Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
PFWA díjról még nem hallottam, de látom a táblán, hogy Mayor Calais nyert 3 alkalommal is, tekintve, hogy 3 évet volt itt, elég jól csinálta ezt is az "öreg".

Poz, Shorts, Hurns, Bortles, Marrone van még a táblán - basszus meg kellett nézze, hogy mi van Shorts-cal, mert tökre el is felejtettem már a figurát...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 ember aktiválva a COVID listáról:
TE Dan Arnold (returns to injured reserve/designated to return)
TE Jacob Hollister
WR Jaydon Mickens
DT Jay Tufele
Bevell szerint van esély rá, hogy Arnold ÉS O'Shaughnessy is bevethető lesz vasárnap.

Activated from the practice squad/COVID-19 list and restored to practice squad:
WR Josh Hammond
Viszont megint új punterünk lesz vasárnap.
Placed on the Reserve/COVID-19 list:
P JK Scott


Trevor csak nyert egy díjat idén (amit maximálisan meg is érdemelt).


Erre a vasárnapra kiváncsi leszek azért... meg utána Bajusz arcára..
 profootballtalk.nbcsports.com/2022/01/04/jaguars-fans-plan-clown-costume-revolt-on-sunday/
Ppistike
Nézve a Jags twitert NAGYON SOKAN lesznek kipingálva vasárnap. Érdekes lesz. Bevellt és Trevort ma kérdezték a dologról, remek választ adtak.




Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
Még egy név az edzőkereséshez:
 rolltidewire.usatoday.com/2022/01/04/report-alabama-oc-bill-obrien-a-serious-name-to-watch-in-jaguars-hc-search/
Általános Doktor
Igen ez Baalke lázálma.. De szerintem ezt még Khan sem meri meglépni, mert akkor tényleg ráborulna a város
Ppistike
Annyi kieget tennék, hogy denver szurkolóként (kevés Texans meccset nézve), sztem igazándiból GM-ként bukott meg, nem feltétlen edzőként, de aláírom h nem követtem szorosan azt a projektet.
Általános Doktor
Szintén zenész. Bob egy jó hc összességében, de egy borzasztó gm. Egy erős kezű gm alá simán elfogadnám hc-nak, csak az a bibi, hogy itt az előbbi is hiánycikk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Még egy név az edzőkereséshez:
 rolltidewire.usatoday.com/2022/01/04/report-alabama-oc-bill-obrien-a-serious-name-to-watch-in-jaguars-hc-search/
Általános Doktor
Igen ez Baalke lázálma.. De szerintem ezt még Khan sem meri meglépni, mert akkor tényleg ráborulna a város
Ppistike
Még belegondolni is rossz, hogy ez a két kretén mit hozza össze együtt...
Az ilyenek emberek teszik tönkre ezt a társadalmat 😀
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Még egy név az edzőkereséshez:
 rolltidewire.usatoday.com/2022/01/04/report-alabama-oc-bill-obrien-a-serious-name-to-watch-in-jaguars-hc-search/
Általános Doktor
Igen ez Baalke lázálma.. De szerintem ezt még Khan sem meri meglépni, mert akkor tényleg ráborulna a város
Ppistike
Annyi kieget tennék, hogy denver szurkolóként (kevés Texans meccset nézve), sztem igazándiból GM-ként bukott meg, nem feltétlen edzőként, de aláírom h nem követtem szorosan azt a projektet.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Még egy név az edzőkereséshez:
 rolltidewire.usatoday.com/2022/01/04/report-alabama-oc-bill-obrien-a-serious-name-to-watch-in-jaguars-hc-search/
Általános Doktor
Ha BOB itt takarítói pozíciónál jobbat kap, akkor kénytelen leszek kedvenc csapat nélkül nézni az NFL-t.
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Még egy név az edzőkereséshez:
 rolltidewire.usatoday.com/2022/01/04/report-alabama-oc-bill-obrien-a-serious-name-to-watch-in-jaguars-hc-search/
Általános Doktor
Igen ez Baalke lázálma.. De szerintem ezt még Khan sem meri meglépni, mert akkor tényleg ráborulna a város
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Még egy név az edzőkereséshez:
 rolltidewire.usatoday.com/2022/01/04/report-alabama-oc-bill-obrien-a-serious-name-to-watch-in-jaguars-hc-search/

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Erre a vasárnapra kiváncsi leszek azért... meg utána Bajusz arcára..
 profootballtalk.nbcsports.com/2022/01/04/jaguars-fans-plan-clown-costume-revolt-on-sunday/
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kedden megvolt a Caldwell interjú is.



Hát sajna Húsrágó, Hercules Mata'afa nem sokáig volt nálunk. Ő, D.J. Fluker és a RB B.J. Emmons is el lett küldve a practice squadból.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Beszélünk egy 22 éves, milliomos, friss házas srácról, aki életében nem vesztett el alapszakasz meccset a Jags előtt, bekerült egy kimondottan mérgező közegbe (Meyer), átlag alatti segítséggel, igazi vezér nélküli öltözőbe, kilátástalan meccsek, ahol mindenki azt várja ez a gyerek tegyen csodát. Én személy szerint azt láttam rajta, hogy a szezon elején még bíztató volt, aztán ez az egész szituáció maga alá gyűrte őt. Nem is néztem az utóbbi párat már, mert ez most vakvágány.
Tavasztól menjen Manning irányítósuliba, gyakorolja az alapokat és reménykedjen, hogy rendbe szedik a "céget". Egyszerűen minden, de tényleg minden az ellen volt, hogy ő jó érzésekkel menjen játszani, örömmel dolgozzon stb.
Ő most az az F1-es pilóta, aki a leglassabb autóban ül, szedett-vedett szerelőkkel, csapatfőnök nélkül és mindenki néhány elrontott féktávval basztatja és azt mutogatják, hogy bezzeg Hamilton már rögtön jó volt...

Fejben kell magát összeszedje, sokat gyakorolni és készülni lelkileg, hogy a győzelemek ritkábbak és nehezebben jönnek mint az egyetemen. Trevor jó lesz, de nem változtatja a vizet borrá. (arra Tebow alkalmasabb amúgy is 😉 )

Én imádom Minshewt, de Trevor jobb nála, viszont egy jacksonvillei trágyadombon Minshew a személyisége miatt jobban megélt, sikeresebb tudott lenni. Viszont rendbe szedett környezetben Trevor több győzelmet hoz majd.

Rúgják ki végre Balféket!
több mint 2 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Lawrence játéka mekkora mértékben magyarázható a stáb & csapattársak alkalmatlanságával? Mert azért a mostani meccsen is a 2.-ik, 3.-ik INT szerintem az övé volt, meg több homály dobása is beugrik egyből. Lement 16 meccs, de igazán erős meccse nem ugrik be, amikor azt éreztem volna, hogy tényleg egy generációs tehetség van a volán mögött.
kisvanek4
A rossz döntéshozatal miatt dobott INT-ek nem a csapattársak vagy az edzőkeringő miatt vannak, azok az ő hibái.

Ha általában értetted a kérdést - mennyire nehezíti a helyzetét / fejlődését az, ami körülveszi -, akkor a válasz az, hogy nagyon.
peterk2005
Inkább úgy értettem, hogy lement majdnem a szezon, és ki hogyan ítéli meg Lawrence játékát. Luck/Manning 2.0-nak volt beharangozva, emiatt én azt vártam hogyha lesznek is hibái, lesz jó pár olyan pillanat amikor látszik az ösztönös zseni rajta. Ennek ellenére én bőven kevesebb olyan dobására/játékára emlékszem amiben ez visszaköszönt volna, mint olyanra amikor valami hibát ejtett. Persze ik berakta párszor ahogy Orlovsky dicséri, de én valahogy többet vártam már a rookie évében is. Ezért kérdeztem, hogyha ő még mindig ugyanaz a korszakos zseni, akkor ennyire rossz a stáb körülötte?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lawrence játéka mekkora mértékben magyarázható a stáb & csapattársak alkalmatlanságával? Mert azért a mostani meccsen is a 2.-ik, 3.-ik INT szerintem az övé volt, meg több homály dobása is beugrik egyből. Lement 16 meccs, de igazán erős meccse nem ugrik be, amikor azt éreztem volna, hogy tényleg egy generációs tehetség van a volán mögött.
kisvanek4
A rossz döntéshozatal miatt dobott INT-ek nem a csapattársak vagy az edzőkeringő miatt vannak, azok az ő hibái.

Ha általában értetted a kérdést - mennyire nehezíti a helyzetét / fejlődését az, ami körülveszi -, akkor a válasz az, hogy nagyon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Lawrence játéka mekkora mértékben magyarázható a stáb & csapattársak alkalmatlanságával? Mert azért a mostani meccsen is a 2.-ik, 3.-ik INT szerintem az övé volt, meg több homály dobása is beugrik egyből. Lement 16 meccs, de igazán erős meccse nem ugrik be, amikor azt éreztem volna, hogy tényleg egy generációs tehetség van a volán mögött.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akinek van Arena4-e, annak nem kell vasárnap streamet keresgélni a szezon utolsó Jax meccsére!!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Todd Bowles ma HC interjúzik velünk.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy azért némi öröm is legyen az ürömben - Walker Little a 2. kezdését is jól lehozta LT-ben.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Mekkora arc mar! 👍😄😄
(Ex Raven (Raider, Cowboy, Colt)


RedFive
Ex-Raider. Meh.

Sappék anno majdnem megagyalták a bírót.

(ezer éve egy Raiders @ Jax meccsen)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 447 — maci faszán vitézkötés
Mekkora arc mar! 👍😄😄
(Ex Raven (Raider, Cowboy, Colt)


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
BOB??? B@zd meg Balfék, Te direkt szabotálni vagy itt.
Na, takarodj már el!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor a hivatalos oldal is csak ennyit tud mondani (Szegény Ashlyn Sullivan és John Oesher - ők is jobbat érdemelnének.)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars a mostani NFL szezonban 227 pontot szerzett eddig 16 meccsen. Új negatív csúcs. A Colts ellen 17 pontot kéne szereznie (valahogy), hogy (17 mérkőzésből) felülmúlja a 2011-ben (16 találkozón) összekapart 243-at. Mindezt egy 1/1-es QB-val...

Ja, a meccs után csak szerencsétlen Trevor beszélt a játékos közül, egy védőt se szólaltattak meg, ami stílszerű.



Szerencsére az 50-10-es vereség nem lett scorigami, mert 1998-ban már volt egy ilyen végeredményű meccs

 www.pro-football-reference.com/boxscores/199812200min.htm
Kampman
Igen és bár majdnem sikerült, de nem lett meg a legnagyobb vereség a franchise történetében, hála egy screen TD-nak. Akkor 47 volt közte, így csak 40 lett.

Tudjátok kitől kapott ki a Jags a legsúlyosabban a franchise történetében? Ahogy mindenki gondolta - A LIONSTÓL! (44-0 1995-ben!)

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Szerencsére az 50-10-es vereség nem lett scorigami, mert 1998-ban már volt egy ilyen végeredményű meccs

 www.pro-football-reference.com/boxscores/199812200min.htm
Kampman
Hurrá.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Szerencsére az 50-10-es vereség nem lett scorigami, mert 1998-ban már volt egy ilyen végeredményű meccs

 www.pro-football-reference.com/boxscores/199812200min.htm
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!





Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...