Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szürreális Trevor -> Marvin Jones TD a nézőtérről.


És ha már Marvin és Trevor, Lawrence nagyon meg akarta őt jutalmazni azzal az extra fél millióval (pedig Jones is hányszor droppolt idén...).
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így nézett ki Trevor Lawrence, mikor a Colts utoljára megverte a Jaguars-t Jacksonvilleben (2014). 😀 😀 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát lehet nem szeretni ezt a szurkolótábort? Mi lenne, ha egy évekig ütőképes csapatnak szoríthatnának (velünk együtt)?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Meyer "+2-es mentalitás" terve bejött valamiylen formában. 😊



Köszönöm Lawrence sensei és Cobra Kai h hősiesen küzdöttetek! 🥋
steelwolf
Küldjetek adományokat az alapítványának (ha van), mint anno a Bills-esek Scholesnak, mikor underdogként verte a Ravenst és PO-ba jutatta a Buffalot (hogy aztán kikapjanak tőlünk 10-3-ra a Wild Cardon megalapozva a pittsburghi Killer Bees búcsúmeccsét ellenünk).
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 308 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Köszönöm Lawrence sensei és Cobra Kai h hősiesen küzdöttetek! 🥋
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bevell csak tarthatott egy győzelmi beszédet egy Jags meccs után, és annyi W-je van megbízott HC-ként, mint Meyernek.


Duval megye királyi párja is szép emlékekkel zárta 1. meglehetősen mozgalmas szezonjukat Jacksonvilleben. Remélem Marissa a jövőben sokkal többször köszöntheti így a férjét egy megnyert Jags meccs után.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL


És ha már Trevor, látom Minshew látta el a héten divat tanácsokkal. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marvin Jones extra fél, Smoot negyed milliót keresett ma a remek játékukkal.


LOLOLOLOLOL


A Jags ki tudta szedni a PO-ból a Miamit és az Indyt is
zacknorb
Mi vonultattuk vissza Dan Marinot is, szóval csak ápoljuk a hagyományokat.
iktriad
Az de szép meccs volt 62 nyuszi 😀
Ppistike
62-7 volt a vége. De amúgy igen. 😀 Kár, hogy utána egyből jött a Titanstől a(z abban az éveben 3.) pofon az AFC döntőben, amit azóta se hevert ki a franchise teljesen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
A Jags ki tudta szedni a PO-ból a Miamit és az Indyt is
zacknorb
Mi vonultattuk vissza Dan Marinot is, szóval csak ápoljuk a hagyományokat.
iktriad
Az de szép meccs volt 62 nyuszi 😀

Szerkesztette: Ppistike
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags ki tudta szedni a PO-ból a Miamit és az Indyt is
zacknorb
Mi vonultattuk vissza Dan Marinot is, szóval csak ápoljuk a hagyományokat.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 449 — Kinek mit intézett a kormánya
A Jags ki tudta szedni a PO-ból a Miamit és az Indyt is
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trollolo - A képen látható Cisco (is) baromi nagyot játszott ma.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Köszönjük szépen!

Nem hiába dicsértem és védtem Trevort egész héten!!!! 😊😊😊
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 784 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én szeretem a nyilvános megaláztatást, úgyhogy pár cimbivel elmegyek meccset nézni a Kandallóba! 😊
Stoki
Lehet el kéne mennem gyakrabban "kocsmás" Jax meccsre, hátha jó ómen! 😊
A Colts-os cimbit mondjuk kicsit sajnálom!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A következő edzői stáb figyelmébe.


Gratula, ma nem volt egy sulycsoportban a 2 csapat.
Bence94
Szürreális, hogy ezt nem én írom az aktuális ellenfél topikjába. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 903
Gratula, ma nem volt egy sulycsoportban a 2 csapat.

Szerkesztette: Bence94
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/1 és a legszebb és legnagyobb arányú Jags W ebben a szezonban - tökéletes nap. Még Baalkét kéne kirúgni és a franchise egyik legszebb napja lenne a mai.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
A szezon legjobb Jags playe.

iktriad
Beszarás
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szezon legjobb Jags playe.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jaj de jó 😀
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Helyes (Bár az idióta JLC a forrás)!


Ez az üzenet lebeg most a stadion felett.



Ez a fanbase sokkal jobbat érdemel, mint amit hétről-hétre, hónapról-hónapra, évről-évre a csapatától kap.

iktriad
A fanbase HoF matéria.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Taven Bryan inaktívként búcsúzik a Jagstől, hacsak nem ír alá veterán minimumért tavasszal, amit nem nagyon hiszek. Majd elmegy máshova (hogy ott kivirágozzon). Egy újabb elvesztegetett 1. körös pick.
iktriad
Emlékszem amikor őt választottátok a draft követően beírtam hogy ő mégis ki, és hogy került az 1.körbe. Le lettem hurrogva 😀😀😀
Heisman
Wyatt azzal szédített minket, hogy jobb lesz mint JJ Watt és mekkora steal.
iktriad
Jó ott van Brian Hoyer IS :/)
Nem mindig jöhet be a tioo
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Helyes (Bár az idióta JLC a forrás)!


Ez az üzenet lebeg most a stadion felett.



Ez a fanbase sokkal jobbat érdemel, mint amit hétről-hétre, hónapról-hónapra, évről-évre a csapatától kap.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Taven Bryan inaktívként búcsúzik a Jagstől, hacsak nem ír alá veterán minimumért tavasszal, amit nem nagyon hiszek. Majd elmegy máshova (hogy ott kivirágozzon). Egy újabb elvesztegetett 1. körös pick.
iktriad
Emlékszem amikor őt választottátok a draft követően beírtam hogy ő mégis ki, és hogy került az 1.körbe. Le lettem hurrogva 😀😀😀
Heisman
Wyatt azzal szédített minket, hogy jobb lesz mint JJ Watt és mekkora steal.
iktriad
Sok volt már neki a sütőtökléből.

criminal lawyer or criminal lawyer?