NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Aha, és azt nézted, hogy mennyiszer ment passrushra?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
26 meccsen 9,5 sack...Ladies & gentleman az Ngakoue pótlékunk...
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253515598816063496
Dante Fowler a helyén húzva kb...

De legalább ők lelkesek, ha már én nem vagyok az.
 twitter.com/HendersonChris_/status/1253515169289961472
 twitter.com/S4CKGURU/status/1253517816692645894

Henderson amúgy az anti-Jalen a pályán.
 twitter.com/PeteThamel/status/1253495360791752706
De remélem csak a viselkedésével, nem a játékával...

Ramsey amúgy Fournette társáságban zoomol Dilláékkal éppen.
 twitter.com/E_Dilla/status/1253503932388777986
 twitter.com/E_Dilla/status/1253505167036682242
 twitter.com/E_Dilla/status/1253521806822199297
Amúgy Chaisson ügynöke ugyanaz, mint Ramseyé....

Kiváncsi leszek ebből mi lesz.
 twitter.com/E_Dilla/status/1253516252468969473
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ngakoue után tanulhatunk egy új nehéz nevet leírni. K'Lavon Chaisson,

Ejj de nem örülök ennek (se).


Caldwell Ramsey és Ngakoue utódjait draftolta le. Majd meglátjuk mennyire válnak be. Vannak kétségeim.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henderson azt mondta 3-szor találkozott a jagsszel és Jawaan Taylor nagyon sokat kampányolt érte.
 twitter.com/jpshadrick/status/1253502677616599045

Nem örülök Vincent. De hátha ő is olyan remek lesz, mint a legutóbbi 1/9-es Henderson pickünk.
 www.youtube.com/watch?v=mIIbj6mYJLU

Sajna hiába elit atléta, szerelni nem szeret, úgy meg nehéz jó védővé válni...
iktriad
Nem kell szerelnie, elég ha nem kapnak el mellette labdát.
gabokocka
Legyen igazad.

Ez mondjuk jól hangzik (bár azt szép sneaky visszahúzás).
 twitter.com/PFF_College/status/1253495720553975809

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Nem örülök Vincent. De hátha ő is olyan remek lesz, mint a legutóbbi 1/9-es Henderson pickünk.
 www.youtube.com/watch?v=mIIbj6mYJLU

Sajna hiába elit atléta, szerelni nem szeret, úgy meg nehéz jó védővé válni...
iktriad
Nem kell szerelnie, elég ha nem kapnak el mellette labdát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább valaki örül neki.
 twitter.com/jawaan_taylor74/status/1253498313128710146
Jawaan nagyon kampányolt érte amúgy.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem örülök Vincent. De hátha ő is olyan remek lesz, mint a legutóbbi 1/9-es Henderson pickünk.
 www.youtube.com/watch?v=mIIbj6mYJLU

Sajna hiába elit atléta, szerelni nem szeret, úgy meg nehéz jó védővé válni...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wait what?
 twitter.com/AdamSchefter/status/1253421799548743681
Érte mennénk amúgy, NEM QB miatt.
 twitter.com/E_Dilla/status/1253424996182941696
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ezt (=három 1. kör?)
 twitter.com/E_Dilla/status/1253383401882738689
iktriad
Azért a 1. körös triplázásból azért nem jött ki 3/3 home run:
2019 NYG:
1/6 Daniel Jones
1/17 Dexter Lawrence
1/30 Deandre Baker
2019 OAK:
1/4 Clelin Ferrell
1/24 Josh Jacobs
1/27 Johnathan Abram
2017 CLE:
1/1 Myles Garrett
1/25 Jabrill Peppers
1/29 David Njoku
2013 MIN:
1/23 Sharrif Floyd
1/25 Yavier Rhodes
1/29 Cordarrelle Patterson

Az ultimate hardcore
2000 NYJ:
1/12 Shaun Ellis
1/13 John Abraham
1/18 Chad Pennington
1/27 Anthony Becht
empty taxi
3 első körös pick azért lenne jó, mert akkor Caldwell egyet talán csak nem csesz el... Pl. ha kiviszi vele a 3 boom or bust embert (Kinlaw, Becton, Chassison) az egyik csak bejönne a háromból. Ejj, de hánynék, ha rájuk lőnék el a 3 első kört amúgy.

Jagses források szerint az 1 yardoson van a labda a Raiders (1. kör) - Ngakoue csere ügyben. Remélem nem Fournette középső futásokkal akarjuk ez esetben dűlőre vinni a dolgot.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
És ezt (=három 1. kör?)
 twitter.com/E_Dilla/status/1253383401882738689
iktriad
Azért a 1. körös triplázásból azért nem jött ki 3/3 home run:
2019 NYG:
1/6 Daniel Jones
1/17 Dexter Lawrence
1/30 Deandre Baker
2019 OAK:
1/4 Clelin Ferrell
1/24 Josh Jacobs
1/27 Johnathan Abram
2017 CLE:
1/1 Myles Garrett
1/25 Jabrill Peppers
1/29 David Njoku
2013 MIN:
1/23 Sharrif Floyd
1/25 Yavier Rhodes
1/29 Cordarrelle Patterson

Az ultimate hardcore
2000 NYJ:
1/12 Shaun Ellis
1/13 John Abraham
1/18 Chad Pennington
1/27 Anthony Becht


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marqise Lee -> Patriots. Sok sikert neki.
A legvalószínűbb forgatókönyv, hogy kimegy az a kevés ember, akit nagyon akarunk 1/9-ig és letradelünk az első kör közepére.
 twitter.com/E_Dilla/status/1253363046472396804
Yannick ügyben A jaguars Twitter Adam Schefterje ezt rakta ki 1 órája.
 twitter.com/E_Dilla/status/1253384948771405825
És ezt (=három 1. kör?)
 twitter.com/E_Dilla/status/1253383401882738689

Olvastam egy olyan első kört egy amerikai szakmai oldalon, hogy 1/9 Jerry Jeudy ; 1/20 Justin Herbert... Ettől "estem hanyatt" a legjobban eddig! 😊
Stoki
Herbert draftja kb a legrosszabb, ami történhet velünk ma éjjel...
És ha csak Jeudy van bent 1/9-ben, a Jags le fog tradelni. Túl sok csapat akar feljönni '/12-16 közöttröl és úgy tűnik mindenki tudja, kit(=minket) kell ez esetben keresni, hogy ne jöjjön össze valami bolt.
Állítólag még a 2/42-nk is eladó....

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Olvastam egy olyan első kört egy amerikai szakmai oldalon, hogy 1/9 Jerry Jeudy ; 1/20 Justin Herbert... Ettől "estem hanyatt" a legjobban eddig! 😊
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Ngákué marad.
Amadeus
Legalábbis nem lesz fosztó...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ngákué marad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Ha Terrell Lewis lecsúszik a 4. körbe, akkor az összes GM monnyonle.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A nagy nap alkalmából csináltam egy mockot a csapatnak. Természetesen ez egy (szerintem) nagyon ideális forgatókönyv, örülnék ennek, holott azért nagyon lehetetlen dolgokat próbáltam nem írni bele. Az egymást követő pickeknél lévő keresztnév egyezések nem azért vannak, mert nem értem rá játékosoknak utána nézni és így könnyebb volt keresni, hanem véletlen, amit utólag vettem észre. Azzal majd kezdeni kell valamit, hogy 3 első körös, plusz pár másik játékos ha bejönne, akkor majd zsebbe kell nyúlni nagyon pár év múlva, de ez legyen a legnagyobb baj.

Az egyik 5. körös pick azért hiányzik, mert mert Tampába Fournette-el együtt OJ Howardért.

Round 1, No. 9: Derrick Brown, DT, Auburn
Okudah-val nem számoltam. Ez nem olyan meglepő pick, én örülnék neki.

Round 1, No. 19: CJ Henderson, CB, Florida
Raiderstől kapjuk Yannickért. Az 1/12-be nem mentek bele, odaadtuk ezért, plusz egy jövő évi 2. napos pickért. Henderson 9.-en is elhozható lett volna akár (húznám a szám picit), de szerencsére bent maradt és vihetjük.

Round 1, No. 20: Andrew Thomas, OT, Georgia
Ő is "csúszott" ide, mert a top OT prospectekhez képest kevésbé kiemelkedő atléta, viszonyt annál biztosabb, magasabb padlóval rendelkező játékos, szóval itt jó lehet. Akárcsak Schobert megszerzésével, itt is 2 posztot tudhat le a csapat, ha Robinson beválik guardként.

Round 2, No. 36: Denzel Mims, WR, Baylor
Szerintem Jeudy nem fog lecsúszni a térde miatt, de Mims lehet. Az egyik ismertetőben addig olvastam, hogy Allen Robinson type receiver, és nem is kerestem tovább.. [PTSD flashback Robinson highlightokkal]

Round 3, No. 73: Clyde Edwards-Helaire, RB, LSU
Na, ha nem illik a tervbe Fournette típusú RB, akkor itt egy kis termetű, aki ennek ellenére nagyon jól futott és elkapásokban is nagyon ügyes. Ja, és persze LSU-ról jön.

Round 4, No. 137: Terrell Burgess, S, Utah
Ő Inkább futás ellen jó. Mindenképp akartam safetyt mockolni, a 4.-ben jött el az ideje.

Round 4, No. 140: Terrell Lewis, DE, Alabama
Na, ő merész lenne itt, bajlódott sérülésekkel, bár az utóbbi időben már elkerülték. A tipikus "ha egészséges tud maradni, akkor akár steal is lehet itt". Edge rusher meg kell, mint a falat kenyér, mert Allen-en kívül elég szellős a poszt.

Round 5, No. 157 : David Woodward, OLB/ILB, Utah State
5. körös LB húzás, alap! Woodward egy tackle gyár, szélen is középen is van tapasztalata. Láttam mockolni 4. körbe is, meg prios FA-nak is, itt már elhoznám.

Round 6, No. 189: Keith Ismael, G/C, San Diego State
Backupnak jöhetne elsősorban, de a szakik véleménye szerint megvan az esélye idővel kezdőbe is kerülni. Előnye, hogy játszott mindhárom interior poszton, szükség esetén bevethető, de szerintem Cann/Robinson/Richardson trióval bőven van értelme megversenyeztetni már az edzőtáborban, és nem biztos,hogy esélytelen lenne.

Round 6, No. 206: Keith Washington, CB, West Virginia
Szerintem ő nagy húzás lenne itt. Nincs hypeja, mert szenvedett a védelem amiben játszott, de ő egészen kiemelkedő volt.

Round 7, No. 223: Binjimen Victor, WR, Ohio State
Magas, atletikus, mutatott be nagyon szép elkapásokat, de nem használták olyan sokat az egyetemen. Szerintem simán rostert foghat nálunk.

Szerkesztette: winston
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
According to Charlie Campbell of WalterFootball.com, the Raiders intend to offer pick 19 in tomorrow’s draft to the Jaguars for defensive end Yannick Ngakoue.

ez ugye kamu?
d3Y
Amadeus
Charlie Campbellnek nem hiszem h bármilyen téren hinni lehet. Lövöldözik a vakvilágba.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
According to Charlie Campbell of WalterFootball.com, the Raiders intend to offer pick 19 in tomorrow’s draft to the Jaguars for defensive end Yannick Ngakoue.

ez ugye kamu?
d3Y
Amadeus
Ha igaz, akkor egyrészt jó hír mert kölcsönösen előnyösen oldódna meg az ügy (még a Raiderst is a win oldalra tenném, Yannick és a Jags mellett.)

Mindazonáltal ha ez az első kör is megjönne, akkor a Jagsnek ordas mód el kellene kezdenie árulni a pickjeit és egy részüket átvinni jövőre/2022-re, hogy 4 év múlva ne egyszerre essen be megint mindenkinek a hosszabbítása.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
According to Charlie Campbell of WalterFootball.com, the Raiders intend to offer pick 19 in tomorrow’s draft to the Jaguars for defensive end Yannick Ngakoue.

ez ugye kamu?
d3Y

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ok, most már majdnem biztos vagyok abban a letradeben. 😊
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1253133324144574464
De ha fel is cserélnénk, az egy ember miatt lehet, és az Okudah, nem egy QB. De hát mikor volt LaCanforának olyan "insider infója", ami bejött mostanság velünk kapcsolatban(teszi fel a kérdést a költő)?

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu után jöhet Asiasi (csak ne annyira túldraftolva, mint az amúgy jó játékossá vált Tysont, ha kérhetem)? 😊
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1253039394728050689
Ha idén is vinnék egy 3. körös TE-t, mint tavaly, akkor szvsz ő lesz az embrünk.

Ha OL jön az első pickkel, az legyen Wirfs!
 twitter.com/FourVerts/status/1253113703353982976

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter Schrager úgy hallotta, hogy a Clemson LB-je/valójában svájci bicskája (akit mi idén főleg FS-ként játszatnánk a pletykák szerint, ha ide kerülne); Isaiah Simmons 1/7 és 1/12 között mehet ki 1 nap múlva.
 twitter.com/PSchrags/status/1253083671445241863
Nos, ha még bent lesz 1/9-n, 1/10-en már szinte biztosan nem. 😉

Remek kis thread Tad Dickmantől, hogy miként lett kialakítva nálunk a virtuális war room, vagy inkább war roomok, mert ugyebár több is lesz.
 twitter.com/TDickman89/status/1253055179869519874

Ha már Tad szóba került, ha azt hittétek, annál nincs lejjebb, hogy a csapatban a kicker meg a punter Top 10 legjobb játékos a kereten (lásd nálunk jelenleg...), akkor itt egy mélyebb szint: Az mi, hogy a csapat PR-osáról(!!) készül egy jó kis wallpaper a csapat játékosai helyett? 😊 😊 😊
 twitter.com/E_Dilla/status/1253013496066949120
Mantra péntek hajnalra:
 twitter.com/E_Dilla/status/1252984539657515008
A Jags NAGYON nagyra tartja Brownt FYI.
 twitter.com/E_Dilla/status/1252986988493406208

Viszont ha ő és minden top célpont kimegy, akkor érik a lecsere:
 twitter.com/BillyM_91/status/1252986580106543104
Nekem tetszene egy lemozgás 1/16-ra, felszednénk a Falcons 2. körös pickjét és talán még némi aprót mellé aztán begyűjtenénk a csúszó Jeudyt, vagy a 3 legnagyobb boom or bust prospect egyikét (Becton, Kinlaw, Chaisson - csak hogy Caldwellnek kit bebustolnia idén is 1. körben), és utána Epenesát vagy Fultont 1/20-n.

Shao levelét megírta.
 twitter.com/Jaguars/status/1252945247325347840
iktriad
Kinlaw miért gondolod bustnak kulonben?
Különben pedig szerintem nagyon jol illene a Jaguarsba !
Rózsa Sándor (betyár)
Kinlaw egy érdekes prospect, mert brutális fizikai adottságokkal bír. Az atletikus adottságai is nagyon jók (bár az már _annyira_ nem extrém jó, de jó). Tuti, hogy emiatt sok csapat nézegeti, az edzők imádják az ilyen csillagos ég a határ fizikai paraméterű játékosokat. Mert ha képezhető, akkor tényleg Donaldi szintű játék kicsikarható belőle. Viszont a college tape-je az adottságaihoz képest nem túl jó. Nem csak rossz technika, rossz pad level, de "belelustulás", elanyátlanodás (hirtelen "technikát veszít", elkezd olyanokat csinálni, mintha nem tanult volna focizni, majd fél negyeddel később megint jó és vice versa) is jellemzi időnként. A versenyzői karaktere is picit kérdéses (nincs vele magatartás gond, de hogy mennyire lesz felnőtt agya hogy profi sportolói életet éljen abban van némi kérdőjel).

És a legnagyobb "probléma", hogy ha nem jön ki belőle az amit remélnek, akkor jobb esetben is lehet egy run stuffer, amivel el lehet karcolni az NFL-ben, de ilyen játékost negyedik körben is találni, szóval úgy is majdnem kidobott pick lenne. Neki be kell válni, hogy jó legyen. Erre is írta Ik, hogy boom or bust, mert a középút elég szűk nála.

(Bocs, hogy eloroztam a topicot, a draft topicba illene, de lusta voltam átvinni oda. 😊 )
peterk2005
Itt mindig szívesen látunk, főleg ilyen elemzésekkel. 😉 Becton meg Kinlaw OT változata. Egy emberhegy a csávó, csak kérdés, hogy ennyiben kimerülnek az előnyei, vagy tényleg nem kell a QB-nak az ő oldalán nyomástól tartani. Plusz neki ugye ott van a kis füves sztorija is, ami amúgy alapból nem nagy gáz, de Top 10-es játékosnál nem éppen ideális. Chaisson meg a pass rusher verzió belőlük, akinek jelenleg van egy jó trükkje, azt annyi. Ha sorrendet kéne rakni a 3-ból:
Becton
Kinlaw

Chaisson (ha EDGE rusher kell 1/20-ra, hozzuk Epenesat, akiből kinézem, hogy Calais Coca-Colával hígított verziója lehet nálunk).

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mantra péntek hajnalra:
 twitter.com/E_Dilla/status/1252984539657515008
A Jags NAGYON nagyra tartja Brownt FYI.
 twitter.com/E_Dilla/status/1252986988493406208

Viszont ha ő és minden top célpont kimegy, akkor érik a lecsere:
 twitter.com/BillyM_91/status/1252986580106543104
Nekem tetszene egy lemozgás 1/16-ra, felszednénk a Falcons 2. körös pickjét és talán még némi aprót mellé aztán begyűjtenénk a csúszó Jeudyt, vagy a 3 legnagyobb boom or bust prospect egyikét (Becton, Kinlaw, Chaisson - csak hogy Caldwellnek kit bebustolnia idén is 1. körben), és utána Epenesát vagy Fultont 1/20-n.

Shao levelét megírta.
 twitter.com/Jaguars/status/1252945247325347840
iktriad
Kinlaw miért gondolod bustnak kulonben?
Különben pedig szerintem nagyon jol illene a Jaguarsba !
Rózsa Sándor (betyár)
Kinlaw egy érdekes prospect, mert brutális fizikai adottságokkal bír. Az atletikus adottságai is nagyon jók (bár az már _annyira_ nem extrém jó, de jó). Tuti, hogy emiatt sok csapat nézegeti, az edzők imádják az ilyen csillagos ég a határ fizikai paraméterű játékosokat. Mert ha képezhető, akkor tényleg Donaldi szintű játék kicsikarható belőle. Viszont a college tape-je az adottságaihoz képest nem túl jó. Nem csak rossz technika, rossz pad level, de "belelustulás", elanyátlanodás (hirtelen "technikát veszít", elkezd olyanokat csinálni, mintha nem tanult volna focizni, majd fél negyeddel később megint jó és vice versa) is jellemzi időnként. A versenyzői karaktere is picit kérdéses (nincs vele magatartás gond, de hogy mennyire lesz felnőtt agya hogy profi sportolói életet éljen abban van némi kérdőjel).

És a legnagyobb "probléma", hogy ha nem jön ki belőle az amit remélnek, akkor jobb esetben is lehet egy run stuffer, amivel el lehet karcolni az NFL-ben, de ilyen játékost negyedik körben is találni, szóval úgy is majdnem kidobott pick lenne. Neki be kell válni, hogy jó legyen. Erre is írta Ik, hogy boom or bust, mert a középút elég szűk nála.

(Bocs, hogy eloroztam a topicot, a draft topicba illene, de lusta voltam átvinni oda. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor pont jo a Jaguarsba 😊Kérlek kezdj el orulni neki.
Rózsa Sándor (betyár)
1. körös boom or bust játékosonak max csak akkor kezdek el örülni, ha a pályán teljesítenek. Egyébként mindhárom opciónál (Kinlaw, Becton, Chaisson) húzni fogom a szám egy kicsit. A nagy bust faktor egy Jagsben kap még egy kis extra bónuszt, mivel az ilyenek nálunk ritkán válnak be. Az edzői stábunk is általában olyan "jó", mint a front office...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
"Kedvenc" tweetelőnk bekövette Sean Paytont!
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253003071661256705
Lehet, hogy semmi jelentősége nincs ennek. De lehet, hogy tud már valamit, amit mi nem. Vagy esetleg Yann éppen DM-ben érdeklődik Paytontól, hogy:
1. Nem cserélnének érte?
2. Hogy lehet kigyógyulni a koronából?
3. Nincs egy rekesznyi Bounty nála?

Kinlaw miért gondolod bustnak kulonben?
Különben pedig szerintem nagyon jol illene a Jaguarsba !
Rózsa Sándor (betyár)
Boom or bustnak gondolom. Vagy nagyon bejön és ő lesz az új Aaron Donald. Vagy olyan utat jár majd be, mint mondjuk Dion Jordan vagy Solomon Thomas(=korán draftolt nagy DL csalódás).
iktriad
Akkor pont jo a Jaguarsba 😊Kérlek kezdj el orulni neki.