Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Etienne készítheti a csekkfüzetét, ha meg akarja szerezni Logan Cooke mezszámát.
winston
Mondjuk a Logan Cooke mezek felvásárlása nem lesz nagy költség, csak a lelki megrázkódtatást kell pénzre váltsák.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Etienne készítheti a csekkfüzetét, ha meg akarja szerezni Logan Cooke mezszámát.
több mint 3 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Jaguars draft strategy: BCPA.
Best Clemson Player Available.
empty taxi
GO CLEMSON JAGUARS!!!

Dr NaJó
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jaguars draft strategy: BCPA.
Best Clemson Player Available.
empty taxi
Kicsit luxusnak erzem a 3rd down back szerepre elloni egy 1. koros picket, egy checkdown passz opcional szerintem annyira nem szamit, hogy van-e mar egyetemrol kemia koztuk vagy nincs.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jaguars draft strategy: BCPA.
Best Clemson Player Available.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagyon luxuspicknek tűnik Etienne, de én nagyon adom 😊 az tuti, hogy sokkal több Jax meccset fogok ezentúl nézni, de szerintem a kinti nézőszám is jelentősen emelkedni fog ilyen flashy huzások után 😀
Löfli
azért kicsit kibaszás a tavalyi év legnagyobb meglepetésével nem?
briareos
Nem, mert Etiennenek más a skillsetje. J-Robot imádom, de sose fog 60 yardos TD-ket futni. Etiennenél ha elrontasz egy szerelést rajta, akkor ez könnyen előfordulhat. Kvázi J-Rob lesz Mark Ingram, Etienne meg Alvin Kamara.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lawrencet és Etiennet ma 20:15-kor mutatják be a helyi médiának. Szerencsére egymásnak nem kell bemutatkozniuk.

Javonte Williams kivételével bárki jöhet innen, és pl. ha a Miami nagyon akarja, még akár le is tradelhetünk 3 helyet extra pickért. Jól lenne 2 embert elhozni erről a listáról a 2. körben.

iktriad
+ Pat

három játékosba vagyok innen "szerelmes", túl szép lenne abból kettőt elvinni. meg ismerve magam, majd megszeretem úgyis azokat, akiket viszünk, ha tovább nem is, szezon elejéig.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
nagyon luxuspicknek tűnik Etienne, de én nagyon adom 😊 az tuti, hogy sokkal több Jax meccset fogok ezentúl nézni, de szerintem a kinti nézőszám is jelentősen emelkedni fog ilyen flashy huzások után 😀
Löfli
azért kicsit kibaszás a tavalyi év legnagyobb meglepetésével nem?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lawrencet és Etiennet ma 20:15-kor mutatják be a helyi médiának. Szerencsére egymásnak nem kell bemutatkozniuk.

Javonte Williams kivételével bárki jöhet innen, és pl. ha a Miami nagyon akarja, még akár le is tradelhetünk 3 helyet extra pickért. Jól lenne 2 embert elhozni erről a listáról a 2. körben.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Amúgy Baalfék, amikor telefonál Trevorral:
mobil, amin beszélnek, az le van téve az asztalra, Ő meg pofázik bele és közben a saját telefonjával üti az asztalt közvetlenül mellette... Trevor meg próbál hangosan bólogatni, mert érteni, csak foszlányokat ért szerintem...
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy külön örülök, hogy végül így alakult és ti lettetek az 1/1, így valahogy őszintébben tudok Lawrencenek szurkolni 😊

Szégyen nem szégyen én itt vagyok a bandwagonon!

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FK-tól Etienne-re kaptatok egy F értékelést. Remélem ettől még tudsz aludni 😀
astroid
Meg Walterfasztól is. Ettől függetlenül nekem nincs bajom a pickkel. Ugyanazok az emberek ott vannak 2/1-n, akik 1/25-n is jók lettek volna. És megszereztünk a legideálisabb RB-t az offensebe.
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 548
Soha ne változz meg Austen Lane!


nagyon luxuspicknek tűnik Etienne, de én nagyon adom 😊 az tuti, hogy sokkal több Jax meccset fogok ezentúl nézni, de szerintem a kinti nézőszám is jelentősen emelkedni fog ilyen flashy huzások után 😀
Löfli
Már eddig is nagyon kellemes jegyeladási "gondjai" voltak a Jagsnek idénre. Nem hiszem, hogy soakn visszakövetelnék a pénzüket.
Ja és tudom ki örült(lásd még a tweetje pár hsszel lejjebb, ha betöltődik - utóbbiért bocsi) hozzád hasonlóan nagyon Etiennenek.

iktriad
Az FK-tól Etienne-re kaptatok egy F értékelést. Remélem ettől még tudsz aludni 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soha ne változz meg Austen Lane!


nagyon luxuspicknek tűnik Etienne, de én nagyon adom 😊 az tuti, hogy sokkal több Jax meccset fogok ezentúl nézni, de szerintem a kinti nézőszám is jelentősen emelkedni fog ilyen flashy huzások után 😀
Löfli
Már eddig is nagyon kellemes jegyeladási "gondjai" voltak a Jagsnek idénre. Nem hiszem, hogy soakn visszakövetelnék a pénzüket.
Ja és tudom ki örült(lásd még a tweetje pár hsszel lejjebb, ha betöltődik - utóbbiért bocsi) hozzád hasonlóan nagyon Etiennenek.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nagyon luxuspicknek tűnik Etienne, de én nagyon adom 😊 az tuti, hogy sokkal több Jax meccset fogok ezentúl nézni, de szerintem a kinti nézőszám is jelentősen emelkedni fog ilyen flashy huzások után 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szokjuk a látványt avagy Lawrence a Jags mezével.


A sajtótájékoztatókról: Baalke szerint legalább 4 ember van, aki nagyon kedvelünk a bent maradottak közül, de friss fejjel holnap újranézik az opciókat (=be lehet csöngetni egy jó ajánlattal hozzánk egy letradeért).
Tebow hetekkel ezelőtt volt TE workouton nálunk, a draft után döntünk a sorsáról.
És úgy tűnik Etienne volt az A opció 1/25-re.

Meyer szerint a J-Rob, Etienne, Hyde trióval megvagyunk RB poszton, és van esély rá, hogy az NFL első negyedébe tartozzunk majd vele (minden poszton ez a cél). Igyekszünk nagyon kreatívan használni Etiennet.
Január végén kvázi eldőlt, hogy Lawrence lesz a pick, mondott még 2 QB-t, akit számításba vett a Jags, a másik kettő is kitűnő játékos lesz az NFL-ben Urban szerint (gondolom Wilson és Fields volt az).
Ja és a draftkor szokásos telefonhívásból derült ki, hogy a LIGA futtatta le 2 percre az órát 1/1-nél, nem mi. Szóval Goddell lehet emiatt anyázni.
Trevor

És Travis megkapja azt a bizonyos telefont.



Lawrence interjú a helyi médiával.

Ugyanez Etiennenel.

Etienne 1/24-nél nagyon szurkolt, hogy ne őt vigye a Steelers és nagyon szeretett volna Trevor mellé kerülni.

Hm...


Elaludtam a Mac Jones pick kornyeken, azert reggel neztem egy nagyot, de nincs ezzel baj. Nagyon jo lehetosegek vannak meg bent mara, mondjuk nagyon vicces lenne egy 33 - Carman, 45 - Amari Rogers kombó.

Moehrig, Freiermouth, Dickerson, Barmore negyesbol valakivel inditunk ma remelem (kb ebben a sorrendben vannak nalam).
winston
Nálam bejátszik a Jenkins/Cosmi OT duó vagy esetleg Radunz illetve a 2 Moore, ha már ennyire sebesség mániások vagyunk. Ha Elijah Moore itt köt ki, ez az offense nagyon rendben lesz. Ha Randale akkor is.
Meyer lehet egy picit elszólta magát, amikor arról beszélt, hogy eddig vertikális boardokhoz szokott hozzá, nem horizontálisokhoz.

Ez S esetén (ami nagyobb need, mint a CB) Moehrig, esetleg a UCF-es Grant vagy az LB-nek is használható Owosu-Koramoah lehet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Elaludtam a Mac Jones pick kornyeken, azert reggel neztem egy nagyot, de nincs ezzel baj. Nagyon jo lehetosegek vannak meg bent mara, mondjuk nagyon vicces lenne egy 33 - Carman, 45 - Amari Rogers kombó.

Moehrig, Freiermouth, Dickerson, Barmore negyesbol valakivel inditunk ma remelem (kb ebben a sorrendben vannak nalam).
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 623 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó is volt az volt a kiprovokâlt Clemson RB trollkodás 😛
dande
Megmondtam, vagy megmondtam Etienne-t? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó is volt az volt a kiprovokâlt Clemson RB trollkodás 😛
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már Clemson, 2/1 Jackson Carman? Nem lenne égbekiáltó faszság, csak annyi történne, h beismerné a franchise, h bármit a messiásért (Lawrence), ami részemről tolerálható.
empty taxi
Szerintem valamelyik Moore lesz a sebességük miatt, vagy Barmore/Ojulari Meyer D-line fétise miatt.
De ha Jenkins, Cosmi vagy JOK lesz a pick, akkor se leszek szomorú.

Ha már Clemson prospectek, akkor szerintem Amari Rodgers jöhet majd 3/1-en, ha addig nem hozunk WR-t.


nem tartom kizártnak, hogy volt Lőrincnek némi ráhatása Etienne választására, de én imádom a pick-et , még ha tudom is, hogy sokkal nagyobb need-jeink is vannak...
Stoki
Elhoztuk a draft legjobb RB-jét és QB-ját. Nem vagyok szomorú.
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
nem tartom kizártnak, hogy volt Lőrincnek némi ráhatása Etienne választására, de én imádom a pick-et , még ha tudom is, hogy sokkal nagyobb need-jeink is vannak...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha már Clemson, 2/1 Jackson Carman? Nem lenne égbekiáltó faszság, csak annyi történne, h beismerné a franchise, h bármit a messiásért (Lawrence), ami részemről tolerálható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval a Jagsnek ott van Owusu-Koramoah, Moehrig, Barmore, Ojulari, mindkét WR Moore, Jenkins és Cosmi 2/1-re. Nyami.

Pár ebből marad a második 2. körös pickre is Pat Freiermuthtal, Carlos Basham Jr.-al, Asante Samuel Jr.-al, Liam Eichenberggel és Creed Humphreyval kiegészítve.

Trevor örül a régi-új csapattársnak.


Majd Trevorról, Meyer sajtótájékoztatójáról meg egyebekről később írok, ígyekszem nem lefullasztani a fórummotort.

Etienne luxuspick, de...

És ez egy hatalmas Jax kritikustól van.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minek RB? Van most olcsó és jó a kereten, bent volt a feldicsért DT is még.
Ha úgy lesz meg az 5 kezdő, hogy olyanok helyére húzzák őket akik most is jó kezdő színvonalú játékosok, akkor a végen pont ugyanannyi minőségi kezdő lesz, csak jó mélységgel. De még van annyi lyuk, hogy a mélységre költeni 1/25-t egy eszement faszság. Mehetnek is picsába, engem felbasztak ezzel így kora reggel.
Húsrágó
Úgy tűnik majdnem mindenki bent lesz 2/1-is. 😉

Sokan írják, hogy addig jut a jags idén, amíg az offense viszi, hát úgy tűnik Baalkeék komolyan gondolják ezt. Luxus pick, aláírom. De kurva jó játékos. Meyer pedig azt mondta, 2 RBs szettek is várhatóak majd. És kitűnően kiegészítik egymást J-Robbal. Hogy Hyde hogy fog pályára kerülni, ha nincs sérülés, nem tudom.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Minek RB? Van most olcsó és jó a kereten, bent volt a feldicsért DT is még.
Ha úgy lesz meg az 5 kezdő, hogy olyanok helyére húzzák őket akik most is jó kezdő színvonalú játékosok, akkor a végen pont ugyanannyi minőségi kezdő lesz, csak jó mélységgel. De még van annyi lyuk, hogy a mélységre költeni 1/25-t egy eszement faszság. Mehetnek is picsába, engem felbasztak ezzel így kora reggel.