NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A Zoom alatt valaki bepoénkodta, hogy Fournettei jövő ilyenkor már úgy is a Ramsben lesz. Ekkor valaki megkérdezte, hogy akkor is hívhatják-e. Fat Lenny minden további nélkül igennel felelet egy mosoly után.
iktriad
Azért örülnék, ha nem fociakadémiaként működnénk a jövőben, kinevelve pár jó játékost, akiktől meg is szabadulunk.
winston
A BoldTakePod végi szokásos #JagBagben volt is egy olyan kérdés, hogy "Ki lesz a következő középszerű saját játékos, akinek megint túl sok pénzt adunk, és miért DeDe Westbrook lesz az?" 😊 😊 😊
iktriad
Én nem bánom, ha pl őt kicsit túlfizetjük. Még mindig jobb, mintha minden évben lyukakat kell tömni, mert elengedünk annyi (nem csak) "középszerű" játékost, hogy 12 draftcetli nem elég, hogy pótoljuk őket - ki tudja előre milyen szintű - újoncokkal, így nem lesz előrelépés. Na meg szerintem ő jobb, mint középszer, nem egy #WR1, de sajnálnám őt is.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Zoom alatt valaki bepoénkodta, hogy Fournettei jövő ilyenkor már úgy is a Ramsben lesz. Ekkor valaki megkérdezte, hogy akkor is hívhatják-e. Fat Lenny minden további nélkül igennel felelet egy mosoly után.
iktriad
Azért örülnék, ha nem fociakadémiaként működnénk a jövőben, kinevelve pár jó játékost, akiktől meg is szabadulunk.
winston
A BoldTakePod végi szokásos #JagBagben volt is egy olyan kérdés, hogy "Ki lesz a következő középszerű saját játékos, akinek megint túl sok pénzt adunk, és miért DeDe Westbrook lesz az?" 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A Zoom alatt valaki bepoénkodta, hogy Fournettei jövő ilyenkor már úgy is a Ramsben lesz. Ekkor valaki megkérdezte, hogy akkor is hívhatják-e. Fat Lenny minden további nélkül igennel felelet egy mosoly után.
iktriad
Azért örülnék, ha nem fociakadémiaként működnénk a jövőben, kinevelve pár jó játékost, akiktől meg is szabadulunk.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tetszik, hogy Fournette ennyire jópofa. Bár a mockomban eltradeltem, mert már biztonsra vettem, hogy megy úgyis, most még jobban örlnék, ha maradna.
winston
A Zoom alatt valaki bepoénkodta, hogy Fournettei jövő ilyenkor már úgy is a Ramsben lesz. Ekkor valaki megkérdezte, hogy akkor is hívhatják-e. Fat Lenny minden további nélkül igennel felelet egy mosoly után.

Közben korrigáltam az eredeti hszben a podcast linkjét. A Zoomnak hála a hangminőség is jobb, mint pl a múltkor.
 twitter.com/BoldTakePod/status/1255304663987097600
Aki szereti a Jagst, annak tényleg érdemes belehallgatni, főleg a Fournettes részbe, az pont 1 óra után kezdődik.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Gondolom itt sokan alig van szabadidejük. 😊

Kezdésnek egy majd 15 perces, nem éppen sablonkérdésekket és válaszokkat interjú Caldwellel
 twitter.com/ShopTalkingWigg/status/1255206103199166464
Szó esik Yannickról, Fournette helyzetéről, arról, hogy tankolni akarunk-e(Dave kb a teljes rostert felsorolja ellenérvként 😊 ), mennyiben más a 7. évében lévő GM Caldwell a kezdtekhez képest.

Akinek 15 (intróval együtt 20) perces beszélgetés nem elég, annak itt az új 2 órás Bold Take Pod,  podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9kMDNhMzM4L3BvZGNhc3QvcnNz&episode=NGY2ZWE0NGYtNzJhNC00Nzk2LThhNTUtMWQ1NWE4MzYyZWM0&ved=0CAcQ38oDahcKEwioicyqgo3pAhUAAAAAHQAAAAAQAgamiben a draft recap a kisebb attrakció!


Már most elkezdték kiosztani egy-két becenevet benne. És neki is az a véleményük, mint nekem, hogy az UDFA igazolásaink sokkal jobbnak tűnnek papíron, mint szinte bárki az 5-7. körös pickek közül. Nekik a 7. körös KR tűnik jó picknek nekem Collin Johnson
Ami a főfogás, az az, hogy Dilláék ugyebár végigzoomolták Fournettetel a draft 3 napját. Fat Lenny az első nap 1. pickjére jött 1/26-ig ott volt, tehát NEM 5 percre köszönt be, hanem több mint 3 órára, és péntek és szombaton is benézett hosszabb időre,, úgy hogy ő kezdeményezett! Az első nap volt egy extra vendég is, mert Lenny facetimeon felhívta a hátfájóst. Fel lett elevenítve az AJ Green - Ramsey bunyó is, és ennek a beszélgetésrésznek a tartalma egy zoom-on jelenlévőnek hála ki is szivárgott azóta a netre.
 twitter.com/_fournette/status/1255199995697025036
Lényeg a lényeg, Lenny NAGYON szimpatikus volt, Megkérdezte pl. hogy ugye sokan vannak a jelenlévők közt, akik savazzák amúgy. És mikor pont Dilla jelentkezett, hogy bizony ilyen, Lenny azt mondta teljesen megérti, hogy a szurkolók ki vannak akadva a játékosokra 6-10-es szezonok miatt (Hey Lenny az nálunk kurvajó idénynek számít manapság 😊 😊 😊....... kimegy és sír). Elmondta, hogy sokaknak nehéz megszokni, hogy sikeres college karrier után több meccset vesztenek nálunk egy szezonban, mint college 3-4 éve alatt összesen... Sok téma lett érintve, bár Dilláék nem adtak ki mindent, pl. hogy Lennynek mi a véleménye a Yannick ügyről.

Ja és Dilla kitalálta a 2020-as Jaguars mottó (pl. a belengetett új 3-4-es D-nkre utalva):
"If we're gonna suck, make it new!"
😊 😊 😊 😊 😊
iktriad
Tetszik, hogy Fournette ennyire jópofa. Bár a mockomban eltradeltem, mert már biztonsra vettem, hogy megy úgyis, most még jobban örlnék, ha maradna.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolom itt sokan alig van szabadidejük. 😊

Kezdésnek egy majd 15 perces, nem éppen sablonkérdésekkel("volt idő, hogy 17 percként követeltem, hogy rúgjanak ki a Jags éléről") és válaszokat tartalmazó interjú Caldwellel
 twitter.com/ShopTalkingWigg/status/1255206103199166464
Szó esik Yannick és Fournette jelenlegi helyzetéről, arról, hogy tényleg tankolni akarunk-e*(Dave kb a teljes rostert felsorolja ellenérvként 😊 ), mennyiben más a 7. évében lévő GM Caldwell a kezdtekhez képest.
*Szerintem se ez a cél, és amennyire jósolgatnak minket 1/1-re, annyira biztosnak látom, hogy idén is összejön majd a 6-10 és a Top 10 végi drafthely. 😊

Akinek 15 (intróval együtt 20) perces beszélgetés nem elég, annak itt az új 2 órás Bold Take Podamiben a draft recap a kisebb attrakció!!!
 podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy9kMDNhMzM4L3BvZGNhc3QvcnNz&episode=NGY2ZWE0NGYtNzJhNC00Nzk2LThhNTUtMWQ1NWE4MzYyZWM0&ved=0CAcQ38oDahcKEwioicyqgo3pAhUAAAAAHQAAAAAQAg


Már most elkezdték kiosztani egy-két becenevet benne. És neki is az a véleményük, mint nekem, hogy az UDFA igazolásaink sokkal jobbnak tűnnek papíron, mint szinte bárki az 5-7. körös pickek közül. Nekik a 7. körös KR tűnik jó picknek nekem Collin Johnson
Ami a főfogás, az az, hogy Dilláék ugyebár végigzoomolták Fournettetel a draft 3 napját. Fat Lenny az első nap 1. pickjére jött 1/26-ig ott volt, tehát NEM 5 percre köszönt be, hanem több mint 3 órára, és péntek és szombaton is benézett hosszabb időre,, úgy hogy ő kezdeményezett! Az első nap volt egy extra vendég is, mert Lenny facetimeon felhívta a hátfájóst. Fel lett elevenítve az AJ Green - Ramsey bunyó is, és ennek a beszélgetésrésznek a tartalma egy zoom-on jelenlévőnek hála ki is szivárgott azóta a netre.
 twitter.com/_fournette/status/1255199995697025036
Lényeg a lényeg, Lenny NAGYON szimpatikus volt, Megkérdezte pl. hogy ugye sokan vannak a jelenlévők közt, akik savazzák amúgy. És mikor pont Dilla jelentkezett, hogy bizony ilyen, Lenny azt mondta teljesen megérti, hogy a szurkolók ki vannak akadva a játékosokra 6-10-es szezonok miatt (Hey Lenny az nálunk kurvajó idénynek számít manapság 😊 😊 😊....... kimegy és sír). Elmondta, hogy sokaknak nehéz megszokni, hogy sikeres college karrier után több meccset vesztenek nálunk egy szezonban, mint college 3-4 éve alatt összesen... Sok téma lett érintve, bár Dilláék nem adtak ki mindent, pl. hogy Lennynek mi a véleménye a Yannick ügyről.

Ja és Dilla kitalálta a 2020-as Jaguars mottó (pl. a belengetett új 3-4-es D-nkre utalva):
"If we're gonna suck, make it new!"
😊 😊 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Idén elv 46, jövőre 31 millió dm maradna még trade után is. Persze az nfl-ben jobban tudnak játszani a GM-ek ezekkel, de nem hiszem, hogy 2 éven belül téma lenne AR lelépése.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy olvasom, lassan Rodgers is elérhető lesz... Patriots helyében odacsörögnék... 😊

Imádom Bajuszt, de Yannickot felajánlanám Rodgersért!
Húsrágó
Yannick most kerülhet élete formájában, A.A.Ron meg már 36 és a hisztijeivel bomlasztja az öltözőt, és mellé még kurva sokat is keres. Legalább egy 1. köröst be kéne még dobnia a Packersnek hogy ez a trade működjön. 😊 😊 😊 😊 😊
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ahogy olvasom, lassan Rodgers is elérhető lesz... Patriots helyében odacsörögnék... 😊

Imádom Bajuszt, de Yannickot felajánlanám Rodgersért!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calitrot a waiver sorban 1. Bengals claimelte. Ennyire azért nem jó...A CB Jayson Stanleyt meg a Seahawks vitte el. Róla mondjuk teljesen elfeledkeztem, hogy egyáltalán nálunk volt....

Pár napja linkeltem egy highlight reelt Shenaultról. Nos, az új 6. körös QB-nkról találtam egy nem túl biztató lowlight reelt. Erős kezdés - már címadásban.
 twitter.com/PintOfJack/status/1255266751882895360
 twitter.com/PintOfJack/status/1255268976512380932
 twitter.com/PintOfJack/status/1255271319056367618
 twitter.com/PintOfJack/status/1255273462496661504
 twitter.com/PintOfJack/status/1255273817011884033
Szóval úgy tűnik a 28 TD/3 INT ellenére Luton inkább Tanner Lee, mint Csodabajusz...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Norwellnek át lett strukturálva szerződése. 3 millióval több a hely a sapka alatt így. Neki meg igaz, hogy lett 9 millió garantáltja, de ki kell dolgoznia a belét, hogy nagyon jókl járjon. Helyes.
 twitter.com/FieldYates/status/1255105414536069120
Örülünk peterk2005?
iktriad
Egy hónapja hosszabbítottam vele GM játékban, úgyhogy ja. 😊 Ha nem sérül le, van biztos két évem vele. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Norwellnek át lett strukturálva szerződése. 3 millióval több a hely a sapka alatt így. Neki meg igaz, hogy lett 9 millió garantáltja, de ki kell dolgoznia a belét, hogy nagyon jókl járjon. Helyes.
 twitter.com/FieldYates/status/1255105414536069120
Örülünk peterk2005?

A videó, ami miatt Chris Claybrooks 7. körös draft pick lett.És amit elküldött az NFL mind a 32 csapatának.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1255211768730836993
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Na ilyen az érett, profi viselkedés. Fournette egyáltalán nem morcos(legalábbis hivatalosan), hogy el akartuk cserélni, és idén is ki akarja hajtani a belét a csapatért (HLSZ persze).
 twitter.com/Demetrius82/status/1254984511311364103
Figyelsz Yan?
iktriad
"Ez az! Nem krokodil, Nyaligátor!" ahogy Oszibá mondta volt. 😊

Amúgy korrektül csinálja. Látja, hogy nem tolakodtak érte, ezért nem ás árkokat, hanem csinálja tovább amit kell. Ebből az jön le, hogy profi. Kell-e több?

Yannick viszont már ásott árkot, aláaknázta a két árokrendszer közötti részt és teleszórta csapdákkal a maradékot... Éééééés visszatér majd és muszáj lesz jó szezont produkáljon, különben az éves átlag 18,5 millás sávtól messze fog kerülni.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ilyen az érett, profi viselkedés. Fournette egyáltalán nem morcos(legalábbis hivatalosan), hogy el akartuk cserélni, és idén is ki akarja hajtani a belét a csapatért (HLSZ persze).
 twitter.com/Demetrius82/status/1254984511311364103
Figyelsz Yan?

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közérdekű információ...
Este azt álmodtam, hogy én mint offensive kapitány, iszonyatosan leteremtem Lindert, hogy szedje össze magát, különben ki fogom rakatni a csapatból 😀
Szerintem kezdhet remegni 😀
Ppistike
Te is pont a legjobb OL-ünkbe kötsz bele. Norwellbe. Cannbe vagy Cam Robinsonba kellett volna. 😊 😊 😊
Ha már támadófal, sajnos a draft tényleg bizonyította, hogy a Jags front office (túlságosan) sokra tartja a már meglévő OL embereket. A tervek szerint Smothie King is elsősorban G-ben fog idén majd inkább szerepelni, tehát még csak nem is Cam Robinsonnak lett idénre konkurenciának hozva...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Közérdekű információ...
Este azt álmodtam, hogy én mint offensive kapitány, iszonyatosan leteremtem Lindert, hogy szedje össze magát, különben ki fogom rakatni a csapatból 😀
Szerintem kezdhet remegni 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Shenault 8 meccsel kevesebbet játszott ez idő alatt...
 twitter.com/PFF_Fantasy/status/1252651830829617155

A Mandalorian karakternevű pick gyárunk lelkes.
 twitter.com/luqmanbarcoo/status/1254968371046526981
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos az UDFA lista, 18-an írtak alá hozzánk, jött pl. egy FB a Hadseregből.

NévPosztMagasságSúlyEgyetem
Luq BarcooCB6-1175San Diego State
Doug CostinDT6-2295Miami (Ohio)
Nathan CottrellRB5-11 193Georgia Tech
Ben EllefsonTE 6-3250North Dakota State
Nate EvansLB6-1245Central Florida
Tavien Feaster RB5-11 221South Carolina
Josh HammondWR6-0194Florida
Amari HendersonCB6-1180Wake Forest
Ross MatiscikLS 6-0235Baylor
Steven NielsenOL6-8305Eastern Michigan
Austen PleasantsOL6-7328Ohio
J.R. ReedS6-1202Georgia
James RobinsonRB5-9219Illinois State
Marvelle RossWR5-9180Notre Dame College
Connor SlomkaFB6-0240Army
Tre’Vour Wallace-SimmsOL6-5330Missouri
Kobe WilliamsCB5-10 170Arizona State
Brandon WrightK5-10182Georgia


5-en mentek miattuk, 1 nagyobb név van köztük, a tavaly keretszűkítéskor a Seahawksbókl kukázott és sokszor (vegyes sikerrel) pályára került LB, Austin Calitro. Íme a munka nélkül maradtak névsora.
K Jon Brown
LB Austin Calitro
OL Donnell Greene
WR Charone Peake
WR/CB Jayson Stanley


Peter King mai cikkéből kiderült, hogy a Bucs felajánlott nekünk egy extra 3. & 4. köröst, hogy feljöjjön 1/9-re, de Dave nem élt a lehetőséggel.
 twitter.com/peter_king/status/1254649831210942465
Ok, Henderson valószínű nem jaguár, ha meglépjük, de Chaisson igen és mondjuk 1/20-ra jöhetett volna Shenault és a legjobb CB a boardunkon 2/10-en. Én belementem volna,,,

És találtam egy korai 2020-as mockot. És majdnem eltalálták benne, hol draftolunk az eredeti pickkel,
 www.nbcsports.com/washington/redskins/2020-NFL-Mock-Draft#slide-13
De a legdurvább az, hogy olyan embert mockoltak tavaly hozzánk 1/10-en, akit a Jags végül ki is választott, csak nem az első körben!
De ami a legdurvább - Collin Johnson 1/16! Őt vittük el az 5. körben. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris örült nagyon. Én mondjuk akkor örültem volna, hogyha úgy szalad ki a ház elé, hogy a cimborája nem tudja tartani vele a lépést! 😊 😊 😊
Húsrágó
Elég ha a pályán nem kapják el. Mint itt. 😊
 twitter.com/_John_Shipley/status/1254850617106931712
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Laviska Shenault - az igaz offensive weapon.
 twitter.com/E_Dilla/status/1254723490609090560
 twitter.com/E_Dilla/status/1254724651382714368
 twitter.com/E_Dilla/status/1254724818928381953
 twitter.com/E_Dilla/status/1254725132607787009
 twitter.com/E_Dilla/status/1254725568307900416

A nap statja!
 twitter.com/_John_Shipley/status/1254801234818674690

a 45-ös nyert a twitter szavazáson, így ezzel a mezszámmal játszik majd nálunk Chaisson.
 twitter.com/S4CKGURU/status/1254833119733088262

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Hasonló véleményem vagyok.



Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
A Robinson gyerek videóit elnézve kicsit MJD flashbackem van.
Ugyanolyan "szép szál délceg legény" még kilóra is u.a. a pocakos háziúr kaliber. 😀 MOJO mindig is a szívem csücske volt, szóval drukkolok neki, a kereten maradáshoz. Szimpi, amit mutatott eddgi valóban, bár a mi OL falunk mellett rést találni lehet nagyobb kihívás lesz neki mint amivel eddig dolgozott 😀
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Carlyon 53-as keretjóslata - még Yannal a rosteren.
iktriad
Persze jó korai, de 3 rb? meg ez igazából annyi volt, hogy a draft pickeket hozzáadta az előtte lévő keret magjához, nem dolgozhatott ezzel sokat.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Cryler Davis 😊

Chris örült nagyon. Én mondjuk akkor örültem volna, hogyha úgy szalad ki a ház elé, hogy a cimborája nem tudja tartani vele a lépést! 😊 😊 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Húsrágó, idén is van egy Jalen Myrick/Cryrick díjas pityergő draft pickünk a 6. körös Georgia Tech TE Tyler Davis személyében!!! 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=6QjqTAbjneY

És ha már szimpi reakciók, az új 7. körös kick returnerünk csöppet lelkes volt, mikor meglátta a nevét a TV-ben.
 twitter.com/Demetrius82/status/1254492015586357251

John Shipley megjegyzése a draft kapcsán.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1254494009843728384
Az elsőt akár 10 éve is le lehetett volna írni. Legalábbis a "jófiú az öltözőben" részt...


Carlyon 53-as keretjóslata - még Yannal a rosteren.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1254457909251096576
Szvsz Yan meleltt még 2 helyen lesz változás. A pénz alapján, amit Barcoo kapott szerintem ő hacsak nem lesz vállalhatatlan, keret fog fogni, nehogy Tony rossz színben tünjön fel. Mellette Reed és természetesen Robinson nálam jó eséllyel pályázik 1-1 helyre. Én Robinsonban látom azt, hogy akár első számú csere RB legyen, mert pass protectionben is pályán lehet hagyni.

Szerkesztette: iktriad