Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor rookie évértékelőjét megírta.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leftwich szerintem nagyon passzentos lenne ide. Egy normális DC kell mellé.
Amadeus
Zimmerben vagy Fangioban reménykedem. De ha megtartja Joe Cullent, akkor se leszek szomorú. Nem rossz DC ő, és végre nem fognák vissza a kezét, hogy ne játszassa Ciscot pl. Csak Wingardot felejtse el FS-ben. És ha GM váltás is van, talán kap pár playmakert ő is.

Ha már új játékosok, Shipley 7 körös mockja (idén is lesz azért 4 pickünk a Top 70-ben). Megint jönne egy Tyler Davis a Jagsbe. Ha netán így lesz, remélem ő is elbőgi magát a telefonban. 😊
 www.si.com/nfl/jaguars/draft/2022-nfl-draft-7-round-jaguars-mock-following-national-championship
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701



Állítólag BoB interjúja olyan "jó" volt, mint a Georgia elleni game planje hétfőn.


Ja ha már FBS, a NEGYEDIK Jags segédedző megy vissza a collegeba. A Doug Marrone életpálya.

iktriad
Leftwich szerintem nagyon passzentos lenne ide. Egy normális DC kell mellé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner



Állítólag BoB interjúja olyan "jó" volt, mint a Georgia elleni game planje hétfőn.


Ja ha már FBS, a NEGYEDIK Jags segédedző megy vissza a collegeba. A Doug Marrone életpálya.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Demetrius nem szokott ilyeneket irogatni. Örülnék, ha igaza lenne.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 306 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
míg ameddig egy Browns stábból érkező ember már nagy csaták tanúja, ahol meg tudták oldani a kikerülést a örök vesztes státuszból.
Húsrágó
Nem vagyok biztos benne, hogy a Brownsnál ez a kikerülés most már múlt idő. Kb. olyan ajánlólevél nekik a 2020-as szezonjuk, mint egy Jags múlttal rendelkezőnek a 2017-es. Szép, de egyáltalán nem tartós siker.
Heisman
8 győzelem egy szezonban nem siker? Jó, Wisconsinban nem, de a Jaguars számára, elmúlt két szezonban összesen a fele jött össze ennek a számnak....
Húsrágó
na ehhez nem tudom miért én vagyok beidézve Kampman helyett 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
míg ameddig egy Browns stábból érkező ember már nagy csaták tanúja, ahol meg tudták oldani a kikerülést a örök vesztes státuszból.
Húsrágó
Nem vagyok biztos benne, hogy a Brownsnál ez a kikerülés most már múlt idő. Kb. olyan ajánlólevél nekik a 2020-as szezonjuk, mint egy Jags múlttal rendelkezőnek a 2017-es. Szép, de egyáltalán nem tartós siker.
Kampman
8 győzelem egy szezonban nem siker? Jó, Wisconsinban nem, de a Jaguars számára, elmúlt két szezonban összesen a fele jött össze ennek a számnak....

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A hátralévő HC interjúk (nem tudom Quinn akar-e beszélni velünk/meg akarjuk-e várni őt).

Viszont ha GM-et akarunk (sokak szerint kéne) ott gyorsan lépni kéne, mielőtt a többi general managert kereső csapat elviszi a jobb jelölteket, és Furógép a nyakunkon marad...

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy darabig még nem lesz Jags HC a hírek szerint. (De azért remélem nem húzzuk el addig, mint Heilman jósolja itt. 😀)


Mátrix Újratöltve avagy itt egy kis deja vu. Még a 16-os mez is stimmel.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszaemlékezés egy gyönyörű vasárnap délutánra/nekünk estére. Ilyenből szeretnék minnél többet 2022-ben látni Trevoréktól.
 www.youtube.com/watch?v=omjYmN5qxpQ
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 306 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lefordítom: ha Bob jön, készüljünk fel a tavalyinál is nagyobb shit showra. Kb májusra már egymás torkának fognak esni (most öri-bari) Baalkével és mindenki veszít. Főleg mi (többek közt akár Trevort). Szóval bárkit, csak őt ne. Mike Mularkeynak jobban örülnék újra HC-nek, és ezzel mindent elmondtam a BoB+Balfék kombóról.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"A remény feléledt."
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
míg ameddig egy Browns stábból érkező ember már nagy csaták tanúja, ahol meg tudták oldani a kikerülést a örök vesztes státuszból.
Húsrágó
Nem vagyok biztos benne, hogy a Brownsnál ez a kikerülés most már múlt idő. Kb. olyan ajánlólevél nekik a 2020-as szezonjuk, mint egy Jags múlttal rendelkezőnek a 2017-es. Szép, de egyáltalán nem tartós siker.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holnap jön az új HC-nk interjúra... Annyira Jags-es egyébként, hogy a két legesélyesebb jelölt(BoB és Bevell) Vegasnál a posztra nem kell máshova. Nick Foles esete nem dereng Khannak? Kb az is ugyanez volt, csak QB-ban, és milyen jól elsúlt. Ja nem ide.


Még jó hogy megint nem szívárogtat senki...


Viszont van egy jó hír is (BOB-hez és Baalkehoz képest)


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
GM keresésben olyan figura kellene, aki mondjuk a Browns stábjából jön (vice-akárki, assistant-nagyember) és megélte már a lentről való felküzdés időszakát és nem egy olyat, aki egy stabil - békés háttérből jön, mert annak minden újdonság lesz Jacksonville-ben, míg ameddig egy Browns stábból érkező ember már nagy csaták tanúja, ahol meg tudták oldani a kikerülést a örök vesztes státuszból.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Urak!

Kérdésem h Telvin Smith cap hitjét meddig cipeltétek miután bemondta az unalmast?
Csak mert Atlantában Calvin Ridley ügye tűnik kísértetiesen hasonlónak.
empty taxi
Fogalmam sincs, szerintem nem számít bele a keretbe, ha reserve/retired listára van rakva, mint azt mi tettük vele 2019. július 24.-én.

Game of Thrones 8. évad.
Amadeus
Az már nem lehet nálunk, | Kisujjt/(=Baalke) megölték a 7. évad végén | . 😊
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
"Hogyan vesztegess el még pár évet?"

Ezért lenne eleve halálra ítélve a dolog.

iktriad
Game of Thrones 8. évad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Urak!

Kérdésem h Telvin Smith cap hitjét meddig cipeltétek miután bemondta az unalmast?
Csak mert Atlantában Calvin Ridley ügye tűnik kísértetiesen hasonlónak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 082
Az jutott eszembe, bár már biztos volt téma, hogy McDaniels ördögtől való? Vagy nem is mozdítható?
Stoki
Én úgy gondolom, hogy el sem akar jönni onnan, ott be van ígérve neki a Pats HC állás pár éven belül.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az jutott eszembe, bár már biztos volt téma, hogy McDaniels ördögtől való? Vagy nem is mozdítható?
Stoki
Nem úgy tűnik, hogy akarnánk vele bármit is csinálni.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 784 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Az jutott eszembe, bár már biztos volt téma, hogy McDaniels ördögtől való? Vagy nem is mozdítható?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Hogyan vesztegess el még pár évet?"

Ezért lenne eleve halálra ítélve a dolog.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy ne csak siránkozás legyen John Shipley 5 meglehetősen pozitív észrevétele a Colts meccs kapcsán, kezdve az egyre jobban játszó rookie class-al.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/lawrence-displays-jaguars-best-leverage-5-observations-2021-season

Ez az egész Baalke ügy kísértetiesen hasonlít arra, amikor Haslam Mike Lombardit hozta GM-nek (papíron valami player personellnek, de GM volt, mindenki tudta). Nem vállalta el senki más a HC munkát, csak a helyi csávó Chudzinski. Az egész fanbase utálta már a kezdetektől Lombardit.

Mindkettő repült egy év múlva...
Joey Tribbiani
Csak nálunk ha Baalke GM marad, ez már a 3. éve lesz itt...Ezért mondom, hogy mi vagyunk az új Browns...Már a back-to-back 1/1 is stimmel...
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Ez az egész Baalke ügy kísértetiesen hasonlít arra, amikor Haslam Mike Lombardit hozta GM-nek (papíron valami player personellnek, de GM volt, mindenki tudta). Nem vállalta el senki más a HC munkát, csak a helyi csávó Chudzinski. Az egész fanbase utálta már a kezdetektől Lombardit.

Mindkettő repült egy év múlva...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964