Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hurns és M.Lewis...meglepő outsiderként...
Rolni
Mást nem tudnak kivágni úgy, hogy értelmes pénzt spóroljanak. Ástruktúrálni se nagyon tudnak senkivel, kivéte talán Campbellel, de átstruktúrálnál egy 32. évében járó játékossal akinek még három éve van a szerződéséből? (Dareus és Malik Jackson sem opciók, mert ők jövőre röpülnek, velük nem lehet.)

Még maradt Grant és Parnell. Szerintem még legalább egyikük menni fog. A draftra is kell pénz, a nyárra is, ha a sérültek helyett kell hozni 1-2 olcsóbb játékost, és az idényre is kell 4-5 milla minimum, hogy finanszírozni lehessen a mozgásokat. Ennyi nincs még a két cut után sem.
peterk2005
Már Marcedest sem kellett volna emiatt kivágni, 12 millióval voltunk a sapka alatt a Hurns cut után. A draftoltak ennyiből nevetve kijönnek, hiszen az 1. körös pick fizuja is 2 millió alatt lesz.

Esetleg ez magyarázhatja a döntést, de akkor is problémás a dolog.
 twitter.com/AlfieBCC/status/976138369909608448
Azt meg, hogy miként lett az ügy intézve egy olyan játékossal, aki 11 éve itt volt, húgyban-szarban kitartva a Jags mellett az megint egy másik kérdés.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hurns és M.Lewis...meglepő outsiderként...
Rolni
Mást nem tudnak kivágni úgy, hogy értelmes pénzt spóroljanak. Ástruktúrálni se nagyon tudnak senkivel, kivéte talán Campbellel, de átstruktúrálnál egy 32. évében járó játékossal akinek még három éve van a szerződéséből? (Dareus és Malik Jackson sem opciók, mert ők jövőre röpülnek, velük nem lehet.)

Még maradt Grant és Parnell. Szerintem még legalább egyikük menni fog. A draftra is kell pénz, a nyárra is, ha a sérültek helyett kell hozni 1-2 olcsóbb játékost, és az idényre is kell 4-5 milla minimum, hogy finanszírozni lehessen a mozgásokat. Ennyi nincs még a két cut után sem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pontosan, akkor minek hívtuk le pár hete az opcióját?
 twitter.com/APMarkLong/status/976139045515378688
Ezt is megértem.
 twitter.com/APMarkLong/status/976144052801409026
Nem értem én ezeket a lépéseket.

Coughlin kurva sokat rizikózik erre a szezonra.

Mostantól Abry Jones a legrégebb óta itt lévő jaguár. 2013 óta van itt...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
MBear Chicago Bears 68
Lewis....wtf? 😮

The Bears are who we thought they were.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hurns és M.Lewis...meglepő outsiderként...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértek a legtöbb BCC-sel, aki azt írta a cikk kapcsán, hogy Bortles valahol a 20-25 hely körül kell keresgélni, nem sokkal feljebb, de lejjebb semmiképp sem.
Ezt a listát tudom ajánlani, Blake QB Ratingben és az ESPN QPR-jában is Top 20-as azok között, akik nem csak 1-2 meccset játszottak QB-ban.(A QPR-ja pl a 15. legjobb, konkrétan előrébb volt ebben tavaly, mint pl. Newton, Cousins, Mariota, Goff, Flacco, Dalton vagy Winston mutatója).
 www.pro-football-reference.com/years/2017/passing.htm
Amúgy vicces, hogy például az általam amúgy kedvelt Brissett úgy van a Top 32-ben, hogy Blake konkrétan legyalulta a Coltsot kétszer tavaly (is). Vagy Mahomes, aki konkrétan még semmit nem csinált az NFL-ben.
iktriad
Ezek azért nem jó összehasonlítások, mert Bortlestől jóval kevesebbet kért tavaly a stáb, mint a fentiektől. Blake legnagyobb baja a két füle között van. Stressz alatt szétesik a technikája, és a decision making. Ezen az isten QB guruja sem tud segíteni. 😕 Ráadásul ez a stressz sem sima stressz, mert nem a tét vagy a prime time meccs, vagy a hátrány stresszeli, hanem a saját teljesítménye. Dob két rosszat, és kétségbe esik. Túlzok persze, de érthető mire célzok.

(Ettől függetlenül már csak illemből is fel kellett volna rakni, ha jobb helyre nem is, akkor a lista utolsó harmadába. Egy konf döntőbe jutott csapat irányítójának ennyi kijár.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Remek döntés Hurnst lecserélni Moncriefre, gratulálok!
mustaine
Én is ezen akadok fent. Moncrief kvázi megkapta Hurns pénzét. Why?
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Remek döntés Hurnst lecserélni Moncriefre, gratulálok!

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-Rob máris csábítgatja Hurnst Chicagóba.
 twitter.com/AllenRobinson/status/976101398663360513
Örülnék, ha összejönne mert így az NFC-be kerülne, tehát nagyon ritkán futnánk össze vele.

Hm, úgy tűnik a Spotrac-es adat a cap speceünkről nem egészen volt pontos.
 twitter.com/ryanohalloran/status/976110411622871041
A sajnos Hurns beáldozásával összehozott 12 millió azt jelzi, hogy nem KELL elküldeni senkit emiatt már idén. Bár a draft után lehetnek páran, akiknek búcsút intünk még. (pl. minden TE, akit tavaly is itt volt Marcedesen kívül).

Ezt a tervet nagyon komálnám. Akár már a 2. körben is.
 twitter.com/zach_goodall/status/976098524646596609

Ami meg az első körös picket illeti, ide is bedobnék egy nevet, a Penn State TE-jét, Mike Gesickiét.
 twitter.com/zach_goodall/status/976113960406659072
 twitter.com/zach_goodall/status/976121571462057984
Mint múlt héten kiderült TC imádja idén a TE-ket. Hátha ez a draft alatt is igaz lesz. Egyébként Gesickinek legalább annyira örülnék, mint Hurst-Goedert duó valamelyikének. Akér 1/29-en is.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars are releasing WR Allen Hurns, per source. Strong market expected for him.

Hát ennyit az Allen-Allen éráról. Ne legyen igazam, de lehet, hogy elvesztettük a két legjobb elkapónkat.
Maka
Újabb nagyon kockázatos lépés. Remélem Coughlin tudja mit csinál. Remélem DeDe és Keelan lesznek annyira jók, mint ahogy a front office bízik bennük. Egyetértek elvezettük a legjobb(A-Rob) és a legmegbízhatóbb(Hurns) elkapónkat.
Azt már csak zárójelben teszem hozzá, hogy boldog-boldogtalan össze -vissza csere-berél, nem tudtunk volna valami kompenzációt kapni trade formájában Hurnsért valakitől?

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár feltétlen nincs szükségünk rá de Mustaine kedvíért jöhet hozzánk 😛
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Jaguars are releasing WR Allen Hurns, per source. Strong market expected for him.

Hát ennyit az Allen-Allen éráról. Ne legyen igazam, de lehet, hogy elvesztettük a két legjobb elkapónkat.
Maka
Továbbra is in Coughlin we trust a mottó, de azért ezt nehéz megemészteni. A-Rob elengedése még érthető volt, de ez előtt értetlenül állok, hogy miért pont tőle búcsúztak, főleg hogy mennyit keresett idén, évi 8at? Szerintem annyit simán megért a játéka
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Jaguars are releasing WR Allen Hurns, per source. Strong market expected for him.

Hát ennyit az Allen-Allen éráról. Ne legyen igazam, de lehet, hogy elvesztettük a két legjobb elkapónkat.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azon gondolkodtam a napokban, hogy RB poszton, ha netán Fournette időközönként gyengélkedik (egészségügyileg), amire megvan az esély sajnos, elég soványkák vagyunk, T.J-n kívül csak null kilométereseket látok a rosteren, Grantről lemaradtam, FA-ra tették? Valamelyik körben húz(hat)unk RB-t is?
Stoki
Első 3 kör valamelyikében szerintem várható RB. Arra alapozom ezt, hogy Marroneék mennyire szeretik a futójátékot, és hogy a 4. RB-nk jelenleg Tim Cook, akiről kb még én se tudom kicsoda...


 twitter.com/AdamSchefter/status/975755747958149121

Hmm van pénz lóvéra
Borbinho
Ami ebben a legdurvább számomra, hogy perpill a spotrac szerint a legkisebb cap helye a Jagsnek van, 1misinél is kevesebb. Nah most helyet ugye kell csinálni a draftra is, ahhoz meg ki kéne tenni pár playát vagy szerződést átkonstruálni, nah de 1 max 2 éves szerződések amiken számottevően pénzt lehetne nyerni, az meg úgy necces , akik kivágásával meg pénzt lehetne nyerni nem toltak rossz szezont tavaly ( Parnell , Gipson , Lewis) . Grant-el jönne még 3 misi , de az szerintem kevés lesz a draftra, kíváncsian várom, hogy hogyan oldják ezt meg.
Sixo
Hű, ez tényleg necces...nyilván menni fog még valaki, valakik, máshogy hogy lehetne!
Stoki
Lesz(sajnos) egy Hurns cut/trade a draftig. Meg pár ember szerintem megy a draft után is.


Bortles nincs benn az NFL legjobb 32 irányítója közt. 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920622/article/quarterback-rankings-top-32-signalcallers-across-nfl?campaign=tw-nn--sf184849922-sf184849922&sf184849922=1
Maka
Nem is tudtam, hogy Walterfasz már Gregg Rosenthal álnéven publikál az NFL.com-on. Nem baj, az ilyen listák arra jók, hogy Marrone még jobban tudja majd motiválni Blaket (is). Bár az is igaz, hogy Bortles pont magas ívben szarik bele (szerencsére) hogy miket írnak/mondanak róla.
Tipikus offseason clickbait. Will Bronson most biztos szívja a fogát, hogy basszus miért nem én írtam ilyet.
iktriad
ha szarnak is tartod vkit odarakod az utolsó helyre, szóval szerintem csak simán kimaradt, ellenkező esetben rohadtul gáz.
braxa88
Sajnos nem véletlenül maradt ki, így indítja a cikket:

Below is a ranking of the top 32 quarterbacks in the NFL, regardless of team. Players like Blake Bortles, Colin Kaepernick, AJ McCarron and Mitchell Trubisky just missed the cut. Let's go:
Maka
Bortles nem egy top QB, de ez rohejes. Tenyleg semmi mas mint gyakorlatilag clickbait es indulat generalas. Vagy kurva hulyek, nem igaz, hogy nem veszik eszre, hogy azert vegigcsinalni egy szezont viszonylag normalisan az tobbet er, mint a potencial..
tenorx
Egyetértek a legtöbb BCC-sel, aki azt írta a cikk kapcsán, hogy Bortles valahol a 20-25 hely körül kell keresgélni, nem sokkal feljebb, de lejjebb semmiképp sem.
Ezt a listát tudom ajánlani, Blake QB Ratingben és az ESPN QPR-jában is Top 20-as azok között, akik nem csak 1-2 meccset játszottak QB-ban.(A QPR-ja pl a 15. legjobb, konkrétan előrébb volt ebben tavaly, mint pl. Newton, Cousins, Mariota, Goff, Flacco, Dalton vagy Winston mutatója).
 www.pro-football-reference.com/years/2017/passing.htm
Amúgy vicces, hogy például az általam amúgy kedvelt Brissett úgy van a Top 32-ben, hogy Blake konkrétan legyalulta a Coltsot kétszer tavaly (is). Vagy Mahomes, aki konkrétan még semmit nem csinált az NFL-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 twitter.com/AdamSchefter/status/975755747958149121

Hmm van pénz lóvéra
Borbinho
Ami ebben a legdurvább számomra, hogy perpill a spotrac szerint a legkisebb cap helye a Jagsnek van, 1misinél is kevesebb. Nah most helyet ugye kell csinálni a draftra is, ahhoz meg ki kéne tenni pár playát vagy szerződést átkonstruálni, nah de 1 max 2 éves szerződések amiken számottevően pénzt lehetne nyerni, az meg úgy necces , akik kivágásával meg pénzt lehetne nyerni nem toltak rossz szezont tavaly ( Parnell , Gipson , Lewis) . Grant-el jönne még 3 misi , de az szerintem kevés lesz a draftra, kíváncsian várom, hogy hogyan oldják ezt meg.
Sixo
Hű, ez tényleg necces...nyilván menni fog még valaki, valakik, máshogy hogy lehetne!
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/AdamSchefter/status/975755747958149121

Hmm van pénz lóvéra
Borbinho
Ami ebben a legdurvább számomra, hogy perpill a spotrac szerint a legkisebb cap helye a Jagsnek van, 1misinél is kevesebb. Nah most helyet ugye kell csinálni a draftra is, ahhoz meg ki kéne tenni pár playát vagy szerződést átkonstruálni, nah de 1 max 2 éves szerződések amiken számottevően pénzt lehetne nyerni, az meg úgy necces , akik kivágásával meg pénzt lehetne nyerni nem toltak rossz szezont tavaly ( Parnell , Gipson , Lewis) . Grant-el jönne még 3 misi , de az szerintem kevés lesz a draftra, kíváncsian várom, hogy hogyan oldják ezt meg.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bortles nincs benn az NFL legjobb 32 irányítója közt. 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920622/article/quarterback-rankings-top-32-signalcallers-across-nfl?campaign=tw-nn--sf184849922-sf184849922&sf184849922=1
Maka
Nem is tudtam, hogy Walterfasz már Gregg Rosenthal álnéven publikál az NFL.com-on. Nem baj, az ilyen listák arra jók, hogy Marrone még jobban tudja majd motiválni Blaket (is). Bár az is igaz, hogy Bortles pont magas ívben szarik bele (szerencsére) hogy miket írnak/mondanak róla.
Tipikus offseason clickbait. Will Bronson most biztos szívja a fogát, hogy basszus miért nem én írtam ilyet.
iktriad
ha szarnak is tartod vkit odarakod az utolsó helyre, szóval szerintem csak simán kimaradt, ellenkező esetben rohadtul gáz.
braxa88
Sajnos nem véletlenül maradt ki, így indítja a cikket:

Below is a ranking of the top 32 quarterbacks in the NFL, regardless of team. Players like Blake Bortles, Colin Kaepernick, AJ McCarron and Mitchell Trubisky just missed the cut. Let's go:
Maka
Bortles nem egy top QB, de ez rohejes. Tenyleg semmi mas mint gyakorlatilag clickbait es indulat generalas. Vagy kurva hulyek, nem igaz, hogy nem veszik eszre, hogy azert vegigcsinalni egy szezont viszonylag normalisan az tobbet er, mint a potencial..
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azon gondolkodtam a napokban, hogy RB poszton, ha netán Fournette időközönként gyengélkedik (egészségügyileg), amire megvan az esély sajnos, elég soványkák vagyunk, T.J-n kívül csak null kilométereseket látok a rosteren, Grantről lemaradtam, FA-ra tették? Valamelyik körben húz(hat)unk RB-t is?
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Bortles nincs benn az NFL legjobb 32 irányítója közt. 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920622/article/quarterback-rankings-top-32-signalcallers-across-nfl?campaign=tw-nn--sf184849922-sf184849922&sf184849922=1
Maka
Nem is tudtam, hogy Walterfasz már Gregg Rosenthal álnéven publikál az NFL.com-on. Nem baj, az ilyen listák arra jók, hogy Marrone még jobban tudja majd motiválni Blaket (is). Bár az is igaz, hogy Bortles pont magas ívben szarik bele (szerencsére) hogy miket írnak/mondanak róla.
Tipikus offseason clickbait. Will Bronson most biztos szívja a fogát, hogy basszus miért nem én írtam ilyet.
iktriad
ha szarnak is tartod vkit odarakod az utolsó helyre, szóval szerintem csak simán kimaradt, ellenkező esetben rohadtul gáz.
braxa88
Sajnos nem véletlenül maradt ki, így indítja a cikket:

Below is a ranking of the top 32 quarterbacks in the NFL, regardless of team. Players like Blake Bortles, Colin Kaepernick, AJ McCarron and Mitchell Trubisky just missed the cut. Let's go:

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/OFFICIAL-McCray-re-signs/d87166b2-de02-4890-885c-a28314b0d087
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Bortles nincs benn az NFL legjobb 32 irányítója közt. 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920622/article/quarterback-rankings-top-32-signalcallers-across-nfl?campaign=tw-nn--sf184849922-sf184849922&sf184849922=1
Maka
Nem is tudtam, hogy Walterfasz már Gregg Rosenthal álnéven publikál az NFL.com-on. Nem baj, az ilyen listák arra jók, hogy Marrone még jobban tudja majd motiválni Blaket (is). Bár az is igaz, hogy Bortles pont magas ívben szarik bele (szerencsére) hogy miket írnak/mondanak róla.
Tipikus offseason clickbait. Will Bronson most biztos szívja a fogát, hogy basszus miért nem én írtam ilyet.
iktriad
ha szarnak is tartod vkit odarakod az utolsó helyre, szóval szerintem csak simán kimaradt, ellenkező esetben rohadtul gáz.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles nincs benn az NFL legjobb 32 irányítója közt. 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920622/article/quarterback-rankings-top-32-signalcallers-across-nfl?campaign=tw-nn--sf184849922-sf184849922&sf184849922=1
Maka
Nem is tudtam, hogy Walterfasz már Gregg Rosenthal álnéven publikál az NFL.com-on. Nem baj, az ilyen listák arra jók, hogy Marrone még jobban tudja majd motiválni Blaket (is). Bár az is igaz, hogy Bortles pont magas ívben szarik bele (szerencsére) hogy miket írnak/mondanak róla.
Tipikus offseason clickbait. Will Bronson most biztos szívja a fogát, hogy basszus miért nem én írtam ilyet.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Bortles nincs benn az NFL legjobb 32 irányítója közt. 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920622/article/quarterback-rankings-top-32-signalcallers-across-nfl?campaign=tw-nn--sf184849922-sf184849922&sf184849922=1
Maka
Bridgewater vagy Mahomes tavalyi teljesítményét Bortles elé helyezni (és Keenum vagy Foles elé), némileg indokolatlannak tűnik.
Végülis a 4 konfdöntős csapat kezdőirányítójából csak Brady előzte meg a 2 fenti QB-t.
Erre mondják, hogy "vitaindító" rangsor.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/975755747958149121

Hmm van pénz lóvéra
Borbinho
De csak egy év szerencsére. Hosszabb távon én is fognám a fejem, most azt mondom hadd bizonyítson 😉 Khan nem sajnálja a pízt.
Willis
Ez de kurva sok neki, nem is értem...
tenorx
Tavaly Pryor 1év 6M-ért írt alá DC-be. Igaz, lett volna jobb ajánlata elvileg (a Brownstól több éves, még átlagban is jobb asszem 😀). Igaz, hogy ő akkor 27 volt, Moncrief meg még csak 24, de ő egy 1000 yardos szezon után lett FA, ráadásul a Brownsban szedett 1000t. Moncrief tényleg tehetséges és elég jó felépítése van, illetve nem is lassú. De az, hogy tavaly, amikor nagyon kellett, akkor kb az látszott, hogy hát ez van, szar minden, akkor minek fecceljek bele pluszt, az nagyon kiábrándító volt számomra. Contract yearben, kvázi rookie QB-val, csomó sérülttel, és erre összehozott kemény 400 yardot meg 2 TD-t...Ami még akkor is elfogadhatatlan stat lenne, ha odatette volna magát...Mindenesetre minden jót neki, kva sok lehet még hátra a karrierjéből, remélem azért nem nálatok lesz ligaelit 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Bortles nincs benn az NFL legjobb 32 irányítója közt. 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920622/article/quarterback-rankings-top-32-signalcallers-across-nfl?campaign=tw-nn--sf184849922-sf184849922&sf184849922=1
Maka
Jó, tudjuk, hogy nem "penge", de azért ez szerintem erős, van jó pár tag, aki közel sem tett le annyit az asztalra, mint BB!