NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cryler Davis 😊
Húsrágó
Úgy látom, nem csak a draftjakor sírta el magát csórikám!
 twitter.com/BenMurphyTV/status/1254158652644130828
Itt van egy kis háttérinfó emberünkről.
 twitter.com/JaguarReport/status/1256027937830252545
Azért még mindig tartom, hogy az UDFA-ként igazolt Ben Ellefson jobb TE lesz, mint ő.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugye emlékszel arra Steve, hogy Csodabajusz tavaly LEGYŐZTE Scholest a Bengals-Jags meccsen, ráadásul Cincyben?
 twitter.com/wyche89/status/1255911167895179266
Szóval attól, ha netán Dalton ideigazol a MinshewMánia még gond nélkül folytatódhat.

És ha már egykori Bengals játékosoknál tartunk, Ochocinconál már megint elgurult a gyógyszer. 😊
 twitter.com/_John_Shipley/status/1255954995188510722
Henderson le is rázta a picsába.
 twitter.com/HendersonChris_/status/1255904421180997632
Laviska meg nevetett egyet rajta.
 twitter.com/Viska2live/status/1255960361234321409

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell sokszor amilyen rossz a a csapatépítés több aspektusában, annyira zseni a cserékben.
 twitter.com/spotrac/status/1255868079369789440
Nem feledjük, ő még a borzalmas Gabbertért kapott egy 6. körös picket....

Scholes meg nagyon könnyen kiköthet itt. Mike SIlver pl jóban van a Khanokkal.
 twitter.com/MikeSilver/status/1255879883911073793
És más is ezt hallotta.
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1255920433095999490
Dilla is azt mondta, hogy tradelni nem fogunk érte, de ha FA lesz, akkor valószínű teszünk neki ajánlatot Gruden miatt (is).
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Andy Daltont leigazolta a Jaguars
| nem,csak gondoltam kizökkentem a szexuális bűncselekmény vonalat, mert már kezd sok lenni 😀 |
Ppistike
Ha Scholes nem jönne drágán és tisztában van azzal, hogy ő most mentornak és cserének lett hozza, felőlem jöhet. Legalább talán elhallgatna az 1/1-et jóslók kórusa.


Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy Justin Blackmon és Telvin Smith is menthetőek lettek volna, ha veteránok mentorként is odafigyelnek rájuk. Persze ha 3 évente rebuilding van, akkor ez a veterán réteg nem alakul ki... meg felróni se lehet ezt a többi játékosnak, de bennem van egy rossz érzés emiatt. Kár értük.
Húsrágó
Ahogy hallani, volt egy klikkesedés aminek az egyik oldalán Telvin, Jalen meg még páran voltak(talán az első-másodéves Fat Lenny is), a másikon meg pl. Calais, Bouye. Az egyik volt az egyéni érdeket minden főlé helyezők tábora, a másik a csapatközpontú. Állítólag Jalen és Telvin konrétan megprobálta a csapatot az öltözőben rendet visszaállítani próbáló Calais ellen hangolni... Ez is közrejátszott Coughlin mellett abban, hogy így összezuhant a 2017-es csapat. Sokan mondják, hogy Poz visszavonulása egy lavinát indított el, mert addig ő fogta vissza Telvint és ezáltal mindenkit, de amint Poz hatása megszűnt, Telvin élete (meg pár dolog a Jagsnél) alaposan kisiklott.

Nem véletlen, hogy idén már-már Gene Smith szerűen kerestünk a jó karakterű játékosokat az idei drafton és free agencyben. Igaz úgy hallottam azért Henderson nem ministráns gyerek, Chaisson meg úgy tweetel, mintha Fowler és az elmúlt hónapok Yannickjának a szerelemgyereke lenne...
Egyébként szerencsére Charkról, Allenről és Jawaan Taylorról is azt hallani, hogy rendes srácok. Igaz 1 évvel ezelőtt mindenki ugyanezt gondolta Ngakoueról is, igaz az ő mostani viselkedésében azért benne van a nyári kegyetlen bánásmód.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Andy Daltont leigazolta a Jaguars
| nem,csak gondoltam kizökkentem a szexuális bűncselekmény vonalat, mert már kezd sok lenni 😀 |
Ppistike
Már abba hagytuk és sorry az offért
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Andy Daltont leigazolta a Jaguars
| nem,csak gondoltam kizökkentem a szexuális bűncselekmény vonalat, mert már kezd sok lenni 😀 |

Szerkesztette: Ppistike
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
iktriad
Őt különben miért küldtétek el ?
Meg hogy hogy nincs csapata ? 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Nem elküldték, visszavonult. Arra amit csinált, amúgy van valami szakkifejezés? Mármint hogy diáklányokra gerjed 😀.
Polanskinak (a filmrendezőnek) is ez volt a mániája. Pedofilnak nem mondanám, mert egy 17 éves az már majdnem felnőtt.

Közben látom más is válaszolt 😊
Baba Yaga
Én nekem is bejönnek különben 😃🙈
De ez hogyan van,valahol azt olvastam 16 évesen már házasodhatnak ?
Ha azt csinálhatják akkor gondolom szexelni lehet nekik vagy nem ?
Vakon vagyok ebben a témában nagyon .
Magyaro. Kulonben buncselekmeny ha mondjuk en 33 évesen lefekszem egy 17 évessel ?
Rózsa Sándor (betyár)
Igen:
A gyámhatóság a tizenhatodik életévét betöltött korlátozottan cselekvőképes kiskorúnak a házasságkötésre jogszabályban meghatározott esetben engedélyt adhat.

Nem:
Btk. 198. § (1) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez, vagy ilyen személyt arra bír rá, hogy mással szexuális cselekményt végezzen, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Kivétel speciális státusz (pl.: gyermekotthoni nevelő, kiszolgáltatott vagy eltartotti helyzet, szellemi fogyatékosságban szenvedő, stb.) , : (4) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét betöltött, de tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(12 év alatti sértettnél 197. § súlyosabb tételei irányadók + van egy prostitúciós tényállás, a kerítés, ha haszonszerzési céllal szerzed meg az áldozatot)
Fast Willie
Koszi a választ de még mindig van egy két dolog amit nem értek 🤔

"Hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve " ez mit jelent ?(Hétköznapi értelmben)
Plusz ha házasodhat akkor függetlenül hogy a feleségem nem lehet vele lefeküdni mig be nem tölti a 18 ?
Plusz az se világos ha az elobb emlitett példánál maradok ha egy 33 éves lefekszik egy 17 évessel nem kényszeriti szeretik egymást akkor az büntetendő?
De ha házaságban történik akkor nem ?
Rózsa Sándor (betyár)
tanár-diák, főnök - beosztott, olyan nagykorú és fiatalkorú/kiskorú között, akik között olyan kapcsolat áll fenn, ami alapján befolyással bír a gyerekre a felnőtt. (keresztszülő, család barátja, kedvelt szomszéd bácsi, stb., ezek a tipik "ülj az ölembe" történetek.)

- lefeküdhetsz 14-18 közti személlyel, ha beleegyezik, 12 alatt mindenképp szexuális erőszak lesz, ha akarja akkor is.

- nem tudom, hogy a gyámhatóság engedélyez-e olyan házasságot, ahol az egyik 33, a másik 17.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag


a csapatról valaki valamit?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
iktriad
Őt különben miért küldtétek el ?
Meg hogy hogy nincs csapata ? 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Nem elküldték, visszavonult. Arra amit csinált, amúgy van valami szakkifejezés? Mármint hogy diáklányokra gerjed 😀.
Polanskinak (a filmrendezőnek) is ez volt a mániája. Pedofilnak nem mondanám, mert egy 17 éves az már majdnem felnőtt.

Közben látom más is válaszolt 😊
Baba Yaga
Én nekem is bejönnek különben 😃🙈
De ez hogyan van,valahol azt olvastam 16 évesen már házasodhatnak ?
Ha azt csinálhatják akkor gondolom szexelni lehet nekik vagy nem ?
Vakon vagyok ebben a témában nagyon .
Magyaro. Kulonben buncselekmeny ha mondjuk en 33 évesen lefekszem egy 17 évessel ?
Rózsa Sándor (betyár)
Igen:
A gyámhatóság a tizenhatodik életévét betöltött korlátozottan cselekvőképes kiskorúnak a házasságkötésre jogszabályban meghatározott esetben engedélyt adhat.

Nem:
Btk. 198. § (1) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekményt végez, vagy ilyen személyt arra bír rá, hogy mással szexuális cselekményt végezzen, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

Kivétel speciális státusz (pl.: gyermekotthoni nevelő, kiszolgáltatott vagy eltartotti helyzet, szellemi fogyatékosságban szenvedő, stb.) , : (4) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét betöltött, de tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(12 év alatti sértettnél 197. § súlyosabb tételei irányadók + van egy prostitúciós tényállás, a kerítés, ha haszonszerzési céllal szerzed meg az áldozatot)

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 818
Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
iktriad
Őt különben miért küldtétek el ?
Meg hogy hogy nincs csapata ? 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Nem elküldték, visszavonult. Arra amit csinált, amúgy van valami szakkifejezés? Mármint hogy diáklányokra gerjed 😀.
Polanskinak (a filmrendezőnek) is ez volt a mániája. Pedofilnak nem mondanám, mert egy 17 éves az már majdnem felnőtt.

Közben látom más is válaszolt 😊
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
iktriad
Őt különben miért küldtétek el ?
Meg hogy hogy nincs csapata ? 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Nem küldtük el, magától döntött úgy, hogy távol marad a focitól (egy időre?), hogy rendbe tegye magát. Sajnos eddig nem megy valami jól neki.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
iktriad
Őt különben miért küldtétek el ?
Meg hogy hogy nincs csapata ? 🤔
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy Justin Blackmon és Telvin Smith is menthetőek lettek volna, ha veteránok mentorként is odafigyelnek rájuk. Persze ha 3 évente rebuilding van, akkor ez a veterán réteg nem alakul ki... meg felróni se lehet ezt a többi játékosnak, de bennem van egy rossz érzés emiatt. Kár értük.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Új mezszámok. Szerencsére mindkét WR-ünk 10-es számok közül választott. (Mostanában a 80-asok közül ritkán kerül ki elit WR az NFL-ben. Antonio Brownon kivűl nem is nagyon tudok mást mondani, aki elit lenne mostanság, és ő is már lassan múlt idő.)
21 Henderson
45 Chaisson
10 Shenault
52 Davon Hamilton
78 Bartch
24 Josiah Scott
50 Quarterman
19 Collin Johnson
6 Luton
87 Tyler Davis
Daniel Thomas és Chris Claybrooks mezszáma egyelőre még nem ismert.
Shenault új mezszáma anno Scobee-é volt nálunk, hátha ő is egy nagyon megbízható, a szurkolók közt népszerű, jó játékos lesz.
Most jutott eszembe, anno Moncrief is 10-esben játszott nálunk. Brrrrr.

A tavalyi Jim Thorpe Award (legjobb colege DB) elődöntősei között 3 új jaguár is ott van (Reed, Henderson és Barcoo). 2 UDFA lett belőlük...



Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
iktriad
Mit csinàlt, erőszakolt?
steelwolf
Ezt
Florida statute 794.05 reads "A person 24 years of age or older who engages in sexual activity with a person 16 or 17 years of age commits a felony of the second degree, punishable as provided in s. 775.082, s. 775.083, or s. 775.084."
 www.si.com/nfl/jaguars/news/former-jaguars-linebacker-telvin-smith-arrested-wednesday
Mivel többszörös szexuális aktust említenek de csak egy lányt, arra tippelek nem erőszakolt, csak 16 vagy 17 éves(a hírek arról szólnak utóbbi korban van az illető) lánnyal kavart. Azért meg Amerikában bizony bevisznek. Állítólag már az őszi razziának is inkább ez volt a fő oka, nem a drog. 50003 dollár az óvadék, amit valakinek le kell tennie Telvinért. Ha ez nem történik meg, már ma bíróság elé állhat.
iktriad
ezért kell minden nősténytől személyit kérni előtte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lerakták az 50 rongy óvadékot, így Telvin már kijött a sittről.
 twitter.com/WJXTvic/status/1255700147926958080


Vidámabb vizekre evezve megvan Shenault beceneve, amit majd egy TD elkapás/futás után lehet használni: Hasta Laviska 😊 😊 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új mezszámok. Szerencsére mindkét WR-ünk 10-es számok közül választott. (Mostanában a 80-asok közül ritkán kerül ki elit WR az NFL-ben. Antonio Brownon kivűl nem is nagyon tudok mást mondani, aki elit lenne mostanság, és ő is már lassan múlt idő.)
21 Henderson
45 Chaisson
10 Shenault
52 Davon Hamilton
78 Bartch
24 Josiah Scott
50 Quarterman
19 Collin Johnson
6 Luton
87 Tyler Davis
Daniel Thomas és Chris Claybrooks mezszáma egyelőre még nem ismert.
Shenault új mezszáma anno Scobee-é volt nálunk, hátha ő is egy nagyon megbízható, a szurkolók közt népszerű, jó játékos lesz.
Most jutott eszembe, anno Moncrief is 10-esben játszott nálunk. Brrrrr.

A tavalyi Jim Thorpe Award (legjobb colege DB) elődöntősei között 3 új jaguár is ott van (Reed, Henderson és Barcoo). 2 UDFA lett belőlük...



Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
iktriad
Mit csinàlt, erőszakolt?
steelwolf
Ezt
Florida statute 794.05 reads "A person 24 years of age or older who engages in sexual activity with a person 16 or 17 years of age commits a felony of the second degree, punishable as provided in s. 775.082, s. 775.083, or s. 775.084."
 www.si.com/nfl/jaguars/news/former-jaguars-linebacker-telvin-smith-arrested-wednesday
Mivel többszörös szexuális aktust említenek de csak egy lányt, arra tippelek nem erőszakolt, csak 16 vagy 17 éves(a hírek arról szólnak utóbbi korban van az illető) lánnyal kavart. Azért meg Amerikában bizony bevisznek. Állítólag már az őszi razziának is inkább ez volt a fő oka, nem a drog. 50003 dollár az óvadék, amit valakinek le kell tennie Telvinért. Ha ez nem történik meg, már ma bíróság elé állhat.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
iktriad
Mit csinàlt, erőszakolt?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Telvin, Telvin! 😕
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1255631045518667776
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
😆

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/ESPNdirocco/status/1255608565366165505
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A WR sor így érdekes téma, Chark nyilván kiemelkedő, Dede - Conley - Cole trió nagyon kérdéses, hogy a "rendszer" nyertesei/áldozatai voltak-e. Dede tehetsége vitathatatlan, láttuk már, remélem építenek erre, és kiderül, érdemes-e számolni vele a jövőben. Conley és Cole pedig szerintem remek 3-4. számú elkapók, akikben még több is lehet. Shenault és Johnson-al kiegészülve szerintem egész izgalmas a poszt, HLSZ remélem meglátjuk kibe érdemes fektetni a jövőben.
winston
Még egy említésre méltó faktor WR ügyben: DeDe, Conley és Cole szerződése is lejár az év végén. Érdekes lesz látni, megtartunk-e belőlük valakit, akár többeket. Jövőre nem kell nagyon agyalni a cap space miatt se, kb 125 millióval leszünk a sapka alatt. Továbbá, ha Chark tovább fejlődik, lehet őt is meg kéne kínálni egy hosszú szerződéssel.
iktriad
Meglátjuk hogy zárják a szezont! Még egy 0-16 (17?) után is tartanám Dede-t, és Charkot, a továbbiakat meg majd kialakítjuk Trevor erősségeihez képest! 😊
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A WR sor így érdekes téma, Chark nyilván kiemelkedő, Dede - Conley - Cole trió nagyon kérdéses, hogy a "rendszer" nyertesei/áldozatai voltak-e. Dede tehetsége vitathatatlan, láttuk már, remélem építenek erre, és kiderül, érdemes-e számolni vele a jövőben. Conley és Cole pedig szerintem remek 3-4. számú elkapók, akikben még több is lehet. Shenault és Johnson-al kiegészülve szerintem egész izgalmas a poszt, HLSZ remélem meglátjuk kibe érdemes fektetni a jövőben.
winston
Még egy említésre méltó faktor WR ügyben: DeDe, Conley és Cole szerződése is lejár az év végén. Érdekes lesz látni, megtartunk-e belőlük valakit, akár többeket. Jövőre nem kell nagyon agyalni a cap space miatt se, kb 125 millióval leszünk a sapka alatt. Továbbá, ha Chark tovább fejlődik, lehet őt is meg kéne kínálni egy hosszú szerződéssel.
iktriad
Most azt remélem, hogy minimum kettőt megtartunk, aztán meglátjuk, ki hogy muzsikál. Sok cap space + bagóért játszó QB, most nyílik a Championship window 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A WR sor így érdekes téma, Chark nyilván kiemelkedő, Dede - Conley - Cole trió nagyon kérdéses, hogy a "rendszer" nyertesei/áldozatai voltak-e. Dede tehetsége vitathatatlan, láttuk már, remélem építenek erre, és kiderül, érdemes-e számolni vele a jövőben. Conley és Cole pedig szerintem remek 3-4. számú elkapók, akikben még több is lehet. Shenault és Johnson-al kiegészülve szerintem egész izgalmas a poszt, HLSZ remélem meglátjuk kibe érdemes fektetni a jövőben.
winston
Még egy említésre méltó faktor WR ügyben: DeDe, Conley és Cole szerződése is lejár az év végén. Érdekes lesz látni, megtartunk-e belőlük valakit, akár többeket. Jövőre nem kell nagyon agyalni a cap space miatt se, kb 125 millióval leszünk a sapka alatt. Továbbá, ha Chark tovább fejlődik, lehet őt is meg kéne kínálni egy hosszú szerződéssel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én nem bánom, ha pl őt kicsit túlfizetjük. Még mindig jobb, mintha minden évben lyukakat kell tömni, mert elengedünk annyi (nem csak) "középszerű" játékost, hogy 12 draftcetli nem elég, hogy pótoljuk őket - ki tudja előre milyen szintű - újoncokkal, így nem lesz előrelépés. Na meg szerintem ő jobb, mint középszer, nem egy #WR1, de sajnálnám őt is.
winston
Én is azt hittem, hogy jobb mint az átlag, de Chris Conley (akinek a képe ott virít az "átlag NFL elkapó" szócikk mellett) jobb volt nála, és az év 2. felében Keelan Cole is. Bár pont Cole a jó példa arra, hogy vissza lehet mászni a gödörből, amibe úgy érzem DeDe került tavaly.
iktriad
Fejben kukáztam csomó dolgot a tavalyi évből, mert szerintem sokan a szarkavarás áldozatai lettek.

A WR sor így érdekes téma, Chark nyilván kiemelkedő, Dede - Conley - Cole trió nagyon kérdéses, hogy a "rendszer" nyertesei/áldozatai voltak-e. Dede tehetsége vitathatatlan, láttuk már, remélem építenek erre, és kiderül, érdemes-e számolni vele a jövőben. Conley és Cole pedig szerintem remek 3-4. számú elkapók, akikben még több is lehet. Shenault és Johnson-al kiegészülve szerintem egész izgalmas a poszt, HLSZ remélem meglátjuk kibe érdemes fektetni a jövőben.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nem bánom, ha pl őt kicsit túlfizetjük. Még mindig jobb, mintha minden évben lyukakat kell tömni, mert elengedünk annyi (nem csak) "középszerű" játékost, hogy 12 draftcetli nem elég, hogy pótoljuk őket - ki tudja előre milyen szintű - újoncokkal, így nem lesz előrelépés. Na meg szerintem ő jobb, mint középszer, nem egy #WR1, de sajnálnám őt is.
winston
Én is azt hittem, hogy jobb mint az átlag, de Chris Conley (akinek a képe ott virít az "átlag NFL elkapó" szócikk mellett) jobb volt nála, és az év 2. felében Keelan Cole is. Bár pont Cole a jó példa arra, hogy vissza lehet mászni a gödörből, amibe úgy érzem DeDe került tavaly.

Szerkesztette: iktriad