NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mibe, hogy a bay area lesz? 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NFL Networkös Peter Schrager szerint a Bears és mi vagyunk a 2 csapat, ahol A-Rob legvalószínűbb, hogy kiköthet/maradhat.
 twitter.com/MattHoffmanNFL/status/973210921941204992

LaCanfora szerint 5 csapat küzd A-Robért, plusz mi.
There will be ample competition for the 49ers for Robinson – the Bears and Browns are among those hot after him, I'm told (while teams like the Ravens and Panthers have some interest but have cap constraints they are fighting against). And the Jaguars would love to keep him.
És Ramsey most Dominique Rodgers-Cromartiet akarja hozzánk csábítani.
 twitter.com/jalenramsey/status/972868491543044096
Szóval Colvinról már lemondott?

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy roppant érdekes beszélgetés egy salary cap szakival a Jags cap helyzetéről:
 www.jacksonville.com/sports/20180309/cap-expert-jaguars-smart-to-approach-2018-with-eye-on-2019

És Ngakoue is szeretné, ha a jags és A-Rob dülőre jutna egymással.
“He’s a great guy on and off the field,” Ngakoue said when asked about Robinson. “I would love to have him back. He’s a crazy deep threat receiver, that’s the type of caliber player you want you your team. I’m personally pulling for him and hoping he comes back.”
Ha az tempering időszak kezdetéig nincs megegyezés(ez március 12), akkor sanszosan A-Rob már nem jön amúgy vissza. Szóval a Jagsnek van 3 napja, hogy tegyen valamit az ügyben.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...
Tomcsik
Lee FA és egyáltalán nem biztos, hogy visszahozzuk. Hurnst valószínűleg paycutra kérjük/kérhetjük. Westbrook és Cole még azért max. NFL átlag kategória. A-Rob hozzájuk képest (is) extra klasszis.Ha hagyjuk elmenni, az kb olyan "remek" húzás lenne, mint Gene Smith legtöbb draftpickje...
Arról nem is beszélve, hogy az 1. helyen végző futójátékunk, minden volt, csak olyan jó nem, mint a helyezés alapján hihetné az emberrel.Így is van needünk dögivel, nem kéne csinálni egy még nagy lyukat.
iktriad
Hát így hogy nem tageltétek csak rajta áll hogy mit akar, ha csak a pénz érdekli nem tudtok neki annyit adni mint amennyit mi vagy a Niners/Browns/Colts ... Szerintem vagy Lee-t vagy ARobot megtartjátok, azt azért nem látom hogy mind a kettőt elengednétek egyszerre...
Tomcsik
Leevel sokat nem nyerünk. Ő is az a kategória, mint Cole vagy Westbrook, A-Rob minimum 1. szinttel jobb játékerőt képvisel.
Amúgy tavaly is volt egy ilyen műsor, amikor Beachumot elengedtünk és tradeltünk Braden Albertért. "Zseniális" húzás volt. TC úgy tűnik idén is akar csinálni valami marhaságot ligaév kezdetkor.
iktriad
Azt se nagyon értettem 😊 De hát nekem mind egy a lényeg hogy Bears mezben lássam ARobot egy pár napon belül 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...
Tomcsik
Lee FA és egyáltalán nem biztos, hogy visszahozzuk. Hurnst valószínűleg paycutra kérjük/kérhetjük. Westbrook és Cole még azért max. NFL átlag kategória. A-Rob hozzájuk képest (is) extra klasszis.Ha hagyjuk elmenni, az kb olyan "remek" húzás lenne, mint Gene Smith legtöbb draftpickje...
Arról nem is beszélve, hogy az 1. helyen végző futójátékunk, minden volt, csak olyan jó nem, mint a helyezés alapján hihetné az emberrel.Így is van needünk dögivel, nem kéne csinálni egy még nagy lyukat.
iktriad
Hát így hogy nem tageltétek csak rajta áll hogy mit akar, ha csak a pénz érdekli nem tudtok neki annyit adni mint amennyit mi vagy a Niners/Browns/Colts ... Szerintem vagy Lee-t vagy ARobot megtartjátok, azt azért nem látom hogy mind a kettőt elengednétek egyszerre...
Tomcsik
Leevel sokat nem nyerünk. Ő is az a kategória, mint Cole vagy Westbrook, A-Rob minimum 1. szinttel jobb játékerőt képvisel.
Amúgy tavaly is volt egy ilyen műsor, amikor Beachumot elengedtünk és tradeltünk Braden Albertért. "Zseniális" húzás volt. TC úgy tűnik idén is akar csinálni valami marhaságot ligaév kezdetkor.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...
Tomcsik
Lee FA és egyáltalán nem biztos, hogy visszahozzuk. Hurnst valószínűleg paycutra kérjük/kérhetjük. Westbrook és Cole még azért max. NFL átlag kategória. A-Rob hozzájuk képest (is) extra klasszis.Ha hagyjuk elmenni, az kb olyan "remek" húzás lenne, mint Gene Smith legtöbb draftpickje...
Arról nem is beszélve, hogy az 1. helyen végző futójátékunk, minden volt, csak olyan jó nem, mint a helyezés alapján hihetné az emberrel.Így is van needünk dögivel, nem kéne csinálni egy még nagy lyukat.
iktriad
Hát így hogy nem tageltétek csak rajta áll hogy mit akar, ha csak a pénz érdekli nem tudtok neki annyit adni mint amennyit mi vagy a Niners/Browns/Colts ... Szerintem vagy Lee-t vagy ARobot megtartjátok, azt azért nem látom hogy mind a kettőt elengednétek egyszerre...

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...
Tomcsik
Lee FA és egyáltalán nem biztos, hogy visszahozzuk. Hurnst valószínűleg paycutra kérjük/kérhetjük. Westbrook és Cole még azért max. NFL átlag kategória. A-Rob hozzájuk képest (is) extra klasszis.Ha hagyjuk elmenni, az kb olyan "remek" húzás lenne, mint Gene Smith legtöbb draftpickje...
Arról nem is beszélve, hogy az 1. helyen végző futójátékunk, minden volt, csak olyan jó nem, mint a helyezés alapján hihetné az emberrel.Így is van needünk dögivel, nem kéne csinálni egy még nagy lyukat.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Évek óta először szembesül a csapat azzal a ténnyel, hogy az nfl ben létezik cap space is 😊

Az pedig elég furcsa, hogy mindenki A-Rob ért sír de az senkit sem bánt, hogy a dl 4 tagja több, mint 50millát visz el a capből, a védelem pedig 112-t (1.) a támadósor 57millája mellett (28.)
gordon
ez a DL AFC döntőt ért - miközben előtte 10 éven át b@szták rojtosra szegény Jaguár seggét... (hogy egy ilyen plasztikus képpel illusztráljam a történetet)
Mindenkinek kijön a matek. A-Robot meg kéne tartani, de a sérülés utáni állapotáról a csapat vezetése tudhat a legtöbbet, nem mérvadó, hogy A-Rob mit gondol magáról. Lee olcsóbb, Hurns már megkapta, a többi WR még újonc szerződésben van, RB-k most még olcsók, TE öreg, QB szinte akciós, ettől is ilyen olcsó az offense. Center posztra pont költöttek, akkor is mindenki hurrogott. 😊
Nekem mindegy: Ngakue a prioritás! 😊
Húsrágó
Üdv egy olyan csapat szurkolójától, akinek 10 éven AFC döntőt érő elit DL-je volt, de akkor nyertünk Super Bowlt, amikor szereztünk egy No 1 WR-t.

Nektek eddig volt No 1 WR-etek is... most elengeditek.

Hmm....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.
iktriad
Az a helyzet hogy ARob nélkül is jók voltatok. Ott van Lee, Hurnst, Westbrook, tehetséges fiatalok... Így megengedhették azt a luxust hogy ARob FA legyen, főleg úgy hogy nem filléres playák lesznek az általad felsoroltak...

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Ramsey twitteren kampányol A-Robért és Colvinért.
 twitter.com/Jaguars/status/971062514468425729
 twitter.com/jalenramsey/status/971175943849967616
Az irónia az, hogy ha egyiket se íratjuk alá, abban az is szerepet játszik, hogy Jalen 2 ,de inkább 1 éven belül a liga legjobban fizetett védője lehet majd, és arra is kell spórolni... Meg Ngakouéra. Meg Myles Jackre...

Kiderült az is, hogy 14,2 millió lenne Fowlerre az 5. éves opció, de nem hiszem hogy lehívjuk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Évek óta először szembesül a csapat azzal a ténnyel, hogy az nfl ben létezik cap space is 😊

Az pedig elég furcsa, hogy mindenki A-Rob ért sír de az senkit sem bánt, hogy a dl 4 tagja több, mint 50millát visz el a capből, a védelem pedig 112-t (1.) a támadósor 57millája mellett (28.)
gordon
ez a DL AFC döntőt ért - miközben előtte 10 éven át b@szták rojtosra szegény Jaguár seggét... (hogy egy ilyen plasztikus képpel illusztráljam a történetet)
Mindenkinek kijön a matek. A-Robot meg kéne tartani, de a sérülés utáni állapotáról a csapat vezetése tudhat a legtöbbet, nem mérvadó, hogy A-Rob mit gondol magáról. Lee olcsóbb, Hurns már megkapta, a többi WR még újonc szerződésben van, RB-k most még olcsók, TE öreg, QB szinte akciós, ettől is ilyen olcsó az offense. Center posztra pont költöttek, akkor is mindenki hurrogott. 😊
Nekem mindegy: Ngakue a prioritás! 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Évek óta először szembesül a csapat azzal a ténnyel, hogy az nfl ben létezik cap space is 😊

Az pedig elég furcsa, hogy mindenki A-Rob ért sír de az senkit sem bánt, hogy a dl 4 tagja több, mint 50millát visz el a capből, a védelem pedig 112-t (1.) a támadósor 57millája mellett (28.)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes tweet egy csávótól még februárról A-Rob ügyben, aki elég nagy Coughlin fan amúgy.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/964703928012197888

A csávó amúgy azt írta, szerinte A-Rob a Bearsben köt majd ki 2 vagy 3 évre. Ez esetben lehet készíteni a Bears topicban a cicirázós gifeket. 😊
iktriad
Előbb jön ő hozzánk vagy 49ershez, minthogy a Jags-es kínszevedéses évek után elmenjen a jelenlegi Bearsbe
Igor
Azért a Bears még mindig az egyik legpatinásabb csapat, pénz is van dögivel, új edző stb... Ráadásul a családjához is közelebb lenne mert Illinoisból való ha jól tudom. A 49ers esélyes, jó idő van arra felé is és ők is dúskálnsk a lében, ellenben a Ravens capje ha jól rémlik nincs a legjobb formában, nem tudom tudnátok-e annyit fizetni neki mint mi... Abban sem vagyok biztos hogy a kicsit leáldozóban lévő Flaccot választaná Trubisky helyett. Persze mivel a Ravens a második kedvenc csapatom akkor már inkább ti mint a 49ers, de én csöcsmániás vagyok, szóval remélem Bears lesz ebből 😀
Tomcsik
Én meg remélem, hogy megtartjuk, de erre az esély percről percre kevesebb.
15 gondolat és 1 mini (emergency) podcast Hallorentől A-Rob ügyben.
 www.jacksonville.com/sports/20180306/jaguars-analysis-whats-plan-at-receiver
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Érdekes tweet egy csávótól még februárról A-Rob ügyben, aki elég nagy Coughlin fan amúgy.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/964703928012197888

A csávó amúgy azt írta, szerinte A-Rob a Bearsben köt majd ki 2 vagy 3 évre. Ez esetben lehet készíteni a Bears topicban a cicirázós gifeket. 😊
iktriad
Előbb jön ő hozzánk vagy 49ershez, minthogy a Jags-es kínszevedéses évek után elmenjen a jelenlegi Bearsbe
Igor
Azért a Bears még mindig az egyik legpatinásabb csapat, pénz is van dögivel, új edző stb... Ráadásul a családjához is közelebb lenne mert Illinoisból való ha jól tudom. A 49ers esélyes, jó idő van arra felé is és ők is dúskálnsk a lében, ellenben a Ravens capje ha jól rémlik nincs a legjobb formában, nem tudom tudnátok-e annyit fizetni neki mint mi... Abban sem vagyok biztos hogy a kicsit leáldozóban lévő Flaccot választaná Trubisky helyett. Persze mivel a Ravens a második kedvenc csapatom akkor már inkább ti mint a 49ers, de én csöcsmániás vagyok, szóval remélem Bears lesz ebből 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát pedig ebből az lesz. Kire tartogatná a csapat a franchise taget? Senki más nem ér annyit. Nem rakták rá, ergó nem akarnak vele alkudozni a tavasz folyamán. Az pedig tuti, hogy az ügynöke asztalán már ott van néhány papírfecnire írt szám.... Remélem Ballard kézirásával is van ott egy. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes tweet egy csávótól még februárról A-Rob ügyben, aki elég nagy Coughlin fan amúgy.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/964703928012197888

A csávó amúgy azt írta, szerinte A-Rob a Bearsben köt majd ki 2 vagy 3 évre. Ez esetben lehet készíteni a Bears topicban a cicirázós gifeket. 😊
iktriad
Előbb jön ő hozzánk vagy 49ershez, minthogy a Jags-es kínszevedéses évek után elmenjen a jelenlegi Bearsbe
Igor
Én is a Ninersbe jósolom őt, ha vagyunk olyan hülyék, hogy elengedjük.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Érdekes tweet egy csávótól még februárról A-Rob ügyben, aki elég nagy Coughlin fan amúgy.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/964703928012197888

A csávó amúgy azt írta, szerinte A-Rob a Bearsben köt majd ki 2 vagy 3 évre. Ez esetben lehet készíteni a Bears topicban a cicirázós gifeket. 😊
iktriad
Előbb jön ő hozzánk vagy 49ershez, minthogy a Jags-es kínszevedéses évek után elmenjen a jelenlegi Bearsbe

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes tweet egy csávótól még februárról A-Rob ügyben, aki elég nagy Coughlin fan amúgy.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/964703928012197888

A csávó amúgy azt írta, szerinte A-Rob a Bearsben köt majd ki 2 vagy 3 évre. Ez esetben lehet készíteni a Bears topicban a cicirázós gifeket. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Taget biztos nem rakunk A-Robra, marad az esetleges megegyezés március 12-ig....
 www.jacksonville.com/sports/20180306/jaguars-will-not-use-franchise-tag-on-wr-allen-robinson
Na akkor kb most rakjuk vissza azt a bizonyos bohóc orrot. Vagy Marrone és Coughlin annyira beleszeretett a futójátékba, hogy áttérünk a triple optionre. 😊 😊😊


(Goes out and cries)

Idei draft pickeink pontos helye minden körben.
 twitter.com/ryanohalloran/status/971033417889603585
iktriad
Ez nem lehet annak a jele, hogy a főnökök észrevettek valamit a sérüléssel kapcsolatban, valami bajlósat? Lehet nem akarják mindenáron hosszú távon lekötni, viszont akkor a nem-tagelést nem értem.

Vagy esetleg más nagy FA-ra megyünk rá? Norwell, Sitton, ilyesmi?
Willis
Én elvesztettem a fonalat A-Rob ügyben. Nem hinném, hogy sérült lenne, elég nagy a kereslet iránta. Szerintem ha hagyjuk menni, március 14.-én az új ligaév első percében aláír majd kolosszális pénzért.

Majd kiderül mit akar Coughlin, de nagyon nehéz lesz eladni a szurkolóknak, ha hagyjuk elmenni a toronymagasan legjobb WR-ünket az után, hogy Prisco váltig állítja a Jags az OL és az elkapók iránti bizalom hiánya miatt állt vissza ultrakonzervatívba az AFC döntőben... .
Közben meg Ivory lelépett Billsbe. Fournette, Yeldon, Grant elég kell legyen.
Willis
Még egy kis pikantéria az idei Bills - jagshez. Prime time meccs szagot áérzek.

És én még keresnék RB-t, mert Grantet tenderelni kell, mert azt hiszem RFA és Yeldon is FA lesz szezon után, Meg Fournette se volt az a nagyon tartós RB az első szezonjában egészségügyileg....

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Közben meg Ivory lelépett Billsbe. Fournette, Yeldon, Grant elég kell legyen.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Taget biztos nem rakunk A-Robra, marad az esetleges megegyezés március 12-ig....
 www.jacksonville.com/sports/20180306/jaguars-will-not-use-franchise-tag-on-wr-allen-robinson
Na akkor kb most rakjuk vissza azt a bizonyos bohóc orrot. Vagy Marrone és Coughlin annyira beleszeretett a futójátékba, hogy áttérünk a triple optionre. 😊 😊😊


(Goes out and cries)

Idei draft pickeink pontos helye minden körben.
 twitter.com/ryanohalloran/status/971033417889603585
iktriad
Ez nem lehet annak a jele, hogy a főnökök észrevettek valamit a sérüléssel kapcsolatban, valami bajlósat? Lehet nem akarják mindenáron hosszú távon lekötni, viszont akkor a nem-tagelést nem értem.

Vagy esetleg más nagy FA-ra megyünk rá? Norwell, Sitton, ilyesmi?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Taget biztos nem rakunk A-Robra, marad az esetleges megegyezés március 12-ig....
 www.jacksonville.com/sports/20180306/jaguars-will-not-use-franchise-tag-on-wr-allen-robinson
Na akkor kb most rakjuk vissza azt a bizonyos bohóc orrot. Vagy Marrone és Coughlin annyira beleszeretett a futójátékba, hogy áttérünk a triple optionre. 😊 😊😊


(Goes out and cries)

Idei draft pickeink pontos helye minden körben.
 twitter.com/ryanohalloran/status/971033417889603585
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Feltűnően sok CB-vel találkoztunk a combineon. D.J. Reed (Kansas State), Tarvarus McFadden (Florida State), Greg Stroman (Virginia Tech) és M.J. Stewart(North Carolina) az a négyesfogat, amellyel találkoztak a Jags emberei. CB depthet keresünk, vagy Colvin utódját? Esetleg mindkettőt?

Marrone idén is szeretne közös edzéseket az előszezon ellenfelekkel, úgyhogy amint meglesz az előszezon menetrend, bösz telefonálgatásba kezd majd.
iktriad
Ha Strómannak nem jönne be az NFL, tárt karokkal várja a Puskás Akadémia.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Remélem ez az A-Rob-os dolog vicc.

Ez pedig nem tudom mennyire megbizhato dolog, de egyelore nem jon be, ha ilyen lenne:

 dailysnark.com/leaked-images-jacksonville-jaguars-new-uniforms-leak-online/
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Úgy tűnik Henne helyett jöhet (akár) Teddy.
 twitter.com/BenVolin/status/970654284554620933

Surprisingly, a trusted league source told us today to expect the #Jaguars to keep Marqise Lee, NOT ARob.

Fú vazze, ha ezt meghúzzuk... Lee az az elkapó, aki semmiben nem kiemelkedő, szimplán csak egy viszonylag megbízható target. Nem elsőszámú elkapó (nem úgy, mint Robinson), kellenek mellé jó elkapók, akik széthúzzák a pályát.

Értem, hogy fázunk A-Robtól a sérülése miatt, meg Bortlesszel sincs túl jó kapcsolatban, de marha nagy talent gap van kettejük között.
Maka
Meg a fizetési igényük között is, gondolom
Wyatt
Nem baj Chicagóban tárt karokkal várjuk 😊
Tomcsik
Detroitba valósi, Nem hiszem, hogy ez alapján a a Chicagoba menne. Szerintem a 49ers fogja vinni, ha leszünk olyan hülyék, hogy elengedjük.
iktriad
Annyira csak nem utálja Chicagot ha Cubsos mezben van a Twitter profilképén 😊

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/28156396_1018361678339518_276954197214101504_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=104&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Z9HiYMARxncQ7kNvgEYVIRy&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDa0eOTwTABnviTayR0WXa08aYQwG2GfKCg8VmYD1wGsQ&oe=670A64DE
Allen Robinson II on Instagram: "Believe me when I say I’m doin just fine!"
14K likes, 6,495 comments - allenrobinson11 on February 27, 2018: "Believe me when I say I’m doin just fine!".