NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És most igyunk valamit.
 twitter.com/SNFonNBC/status/1254088666500251650
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
És szerencsére már azt is tudjuk mitől hízott ekkorára 😀
Csak a tojásos gatorade az igazi..
NB III... nem lesz instant HOF a srac de ugye vicces qb mellé vicces fal :S

Szerkesztette: Ppistike
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ott is OL pick. Tavaly az FCS-ből húztunk a 3. kör végén, idén a harmadosztályból a 4. elején. Gene Smith valahol elmorzsolt egy könnycseppet. 😊
iktriad
Reggel, amikor böngésztem a "maradékot' feltűnt a srác, mert TE-ből képezték át, 2 éve falember csak. Csomó trükkös játék lehetne, amikor feláll TEnek, ránézésre blokkoló TEnek, de aztán elkapna.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott is OL pick. Tavaly az FCS-ből húztunk a 3. kör végén, idén a harmadosztályból a 4. elején. Gene Smith valahol elmorzsolt egy könnycseppet. 😊


Smothie King!!!


TE volt 2 évig, a Senior Bowlon dominált!

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval eddig draftoltuk idén:
A Jaguars-os Reggie Nelson CB verzióját
Egy boom or Bust EDGE rushert
Egy boom or bust WR-t
Egy NT-t.
Szerintem ebből a 3. körös Hamiltonnak van a legjobb esélye, hogy beváljon... 😊 😊 😊
iktriad
Én nem tudlak vigasztalni, mert nem voltam különösebbel elájulva Lavishka-tól, de mindjárt idehívom Borbinho-t. 😉 Ő nagyon szereti a srácot, ha leírja neked, hogy miért, lehet, hogy jobb kedved lesz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Személy szerinte én nem bírom Laviska-t, de ez legyen az én bajom. Második körben azért amúgy bőven húzható. Kb minden jó ami segítség Minshew-nak és Shenault legalább playmaker.
Picit nekem C. Pattersonra hajaz, de remélem nem én látom jól. 😊 Stílusra amúgy Chark mögé nem feltétlen rossz egy ilyen YAC gyár.
alatriste
Ha az egy közös dolog lesz bennúk ( a gyűrű) akkor legyen! 😊
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Személy szerinte én nem bírom Laviska-t, de ez legyen az én bajom. Második körben azért amúgy bőven húzható. Kb minden jó ami segítség Minshew-nak és Shenault legalább playmaker.
Picit nekem C. Pattersonra hajaz, de remélem nem én látom jól. 😊 Stílusra amúgy Chark mögé nem feltétlen rossz egy ilyen YAC gyár.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
dioadam
Lehet hogy én vagyok túl optimista, de szerintem annyira nem szar Minshew segítsége. DJ Chark tavaly pro bowler és 1000 yardos wr volt 2. évére, nálam simán potens wr #1 ő egy Minshew mellé. Westbrooktól tavaly többet vártunk, de szerintem korrekt opció volt. Conley is teljesen jó 3.-ik wr egy csapatban és akkor mellé rakod még a mostani második kör eleji WR-t. Ez már szerintem nem egy rossz négyes. Persze nem elit, de nem is 32.-ik mint amiket mondanak róla. Szerintem nem a WR poszton fog múlni, hogy Minshew franchise qb matéria vagy sem. Emellé még van egy hasznos RB mögötte (mert még itt van) és két TE, akikből az egyik szerintem szolid kezdő tud lenni ha egészséges, a másikat meg még nem láttuk játszani, de előzetesen jókat mondtak róla.
kisvanek4
+10000. És még van 8 pickünk egy olyan drafton, ahol mély az OL és a WR class. Meglepne, ha pl. a három 4. körös pickból ne jönne legalább egy támadófalember. Pl. a Clemson G John Simpsont el tudnám képzelni nálunk pl. az első 4. körösünkkel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
dioadam
Lehet hogy én vagyok túl optimista, de szerintem annyira nem szar Minshew segítsége. DJ Chark tavaly pro bowler és 1000 yardos wr volt 2. évére, nálam simán potens wr #1 ő egy Minshew mellé. Westbrooktól tavaly többet vártunk, de szerintem korrekt opció volt. Conley is teljesen jó 3.-ik wr egy csapatban és akkor mellé rakod még a mostani második kör eleji WR-t. Ez már szerintem nem egy rossz négyes. Persze nem elit, de nem is 32.-ik mint amiket mondanak róla. Szerintem nem a WR poszton fog múlni, hogy Minshew franchise qb matéria vagy sem. Emellé még van egy hasznos RB mögötte (mert még itt van) és két TE, akikből az egyik szerintem szolid kezdő tud lenni ha egészséges, a másikat meg még nem láttuk játszani, de előzetesen jókat mondtak róla.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
dioadam
A vedelemben szerintem sokkal nagyobb lyukak voltak/vannak. Offenseben nincsenek nagy playmakerek, de azert legalabb szolid kezdo szintu jatekosok akadnak szinte minden poszton. Engem egyaltalan nem lepett meg eddig a defense-heavy draft.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új bookend EDGE Rushereink már egymással Insta liveoznak.
 twitter.com/Demetrius82/status/1253816981981192192

Laviska sincs híján az önbizalomnak:
 twitter.com/Demetrius82/status/1253842361253269504

Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
dioadam
A D-ben azért több volt a need a nagy tehetségkiáramlás következtében, szóval érthető, hogy miért igazoltunk/draftoltunk oda annyi embert.

Meg Caldwell (a szokott nagy "bölcsességével") azt mondta még csütörtök éjjel, hogy szerinte jobban áll az O fegyverekben, mint 2017-ben...
Azért meglepne, ha ma nem a O-ba draftolnánk több picket, akár 6/2 arányban is. Én látok jönni 1 (vagy 2) OL-t, 1 WR-t, 1 TE-t, 1 RB-t és 1 QB-t is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Tetszik a pick, a sérülés nekem nem mervadó, az meg a legerősebbeket, legnagyobbakat is megtalálja mint Foles 😀 😀 😉... na jó nem viccelünk ilyennel. Én az előttünk, a Cards által előtt pickel is elégedett lettem volna (hello Cam), csak jöjjenek a kilók most már... most lesz érdekes a draft inkább, a hatodik kört varom már 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új dolgok, amikre fel kell készülni a Jags-től idén:
Gyakori 3-4-es felállás D-ben
 twitter.com/MiaOBrienTV/status/1253880657069191171
Hm.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253875864162492416
Azt nem látom Taven Bryannek hol lenne helye egy 3-4-ben. És ezzel nem vagyok egyedül
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253876116865105920
Bezzeg a legújabb jaguarsnak lenne helye mások szerint.
 twitter.com/A_Train_92/status/1253874609247653889
De jó, hogy az öreg is nálunk van.
 twitter.com/Demetrius82/status/1253880692712374272

És Wildcat QB - Shenaulttal
 twitter.com/E_Dilla/status/1253905075031982081
Egy nagyon jó/részletes prospect bemutató John Shipleytől Laviskáról:
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253904898514698246

Szóval eddig draftoltuk idén:
A Jaguars-os Reggie Nelson CB verzióját
Egy boom or Bust EDGE rushert
Egy boom or bust WR-t
Egy NT-t.
Szerintem ebből a 3. körös Hamiltonnak van a legjobb esélye, hogy beváljon... 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell azt mondta 2018-ban még ő volt az 1. számú WR erre a draftra
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253887052724256771
Vittük volna 1. körben is,ha úgy adódott volna.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253883903833710595
Grudennek konkrét elképzelései vannak arról, hogyan használja majd (na ebben nem kételkedem).
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253881358163853312

Ezt meg Laviska mondta magáról
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253847411413389312
És Minshewról
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253848018039824387
Csodabajusz örülni fog neki, ha épp nem lesz sérült...

Pár szó Hamiltonról
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253869286478749696
Ő a Dareus pótlékunk (aki még mindig FA amúgy...)
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253887473433927685

Ámen.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253876167431634944

LOL
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253886171014463493

Volt szó arról a draft alatt, hogy cserélünk. Shenaultért majdnem felmentünk, és majdnem letradeltünk a Hamilton pick elött, de nem az sajna nem jött össze.

Este 6-kor jön a mi körünk 3 választással a 4.-ben. Ami után lesz még 5 választásunk a következő 3 körben. Kíváncsi vagyok hány picket cserélünk el jövő lvi pickekre/játéksokra.

Ezt az ötletel támogatnám pl az egyikkel a legelső 4. körössel.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253898734020235264
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legyen igazad Roy.
 twitter.com/Roy_Miller_III/status/1253869900407472133

9 perces highlight videó Shenaultról egyenesen Shenaulttól. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1253844097665728512
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1253871648639520769
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Davon Hamilton kb az egyik legjobb run stopper NT volt Brown után. Inkább a 3. körben vigyünk ilyet, mint az 1.-ben. Remélem minimum olyan jó lesz, mint Knighton volt. Majd Woods kitanítja.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Honeybadgernek tetszik a pick!
 twitter.com/Mathieu_Era/status/1253835576509423619
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/94258650_155172909333450_6912976638307980481_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=108&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=waV1-yk8G3cQ7kNvgEXKnzs&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYD4MbCM6yNDuU5GJjkO4rttJSDfolUXGhL3WmkJMvBc6w&oe=67078CDD
NFL on Instagram: "From Boulder to Duval County. @hunchoviska's a member of the @jaguars! #NFLDraft"
90K likes, 300 comments - nfl on April 24, 2020: "From Boulder to Duval County. @hunchoviska's a member of the @jaguars! #NFLDraft".
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha nehezen írható le a neved, idén a Jaguars draftolni fog. K'Lavon Chaisson után itt van Laviska Shenault.
Újabb ember, akinek gond volt, hogy a pályára tudjon kerülni a sérülések miatt(helló Trent Baalke...).
Ha a pályára kerül és hozzá kerül a labda nehéz megállítani, csak ez nem mindig jön össze.
iktriad
Ha mindig osszejonne, top5-ben draftoltak volna 😊 itt mar ne varj bluechip jatekosokat. (en is jobban orultem volna Mims-nek pl)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nehezen írható le a neved, idén a Jaguars draftolni fog. K'Lavon Chaisson után itt van Laviska Shenault.
Újabb ember, akinek gond volt, hogy a pályára tudjon kerülni a sérülések miatt(helló Trent Baalke...).
Ha a pályára kerül és hozzá kerül a labda nehéz megállítani, csak ez nem mindig jön össze.
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Ezeket így utólag azért faszság felróni, mert baromira nem tudjuk, hogy kinél ki hol állt a saját boardján.

Ha van egy olyan embered, akit nagyon akarsz és elérhető a számodra, akkor vidd ki. Felesleges rámenni arra, hogy maximalizálod a lehetőségeidet és letradelsz X helyet, mert azt gondolod, hogy még ott is bent lesz. Ez hazárdjáték, amibe nagyon sokszor elbukhatsz és a Jaguars nincs olyan helyzetben, hogy hazardírozzon.

Ha Chaissont ennyire jónak találták, hogy 1/9-en is vitték volna, akkor pláne be kell húzni őt 1/20-on, ezért felesleges ekézni őket.

Ha pedig Chaissont jobbnak értékelték, mint Simmonst, akkor 1/9-en is azt kell kiválasztani, akit jobbnak értékelnek. Az, hogy ez mennyire volt hülyeség majd később elválik.

De az első kör 32 játékosából bőven benne van hogy a fele bust lesz így vagy úgy. És lehet Simmons is bust lesz Chaisson meg épp király, nem tudhatjuk.
ervinator
Szép dolog, hogy ragaszkodik valaki a big boardjához. Az már kevésbé, hogy az egész draft 5 lehetségesebb prospectjének egyikét hátrább rangsorolja, mint egy sokat sérült, már ACL szakadáson túl járó embert, "mert nagy az upsideja". Utóbbi, mint kiderült csont nélkül 11, de könnyen lehet 13 pickkel később is elérhető lett volna...

Mindegy, remélem Caldwell hozza a páros éves formáját a 2. napon, és nem lesz olyan keserű a szám széle, mint hajnalban volt.2014-ben ugyebár jött a Lee, A-Rob, Linder trió, 2016-ban meg Myles Jack és Ngakoue.
De mielőtt valaki azt hiszi, a 2. nap az ő terepe 2013-ban 2/1 meg 3/2-re elvitte a Cyprien/Dwanye Gratz duót(jelenleg egyik sincs a ligában), 15-ben meg Yeldont és Cannt...
iktriad
De épp ezaz...
Hátrébb rangsorolta, mert Chaissont jobbnak ítélte meg, majd eldől, hogy jól ítélte e meg vagy sem.

Minden évben szakértők tömkelege csinál mock draftot, állít fel sorrendeket, amelyik 80%-ban fedik egymást, aztán az első körben kiválasztott játékosok fele valamilyen szinten bust lett.

Teljesen felesleges ezen pörögnöd, hogy Chaissont miért értékelték fel ennyire. Éljen a lehetőséggel meg a bizalommal.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezeket így utólag azért faszság felróni, mert baromira nem tudjuk, hogy kinél ki hol állt a saját boardján.

Ha van egy olyan embered, akit nagyon akarsz és elérhető a számodra, akkor vidd ki. Felesleges rámenni arra, hogy maximalizálod a lehetőségeidet és letradelsz X helyet, mert azt gondolod, hogy még ott is bent lesz. Ez hazárdjáték, amibe nagyon sokszor elbukhatsz és a Jaguars nincs olyan helyzetben, hogy hazardírozzon.

Ha Chaissont ennyire jónak találták, hogy 1/9-en is vitték volna, akkor pláne be kell húzni őt 1/20-on, ezért felesleges ekézni őket.

Ha pedig Chaissont jobbnak értékelték, mint Simmonst, akkor 1/9-en is azt kell kiválasztani, akit jobbnak értékelnek. Az, hogy ez mennyire volt hülyeség majd később elválik.

De az első kör 32 játékosából bőven benne van hogy a fele bust lesz így vagy úgy. És lehet Simmons is bust lesz Chaisson meg épp király, nem tudhatjuk.
ervinator
Szép dolog, hogy ragaszkodik valaki a big boardjához. Az már kevésbé, hogy az egész draft 5 lehetségesebb prospectjének egyikét hátrább rangsorolja, mint egy sokat sérült, már ACL szakadáson túl járó embert, "mert nagy az upsideja". Utóbbi, mint kiderült csont nélkül 11, de könnyen lehet 13 pickkel később is elérhető lett volna...

Mindegy, remélem Caldwell hozza a páros éves formáját a 2. napon, és nem lesz olyan keserű a szám széle, mint hajnalban volt.2014-ben ugyebár jött a Lee, A-Rob, Linder trió, 2016-ban meg Myles Jack és Ngakoue.
De mielőtt valaki azt hiszi, a 2. nap az ő terepe 2013-ban 2/1 meg 3/2-re elvitte a Cyprien/Dwanye Gratz duót(jelenleg egyik sincs a ligában), 15-ben meg Yeldont és Cannt...
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
iktriad
Ezeket így utólag azért faszság felróni, mert baromira nem tudjuk, hogy kinél ki hol állt a saját boardján.

Ha van egy olyan embered, akit nagyon akarsz és elérhető a számodra, akkor vidd ki. Felesleges rámenni arra, hogy maximalizálod a lehetőségeidet és letradelsz X helyet, mert azt gondolod, hogy még ott is bent lesz. Ez hazárdjáték, amibe nagyon sokszor elbukhatsz és a Jaguars nincs olyan helyzetben, hogy hazardírozzon.

Ha Chaissont ennyire jónak találták, hogy 1/9-en is vitték volna, akkor pláne be kell húzni őt 1/20-on, ezért felesleges ekézni őket.

Ha pedig Chaissont jobbnak értékelték, mint Simmonst, akkor 1/9-en is azt kell kiválasztani, akit jobbnak értékelnek. Az, hogy ez mennyire volt hülyeség majd később elválik.

De az első kör 32 játékosából bőven benne van hogy a fele bust lesz így vagy úgy. És lehet Simmons is bust lesz Chaisson meg épp király, nem tudhatjuk.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"