NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jól fest ez a Robinson-Norwell-Linder bal oldal...asszem megvan merre fog Fournette futni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azta. Na így már azért mindjárt nem olyan keserű a szájízem Arobbal kapcsolatban.

Bortles és főleg Fournette nagyon lájkolja ezt. Nagyon ígéretesen néz ki az O-fal így:

Robinson--Omameh(?)/Cann--Linder--Norwell--Parnell/draftolt(?).

A fal közepén két posztján top játékos, plusz a széleken tehetséges emberek vannak/lesznek.
Willis
Hát nekem az lenne, ennyi pénzt egy G-nak? Konkrétan odaadtátok ARob pénzét egy G-nak. Ráadásul idén a draft tele van jobbnál jobb G prospectekkel... Caughlin csak meg akarta szopatni a Giantst 😀
Tomcsik
Úgy lehettek vele az öregék, hogy inkább WR-TE első kör lesz inkább, a G posztot meg megoldják egy kész, top emberrel Robinsont is kisegítendő. 3-4 körben benézhet attól függetlenül egy OL pick.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Szurkolok neki és legalább az AFC-be ment.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Norwell eddig LG volt, nem tudom Ti hol akarjátok használni, csak gondoltam jelzem.
gabokocka
LG lesz, Omameh helyén, aki valószínűleg versenyezhet Cann-nel, ha vissza akarjuk hozni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Norwell eddig LG volt, nem tudom Ti hol akarjátok használni, csak gondoltam jelzem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Azta. Na így már azért mindjárt nem olyan keserű a szájízem Arobbal kapcsolatban.

Bortles és főleg Fournette nagyon lájkolja ezt. Nagyon ígéretesen néz ki az O-fal így:

Robinson--Omameh(?)/Cann--Linder--Norwell--Parnell/draftolt(?).

A fal közepén két posztján top játékos, plusz a széleken tehetséges emberek vannak/lesznek.
Willis
Hát nekem az lenne, ennyi pénzt egy G-nak? Konkrétan odaadtátok ARob pénzét egy G-nak. Ráadásul idén a draft tele van jobbnál jobb G prospectekkel... Caughlin csak meg akarta szopatni a Giantst 😀

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Norwell 5 év évi 13.3 millió.
gabokocka
legjobban fizetett támadófalamber valaha, több az éves átlagfizu mint bármelyik left tackle fizuja. ez nem semmi 😮
(Solderig?)
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azta. Na így már azért mindjárt nem olyan keserű a szájízem Arobbal kapcsolatban.

Bortles és főleg Fournette nagyon lájkolja ezt. Nagyon ígéretesen néz ki az O-fal így:

Robinson--Omameh(?)/Cann--Linder--Norwell--Parnell/draftolt(?).

A fal közepén két posztján top játékos, plusz a széleken tehetséges emberek vannak/lesznek.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Norwell 5 év évi 13.3 millió.
gabokocka
Két perce olvasom a rotoworldot, "Norwell a Giants, 9ers, Colts hármas között fog dönteni". LOL.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ejha, na ez picit a semmiből jött. Stabil beton a fal belsejében az egyik legvékonyabb posztunkra. A liga legjobban kereső guardja lett.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Norwell 5 év évi 13.3 millió.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mondjuk a teljes nyarunkat felönthetjük rummal, ha ez megtörténik:

The New Orleans Saints didn’t finalize a deal before the legal tampering window opened at 12:00pm EST so technically Drew Brees is free to talk with any team he wants — and he already has. The Minnesota Vikings have already inquired into how much Brees and his agent will be asking for.

Wouldn’t it be hilarious if after all the hand-wringing over Kirk Cousins and letting Allen Robinson walk if the Jaguars took that money and offered a fully guaranteed monster of a contract to Brees? I don’t think it happens, but we also didn’t think Brees getting to legal tampering would happen either.

Maka
Brees idehozatala nagy húzás lenne, de logikusnak nem nevezném - már ha eddig logikusan intézte eddig a dolgokat a csapat.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Szerintem úgy vannak vele, hogy Bortles amúgy sem a hosszú légitámadásairól híres, de ha mégis azt kívánja meg a meccs, akkor Cole bizonyította magát, mint ilyen célpont, a rövidebb útvonalakra pedig Westbrook, Hurns, Mickens, illetve egy potensebb tight end elég lehet.

3 évre 42 millió dollár sok egy olyan játékosért, aki nélkül is Super Bowl közelben voltunk és akinek egészségügyi állapotáért lehet valamennyire aggódni. Persze, ha ugyanezt a pénzt odaadjuk Watkinsnak, akkor nincs érvem, teljesen húgyagyú döntés lenne.

Nem egy elkapó nyeri meg a bajnokságot, hanem a védelem, és annak hosszútávú egybentartása a legfontosabb.

Mondjuk a teljes nyarunkat felönthetjük rummal, ha ez megtörténik:

The New Orleans Saints didn’t finalize a deal before the legal tampering window opened at 12:00pm EST so technically Drew Brees is free to talk with any team he wants — and he already has. The Minnesota Vikings have already inquired into how much Brees and his agent will be asking for.

Wouldn’t it be hilarious if after all the hand-wringing over Kirk Cousins and letting Allen Robinson walk if the Jaguars took that money and offered a fully guaranteed monster of a contract to Brees? I don’t think it happens, but we also didn’t think Brees getting to legal tampering would happen either.


Hiányozni fog A-Rob, de nem esek össze attól, hogy nem fizetünk túl egy térdszalagszakadásból visszatérő elkapót - ugyanaz, mint Bortlesnél: logikus döntés.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
😕 kedvenc jatekosok volt Ramsey mellett. remélem azért nem lesz elsőkörös WR draft, hacsak nem foltoznak be minden need-et FA-rol, de azt is kétlem.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
ARob-tól hivatalosan is elbúcsúzhatunk. Addig mantrázták itt nekünk a Bearset, hogy be is jött 😕
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-rob szinte 100%, hogy nem jön vissza (" It is what it is, that’s behind me)
 twitter.com/1010XLAG/status/973268948451028992

A Jags WR depth chartja jelenleg.
 twitter.com/E_Dilla/status/973260173853814784
Shane Wynn mondjuk lehet előrébb van ezen a listán valójában, mint Greene.
iktriad
Szerintem borítékoljuk az első körös WR draftot. Vagy TE. Ezekből kell mindenképp, az OL need csak utána jön.
Willis
OL szerintem jön a héten (Pugh). Lehet TE is. Pl. Austin Seferian-Jenkins
 twitter.com/gbellseattle/status/973251592097955845
És én sokkal inkább ezekre költenék, mint Watkinsra. De komolyan mit tud, ő, amit A-Rob nem?

Ami meg az 1. körös WR draftokat illeti. KB olyan rosszul draftolunk ilyenekete, mint QB-kat meg DE-ket
2000. R. Jay " 1 szezon a ligában" Soward (Coughlin legnagyobb 1. körös bustja
2004. Reggie 'Cokehead" Williams
2005 Matt "Coke Zero" Jones
2012. Justin "Füves Alkesz" Blackmon.
Szóval nem biztos, hogy WR-t kéne draftolni 1. körben... Akkor inkább jöjjön egy TE.

Koyack és Will Poehls is megkapta az exkluzív tendert, tehát ők is maradnak idénre.

Corey Grant $2.914 millióval lesz gazdagabb idén, amint aláírja a tenderét.


Kerethelyzet FA előtt.
 www.jacksonville.com/sports/20180312/jaguars-position-analysis-how-roster-looks-entering-free-agency

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
A-rob szinte 100%, hogy nem jön vissza (" It is what it is, that’s behind me)
 twitter.com/1010XLAG/status/973268948451028992

A Jags WR depth chartja jelenleg.
 twitter.com/E_Dilla/status/973260173853814784
Shane Wynn mondjuk lehet előrébb van ezen a listán valójában, mint Greene.
iktriad
Szerintem borítékoljuk az első körös WR draftot. Vagy TE. Ezekből kell mindenképp, az OL need csak utána jön.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-rob szinte 100%, hogy nem jön vissza (" It is what it is, that’s behind me)
 twitter.com/1010XLAG/status/973268948451028992

A Jags WR depth chartja jelenleg.
 twitter.com/E_Dilla/status/973260173853814784
Shane Wynn mondjuk lehet előrébb van ezen a listán valójában, mint Greene. Update: Wynn ERFA, de nem kapott ma tendert. Szóval tényleg ez a WR depth chart.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Corey Grant 2. körös tendert kapott, nem megy sehová.

A Watkins érdeklődés meg no comment. A 3. legjobb WR volt a Ramsben tavaly Woods, és az FCS-ből jövő rookie Cooper Kupp után. FU Coughlin, ha ezt meghúzzuk.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Azt pletykálják, hogy érdeklődünk Watkinsért. Szóval szerintem elfelejthetjük az A-Rob sztorit...
Willis
kíváncsi lennék egy ilyesmi "csere" okaira. inkább személyes okokat tudok elképzelni, mint szakmaiakat.
winston
Szerintem szimplán nem akarják az öregek túlfizetni így achillesből visszajövet, ő meg nagy lóvét akar szakítani minél előbb, amit máshol biztos meg fog kapni.
Willis
Mert Watkins olcsó és betonból van.. Ja nem
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azt pletykálják, hogy érdeklődünk Watkinsért. Szóval szerintem elfelejthetjük az A-Rob sztorit...
Willis
kíváncsi lennék egy ilyesmi "csere" okaira. inkább személyes okokat tudok elképzelni, mint szakmaiakat.
winston
Szerintem szimplán nem akarják az öregek túlfizetni így achillesből visszajövet, ő meg nagy lóvét akar szakítani minél előbb, amit máshol biztos meg fog kapni.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azt pletykálják, hogy érdeklődünk Watkinsért. Szóval szerintem elfelejthetjük az A-Rob sztorit...
Willis
kíváncsi lennék egy ilyesmi "csere" okaira. inkább személyes okokat tudok elképzelni, mint szakmaiakat.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Azt pletykálják, hogy érdeklődünk Watkinsért. Szóval szerintem elfelejthetjük az A-Rob sztorit...
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Frisco:
+jobbnak tuno qb (en Tru-ban is hiszek)
+velhetoen tobb cash
+bizonyitott(abb) edzo=prove it deal utan jobb szamok a neve mellett
+meleg van, Chicago meg a szeles varos
+frencsajz elorebb tart

Mondjuk A-Rob helyeben elmennek a Patsbe, jogy jovore a Jax ellen jatszhassak (velhetoen a po-ban) 😀 Jo nagy trollkodas lenne.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mibe, hogy a bay area lesz? 😊
undisputedly
Én is a 49ersbe tippelem, hogy megy. Ha van esze, akkor oda tart, ha mi nem tudunk megfelelő ajénlatot lerakni elé.

Még egy ok, hogy az FA-inknek nagyjából búcsút mondhatunk.
 twitter.com/ryanohalloran/status/973230942570545157
Kiváncsi leszek, kire spóroltunk 16 milliót, mert a franchise tag összege jövőre kijött volna a könyvekből, szóval nem lehet azzal védekezni, hogy Ramseyékre spóroltunk. Leeről szintén napok óta sincs semmi hír, szóval lehet miinkét 2014-es 2. körös WR-ünket menni hagyjuk, ami roppant "okos" húzás lenne TC részéről. Ennyire nem kéne spórolni Pughra(aki szerintem a Jags 1. számú célpontja lesz FA-ben)...

Mike Kaye folymatosan frissülő live blogja a tempering időszakról.
 www.firstcoastnews.com/article/sports/nfl/jacksonville-jaguars/jaguars-free-agency-live-blog-two-day-legal-tampering-period/527777329