NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Tony. Ő az egyedüli a 90-es évek All-Decade csapat támadóiból, aki még ott Cantonban.
 twitter.com/Jaguars/status/959939407976521729
 twitter.com/TonyBoselli/status/959937494048542720
Már 12 éve bekerülhetne. Így a 32 csapatból egyedüliként továbbra is csak nekünk nincs még Hall of Famerünk....Kb még mindig Mike Thomas Rebound-os meze az egyedüli ereklye, amivel a Jags jelen van Cantonban. Azt már meg se említem, hogy ha Boselli ennyit szenved, hogy bejusson, akkor mennyi sansza van Jimmy Smithnek vagy Fred Taylornak ugyanerre, pedig mindkettő HoF kaliberű statokkal rendelkezik.... Fred 5 éve jelölhető, de mindössze csak idén jutott eszébe valakinek, hogy egyáltalán felterjessze jelöltnek....


Úgy tűnik Calais 2. lett az év védője szavazáson. Marrone nem volt az első 3-ban az év edzője szavazáson.,, Fournette pedig még szavazatot se kapott az OPOY-k között...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos Tony Boselli idén is kosarat kapott a Hall of Fame szavazóktól a jelentős pozitív hype ellenére....
 twitter.com/MikeKlis/status/959922135316811781
A Jacksonvilleből való Brian Dawkins legalább bekerült.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tippelde: Tight endet lehet később is találni, az OL nem olyan tragikus, lehet későbbi körben próbálkozni. Ha A-Rob megkapja a franchise taget, akkor elkapó sem kell korán. Más poszton nincs igazi need, mélyéget kell csak szerezni, azt olcsón free agency vagy hátsó kör / UDFA is meg tudja oldani, ha az FO bízik magában. Ezzel le is írtam mindent, hogy számomra miért abszolút adódna a QB húzás első körben. Akár feltradelve is. De éppen ezért a tippem a no QB. 😀 (A pontos tippem az, hogy jön QB, de későbbi körökben.)

Valahogy az az érzésem, hogy a Jags is rálép a denveri útra. Megszenvedi, hogy Bortlessel kapcsolatban nem döntött korábban. (A "denveri úton" Osweiler 4 évnyi keltetését értettem. Az luxus volt Manning year by year státusza mellett. Látni kellett volna korábban, hogy nem megoldás, és lépni.)

Halloran cikkére reagálva: én kizártnak tartom Cousins érkezését most már. Sőt bárkiét. Bortles marad. Itt is egyszerű a logika: bár idénre meg lehetne teremteni akár Cousins pénzét is, de Cousins nem fog 1+ éves szerződést aláírni. Több évre előre kiköltekezni meg nem lehet, mert akkor 1-2 év múlva szét kellene robbantani a most sokat kereső, de elit szinten is teljesítő veterán törzsgárdát, vagy elengedni Jack-éket. Lehet, hogy ez egyébként is megtörténik (ha valaki kiöregszik / visszaesik), de a játékosok tudnak számolni. Ha most előre, biztosra vehető, hogy valaki(k)nek menni kell rövidesen, az a locker roomban nem jól veszi ki magát. Egy Cousins miatt ezt felesleges megrizikózni, ő azért nem az a kaliber akiért megérné.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nem húztok QB-t

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 356 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lamar 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
- Sobri tippjáték: Nick Shimonek a draft vége felé.
- Első körre a TE-nél jobb lenne Poz utódját megtalálni. Viszont szerintem a D-line-ba jön valaki , ha Coughlinnak lesz beleszólása.

Szerkesztette: Giowa

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bortles idenre marad, egy 1+1 trade keretén belül a csapat feljön egy QB-ért (ala Chiefs), akit 5-7 meccs után a kezdőbe kiabál a közönség, mert Blake nem lép előre.
Mivel igazán más amúgy sem hiányzik innen mint egy átlagosnál jobb irányító nem is lenne szerintem ez egy rossz terv.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Iktriadnak jön majd Kyle Lauletta😛
Asbee
Ha úgy játszik mint a Seniorbowlon, akkor felőlem jöhet. Vagy Mike White, ha már itt tartunk. (Mondjuk egyikre sem áldoznék 1. kört, talán még 2.-at se.) Vajon BoB és a stábja ennyire jó, hogy ilyen jól játszottak mindketten szemben a sokkal tehetségesebbnek vélt Déli QBk-kal szemben Mobileban, vagy több van bennük, mint a draft státuszuk?
iktriad
Amit én olvastam/hallottam, hogy nagyon áradoztak róla már az 1. napon. Kiemelték a játékintelligenciáját és a pontosságát. Ugyebár az egyik kérdőjel a kis iskola volt vele kapcsolatban, de azonnal felvette a ritmust, így ki is pipálta ezt a problémát. A másik a karerőssége, amire azt mondták, hogy elegendő, bár nyilván lehetne jobb. Kb inverz Josh Allen 😀 Egy Alex Smith körüli szint kihozható belőle.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Darnold 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Iktriadnak jön majd Kyle Lauletta😛
Asbee
Ha úgy játszik mint a Seniorbowlon, akkor felőlem jöhet. Vagy Mike White, ha már itt tartunk. (Mondjuk egyikre sem áldoznék 1. kört, talán még 2.-at se.) Vajon BoB és a stábja ennyire jó, hogy ilyen jól játszottak mindketten szemben a sokkal tehetségesebbnek vélt Déli QBk-kal szemben Mobileban, vagy több van bennük, mint a draft státuszuk?
iktriad
Laulettát hagyjátok békén, a Giantsnek ott lesz Rosen vagy valamelyik másik top QB, ik megkapja az első kör végén M. Rudolphot, én meg reménykedhetek benne hogy a második körös érthetetlen DB húzás helyett BB kiválasztja Laulettát
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriadnak jön majd Kyle Lauletta😛
Asbee
Ha úgy játszik mint a Seniorbowlon, akkor felőlem jöhet. Vagy Mike White, ha már itt tartunk. (Mondjuk egyikre sem áldoznék 1. kört, talán még 2.-at se.) Vajon BoB és a stábja ennyire jó, hogy ilyen jól játszottak mindketten szemben a sokkal tehetségesebbnek vélt Déli QBk-kal szemben Mobileban, vagy több van bennük, mint a draft státuszuk?
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én is Mason Rudolph-ra szavazok, de őszintén szólva nem nagyon mélyültem még bele a draftba, leszámítva pár mockot, meg az itteni Draft topicot.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Iktriadnak jön majd Kyle Lauletta😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Bízom ik földöntúli megérzésében... Mason Rudolph vote, és akkor erre felbuzdulván átjön névrokona Kyle, mert a mi Marcedes-ünk már úgysem mai csirke 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nincs jó QB floridai egyetemről idén (Alex McGough nem tehetségtelen, de a bowlmeccsén eltört a kulcscsontja így sztem ő UDFA-esélyes), így nem húz QB-t a JAX.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Na akkor egy tippelde erre is:

Nem húzunk QB-t a drafton:
Josh Rosen:
Sam Darnold:
Josh Allen:
Lamar Jackson: Sobri Jóska
Baker Mayfield:
Mason Rudolph: tenorx
Egyéb:

Kérném fel kékbe, hogy vezethessem szépen. Kösz.
Sobri Jóska
Engem szerintem beírhatsz az Egyéb részbe, mert úgy gondolom, hogy 2-3. körben lesz QB draft, és nem Rudolph, mert őt majd elviszik előlünk.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha én lennék Coughlin ezt tenném QB ügyben:
1. Megnézném idehozható-e Kirk Cousins, vagy Drew Brees. Ha a 2 ember ugyanannyiba kerülne, én inkább Breest próbálnám akkor idecsábítani a kettő közül sutyiban.
2. Mivel nem nagyon hiszem, hogy bármelyikük itt köt ki, Blakenek odaadnám idénre a 19 misit, DE az 1. körben hoznék a QB-t is, csak hogy érezze a nyomást. Viszont azt is közölném Blakekel, hogy ő az 1. számú opció és reális esély van hogy itt maradjon 2018 után is.
3. Ha Blake úgy játszik a szezon nagy részén, mint december első 3 hetében, akkor Blake kap egy zsíros hosszútávú szerződést és a rookie lesz a cseréje. Kb Henne is annyit keres, mind a srác fog a rookie dealjével, szóval ez nem nagy gáz. Ha meg Blake nem tud élni a lehetőséggel a rookie lesz a kezdő QB 2019-ben.

A Jaguars Mason Rudolphon kívül a következő emberekkel biztosan találkozott a Seniorbowlon.

UTEP G Will Hernandez
Penn State TE Mike Gesicki (Geseckire is igaz, ami Rudolphra, az ő meccseire is sokszor járt jags scout tavaly)
UCF LB Shaquem Griffin (a kézfej nélküli csodáról Baggio írt egy remek cikket múlt héten  bowl.hu/a-shaquem-griffin-sztori)
Griffin a Seniorbowl után is találkozni fog velünk, legalábbis ezt mondta Mobileban.
 twitter.com/mistochristopho/status/955862212547051520

És szombaton lesz egy fontos szavazás is, amin bekerülhet az első Jaguars játékos szobra Cantonba. Íme pár ok, amiért Bosellinek ott a helye.
 twitter.com/Jaguars/status/958479005644017664

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már hónapok óta ülök a "Mason Rudolph a Jagsbe" bandwagonon, akkor most is kitartok mellette Sobri tippeldéjében is.

Halloran sok-sok gondolata QB ügyben.
 jacksonville.com/sports/2018-01-31/jaguars-insider-smith-trade-likely-cements-bortles-status
A lényeg, jelenleg nagyon úgy tűnik, hogy a Bortles- Jags (kényszer?)házasság tovább folytatódik, hacsak a a Jags meg nem győzi Kirk kapitányt. hogy
1. ő az utolsó puzzledarab egy Superbowl csapatba,
2;
 twitter.com/ryanohalloran/status/958884928732659712
Mondjuk szerintem a mi divíziónkat lehet keményebb meló lesz megnyerni, mint pár másik Cousins kérőnek a sajátját, ha Luck, Watson és Watt visszatér, plusz JMD és Vrabel gatyába rázza a Coltsot és a Titanst.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én jövök a Mason Rudolphba (bár az Egyéb is csábító).
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
QB draft tippelde:

Nem húzunk QB-t a drafton: empty taxi, Amadeus, peterk2005, Vrij6
Josh Rosen: -
Sam Darnold: peach
Josh Allen: -
Lamar Jackson: Sobri Jóska, Heisman Trophy, phylos
Baker Mayfield: -
Mason Rudolph: tenorx, iktriad, Stoki, winston, Cuchulain82, akdestroyer, Drip
Egyéb: Willis, Asbee (Kyle Lauletta), Giowa (Nick Shimonek), baggio (Luke Falk)

A befutó: Tanner Lee (Nebraska)

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Néztem Masonról a napokban pár videót, highlighs-ot, dinamikus, atlétikus, magas QB, aki nagyon jó lép ki a zsebből, és nem ilyed meg, ha "menekülni" kell, bár nyilván itt nem olyan D fallal, vagy LB-kel találná magát szemben mint a college-ban!

Szerkesztette: Stoki
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
A Jetset nehéz lesz túllicitálni, meg mintha olvastam volna olyat, hogy a jövő szezont is Bortlesszel próbáljuk meg...

Szerintem amúgy de, minden áron rá kéne menni Cousinsra.
Maka
igazából én sem hiszek benne, szerintem is 1. vagy 2. round pick QB lesz....
Stoki
Aki szvsz Mason Rudolph lesz.
iktriad
Nagyon betippelted már Masont. Ha maradunk a helyünkön, akkor tényleg ő lehet a realitás. Viszont hátha mi is feltrédelünk egy QB-ért 😉 Bár erre elég kicsi a valószínűség, hiszen azért Bortles is itt van még, de láthattuk tavaly, hogy az elekszmisszes Chiefs se szarakodott a felcseréléssel.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jetset nehéz lesz túllicitálni, meg mintha olvastam volna olyat, hogy a jövő szezont is Bortlesszel próbáljuk meg...

Szerintem amúgy de, minden áron rá kéne menni Cousinsra.
Maka
igazából én sem hiszek benne, szerintem is 1. vagy 2. round pick QB lesz....
Stoki
Aki szvsz Mason Rudolph lesz.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A Jetset nehéz lesz túllicitálni, meg mintha olvastam volna olyat, hogy a jövő szezont is Bortlesszel próbáljuk meg...

Szerintem amúgy de, minden áron rá kéne menni Cousinsra.
Maka
igazából én sem hiszek benne, szerintem is 1. vagy 2. round pick QB lesz....
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A Jetset nehéz lesz túllicitálni, meg mintha olvastam volna olyat, hogy a jövő szezont is Bortlesszel próbáljuk meg...

Szerintem amúgy de, minden áron rá kéne menni Cousinsra.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom