Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy amcsi kommentelő már azt is tudni vélte, hogy 3 years deal Willson, nyilván tippelt...ha ASJ és Willson is jön(ne) kik lehetnek az "áldozatok"?
Shaughnessy, Marcedes esetleg Koyack is?
Stoki
Most hogy ASJ itt van, Wilson szerintem nem hiszem, hogy jönne.

Egy amcsi kommentelő már azt is tudni vélte, hogy 3 years deal Willson, nyilván tippelt...ha ASJ és Willson is jön(ne) kik lehetnek az "áldozatok"?
Shaughnessy, Marcedes esetleg Koyack is?
Stoki
O'Shaughnessy és Koyack is mehet Isten hírével, Marcedest meg kell tartani passzblokkolás miatt, mert egyik új szerzemény se arról híres. Meg hát ő tőlünk vonul vissza.
Maka
O'Shaughnessy sanszosabb, mert Koyacknek 1 hete hívtuk le az ERFA-ját. Hurns van még nagy veszélyben. mint írtam holnap esedékes neki 4 millió. Ez a duó, meg esetleg pár embereke a keret alján retteghet a holnaptól.
Nortmann lehet még cap casualty, de azt nem hiszem, hogy meglépnénk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Egy amcsi kommentelő már azt is tudni vélte, hogy 3 years deal Willson, nyilván tippelt...ha ASJ és Willson is jön(ne) kik lehetnek az "áldozatok"?
Shaughnessy, Marcedes esetleg Koyack is?
Stoki
O'Shaughnessy és Koyack is mehet Isten hírével, Marcedest meg kell tartani passzblokkolás miatt, mert egyik új szerzemény se arról híres. Meg hát ő tőlünk vonul vissza.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Egy amcsi kommentelő már azt is tudni vélte, hogy 3 years deal Willson, nyilván tippelt...ha ASJ és Willson is jön(ne) kik lehetnek az "áldozatok"?
Shaughnessy, Marcedes esetleg Koyack is?
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Jobban örülnék, ha inkább Seferian-Jenkinst húznánk be...
Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
ASJ in da house. Akkor mostmár kit fogunk draftolni? 😀
Willis
Rudolph, the red nose reindeer 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ASF in da house. Akkor mostmár kit fogunk draftolni? 😀
Willis
3. kezdő LB (Bár ha Blair Brown lesz az új kezdő, vagy igazolunk valakit, akkor elég hozni valakit a hátsó körökben/waivwerről/UDFA-ként)
Csere QB
WR (ha Moncrief mégse válna be)
RB (Corey Grant és Yeldon is FA a szezon után, Ivory már nincs itt, plusz látjuk mennyire futás orientált Marrone és TC)
RG (Cann FA lesz, és kb a leggyengébb láncszem jelenleg az OL-ben, ha Cam Robinson nem sérült)
Swing OT idén, RT jövőre(Parnell is cap casualty lehet 2019-ben)
Csere DL(Fowler és 1 vagy 2 ember a Calais/Abry Jones/Malik/Dareus 4-esből 2019-ben már máshol játszik, már most el kell kezdeni keresni az utódaikat).
TE (Marcedes nem lesz fiatalabb, sanszosan az utolsó éve lehet ez profiként)


ASJ elköszönt a Jetstől, beköszönt hozzánk.
 www.instagram.com/p/BgW3yOjh9nb/

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A (2 esetben régi-)új fiúk mai sajtótájkoztatói:

Andrew Norwell:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Andrew-Norwell/a41e21af-c921-461e-a24d-c9f769f249bd
Marqise Lee.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Marqise-Lee/4bd6d67b-e956-4a7f-8aa9-3cef7b0f30bb
Donte Moncrief:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press_Conference_Donte_Moncrief/39de12e3-ad07-4bd7-8589-4beebf5f2429
D. J. Hayden:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press_Conference_DJ_Hayden/6655af52-17d8-4999-89b5-0cb220ad319d
Niles Paul:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Niles-Paul/df2cc633-1ca6-42e0-bd8d-99cdb92285cc
Cody Davis(akit egyelőre itt Corey Davisként ír a hivatalos oldal, de ő a Titans WR-e 😊 ):
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press_Conference_Corey_Davis/aa586231-998b-4678-854d-4c9649343fab
Don Carey:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press_Conference_Don_Carey/b7a92585-2996-4078-b8c0-31e717125ce1
Careynek, Paulnak és Davisnek amúgy nagyon örülök, kitűnő ST-sek mindnyájan, Paul akár pályára kerülhet, mint TE(attól függ, mit hozunk még a posztjára a napokban/a drafton). Carey azt mondta örülne, ha ott fejezné be a pályát, ahol elkezdte (nálunk).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
ASJ in da house. Akkor mostmár kit fogunk draftolni? 😀

Szerkesztette: Willis
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
ASJ 2 év 10M
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Seferian-Jenkins nem jön össze, van másik jelentkező a TE posztra.
 twitter.com/caplannfl/status/974354518577156096
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van Caldwell sajtótájékoztatója
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Dave-Caldwell/80b99ef4-9369-4937-85d3-2a99725fe826
Tényleg lehetett valami más is a háttérben A-Robnál, a Colvin résznél beszélt arról, mennyire más volt a 2 szitu, mennyire sokat beszélt Colvinnal a Texanshoz való távozás után(!) is.
Úgy tűnt Caldwell szavai alapján, hogy a Jags vissza akarta hozni A-Robot, Leet és Colvint meg igazolni pár ST-s, de mikor az A-Rob tárgyalás kútba esett és Caldwell utal rá, hogy voltak egyéb célpontok is mellette, akik túlmentek az általunk meghatározott árhatáron, a Jags fogta magát, és inkább ráment kvázi B tervként Norwellre. Moncrief meg kvázi A-Rob helyére jött. Elég nagy kockázatvállalás.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, így én is ide jöttem volna, ha ezt mondja a (valójában nem) GM.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/974338373715415041

TC és Marrone tényleg elsősorban ground and pound-ot akar idén is.


Egy ex-Lion, most Jags DB a másikról.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/974340383567118337

Hayden is hivatalosan jaguár, "nagy" örömünkre...
 twitter.com/Jaguars/status/974332778270556160
iktriad
Muszáj jeleznem, hogy kicsit fogd vissza magad vele kapcsolatban is, és ne nyomd rá szokásos pesszimizmusod. Igen, a srác nem volt semmi kiemelkedő Detroitban, meg persze túl is fizettük, de azt nem szabad elfeledni, hogy egy elit pass rush az ő játékát is masszívan feljavíthatja - és fel is fogja.
Maka
Plusz nickelben, amit itt kell játszania majd többen azt mondják nem annyira elveszett, mint külső cornerként. És nem engedett tavaly 1 TD-t se. Látod, megy ez nekem. 😊
Ettől függetlenül Colvinért lehetett volna egy kicsit följebb menni pénzben, ha tényleg közel voltunk a megegyezéshez.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Hayden is hivatalosan jaguár, "nagy" örömünkre...
 twitter.com/Jaguars/status/974332778270556160
iktriad
Muszáj jeleznem, hogy kicsit fogd vissza magad vele kapcsolatban is, és ne nyomd rá szokásos pesszimizmusod. Igen, a srác nem volt semmi kiemelkedő Detroitban, meg persze túl is fizettük, de azt nem szabad elfeledni, hogy egy elit pass rush az ő játékát is masszívan feljavíthatja - és fel is fogja.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rendben. Ezzel mondjuk nem értek egyet, de legyen. De a zsenialitást még mindig nem látom abban, hogy el tud osztani két számot két évre.
Wyatt
Az alacsony idei cap hitben az a jó, hogy több ember be tud férni IDÉN a sapka alá. Nem kell több kulcsembert elküldeni, max szegény Hurnst holnap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rendben. Ezzel mondjuk nem értek egyet, de legyen. De a zsenialitást még mindig nem látom abban, hogy el tud osztani két számot két évre.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin természetesen Caldwellre bízta a piszkos munkát.
Megpróbáltuk A-Robot és Colvint is visszaigazolni, de mindenkinél volt egy ár, ami felé nem mentünk (Hayden akkor hogy kaphatott olyan szerződést amilyet? kérdezné a költő)
Colvin esetében közelebb volt a megegyezés, mint A-Robnál árban
Csere QB-ra van terv és NEM szükséges kritérium, hogy veterán legyen (QB draft 1/29?)
Norwell egy nagy needre jött, ráadásul az egész free agency egyik legjobbja poszttól függetlenül
A jags szeretett volna 2 speedster külső WR-t, ezért jött vissza Lee és van itt Moncrief (akkor Westbrook nem speedster? kérdezné újfent a költő)
Cory Davisre kulcsszerep vár ST-ben.

Hayden is hivatalosan jaguár, "nagy" örömünkre...
 twitter.com/Jaguars/status/974332778270556160

Norwell szerint idén meglehet a Superbowl a Jagsnek, ezért jött ide.
 twitter.com/phillip_heilman/status/974334762335825920

Lee elmondta, mindent megtesz, hogy Cole és Westbrook fejlődése töretlenül menjen. tudja milyen fontosa a 2. év a profik között(akkor volt nagyon sokat sérült és kapta meg Olsontól az albinó tigris becenevet...). Bízik Moncriefban és az edzői stábban, valamint tudja, hogy tavaly nagy playeket hagyott a pályán, és ezen javítani akar.

A-Rob után Colvin is elköszönt tisztességesen
 twitter.com/AColvin_22/status/974334335758331905

Már bocsánat. De mi abban a zsenialitás, hogy 21 milliót úgy osztasz szét két évre, hogy 5+16? Persze idén fú de jó, de jövőre azért érdekesebbek lesznek már emiatt a dolgok
Wyatt
"Win now" mód van, TC szerint jövőre ráérünk foglalkozni a jövő évi gondokkal.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már bocsánat. De mi abban a zsenialitás, hogy 21 milliót úgy osztasz szét két évre, hogy 5+16? Persze idén fú de jó, de jövőre azért érdekesebbek lesznek már emiatt a dolgok

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött hivtalosan Moncrief is
 twitter.com/Jaguars/status/974316785037127680
 twitter.com/JohnOehser/status/974316740850184193

Még Hayden és esetleg ASJ van hátra. Sajtótájékoztató hamarosan.

Hurnst valahogy meg kéne tartani!
Stoki
Hogyan? Úgy értem pénzt lehet csinálni, csak "varázsolni kell", de mi lesz jövőre? Norwell idei cap hitje 5 millió. Jövő évtől 16 millió. Blake cap hitje idén 10 millió, jövőre 21 millió. Hayden idei cap hitje 3.9, jövőre 7.5 millió. Jövő évre 44 játékosnak van szerződése, és már gyakorlatilag elfogyott a jövő évi cap. És ebben Lee szerződése még benne sincs.

Bevallom a tavalyi igazolásokra csettintettem, idén a Bortles szerződést szükségesnek gondoltam (bár utólag, ilyen pénzek átcsoportosításával már bőven rá lehetett volna menni Cousinsra is). Norwellnél is még bólogattam, de aztán ahogy jött a többi hír, egyre kevésbé értem az egészet. Itt valakinek pénzügyileg elszállt a józan esze. 😊
peterk2005
2019-ben minimum egyvalaki, (de lehet ketten) nem lesz itt a Dareus, Campbell-Malik jackson 3-asból, és lehet megy Church vagy Gipson is. Ezt kb mindenki tudja, szerintem az érintett urak is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hurnst valahogy meg kéne tartani!
Stoki
Hogyan? Úgy értem pénzt lehet csinálni, csak "varázsolni kell", de mi lesz jövőre? Norwell idei cap hitje 5 millió. Jövő évtől 16 millió. Blake cap hitje idén 10 millió, jövőre 21 millió. Hayden idei cap hitje 3.9, jövőre 7.5 millió. Jövő évre 44 játékosnak van szerződése, és már gyakorlatilag elfogyott a jövő évi cap. És ebben Lee szerződése még benne sincs.

Bevallom a tavalyi igazolásokra csettintettem, idén a Bortles szerződést szükségesnek gondoltam (bár utólag, ilyen pénzek átcsoportosításával már bőven rá lehetett volna menni Cousinsra is). Norwellnél is még bólogattam, de aztán ahogy jött a többi hír, egyre kevésbé értem az egészet. Itt valakinek pénzügyileg elszállt a józan esze. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hurnst valahogy meg kéne tartani!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött az idei FA class koronaékszere is.
 twitter.com/JohnOehser/status/974306469297508352
 twitter.com/JohnOehser/status/974308940048674816

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lee is aláírt.
 twitter.com/Jaguars/status/974300979389755393
 twitter.com/JohnOehser/status/974301874227642369

ASJ valószínűleg aláír hozzánk!
 twitter.com/1010XL/status/974301680014643203

Ja és még egy jó hír, állítólag Norwell cap space baromi kicsi lesz idénre! 5 milló egész pontosan mindössze! Idzik egy zseni!
 twitter.com/TomPelissero/status/974275118674329600
Jövőre ez 16 millióra ugrik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Teljes homály nekem Niles Paul...mit tud? Megoldódtak a TE problémáink vele?
Stoki
ST player elsősorban, de azért voltak komolyabb felvillanásai a múltban. Ideális 3. számú TE.

Austin Seferian-Jenkins már a Jaguars épületében van!
iktriad
Na ott oldódna meg a TE probléma! 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljes homály nekem Niles Paul...mit tud? Megoldódtak a TE problémáink vele?
Stoki
ST player elsősorban, de azért voltak komolyabb felvillanásai a múltban. Ideális 3. számú TE.

Austin Seferian-Jenkins már a Jaguars épületében van!
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Teljes homály nekem Niles Paul...mit tud? Megoldódtak a TE problémáink vele?