Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez de kurva sok neki, nem is értem...
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/975755747958149121

Hmm van pénz lóvéra
Borbinho
De csak egy év szerencsére. Hosszabb távon én is fognám a fejem, most azt mondom hadd bizonyítson 😉 Khan nem sajnálja a pízt.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/975755747958149121

Hmm van pénz lóvéra

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
QB draft: Lamar Jackson

Made... Laid... Paid
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Egy kis cap management:

 www.bigcatcountry.com/2018/3/19/17129114/2018-nfl-free-agent-contracts-jacksonville-jaguars

Szerkesztette: Willis
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Bortles nincs benn az NFL legjobb 32 irányítója közt. 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920622/article/quarterback-rankings-top-32-signalcallers-across-nfl?campaign=tw-nn--sf184849922-sf184849922&sf184849922=1

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
nagy a csend, ez vajon vihar előtti (Hurns), vagy már utáni (FA özön...) 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre Coughlin mondott pár szót (szó szerint) az igazolásaink kapcsán tegnap.
 twitter.com/BrentASJax/status/974762173351243776

És ha már guardok, AJ Cann sem lehet nyugodt
 twitter.com/mike_e_kaye/status/974663993469087745
A QB és valami elkapó(WR/TE) mellett kb a RG poszt ami még szóba jöhet 1/29-re.

3-3 ok az optimizmusra és a pesszimizmusra az igazolásokat illetően az idei szezon kapcsán Gene Frenette klaviatúrájából.
 www.jacksonville.com/sports/20180317/gene-frenette-caution-signs-aside-jaguars-fans-should-raise-expectations

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én egyáltalán nem bánkódom, hogy elment Henne, mert BB-nek már kijárna egy "bármikor készen állok, hogy beugorjak, és megmutassam mit tudok", motivált, fiatal (minden bizonnyal 1/29-es) QB, rosszat nem tesz, sem a csapatnak, sem Bortles-nak.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Honnan van annyi cap space a Jaguarsnak idénre? Innen

*Norwell: Cap numbers of $5 million and $16 million in the first two years.
*Cornerback D.J. Hayden: Cap numbers of $3.9 million and $7.4 million in 2018-19.
*Tight end Niles Paul: First-year cap number of $1.97 million
*Safety Cody Davis: First-year cap number of $2 million.
*Re-signed receiver Marqise Lee: Cap number of $4.75 million and $9.75 million the first two years. The 2019 cap number is a benefit of having Dede Westbrook and Keelan Cole playing on their rookie contracts.
A 8 új szerződésből 5-nek az idei cap hitje 17,67 millió $. Már összesen.

Keelan Cole kapta tavaly az 5. legtöbb teljesítmény alapú salary bónuszt az NFL-ben. $344,998 -at. Megérdemelte.

Calais a héten nyilatkozott az NFL Netwörkön pl. Bortlesről
“He’s earned the respect of the locker room, as a quarterback is supposed to do,” Campbell said. “We were happy to see him get paid. He deserved it. ... He works hard. You see him grind. Late in the season, he was playing like an All Pro.”
És hogy vissza tudunk-e térni 2018-ban is olyan magasságokba, mint tavaly.
Of the Jaguars backing up their 2017 breakout season, Campbell said: “Hopefully we can pick up where we left off. It’s going to be tough.”
És egy túlságosan korai 53-as keret jövendölés a BCC-től az idei rostrerre, mert miért is ne?
 www.bigcatcountry.com/2018/3/16/17130976/jaguars-2018-depth-chart-53-man-roster-prediction-after-free-agency
Szegény Blake egymaga jelenleg a QB depth chart. ha holnap meccs lenne, kb. Marqise Lee lenne a csere QB jelenleg (neki van TD passza még 2016-ról, pont Bortles kapta el a Titans ellen még 2016 karácsonyán 😊 ).
Annyit változtatnék ezen a listán, hogy Hoiba helyett Tinker lesz az LS, mert szerintem szezonkezdetre felépül, Carroll Philips előrébb van nálam, mint Dimick DE-ben és WR poszton a törpe Shane Wynn beférhet az öröké sérült óriás Jaelen Strong elé.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nem tetsző roster movejainkat azert továbbra is szóvá fogom tenni, ha nem baj.
iktriad
Ez azt jelenti, hogy te innen jobban meg tudod ítélni, el tudod dönteni mi a tetszetős roster move, mint TC?
Abetyármindenitneki!
Ez már tetszik!

Sobri Jóska
Merjünk nagyot álmodni.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
A nem tetsző roster movejainkat azert továbbra is szóvá fogom tenni, ha nem baj.
iktriad
Ez azt jelenti, hogy te innen jobban meg tudod ítélni, el tudod dönteni mi a tetszetős roster move, mint TC?
Abetyármindenitneki!
Ez már tetszik!


több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Átmenetileg) jó hír Hurnsnek, nincs semmi bónusza ma, szóval nem sürgős kiraknunk.
 twitter.com/1010XLTyler/status/974728210842873856
És ez azt is jelenti, hogy akár arra is van időnk eltradelni valami WR needes csapatnak sok cap speceszel.


Én is úgy érzem ik, hogy kezdesz visszaesni.
Oké, lement a február, meg a március úgy, hogy egy győzelmet se szereztünk, de ez érthető, hisz még el se kezdődött a szezon.
Majd szeptemberben beindulunk. Addig meg semmi negatív hullámot! Még akkor se ha leigazolunk egy 15. körös féllábú, vak, 60 éves puntert a drafton első körben feltrade után. Illeszkedni fog a SB-győztes csapatunkba. TC tudja mit csinál, azt is hogyan.
Ebben a konferenciában lesz érdemben 2 PO meccsünk, otthon a "majd jövőre" Steelers ellen, és idegenben a Pats ellen. Idén sikerülni fog, érzem Bortlesben, hogy erre a szezonra megcombosodik, és faszaSB-ba helyez minket.
Csak ne ne ga tív kodj!
Sobri Jóska
Hayden kapcsán is írtam pozitívumokat (nem engedett TD-t tavaly, jobb volt nickelben, amit itt is játszik majd mint külső CB-ként Oaklandben).
A ST igazolásaink és Norwell kifejezetten tetszenek. Szóval magamhoz képest egész keveset károgok.
A nem tetsző roster movejainkat azert továbbra is szóvá fogom tenni, ha nem baj. Minél kevesebbet csinál Coughlin, annál kevesebbet károgok. Szóval ez rajta is múlik. 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Rendben. Ezzel mondjuk nem értek egyet, de legyen. De a zsenialitást még mindig nem látom abban, hogy el tud osztani két számot két évre.
Wyatt
Mondj egy számot 1-10 között, és mondok annyi franchiset, ahol nem sikerült. 😉



Hayden is hivatalosan jaguár, "nagy" örömünkre...
 twitter.com/Jaguars/status/974332778270556160
iktriad
Muszáj jeleznem, hogy kicsit fogd vissza magad vele kapcsolatban is, és ne nyomd rá szokásos pesszimizmusod. Igen, a srác nem volt semmi kiemelkedő Detroitban, meg persze túl is fizettük, de azt nem szabad elfeledni, hogy egy elit pass rush az ő játékát is masszívan feljavíthatja - és fel is fogja.
Maka
Én is úgy érzem ik, hogy kezdesz visszaesni.
Oké, lement a február, meg a március úgy, hogy egy győzelmet se szereztünk, de ez érthető, hisz még el se kezdődött a szezon.
Majd szeptemberben beindulunk. Addig meg semmi negatív hullámot! Még akkor se ha leigazolunk egy 15. körös féllábú, vak, 60 éves puntert a drafton első körben feltrade után. Illeszkedni fog a SB-győztes csapatunkba. TC tudja mit csinál, azt is hogyan.
Ebben a konferenciában lesz érdemben 2 PO meccsünk, otthon a "majd jövőre" Steelers ellen, és idegenben a Pats ellen. Idén sikerülni fog, érzem Bortlesben, hogy erre a szezonra megcombosodik, és faszaSB-ba helyez minket.
Csak ne ne ga tív kodj!



A cap sosem fogy el.
Janek
Pontosan.
És évről évre egyre inkább emelkedik.
Plána ha lesz csapat Vegasban, határ a csillagos ég.
És TC okos és mindezt rég tudja.
Sose lesznek cap problémáink.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LB Lerentee McCray got a pretty good deal from the Jags today. Two years, $5.5m with $2.5m in the first year. Solid special teams deal.

A cap sosem fogy el.
Janek
Ha valaki azt mondja, hogy csak McCray és Lee jön vissza az FA-ink közül, körberöhögöm 2 hete. Remélem idén egészségesebb lesz, mint tavaly volt. Ja és ennyi special teamer (újra)igazolás után ligaelit ST-t várok idén, kedves Joe DeCamillis!

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
LB Lerentee McCray got a pretty good deal from the Jags today. Two years, $5.5m with $2.5m in the first year. Solid special teams deal.

A cap sosem fogy el.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már biztos, hogy 2012 után új csere QB-nk lesz.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/974735634941259779
Köszi mindent Chad. Sok sikert Kansas Ricsiéknél. Kamionsofőr bajszodat sose feledjük.


Hurnsről még semmi hír. Tegnap Halloranék épp azon elmélkedtek a Jaguars Todayben, hogy aktív lenne-e a mostani rotációban Lee, Moncrief, Cole, DeDe és Mickens mellett....Mondjuk inkább lenne egy aktív Hurnsöm, mint egy Moncriefem, de ez személyes vélemény.

Ez meg egy igen ésszerű, bár csöppet sem megnyugtató ok, hogy TC miért kezdett örületes költekezésbe tavaly és folytatta azt idén.iktriad
Nem akartam idepiszkítani ezzel, mégiscsak a ti csapatotok. De ha már előhoztad....

Értem én, nem vagyok hülye, hogy jövőre ki lehet rakni 1-2 ászt, és be lehet csücsöríteni a dolgot a cap alá. Node ... azért még a "nulla mozgáshoz" is kell vagy 20 millió, mert 1-2 rotációs játékos évről évre kell, és draftolni is kell, és idényközbeni mozgások is vannak, stb. És ez csak 2019.

De aztán rápillantott már valaki a 2020-as cap projection-re? 21 játékos van szerződés alatt, összesen 179.5 millióért, ami önmagában a cap fölött van 2.5 millióval. Oké, a cap emelkedni fog vagy 15 milliót. És mondjuk jövő évtől nem lesz Dareius és Malik. 30 millió lejön. Az már 40-45 millió. Meg még el lehet engedni Church-t, Hurns-t, Lindert, és akkor lesz 55-60 millió. Ebből idényközbeni mozgásra és draftra félre kell rakni 10-et. Marad 45-50, amiből igazolni kell kb. 35 játékost. Köztük ki kéne fizetni Ramsey 5. éves opcióját és meg kéne tartani Ngakogue-t, ami helyből 20-25 lenne. Nonszensz.

A másik - szintén nagyon pocsék - anyagi helyzetben levő klub egyébként a Philly. de ők is 20+ millióval "jobban" állnak és több játékosuk is lesz szerződés alatt, mint nektek, A "jobban" idézőjelbe téve, mert az is tarthatatlannak látszik, nekik is igen kemény lépések jönnek majd. De ők már legalább nyertek. A harmadik "legrosszabbul" álló csapat a Chiefs már mérföldekkel följebb van, 55 millióval a cap alatt. Az lehet kb. az ami csendes free agencyvel, kisebb cutokkal, kisebb igazolásokkal ügyesen meg lehet majd oldani. Feltéve, hogy nincs nagyon értékes lejáró szerződésű játékos akit meg kell tartani. Na az a csendesen elmenedzselhető szint van kerek 60 milliónyira a Jags jelenlegi helyzetétől...

És mindez az all-in miért? Mennyivel lett jobb a csapat, mint a tavalyi. Egy elit guarddal? Lehet azzal átlépni a hiányzó utolsó lépcsőfokot? Kívánom nektek, hogy elég legyen - amíg a Colts épül, hajrá Jags -, de nem tudok hinni benne. Nekem ez inkább hajaz arra, mint amikor valaki elveszítette a realitás érzékét. Vagy tényleg lelépni készül, és előtte maxra húzza a fűtést és lezabálja a hűtőszekrényt egy utolsó bulit csapva.
peterk2005
Tényleg nem néz ki jól a 2020-as salary jelenleg, de abból a listából minimum a fele a rajta lévő uraknak szerintem már nem lesz itt addigra. És Norwellt leszámítva senkinek nincs borzalmasan sok dead moneyja közülük, tehát rajta kívül mindenki könnyen kivágható kategória. A salary cap nem nagy ördögösség manapság az alacsony rookie szerződések, és a folyamatosan emelkedő cap miatt. Meg lehet addigra oldani a sapka problémáját, főleg egy olyan számguruval, mint pl Idzik nálunk. És mondjuk kicsit felelősebb költekezéssel persze.

De azt sajna adom, hogy TC tényleg úgy költ, mintha csak max holnap lenne, holnapután, meg jövő hét már nem, ami aggasztó. Főleg, hogy ezt a sztorit már egyszer eljátszotta nálunk és akkor jó sokáig becsukódott az a bizonyos ablak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez meg egy igen ésszerű, bár csöppet sem megnyugtató ok, hogy TC miért kezdett örületes költekezésbe tavaly és folytatta azt idén.iktriad
Nem akartam idepiszkítani ezzel, mégiscsak a ti csapatotok. De ha már előhoztad....

Értem én, nem vagyok hülye, hogy jövőre ki lehet rakni 1-2 ászt, és be lehet csücsöríteni a dolgot a cap alá. Node ... azért még a "nulla mozgáshoz" is kell vagy 20 millió, mert 1-2 rotációs játékos évről évre kell, és draftolni is kell, és idényközbeni mozgások is vannak, stb. És ez csak 2019.

De aztán rápillantott már valaki a 2020-as cap projection-re? 21 játékos van szerződés alatt, összesen 179.5 millióért, ami önmagában a cap fölött van 2.5 millióval. Oké, a cap emelkedni fog vagy 15 milliót. És mondjuk jövő évtől nem lesz Dareius és Malik. 30 millió lejön. Az már 40-45 millió. Meg még el lehet engedni Church-t, Hurns-t, Lindert, és akkor lesz 55-60 millió. Ebből idényközbeni mozgásra és draftra félre kell rakni 10-et. Marad 45-50, amiből igazolni kell kb. 35 játékost. Köztük ki kéne fizetni Ramsey 5. éves opcióját és meg kéne tartani Ngakogue-t, ami helyből 20-25 lenne. Nonszensz.

A másik - szintén nagyon pocsék - anyagi helyzetben levő klub egyébként a Philly. de ők is 20+ millióval "jobban" állnak és több játékosuk is lesz szerződés alatt, mint nektek, A "jobban" idézőjelbe téve, mert az is tarthatatlannak látszik, nekik is igen kemény lépések jönnek majd. De ők már legalább nyertek. A harmadik "legrosszabbul" álló csapat a Chiefs már mérföldekkel följebb van, 55 millióval a cap alatt. Az lehet kb. az ami csendes free agencyvel, kisebb cutokkal, kisebb igazolásokkal ügyesen meg lehet majd oldani. Feltéve, hogy nincs nagyon értékes lejáró szerződésű játékos akit meg kell tartani. Na az a csendesen elmenedzselhető szint van kerek 60 milliónyira a Jags jelenlegi helyzetétől...

És mindez az all-in miért? Mennyivel lett jobb a csapat, mint a tavalyi. Egy elit guarddal? Lehet azzal átlépni a hiányzó utolsó lépcsőfokot? Kívánom nektek, hogy elég legyen - amíg a Colts épül, hajrá Jags -, de nem tudok hinni benne. Nekem ez inkább hajaz arra, mint amikor valaki elveszítette a realitás érzékét. Vagy tényleg lelépni készül, és előtte maxra húzza a fűtést és lezabálja a hűtőszekrényt egy utolsó bulit csapva.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Füves Alkesz helyett itt van Former Alkesz
 twitter.com/PSchrags/status/974597095876382720
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
William Poehls aláírta a tenderét, marad náluk idénre.
 twitter.com/JohnOehser/status/974672661753278464

Ez meg Húsrágónak. Halloran szerint a Jags komoly kockázatokat vállalt idénre, amiatt akiket igazolt, és akiket elengedett.
 www.jacksonville.com/sports/20180315/jaguars-insider-robinsoncolvin-departures-force-game-of-what-if-for-caldwell


Ez meg egy igen ésszerű, bár csöppet sem megnyugtató ok, hogy TC miért kezdett örületes költekezésbe tavaly és folytatta azt idén.
 twitter.com/PriscoCBS/status/974393572966400000

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
plusz nálam a systemfit elkapó jelenleg az, amelyik nagyot tud küzdeni a labdáért, mert Blake-től olyan k.rvapontos labda nem fog jönni, szóval vagy megharcolsz érte, vagy nem lesz sok elkapásod
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
WR Donte Moncrief - hiába systemfit, ha nem egészséges de legalább elborzasztóan drága... Hurnst nem szabad elengedni!
CB DJ Hayden - jövőre nem lesz itt, de én az 1 éves fizut is sajnálom tőle, sorry
TE Niles Paul - elmúlt 3 évben 13.000 yardot felpattintó iránytó mellett neki 600 yardra futotta ÖSSZESEN a 3 év alatt... hát nem szarom össze magam.
TE Austin Seferian-Jenkins - nekem pont ugyanolyan, azaz semmilyen
LG Andrew Norwell - szivecske-szivecske
S Cody Davis & S Don Carey - mélységnek ok.

Sikerült szerezni egy igazán jót, 2 embert a padra, 2 "mi-a-fasznak-kell-pont-ő-ide", 2 "mi-a-fasznak-kellenek-ők-egyáltalán" játékost.
Hát volt FA időszak, amiben többet költött a gárda napozni vágyókra, de ennek az eresztésnek se kell sok helyet kihagyni a Ring of Honoron.

Egyetlen értelmét látom annak, hogy szinte a teljes keretet megpróbálták bármi áron feltölteni az FA játékosokkal, hogyha kb az összes draftpicket feláldozva akarnak "hopponálni" az 1 kör legelejébe egy QB miatt. Különben viszont kb mehet a BPA és a reménykedés.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát de még ha teljesen ki is radirozzátok a drafton, mi az istennek 4 TE 😀 Ráadásul ennyiért.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megkövettem Stokit, Luke Wilson mégiscsak kiköthet itt ASJ és Paul ellenére!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/974403575873982464
Ha aláír, akkor (szerintem) Marcedesen kívül mindenkinek reszeltek, aki most itt van. És egy Marcedes, ASJ, Wilson, Paul 4-es már elég erős TE sornak tűnik. Szerintem akkor a posztot teljesen ki is lehet radírozni a drafton (bár ez a mostani elég erős draft class).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 422 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már lemaradt a sajtótájékoztatókról, itt van egy kis beszélgetés Austin Seferian-Jenkinsszel az aláírás után.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Behind-the-Scenes-Austin-Seferian-Jenkins/221d8ad8-174c-4da0-8ba3-f805ec76d277

Cody Davis szerződése roppant baráti.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/974181630125510656

Niles Paul szolgálataiért se fizetünk sokat
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/974396385712902147

Szemben Haydennel...
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/974284304367996928

Needek FA előtt és 1 nappal piacnyitás után Mike Kaye szerint.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/974450110334676993
Azért a vázolt probléma (jövőre 2-3 ember megy a DL-ből, köztük 1-2 kezdő) miatt én a DL-be is hoznék egy két development emberkét a draftról/UDFA-ként. Plusz valakit lehetne hozni, aki minimum komoly küzdelemre készteti A.J.Cann-t RG-ben.

Szerkesztette: iktriad