Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy ne csak siránkozás legyen John Shipley 5 meglehetősen pozitív észrevétele a Colts meccs kapcsán, kezdve az egyre jobban játszó rookie class-al.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/lawrence-displays-jaguars-best-leverage-5-observations-2021-season

Ez az egész Baalke ügy kísértetiesen hasonlít arra, amikor Haslam Mike Lombardit hozta GM-nek (papíron valami player personellnek, de GM volt, mindenki tudta). Nem vállalta el senki más a HC munkát, csak a helyi csávó Chudzinski. Az egész fanbase utálta már a kezdetektől Lombardit.

Mindkettő repült egy év múlva...
Joey Tribbiani
Csak nálunk ha Baalke GM marad, ez már a 3. éve lesz itt...Ezért mondom, hogy mi vagyunk az új Browns...Már a back-to-back 1/1 is stimmel...
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Ez az egész Baalke ügy kísértetiesen hasonlít arra, amikor Haslam Mike Lombardit hozta GM-nek (papíron valami player personellnek, de GM volt, mindenki tudta). Nem vállalta el senki más a HC munkát, csak a helyi csávó Chudzinski. Az egész fanbase utálta már a kezdetektől Lombardit.

Mindkettő repült egy év múlva...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az összes elméletetekben van egy hiba... Khan nem fogja kirúgni Balféket, azt hiszem ezt már nyilvánvalóvá tette. Én már lemondtam az értelmes FO eljöveteléről, amíg Bajusz itt a király (és nem a megfelelő bajusz)
Ppistike
Nekem meg inkább az valahogy az érzésem, hogy Balfék azért van még itt, mert főedző választást nem akarja elhúzni, hanem mielőbb kiválasztani egy jót, lehetőleg a többieket megelőzve lecsapni arra, aki képesnek tűnik és hajlandónak látszik itt dolgozni.
És ha ez kipipálva, akkor Balféknek meg lehet köszönni a csapatért eddig tett áldozatos munkáját és a lelépőpénzével együtt a kapuhoz kísérni. Aztán jöhet egy újabb hónap GM keresés, hogy aztán belevethesse magát a draftba a figura.
Ha viszont Balfék draftol még, akkor nyáron milyen jó GM matéria lesz még, akit vinni lehetne....
Húsrágó
Nos nem sietünk a HC kinevezéssel. (Azt hittem vasárnap a pályán már megvolt Eberflus interjúja, amit csúnyán elkúrt.)

A probléma meg az, hogy Baalke szerintem azt a HC-t próbálja majd Shaora dumálni, aki a legjobb Trent Baalkének, nem pedig a csapatnak. És innentől kezdve el van baszva az egész. Nem is kicsit.

Vegasnál BoB a favorit, mint új Jags HC...


Aki lehet még annyira se jó edző, mint sokan hiszik az NFL-ben...


Nagyon "vonzó" a Jags HC állása Baalkeval. Ennyire.


Go Jags!......

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az összes elméletetekben van egy hiba... Khan nem fogja kirúgni Balféket, azt hiszem ezt már nyilvánvalóvá tette. Én már lemondtam az értelmes FO eljöveteléről, amíg Bajusz itt a király (és nem a megfelelő bajusz)
Ppistike
Nekem meg inkább az valahogy az érzésem, hogy Balfék azért van még itt, mert főedző választást nem akarja elhúzni, hanem mielőbb kiválasztani egy jót, lehetőleg a többieket megelőzve lecsapni arra, aki képesnek tűnik és hajlandónak látszik itt dolgozni.
És ha ez kipipálva, akkor Balféknek meg lehet köszönni a csapatért eddig tett áldozatos munkáját és a lelépőpénzével együtt a kapuhoz kísérni. Aztán jöhet egy újabb hónap GM keresés, hogy aztán belevethesse magát a draftba a figura.
Ha viszont Balfék draftol még, akkor nyáron milyen jó GM matéria lesz még, akit vinni lehetne....
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Most akkor a Balfék választ HC-t, azután Balféket kirúgja Khan, aztután a HC választ magának GM-et, mert akkor nem Khannak kell dönteni a GM személyéről, hanem a HC hoz magához kompatibilis főnököt? Elbaszott egy terv ez...
Húsrágó
Ezután már csak az lesz jobb, mint nálunk volt: Khan hagyja Baalke-t h draftig alkosson, aztán nyáron kivágja és új GM.
Beki
Elvileg nálunk is még majd Colbert viszi a draftot, aztán vagy nem hosszabbít és elmegy/nyugdíjba megy vagy marad tovább,,,
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Most akkor a Balfék választ HC-t, azután Balféket kirúgja Khan, aztután a HC választ magának GM-et, mert akkor nem Khannak kell dönteni a GM személyéről, hanem a HC hoz magához kompatibilis főnököt? Elbaszott egy terv ez...
Húsrágó
Pedig ez nem lenne olyan rossz, legalább nem Khan választ GM-et. Meg kirúgja Baalke-t. Csupa jó dolog. Csak ne BoB legyen az, aki kinevezi magát GM-nek is.
winston
Így lesz, Baalke kiválasztja BoB-ot, majd Khan kirúgja. BoB pedig tükörbe néz, hogy "jé az ott egy GM!"
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Az összes elméletetekben van egy hiba... Khan nem fogja kirúgni Balféket, azt hiszem ezt már nyilvánvalóvá tette. Én már lemondtam az értelmes FO eljöveteléről, amíg Bajusz itt a király (és nem a megfelelő bajusz)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Most akkor a Balfék választ HC-t, azután Balféket kirúgja Khan, aztután a HC választ magának GM-et, mert akkor nem Khannak kell dönteni a GM személyéről, hanem a HC hoz magához kompatibilis főnököt? Elbaszott egy terv ez...
Húsrágó
Ezután már csak az lesz jobb, mint nálunk volt: Khan hagyja Baalke-t h draftig alkosson, aztán nyáron kivágja és új GM.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most akkor a Balfék választ HC-t, azután Balféket kirúgja Khan, aztután a HC választ magának GM-et, mert akkor nem Khannak kell dönteni a GM személyéről, hanem a HC hoz magához kompatibilis főnököt? Elbaszott egy terv ez...
Húsrágó
Pedig ez nem lenne olyan rossz, legalább nem Khan választ GM-et. Meg kirúgja Baalke-t. Csupa jó dolog. Csak ne BoB legyen az, aki kinevezi magát GM-nek is.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Most akkor a Balfék választ HC-t, azután Balféket kirúgja Khan, aztután a HC választ magának GM-et, mert akkor nem Khannak kell dönteni a GM személyéről, hanem a HC hoz magához kompatibilis főnököt? Elbaszott egy terv ez...
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha Baalke marad akkor tuti Harbaugh jön, úgyis szerették egymást 😛
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


empty taxi
Ha jól tudom, az eddigi interjúzók többsége kifejezte, hogy vagy nem akar vele együtt dolgozni, vagy problémái vannak vele.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
A Jaguars otthon 2015 óta:

A Colts ellen: 7-0
Mindenki más ellen 15-35


Future contract-osok:
WR Jeff Cotton Jr.
RB Nathan Cottrell
OL Coy Cronk
WR Josh Hammond
OL Jared Hocker
WR Tim Jones
DL Jeremiah Ledbetter
OL Badara Traore

Megvan az új LT-nk?


És ha már 2022 - ez (meg hogy Dilla visszacserélte a régi avatarját) baromira nem jó jel. És igen, tudom, hogy BoB és Fangio, mint HC és DC egész jó kombó, csak Baalkeval GM-ben, BoB harcaival a Texans front officeban az egész síkit egy újabb katasztrófáért, főleg nálunk, aminek a végén bukhatjuk Trevort is.


A jó hír? Ez.

iktriad
A linkelt képről még az jutott eszembe, mintha vmi Most Wanted körözési plakát lenne egy véres bankrablás után.

Khan mint egy jéghideg maffiózó, a megrendelő, a háttérember. Baalke - aki a többiek tudta nélkül -lemészárolt mindenkit és büszke rá és az alsó két balfasz verőember, akik elviszik a balhét😃
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bevell HC interjúja nálunk holnap lesz.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
A Jaguars otthon 2015 óta:

A Colts ellen: 7-0
Mindenki más ellen 15-35


Future contract-osok:
WR Jeff Cotton Jr.
RB Nathan Cottrell
OL Coy Cronk
WR Josh Hammond
OL Jared Hocker
WR Tim Jones
DL Jeremiah Ledbetter
OL Badara Traore

Megvan az új LT-nk?


És ha már 2022 - ez (meg hogy Dilla visszacserélte a régi avatarját) baromira nem jó jel. És igen, tudom, hogy BoB és Fangio, mint HC és DC egész jó kombó, csak Baalkeval GM-ben, BoB harcaival a Texans front officeban az egész síkit egy újabb katasztrófáért, főleg nálunk, aminek a végén bukhatjuk Trevort is.


A jó hír? Ez.

iktriad
Khan biztos valami pszichoterapeuta, ha három megalomán, egoista, begyepesedett kóklert egy tető alá hoz.

Még 1x köszi😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars otthon 2015 óta:

A Colts ellen: 7-0
Mindenki más ellen 15-35


Future contract-osok:
WR Jeff Cotton Jr.
RB Nathan Cottrell
OL Coy Cronk
WR Josh Hammond
OL Jared Hocker
WR Tim Jones
DL Jeremiah Ledbetter
OL Badara Traore

Megvan az új LT-nk?


És ha már 2022 - ez (meg hogy Dilla visszacserélte a régi avatarját) baromira nem jó jel. És igen, tudom, hogy BoB és Fangio, mint HC és DC egész jó kombó, csak Baalkeval GM-ben, BoB harcaival a Texans front officeban az egész síkit egy újabb katasztrófáért, főleg nálunk, aminek a végén bukhatjuk Trevort is.


A jó hír? Ez.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Wilson mekkora király safety volt anno.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy nap alatt két edzőtöket vitték el FBS csapat koordinátorának, quality staff volt itt kéremszépen
r.baggio
Mindkettő Meyer nagyon kevés jó kinevezése volt, ha a TE edzőnkre, meg Tosh Lupoira gondolsz.

Szezon végi interjúk, többek közt egy meglepően vidám és optimista Travis Etiennenel!!!
 www.youtube.com/watch?v=8BawGh_Bk0w
 www.youtube.com/watch?v=PcgONHFiquU

Baalke még mindig GM, Bevell meg fog interjúzni a HC állásért.


Ha netán Byron Leftwich itt kötne ki, neki megvan a maga GM jelöltje.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 836 — 258. §
Egy nap alatt két edzőtöket vitték el FBS csapat koordinátorának, quality staff volt itt kéremszépen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 449 — Kinek mit intézett a kormánya
A Jags helyében hívnám is Florest interjúra
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars soha nem játszott hátrányban az alapszakasz 18. hetében! #TÉNY

Könyörgök Jags, adjatok neki egy jó HC-t, egy picivel átlag feletti GM-et és komolyan vehető playmakereket 2022-ben!

kiváncsi leszek az idei HoF-ra is. Nem annyira veretes a névsor, mint tavaly. Tony odaérhetne végre. Bár Freddy T-t sem értem, hogy a rákba nem jutott még odáig, pedig korszakos zseni volt az öreg.
Ppistike
Idén meglehet az első Jags játékos Cantonban. | (Torry Holt, aki itt játszott az utolsó szezonjában 2009.-ben...) |
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
kiváncsi leszek az idei HoF-ra is. Nem annyira veretes a névsor, mint tavaly. Tony odaérhetne végre. Bár Freddy T-t sem értem, hogy a rákba nem jutott még odáig, pedig korszakos zseni volt az öreg.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Offensive Players of the Week

Trevor Lawrence, quarterback, Jacksonville.
Biggest win of his young career, knocking the Colts out of the playoffs Sunday, and also the biggest throw of his young career to clinch it. With a 16-3 lead late in the third quarter, center Tyler Shatley snapped the ball over Lawrence’s head. Lawrence leapt to corral it and immediately was under pressure by two Colts rushers. He sprinted right and threw to the back of the end zone. Marvin Jones Jr., skying for the ball like Dwight Clark once did, grabbed it and toe-tapped for the clinching touchdown. Beautiful recovery, great throw.

That made it 23-3 with 18 minutes left, and the game was out of reach. Going 23 of 32 for 223 yards with two touchdowns and no picks is an excellent way to enter the offseason for a player who struggled a lot as a rookie. “We finished the way we wanted to finish, and you can’t ever go back, and that’s something I’ve learned, is that you’ve got to do everything you can in the moment because you can’t change it once it’s done,” Lawrence said. “You have that feeling of, ‘Man, I wish we could have done this all year long.’ “
 profootballtalk.nbcsports.com/2022/01/10/ben-roethlisberger-steelers-nfl-playoffs-fmia-peter-king/?cid=fmiatw
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2022-es ellenfelek:

Otthon:
Texans
Colts
Titans
Broncos
Raiders
Cowboys
Giants
Ravens


Idegenben:
Texans
Colts
Titans
Chiefs
Chargers
Eagles
Washington
Jets
Lions

3-3 meccsünk lesz idei playoff csapatok ellen. Megint lesz West Coast túra a Chargers ellen (automatikus vereség). És akárcsak tavaly a Jets ellen, idén is megy az idei 1/1-es csapat (megint mi), az 1/2-es otthonába (Lions) - Szerintem ideális és fair Hálaadás napi párosítás. 😊, (Egyébként megyünk idén is majd a Jetshez.)