Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Taven Bryan inaktívként búcsúzik a Jagstől, hacsak nem ír alá veterán minimumért tavasszal, amit nem nagyon hiszek. Majd elmegy máshova (hogy ott kivirágozzon). Egy újabb elvesztegetett 1. körös pick.
iktriad
Emlékszem amikor őt választottátok a draft követően beírtam hogy ő mégis ki, és hogy került az 1.körbe. Le lettem hurrogva 😀😀😀
Heisman
Wyatt azzal szédített minket, hogy jobb lesz mint JJ Watt és mekkora steal.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 307 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Taven Bryan inaktívként búcsúzik a Jagstől, hacsak nem ír alá veterán minimumért tavasszal, amit nem nagyon hiszek. Majd elmegy máshova (hogy ott kivirágozzon). Egy újabb elvesztegetett 1. körös pick.
iktriad
Emlékszem amikor őt választottátok a draft követően beírtam hogy ő mégis ki, és hogy került az 1.körbe. Le lettem hurrogva 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Taven Bryan inaktívként búcsúzik a Jagstől, hacsak nem ír alá veterán minimumért tavasszal, amit nem nagyon hiszek. Majd elmegy máshova (hogy ott kivirágozzon). Egy újabb elvesztegetett 1. körös pick.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baalke örülhet, Fangio repült Denverből, DC-ként összepárosíthatja BoB-vel nálunk... Remélem ma az arcára fagy a mosoly.

Aztán este odabaszni! 😁
steelwolf
Pedig stílszerű lenen, hogy Big Ben miattunk vonuljon vissza. Ellenünk játszott utoljára annoa a Big Ben, Ab, Bell Killer Bee trió.
iktriad
Nem örülnél a BOB Fangio párosnak ?
(Pedig szakértelem lenne így ezt nem tagadhatod)
VvAlekosz
Ha Baalke marad, nem. Új GM-el esetleg.
1. Baalke baromi rosszul draftol/igazol.
2. Csak idő kérdése mikor kezdi meg egymás fúrását BoB meg ő. Abból meg jól nem jövünk ki.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Baalke örülhet, Fangio repült Denverből, DC-ként összepárosíthatja BoB-vel nálunk... Remélem ma az arcára fagy a mosoly.

Aztán este odabaszni! 😁
steelwolf
Pedig stílszerű lenen, hogy Big Ben miattunk vonuljon vissza. Ellenünk játszott utoljára annoa a Big Ben, Ab, Bell Killer Bee trió.
iktriad
Nem örülnél a BOB Fangio párosnak ?
(Pedig szakértelem lenne így ezt nem tagadhatod)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A bohócok már gyülekeznek.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baalke örülhet, Fangio repült Denverből, DC-ként összepárosíthatja BoB-vel nálunk... Remélem ma az arcára fagy a mosoly.

Aztán este odabaszni! 😁
steelwolf
Pedig stílszerű lenen, hogy Big Ben miattunk vonuljon vissza. Ellenünk játszott utoljára annoa a Big Ben, Ab, Bell Killer Bee trió.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 784 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én szeretem a nyilvános megaláztatást, úgyhogy pár cimbivel elmegyek meccset nézni a Kandallóba! 😊
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 083
Aztán este odabaszni! 😁
steelwolf
Ha a Ravens és Steelers sorsa a Jaguarson múlik, akkor barátom üljünk ki és igyunk meg egy sört, hogy hová is fajultunk! 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 308 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Aztán este odabaszni! 😁
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Asszem ma mindent megtesz, hogy ne ejtse el Trevor passzait. És ma nem fog eltűnni a meccsen, mint szamár a ködben.




Na Dan Quinn valamennyire mégis részt vállalt valamilyen formában a HC interjúinkban. 😊

iktriad
14 elkapással 1 millát szakíthatna 😉
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem ma mindent megtesz, hogy ne ejtse el Trevor passzait. És ma nem fog eltűnni a meccsen, mint szamár a ködben.




Na Dan Quinn valamennyire mégis részt vállalt valamilyen formában a HC interjúinkban. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A következő emberek jöttek fel a practice squadból és várhatóan játszanak is.
P Joseph Charlton
RB Nathan Cottrell
QB Danny Etling
WR Josh Hammond
OL Badara Traore
OL Tre’Vour Wallace-Simms

Tavon Austin hamstring sérüléssel bajlódik, az ő játéka is kérdéses lett holnapra.

Ha Fangio mégis marad, Laurencicáért és egy 2023-as első körért (ti adjátok) cserélhető az ügy. Win-win együttműködès.. 😋
Zalán
1. A rablást bünteti a törvény
2. Akkor BOB elhozza Romeo bácsit vagy Zimmert.
3. Vagy egyik se jön és akkor az azt jelenti, hogy Baalke is repül. Az igazi win-win mindenkinek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 790 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Reménykedjünk? (Baalke tud valamit, hogy a még ki nem rúgott Fangiot akarja ide DC-nek?)


LOL

iktriad
Ha Fangio mégis marad, Laurencicáért és egy 2023-as első körért (ti adjátok) cserélhető az ügy. Win-win együttműködès.. 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reménykedjünk? (Baalke tud valamit, hogy a még ki nem rúgott Fangiot akarja ide DC-nek?)


LOL
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 900
Erre a vasárnapra kiváncsi leszek azért... meg utána Bajusz arcára..
 profootballtalk.nbcsports.com/2022/01/04/jaguars-fans-plan-clown-costume-revolt-on-sunday/
Ppistike
Már csak ezért must watch meccs
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Helyes elemzés.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
BOB+Balfék+Khan 0-51 de az első év után cserét követel majd minden értelmes játékos.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kellen Moore ma HC interjúzik nálunk.




Smoot aktiválva a COVID IR-ről.
CJ Beathard viszont rákerült. Danny Etling a practice squad QB. Ő lehet Lawrence helyettese, ha nem igazolunk senkit a meccsig.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem jó fejlemények:

BOB jön HC interjúra - fuck me running,


Baalke mellett Marrone is kampányol mellette.


Ha már Balfék, állítólag lehet ő is marad a nyakunkon.


A 2 Tampás koordinátor HC interjúja megvolt.
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Még egy név az edzőkereséshez:
 rolltidewire.usatoday.com/2022/01/04/report-alabama-oc-bill-obrien-a-serious-name-to-watch-in-jaguars-hc-search/
Általános Doktor
Igen ez Baalke lázálma.. De szerintem ezt még Khan sem meri meglépni, mert akkor tényleg ráborulna a város
Ppistike
Annyi kieget tennék, hogy denver szurkolóként (kevés Texans meccset nézve), sztem igazándiból GM-ként bukott meg, nem feltétlen edzőként, de aláírom h nem követtem szorosan azt a projektet.
Általános Doktor
Szintén zenész. Bob egy jó hc összességében, de egy borzasztó gm. Egy erős kezű gm alá simán elfogadnám hc-nak, csak az a bibi, hogy itt az előbbi is hiánycikk
peach
Szerintem is BoB a jobb edzők közé tartozik. Nyilván gm-ként az egyik legnagyobb kókler aki valaha is volt a ligában, de én őt nem tartanám egy fokkal sem rosszabb döntésnek mint Caldwell. A padlójuk ugyan az kb, a plafonja viszont sokkal magasabb BoBnak.
Tarsi
amíg marad Baalke, felesleges bármin is gondolkozni, másrészt ide a "jobb" nem biztos hogy elég. Kb a nulláról kell mindent felépíteni, ami hihetetlen a tavalyi drafttőke és cap space mellett.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 176
Még egy név az edzőkereséshez:
 rolltidewire.usatoday.com/2022/01/04/report-alabama-oc-bill-obrien-a-serious-name-to-watch-in-jaguars-hc-search/
Általános Doktor
Igen ez Baalke lázálma.. De szerintem ezt még Khan sem meri meglépni, mert akkor tényleg ráborulna a város
Ppistike
Annyi kieget tennék, hogy denver szurkolóként (kevés Texans meccset nézve), sztem igazándiból GM-ként bukott meg, nem feltétlen edzőként, de aláírom h nem követtem szorosan azt a projektet.
Általános Doktor
Szintén zenész. Bob egy jó hc összességében, de egy borzasztó gm. Egy erős kezű gm alá simán elfogadnám hc-nak, csak az a bibi, hogy itt az előbbi is hiánycikk
peach
Szerintem is BoB a jobb edzők közé tartozik. Nyilván gm-ként az egyik legnagyobb kókler aki valaha is volt a ligában, de én őt nem tartanám egy fokkal sem rosszabb döntésnek mint Caldwell. A padlójuk ugyan az kb, a plafonja viszont sokkal magasabb BoBnak.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aktiválva a reserve/COVID-19 listáról:
OL Ben Bartch
CB Shaq Griffin
LB Dylan Moses

Rákerült a reserve/COVID-19 listára:
LB Chapelle Russell

Wow. (Mondjuk ettől függetlenül te is játszhattál volna idén egy kicsit jobban...)

Jim Caldwell likes this.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Poz, Shorts, Hurns, Bortles, Marrone
Húsrágó
Nosztalgikus olvasni ezt a nevsort, mennyivel jobb csapat volt, lol