacksonville for an interview; it was there to pick up former Broncos HC Vic Fangio, who has interviewed for Jaguars' HC job, per league sources. Fangio is a candidate for Jaguars

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Aaron Wilson infói szerint megakadtak a szerződéstárgyalások Byronnal a szerdai nap folyamán.
 www.profootballnetwork.com/sources-jaguars-to-interview-nathaniel-hackett-again-as-talks-with-byron-leftwich-hit-snag/


És emiatt Hackett jön 2. interjúra csütörtökön.


Még több rossz hír: Joe Cullen meg megy DC interjúra a Ravenshez,
iktriad
The #Broncos are finalizing a deal with #Packers OC Nathaniel Hackett to make him their new head coach, per sources.

Contract talks heated up Wednesday night. The #Jaguars planned to interview Hackett again today. Instead, Denver lands its top choice.

Ennyit arról hogy jön
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Mégis Schefternek volt igaza?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Ravensnek már megvan az új DC
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aaron Wilson infói szerint megakadtak a szerződéstárgyalások Byronnal a szerdai nap folyamán.
 www.profootballnetwork.com/sources-jaguars-to-interview-nathaniel-hackett-again-as-talks-with-byron-leftwich-hit-snag/


És emiatt Hackett jön 2. interjúra csütörtökön.


Még több rossz hír: Joe Cullen meg megy DC interjúra a Ravenshez,

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 835 — 258. §
Nem kell ez a hiszti, ez már csak kattintásvadászat meg retweet-kuncsorgás. Mond valamiről, ami már eldőlt, hogy "nem is olyan biztos" és egyből lehet bizonygatni "de igen" "de nem". És 3 nap múlva már nem is emlékszik rá senki. Kb mint az elmúlt 15 évből a 2-3. számú Jags WR-ek neveire ( ok, Ik emlékszik, de ő egyedül). 😊

Ja, és Balféket rúgják ki!
Húsrágó
Undorító amúgy, ahogy schefterék kisajátították maguknak ezt az insider infós bizniszt (a socceres Fabrizio Romano mennyivel tiszteletreméltóbb módon tette ugyanezt), és mindig összezárnak ha bárki a körön kívülről csepegtetne.

Arról meg inkább nem is írok bővebben - pedig komoly tirádába tudnék kezdeni - mennyire utálom mikor bizonyos híreket kommentálnak és csontig benyalnak egy-egy ismerős edzőnek, nfl-es fejesnek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal