Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jacksonville Tigers/Clemson Jaguars.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


több mint 3 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Huhh, nem tosztuk el..

Made... Laid... Paid
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor mégsem Mac Jones a pick? 😊


LOL
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/1387872721820950531
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer azt mondta 4 emberre figyelünk különösen a második első körös pickkel. Remélem nem mindegyik DL egy OL-ben/támadókban erős classban... És pl. Kadarius Toney és Caleb Farley sincs köztük.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor a legtöbb Jaguars fan azt mondta, hogy egy Florida TE-t akar Trevor mellé, szerintem nem Tebowra gondolt.


mondom én, ez 8 éve volt
winston
Kb pont annyian voltak is ott. 😊
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Na hát mennék a vagonba egyből.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
mondom én, ez 8 éve volt

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Jóska kb 8 éve is kampányolt ezért!


winston
Óriási sztori lenne, komolyan.
De azért a "there has been at least some discussion" nem annyira biztató.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerintetek beállunk a sorba Ertz-ért, vagy (remélhetőleg) jövőt építünk Freiermuth-tal?
Stoki
Majd Tebow csodát tesz a TE poszttal. 😊
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jóska kb 8 éve is kampányolt ezért!



Szerkesztette: winston
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
szerintetek beállunk a sorba Ertz-ért, vagy (remélhetőleg) jövőt építünk Freiermuth-tal?
Stoki
Én vinném egy 4. vagy 5.körért Ertz-öt. A 2/1-el meg vinnék inkább fontosabb posztra valakit.
Hope
Nem alamizsna az a 4. vagy 5. kör az Eaglesnek? Vagy annyira kell az az 5M-s "felszabadítás"?
Stoki
Egyébként az 😛 de jelen helyzetben már egy 4. körnek is örülhetünk. Illetve egy korai felcserébe mondjuk ma belevonjuk. Nem létszükséglet az elpasszolása, de úgy tűnik nem sikerült meggyőzni arról, hogy ő is maradni akarjon még egy évet, így legnagyobb szívfájdalmamra menni fog. Épp egy Pat Freiermuthal lehetne megvígasztalni de ő nem opció nekünk 😕

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
szerintetek beállunk a sorba Ertz-ért, vagy (remélhetőleg) jövőt építünk Freiermuth-tal?
Stoki
Én vinném egy 4. vagy 5.körért Ertz-öt. A 2/1-el meg vinnék inkább fontosabb posztra valakit.
Hope
Nem alamizsna az a 4. vagy 5. kör az Eaglesnek? Vagy annyira kell az az 5M-s "felszabadítás"?
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
szerintetek beállunk a sorba Ertz-ért, vagy (remélhetőleg) jövőt építünk Freiermuth-tal?
Stoki
Én vinném egy 4. vagy 5.körért Ertz-öt. A 2/1-el meg vinnék inkább fontosabb posztra valakit.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
szerintetek beállunk a sorba Ertz-ért, vagy (remélhetőleg) jövőt építünk Freiermuth-tal?
Stoki
remélem a utóbbi, de igaza van ik-nek, a 2. napon. de ha "ma" jön sem alszom rosszul (pár órát munka előtt)
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
szerintetek beállunk a sorba Ertz-ért, vagy (remélhetőleg) jövőt építünk Freiermuth-tal?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy "lightos" spoiler a Jags hivatalos twitter oldaláról ma estére (ki is kapott mostanság egy - high tech- kenyérpirítót mostanság nászajándéknak? 😉 ).



Nehéz megmondani kinek örülnék a legjobban 25.-re (vagy a 2. pickre, legyen az majd akárhol), mert sok prospect tetszik, akik kevés eséllyel lesznek elérhetők. DB/OL, vagy ha olyan a helyzet, Freiermuth is oké már. Rondale Moore kicsit hátrébb csúszott nálam, Laviska szerintem nagyon hasonló szerepkör, csak jobb, de nem lennékl szomorú. Az első pick után nehéz lesz elvenni a kedvem.
winston
Szerintem valamelyik Moore jönni fog (Rondale vagy Elijah), bár nem biztos, hogy 1/25-n. A TE needünk nagy, de szerintem az majd csak a 2. nap lesz orvosolva. Én leginkább annak örülnék, ha mondjuk egy Jaelen Philips lecsúszna hozzánk. Caleb Fairleyt mondjuk még csúszással is max . a 2. körben vinném. Esetleg még ha Jenkins lecsúszna a környékünkre, azzal is ki lennék békülve.

Szerintetek Mac Jones minek fog jobban örülni? Hogy elkel a drafton (lehet már 1/3-on) vagy hogy a kedvenc csapata elviszi Trevor Lawrencet 1/1-re? 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nehéz megmondani kinek örülnék a legjobban 25.-re (vagy a 2. pickre, legyen az majd akárhol), mert sok prospect tetszik, akik kevés eséllyel lesznek elérhetők. DB/OL, vagy ha olyan a helyzet, Freiermuth is oké már. Rondale Moore kicsit hátrébb csúszott nálam, Laviska szerintem nagyon hasonló szerepkör, csak jobb, de nem lennékl szomorú. Az első pick után nehéz lesz elvenni a kedvem.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
...
Matthew99
Remek lett, bár idén ő és a csapat is főleg teal (idegenben meg fehér) mezben fog majd játszani.
iktriad
Kösz. Csak nem az enyém.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albert Breer infói szerint a Jags kapcsán két névre érdemes figyelni majd 1/25-re. A class legjobbnak tartott DT-je, Christian Barmore az Alabamából és a Penn State EDGE rushere, Jayson Oweh (akinek annyi sackje volt tavaly, mint nekem vagy bárkinek itt a topikban...). Barmore jöhet, de nyers pass rushert nagy upsidedal már húztunk egyet tavaly az 1. körben, inkább elöszőr belőle kéne játékost faragni, mielőtt hozzunk még egyet. Ezen opciók alapján remélem valaki nagyot fog csúszni, akit akarunk...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Matthew99
Remek lett, bár idén ő és a csapat is főleg teal (idegenben meg fehér) mezben fog majd játszani.


Ma éjjel Jacksonville ikonikus belvárosi hídja a helyi polgármester Lenny Curry utasítására clemsoni színekbe borul majd.
iktriad
Ezt kicsit már túlzásnak érzem 😀 de végülis LFG!
winston
Akkor még nem láttad ezt. 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 623 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ma éjjel Jacksonville ikonikus belvárosi hídja a helyi polgármester Lenny Curry utasítására clemsoni színekbe borul majd.


iktriad
Legalább a draft napját megvárhatták volna 😛
dande
Miért, Etienne nem olyan rossz RB 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma éjjel Jacksonville ikonikus belvárosi hídja a helyi polgármester Lenny Curry utasítására clemsoni színekbe borul majd.


iktriad
Legalább a draft napját megvárhatták volna 😛
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ma éjjel Jacksonville ikonikus belvárosi hídja a helyi polgármester Lenny Curry utasítására clemsoni színekbe borul majd.
iktriad
Ezt kicsit már túlzásnak érzem 😀 de végülis LFG!