Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Niles Paul 2 évre jött, itt vannak a szerződésének a részletei.
 twitter.com/RapSheet/status/974291459330494464
Ahogy hallom Carey és Davis is ennyi időre írt alá.

Hurns holnap 4 millióval lenne gazdagabb a szerződése szerint, szóval ha lesz valami vele (cut/szerződésmódosítás) az legkésőbb holnap történik meg vele kapcsolatban. Nem állnak jól sajnos a számára a dolgok a maradással kapcsolatban sajna
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na innentől érdekes a dolog.
 twitter.com/RapSheet/status/974061541938089984
Ha netán ASF aláír, akkor baromira megnőnek az 1. körös QB draft esélyei!
iktriad
Erre nem is gondoltam. Tényleg annyi embert hozunk depth-be, hiányposztra és mindenféle posztra, hogy tényleg elképzelhető egy felcsere. De hányadik pickre cserélnénk fel vajon?
Willis
Nem fogunk felcserélni, visszük aki maradt 1/29-en.


Cody Davis jó fogás. Én nagyon szerettem a Rams-ben.
Pizsama
Ő volt ma az első aki aláírt.
 twitter.com/Jaguars/status/974284668454481920
 twitter.com/JohnOehser/status/974284986210832384

Őt követte Niles Paul
 twitter.com/Jaguars/status/974288003060387841
 twitter.com/JohnOehser/status/974287717336010752

A visszatérő Don Carey is aláfirkantott hivatalosan.
 twitter.com/Jaguars/status/974293468469252096
 twitter.com/JohnOehser/status/974293766138945536

Frissített kezdő depth chart:
 twitter.com/ryanohalloran/status/974255630830718976

A-Rob búcsúlevele a Jaguars-hoz és szurkolóihoz.
 twitter.com/Thee_AR15/status/974289009529716742

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Cody Davis jó fogás. Én nagyon szerettem a Rams-ben.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Na innentől érdekes a dolog.
 twitter.com/RapSheet/status/974061541938089984
Ha netán ASF aláír, akkor baromira megnőnek az 1. körös QB draft esélyei!
iktriad
Erre nem is gondoltam. Tényleg annyi embert hozunk depth-be, hiányposztra és mindenféle posztra, hogy tényleg elképzelhető egy felcsere. De hányadik pickre cserélnénk fel vajon?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Omameh elment a Giantsbe.

McCarron meg a Billsbe. A veterán csere QB piac egyre vékonyabb. Derek Anderson, Geno Smith, Matt Moore, Drew Stanton, Blaine Gabbert és EJ Manuel. elérhető. Ja meg Ryan Nassib.

Na innentől érdekes a dolog.
 twitter.com/RapSheet/status/974061541938089984
Ha netán ASF aláír, akkor baromira megnőnek az 1. körös QB draft esélyei!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mason Rudolph és Lamar Jackson biztos örül ennek a hírnek. Esetleg még McCarron.
 twitter.com/AdamSchefter/status/974038805836632064
Ja meg Maka. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran cikke alapján a Rams safety Cody Davis is érkezik hozzánk.
The Jaguars used the rest of Wednesday to build depth. A league source said Washington tight end Niles Paul and Los Angeles Rams safety Cody Davis agreed to terms. The Associated Press reported the Jaguars are adding Detroit safety/cornerback Don Carey, who began his career here in 2011.
 www.jacksonville.com/sports/20180314/jaguars-stay-busy-using-wednesday-to-add-depth

Halloran szerint 4 need maradt hogy megoldjuk esetleg FA-ről és főleg a draftról.
Pass-catching tight end: Paul (68 catches in 82 games for the Redskins) will join Marcedes Lewis, Ben Koyack (once he signs his tender) and James O’Shaughnessy on the roster. But if this week’s moves point to one thing, it is tight end in round 1 of the draft (No. 29 overall). Moncrief specializes in working the perimeter (stop routes/go patterns) and Lee is a shallow cross guy. The Jaguars need to add a tight end who can threaten teams down the middle of the field. ESPN reported that Jets tight end Austin Seferian-Jenkins will visit the Jaguars on Thursday.

Strong-side linebacker: Paul Posluszny’s retirement likely means Jack becomes the every-down middle linebacker after playing base-down situations at strong-side last year. Second-year player Blair Brown is certainly in the mix, but the Jaguars – if not during the later waves of free agency – but in the draft could focus on this spot.

Back-up quarterback: Blake Bortles is the only quarterback under contract. Chad Henne has been Bortles’ back-up, but remains unsigned. If the Jaguars want to draft a quarterback, do they feel comfortable with him being one snap away from playing? If not, the available passers include A.J. McCarron, Derek Anderson, Geno Smith, Matt Moore, Drew Stanton and EJ Manuel.

Reserve offensive tackle: The addition of Norwell allows the Jaguars to move away from a plug-and-play guard and possibly toward a player who can be the swing tackle in 2018 (since left tackle Cam Robinson and right tackle Jermey Parnell both missed time last year) and then become a starter in 2019 if they want to move on from Parnell.
Én még ide raknám a LG posztot is... Ami jó hír, hogy úgy tűnik a Niles Paul igazolás ellenére is kiköthet itt Austin Seferian-Jenkins. Csak hogy lesz rá cap spece?!

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan/meglehet a TE is.
 twitter.com/ryanohalloran/status/974005498788892677
Bár mondjuk inkább csere matéria, mint kezdő. Szóval nálam még mindig a TE a fő esélyese az 1. körös pickünk posztjának.

Maradt egy nagy need(merthogy 1 van belőle a rosteren) jelenleg: QB Hmmmm

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, visszajött Don Carey. Őt lopta el a Brownsból IR waiverről anno.... GENE SMITH! (És utána a fél liga megorrolt rá a hírek szerint a lépés miatt)
 twitter.com/RapSheet/status/973996658697621505
ST-be és safety depthnek okés.

Maka veterán TE álma még megvalósulhat, mondjuk olyan hú de nagy upgrade ő se lenne....
 twitter.com/JosinaAnderson/status/973968000071143433

Holnap este 6-kor sajtótájékoztató

Ezek az emberek lehetnek a nagy költések áldozatai
 twitter.com/AlfieBCC/status/973972694327857158
Vagy esetleg Hurns és Parnell szerződéseit átstrukturálhatjuk.


Amúgy sajnos azt kell mondjam, Coughlin pontosan azt csinálja a salary cappel, mint ami először a veszte lett (mindent elkölt, és ezt évekig szívta utána a Jags kulcsjátékos roster cutjaival és salery cap pokollal, Weaver nem is költött utána jó ideig nagyon senkire). Ezt még nem lenne baj, ha Calaisokra, Norwellekre meg Bouyekra költük. De amikor Hayden meg Moncrief meg Lee kap ennyi pénzt, akkor már joggal morci mindenki.

Kurva nehéz lesz megmagyarázni holnap, hogy miért nem A-Rob és Colvin kapott új szerződést szemben a nem éppen szexi Hayden, Lee, Moncrief trió helyett....

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Minden tök jól kezdődött. A happy end eddig elmarad.

+Rivera, Benn, Ivory cut. Értük nem hullatok krokodilkönnyeket.

+Bortles rövidtávú, nem elszállt szerződés, korrekt feltételek. Oké, adjunk esélyt neki még, hátha felnő.

-Robinson és Colvin elengedése nem éppen pozitív. A pénzét bőven megérte volna Arob, főleg látva, hogy Moncriefet hogy kifizettük. Azt a dealt nem nagyon értem. Colvinnal úgy vagyok, hogy örülök, hogy nem mi fizettük meg. Egy slot cornerért ennyit nem adnék, főleg akkor, ha van két elit CB-d mellé. Draftról is pótolhattuk volna. Helyette jött egy WTF 3. CB sok pénzért.

+Norwell nagy hiányposztra, oké kicsit túlfizetve, de 1-2 éven belül már ez sem lesz sok. Abszolút megérte szerintem, mostmár van egy igazi anchorunk középen.

-Posluszny visszavonult. Kár érte, mert így hirtelen need lett megint egy 3. LB.

+Lee visszajött viszonylag diszkont áron, ismeri a csapatot és a playbookot, nem bánom maradjon.

---DJ Hayden deal abszolút elront mindent. 3 év, $19 millió, $9,5 millió garantált egy semmit sem bizonyított 3. számú CB-nek.


Most ott tartunk, hogy Hurns kötelező cut kell legyen, plusz gondolom még további embereket is el kell engedni, mert kifogyott a kassza. Egy jó draftot kell tolni a saját pickekkel, hogy igazán örülhessek ennek az Offseasonnak.
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Ez így mondjuk kemény:

Donte Moncrief's deal with the Jags is a whopper - he gets $10M in 2018 with chance to earn millions more in incentives.

Egyre jobban azt gondolom, hogy Robinsonnál más is volt a háttérben. Vagy a rehabbal nem tetszett valami, vagy attitűd problémák. Egyszerűen nincs más magyarázat.
Maka
Fura hogy Lee-t és Moncriefet is túlfizetik (érzésem szerint), miközben alig van della.
Ha Robinsont akarták látni elmenni, legyen úgy, őrizgetem tovább a ProBowl mezét a szekrényben, de két nem túl meggyőző WR-nek kiszórni a nagy pénzt nem tűnik túl okosnak. Valahogy olyan, mintha kényszerpályán mozgott volna a FO, miután úgy döntöttek, hogy Robinson nem akarják megtartani.
Mondjuk annyira nem nagy bolondság, mint Watkinsnak adni Mike Evansnyi pénzt.
Mondjuk én simán odaadnám Leet és Moncrief duopackot egy Evansért. Azért az Evans-Hurns-DeDe hármas eléggé hasítana. 😊
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ez így mondjuk kemény:

Donte Moncrief's deal with the Jags is a whopper - he gets $10M in 2018 with chance to earn millions more in incentives.

Egyre jobban azt gondolom, hogy Robinsonnál más is volt a háttérben. Vagy a rehabbal nem tetszett valami, vagy attitűd problémák. Egyszerűen nincs más magyarázat.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
No comment....
 twitter.com/zjwhitman/status/973911256062091264


És akkor jöhet még ez is feketelevesnek mára.
 twitter.com/AlfieBCC/status/973904788680331265
iktriad
Ha Hurns cut, akkor lesz 1M. Ebben benne van Poz fizetése, vagy az már levonódott?
Willis
Nem tudom.
iktriad
You have one job, man.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No comment....
 twitter.com/zjwhitman/status/973911256062091264


És akkor jöhet még ez is feketelevesnek mára.
 twitter.com/AlfieBCC/status/973904788680331265
iktriad
Ha Hurns cut, akkor lesz 1M. Ebben benne van Poz fizetése, vagy az már levonódott?
Willis
Nem tudom.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
No comment....
 twitter.com/zjwhitman/status/973911256062091264


És akkor jöhet még ez is feketelevesnek mára.
 twitter.com/AlfieBCC/status/973904788680331265
iktriad
Ha Hurns cut, akkor lesz 1M. Ebben benne van Poz fizetése, vagy az már levonódott?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No comment....
 twitter.com/zjwhitman/status/973911256062091264


És akkor jöhet még ez is feketelevesnek mára.
 twitter.com/AlfieBCC/status/973904788680331265
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hayden sajna eddig kb semmit nem mutatott mióta az NFL-be került, ehhez képest ez kurva sok fizu, amit tőlünk kapott. Yikes.

Ik, Henne helyett nagyjából Márk is játszhatna, nehogy azt gondold már, hogy miatta nem fogunk draftolni irányítót. Az a faszi soha nem volt jó.
Maka
Bold prediction: érkezik McCarron.
empty taxi
Benne van a pakliban, mert kb lassan mi leszünk a legvonzóbb opció.

Ik, Henne helyett nagyjából Márk is játszhatna, nehogy azt gondold már, hogy miatta nem fogunk draftolni irányítót. Az a faszi soha nem volt jó.
Maka
Draftolni fogunk valakit, | ha nem jön McCarron | , de nem biztos hogy TC míg idén rábízná a csapatot, ha Blakekel történne valami. pluszz állítólag Chad jó hatással van Bortlesre.
De fasz tudja mi lesz, majd kiderül.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Reménykedtem Patrick Robinsonban, Hayden a jó sok kólával felöntött verziója.
Maka
Fú vazze, JÓ sok kólával.

He's allowed a career passer rating of exactly 100.0 when targeted. Allowed 64.7% of passes thrown his way to be caught.



Vársz még valakit az FA időszakban? (vicces, hogy még el sem kezdődött amúgy...) Mert tegnap Lee után mondtad, hogy hiba lenne, ha ennyi lenne a sztori csak, azóta jött egy futottak még CB meg egy "hátha eddig mindenki hülye volt de majd itt kihozza a benne rejlő tehetséget" WR...
kisvanek4
Jobban örülnék, ha inkább Seferian-Jenkinst húznánk be, mint egy újoncot, de szerintem nem tudjuk megfizetni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ik, Henne helyett nagyjából Márk is játszhatna, nehogy azt gondold már, hogy miatta nem fogunk draftolni irányítót. Az a faszi soha nem volt jó.
Maka
Bold prediction: érkezik McCarron.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CB DJ Hayden expected to sign with #Jaguars: 3 years, $19 million with $9.5 million guaranteed. Upside to $21 million.
Beki
Fú ő nagyon nem jó.
Bazzani
no offense, de amúgy szeritnted ki jó? 😀
braxa88
Van nagyon sok aki jó, de Hayden kb vetmin fizetést érdemelne. Néztem eleget tavaly.

Ha nekem nem hinnél:
 www.profootballfocus.com/nfl/players/dj-hayden/7793

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
CB DJ Hayden expected to sign with #Jaguars: 3 years, $19 million with $9.5 million guaranteed. Upside to $21 million.
Beki
Fú ő nagyon nem jó.
Bazzani
no offense, de amúgy szeritnted ki jó? 😀
braxa88
Tabor

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Reménykedtem Patrick Robinsonban, Hayden a jó sok kólával felöntött verziója.

Colvint túlfizette a Texans, én még azért emlékszem a Ramsey előtti időkben milyen volt kezdőként, adná az ég, hogy ő legyen a Houston elsőszámú cornere jövőre. 😀

Felemás érzések továbbra is, de nagyon sokat nem adtunk fel a tavalyi keretből (ebben kell gondolkozni, nem abban, hogy Robinson 3 éve mit csinált). A csapat egyik leggyengébb posztját megerősítettük, ez a legfontosabb.

TE, OL, QB és LB draftokat várok.

Ik, Henne helyett nagyjából Márk is játszhatna, nehogy azt gondold már, hogy miatta nem fogunk draftolni irányítót. Az a faszi soha nem volt jó.
Maka
Vársz még valakit az FA időszakban? (vicces, hogy még el sem kezdődött amúgy...) Mert tegnap Lee után mondtad, hogy hiba lenne, ha ennyi lenne a sztori csak, azóta jött egy futottak még CB meg egy "hátha eddig mindenki hülye volt de majd itt kihozza a benne rejlő tehetséget" WR...
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Reménykedtem Patrick Robinsonban, Hayden a jó sok kólával felöntött verziója.

Colvint túlfizette a Texans, én még azért emlékszem a Ramsey előtti időkben milyen volt kezdőként, adná az ég, hogy ő legyen a Houston elsőszámú cornere jövőre. 😀

Felemás érzések továbbra is, de nagyon sokat nem adtunk fel a tavalyi keretből (ebben kell gondolkozni, nem abban, hogy Robinson 3 éve mit csinált). A csapat egyik leggyengébb posztját megerősítettük, ez a legfontosabb.

TE, OL, QB és LB draftokat várok.

Ik, Henne helyett nagyjából Márk is játszhatna, nehogy azt gondold már, hogy miatta nem fogunk draftolni irányítót. Az a faszi soha nem volt jó.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
CB DJ Hayden expected to sign with #Jaguars: 3 years, $19 million with $9.5 million guaranteed. Upside to $21 million.
Beki
Fú ő nagyon nem jó.
Bazzani
no offense, de amúgy szeritnted ki jó? 😀
braxa88
William Jackson III
(Mondjuk Ő a legjobb nálam is az tuti, de ez senkit nem érdekel 😀 )

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
CB DJ Hayden expected to sign with #Jaguars: 3 years, $19 million with $9.5 million guaranteed. Upside to $21 million.
Beki
Fú ő nagyon nem jó.
Bazzani
no offense, de amúgy szeritnted ki jó? 😀