NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most már csak egy-két Seattle-játékost kellene, és még jobb lenne 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 Jags fant meghatározatlan időre kitiltottak az Everbankből a Seattle elleni meccsen történt dobálózás miatt. Helyes.
 twitter.com/ryanohalloran/status/963845126127841280
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
PFF top 101 játékos a 2017-es szezonban:
undisputedly
Kettő a top20-ban, 5 a top 100-ban. Naggyon impresszív. Ha egyikük QB lenne, a múlt héten Jacksonville-ben lett volna a parádé. 😊
peterk2005
Trivia/Fun fact: Anno a 2015-ös szezon után Bortles bent volt a Top 100 NFL játékos között a játékosok szavazatai alapján. ÖTVENHATODIKKÉNT! 😊
 www.youtube.com/watch?v=cx9qoXOUScs

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
PFF top 101 játékos a 2017-es szezonban:
undisputedly
Kettő a top20-ban, 5 a top 100-ban. Naggyon impresszív. Ha egyikük QB lenne, a múlt héten Jacksonville-ben lett volna a parádé. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új infó új mez-sisak ügyben.
 twitter.com/ryanohalloran/status/963143711000379392

Tegnap az is kiderült, hogy mivel nagyon jók a szezonbérleteadási adatok (nyerésében van a csapat, plusz igencsak jó a hazai menü) lekerülnek minden székről a takarók, és idén teljes kapacitással fog majd működni az Everbank Field. A jegyárak 10%-ot emelkednek idén, ebben az évtizedben elöszőr. A stadionon belüli kaja viszont olcsóbb lesz. Részeletek itt.
 www.jacksonville.com/sports/20180212/jaguars-announce-tarp-removal-2018-season-ticket-renewal-plan

És az NFL Networknél 2 Jags meccs is bekerült az év 10 legjobb találkozója közé.
 twitter.com/ryanohalloran/status/963201067025657858
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
PFF top 101 játékos a 2017-es szezonban:

(Teljes lista:  www.profootballfocus.com/news/pro-top-101-players-from-the-2017-nfl-season )







57. TELVIN SMITH, LB, JACKSONVILLE JAGUARS (Nincs kép)
94. MALIK JACKSON, DI, JACKSONVILLE JAGUARS (Nincs kép)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csodálom, hogy a Cavs nem tradelt érte is. 😊
 www.instagram.com/p/Be9AJdThwBN
Kis teaser áprilisra. A draftpickek mellett új kinézet is érkezik majd a Jagshez.
 www.instagram.com/p/BfGtLbRhGUh
iktriad
Nincs valami belsős infód, hogy nézhet ki? 😛
Willis
Több teal lesz benne, és valószínűleg más lesz a sisak is, de egyelőre én is csak ennyit hallottam róla.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Csodálom, hogy a Cavs nem tradelt érte is. 😊
 www.instagram.com/p/Be9AJdThwBN
Kis teaser áprilisra. A draftpickek mellett új kinézet is érkezik majd a Jagshez.
 www.instagram.com/p/BfGtLbRhGUh
iktriad
Nincs valami belsős infód, hogy nézhet ki? 😛
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csodálom, hogy a Cavs nem tradelt érte is. 😊

Kis teaser áprilisra. A draftpickek mellett új kinézet is érkezik majd a Jagshez.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Hulkeinstein
Oksi, meggyőztél 😊 legyen így
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.
Giowa
Wentz a franchise QB. Ez Phillyn kívül még sok helyen kérdés maradt úgy látom, de hidd el, hogy nálunk nem. Ha egy egész évet szarul játszik, akkor is ő a franchise QB és az égvilágon senki nem fogja kikiabálni a csapatból.
Hulkeinstein
Egy ideális világban ez így működik, aztán 2-3 gyengébb meccs és te is elgondolkodsz majd azon, hogy hmmm.. nem beszélve arról, hogy Wentzre extra nyomást helyezel.
Mondj egy csapatot ahol az ilyen jellegű pozícióharc nem kezdte ki az öltözőt, csak 1et és hiszek neked.
gordon
Ez az, amit valamiért az Eagles szurkolókon kívül nem akar megérteni a világ. NINCS pozíciós harc. Wentz a no1, Foles a no2. Ezt elmondta mindenki, még Foles is a playoff alatt, egy esetleges SB győzelem függvényében is.

Ha Foles azzal áll a vezetőség elé, hogy ő bizony kezdő akar lenni, akkor el fogjuk tradelni, mert itt nem lesz az. De ezt ő is tudja és nem is jellemző rá. Ha nem hisztek nekem, akkor nézzétek meg az Eagles teljes szezonjét, Wentz összes meccsét. Foles-tól egyetlen egy olyan megmozdulást/dobást nem láttam, amire Wentz ne lenne képes. Igen, Foles pardésan játszott a Pats és a Vikings ellen, playoff-történelmi meccsek voltak. De olyat nem tett, amit Wentz ne tett volna meg másik meccsen. Fordítva ez a reláció már nem igaz.

Természetesen előfordulhat, hogy Wentz hirtelen rossz lesz. Az is, hogy nem épül fel soha. Az is, hogy újra megsérül. Akkor így jártunk. De addig ez a srác a mi vezérünk és bárki tűzbe menne érte a játékosok, az edzők és a szurkolók közül is. Tizenx éve nincs normális QB-nk, úgyhogy ismerjük az érzést és megbecsüljük hogy most ilyen csodás a helyzet, imádjuk Foles-t is. De Wentz a QB-nk és minden philadelphiai ezt fogja neked válaszolni.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.
Giowa
Wentz a franchise QB. Ez Phillyn kívül még sok helyen kérdés maradt úgy látom, de hidd el, hogy nálunk nem. Ha egy egész évet szarul játszik, akkor is ő a franchise QB és az égvilágon senki nem fogja kikiabálni a csapatból.
Hulkeinstein
Egy ideális világban ez így működik, aztán 2-3 gyengébb meccs és te is elgondolkodsz majd azon, hogy hmmm.. nem beszélve arról, hogy Wentzre extra nyomást helyezel.
Mondj egy csapatot ahol az ilyen jellegű pozícióharc nem kezdte ki az öltözőt, csak 1et és hiszek neked.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor pl kvézi majdnem biztos, hogy itt tudnánk tartani a Ramsey-Jack-Ngakoue trió összes tagját.

Szóval én továbbra is alábbi forgatókönyveket preferálnám irányító poszton.
1. Brees idecsábítása(sajna nagyon valószínűtlen opció),
2. Bortles megtartása a 19 millióval + QB draft az első vagy a második körben(jelenleg kb. 80%, hogy ez lesz)
iktriad
áhh, Jack 2 év múlva jön hozzánk, az az egy needünk van szinte, szóval ez már le van zsírozva, nem mondom hogy 100%, de olyan 99.
eaglesmcnabb
Nem elég, hogy van egy Wenztetek? 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akkor pl kvézi majdnem biztos, hogy itt tudnánk tartani a Ramsey-Jack-Ngakoue trió összes tagját.

Szóval én továbbra is alábbi forgatókönyveket preferálnám irányító poszton.
1. Brees idecsábítása(sajna nagyon valószínűtlen opció),
2. Bortles megtartása a 19 millióval + QB draft az első vagy a második körben(jelenleg kb. 80%, hogy ez lesz)
iktriad
áhh, Jack 2 év múlva jön hozzánk, az az egy needünk van szinte, szóval ez már le van zsírozva, nem mondom hogy 100%, de olyan 99.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.
Giowa
Ilyen erővel mindenben benne lehetva nagy szopó. 😊 Abban is hogy eltradeljük, s Wentz első meccsen megsérül... C' est la vie Pont arra gondoltam kezdjen csak Foles, vele is fogunk tudni meccset nyerni, s ha majd már tényleg minden ok, akkor jöhet Wentz. Trade deadline előtt nem adnám oda semmiképp. Egyébként ő maga nyilatkozta le, szívesen marad backup QBnak is.
dande
Alternatív értelmezés: meg van a gyűrűje ami fél évvel ezelőtt idióta egy álom volt, most már el lesz backupban is minek a nagy hajtás valahol máshol megmenteni a világot.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én továbbra is tartom, hogy a veterán QB-t akarunk, akkor vagy Drew Breest cserkészzük be, vagy senkit. Tudom, hogy Foles most nyerte meg az Eaglesnek a Superbowlt, de én emlékszem 3 olyan meccsre zsinórban, ráadásul nem is olyan régen a Wentz sérülés után, ahol átlagos Bortles-i szinten játszott. Az ő szárnyalásában azért szerint Doug (F.) Pederson is vastagon benne van. Vajon a mi Dougunk képes lenne ezt előcsalni belőle?
És Hulkeinsteinnek igaza van, szerintem őt a draft után fogják esetleg elpasszolni, addigra meg nálunk szerintem eldől, kivel képzeljük el a jövő (az idei évet mindenképpen) a QB poszton.

Egyébként ha QB jönne 1/29-re , a tavalyi 1/29-es Njoku szerződése alapján lényesen olcsóbb (kezdetben) csere QB lenne, mint pl. most Henne.
 overthecap.com/player/david-njoku/5613/
Arról nem is beszélve, mit jelentene a salary capnak, ha sikerülne valami franchise irányítót szerezni és 4 évig filléreket fizetni neki. Akkor pl kvézi majdnem biztos, hogy itt tudnánk tartani a Ramsey-Jack-Ngakoue trió összes tagját.

Szóval én továbbra is alábbi forgatókönyveket preferálnám irányító poszton.
1. Brees idecsábítása(sajna nagyon valószínűtlen opció),
2. Bortles megtartása a 19 millióval + QB draft az első vagy a második körben(jelenleg kb. 80%, hogy ez lesz)

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.
Giowa
Ilyen erővel mindenben benne lehetva nagy szopó. 😊 Abban is hogy eltradeljük, s Wentz első meccsen megsérül... C' est la vie Pont arra gondoltam kezdjen csak Foles, vele is fogunk tudni meccset nyerni, s ha majd már tényleg minden ok, akkor jöhet Wentz. Trade deadline előtt nem adnám oda semmiképp. Egyébként ő maga nyilatkozta le, szívesen marad backup QBnak is.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.
Giowa
Wentz a franchise QB. Ez Phillyn kívül még sok helyen kérdés maradt úgy látom, de hidd el, hogy nálunk nem. Ha egy egész évet szarul játszik, akkor is ő a franchise QB és az égvilágon senki nem fogja kikiabálni a csapatból.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
Hulkeinstein
Első körnél sokkal többet? Ahhoz az kellene, hogy a GM-eknek többet érjen, mint az upcoming draft fiatal QB-jai közül bárki. (Több első körért a QB needes csapatok gyakorlatilag bármelyike bármelyik QB-ért fel tudna menni.) Az egy első kör reálisabb, bár is azt jelenti, hogy majdnem azokkal egyenértékűnek tartanák.

Osweiler után persze nincs lehetetlen. (Szerintem is Arizona a leginkább logikus hely. Ők vannak legmesszebb attól, hogy top QB-t draftoljanak. Meg persze a Jags, de itt Bortles miatt nincs mozgástér.)
peterk2005
Bradford 2 éve volt 1.+4. kör. Foles értéke szerintem ennél nagyobb, főleg mondjuk a draft után. Szerintem előtte egyébként sem reális a tradelése valami szürreális ajánlatot leszámítva:

1. Wentz ki tudja mikkr épül fel teljesen, amíg nem látják dobálni, addig maradni fog Foles biztosítéknak
2. Roseman nagy köcsög/zseni, tudja hogy a draft után még kétségbeesettebb csapatok fognak sorba állni (lásd Bradford)
3. Foles-zal sem akarunk kicseszni sztem, hadd élvezze ki a nyarat
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
Hulkeinstein
Első körnél sokkal többet? Ahhoz az kellene, hogy a GM-eknek többet érjen, mint az upcoming draft fiatal QB-jai közül bárki. (Több első körért a QB needes csapatok gyakorlatilag bármelyike bármelyik QB-ért fel tudna menni.) Az egy első kör reálisabb, bár is azt jelenti, hogy majdnem azokkal egyenértékűnek tartanák.

Osweiler után persze nincs lehetetlen. (Szerintem is Arizona a leginkább logikus hely. Ők vannak legmesszebb attól, hogy top QB-t draftoljanak. Meg persze a Jags, de itt Bortles miatt nincs mozgástér.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.
Greengo
Természetesen ezt mondta a SB előtt. A győztes SB után a jóisten mentsen meg titeket attól, hogy Foles SB MVP-ként maradjon. Faszipántos hangulat lenne.

A legjobb történt veletek. Gyűrű után a tarcsit aranyárért lehet elpasszolni.
tomi-tomi
Első körért cserébe sztem senki sem fogja marasztalni. 😛
Greengo
Az a kikiáltási ára. Eszetlen licit lesz rá.
tomi-tomi
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
Hulkeinstein
Eagles szempontból ez határozottan kurva jó nyilván.
Itt inkább az a kérdés, hogy ki akarsz-e baszni egy sráccal, aki nyert nektek egy SB-t.

Egyébként én inkább Arizonában tudom elképzelni Folest, mondjuk egy második körért.
tenorx
Kevin Kolb says hello

Nem akarok itt nagyon offolni, de ha elengedjük Folest, sztem is Arizonában lenne a legjobb helye. Meg ugye egyetemre is ide járt.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.
Greengo
Természetesen ezt mondta a SB előtt. A győztes SB után a jóisten mentsen meg titeket attól, hogy Foles SB MVP-ként maradjon. Faszipántos hangulat lenne.

A legjobb történt veletek. Gyűrű után a tarcsit aranyárért lehet elpasszolni.
tomi-tomi
Első körért cserébe sztem senki sem fogja marasztalni. 😛
Greengo
Az a kikiáltási ára. Eszetlen licit lesz rá.
tomi-tomi
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
Hulkeinstein
Eagles szempontból ez határozottan kurva jó nyilván.
Itt inkább az a kérdés, hogy ki akarsz-e baszni egy sráccal, aki nyert nektek egy SB-t.

Egyébként én inkább Arizonában tudom elképzelni Folest, mondjuk egy második körért.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
QB draft tippelde: Mason Rudolph