Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Naigen. Most meg lehet nyerni a csoportot. Nemtom hany ev utan, de sok. Ugy dontottek, latva a rivalisokat, meg is nyerik.
ulpianus
Amilyen gyenge (mondjuk kiegyensúlyozott) most az AFC de idén az egész liga ebben akár több is van... Lehet erre a sanszra mennek rá!
Persze lehet nem lesz belőle sok de ezt a vasat most tényleg ütni kell
yooker
Mondjuk ez a move nem csak idénre szól azért. Coughlin azért tisztában van vele, hogy mire képes egy brutál fronthét, megcsinálta a Giantsnél is. Ha megnézzük például azt, hogy a Patset kb. lehetetlen általában megállítani, az sem véletlen, hogy rendre azokkal a csapatokkal gyűlik meg a bajuk, ahol állat rush és fronthét van, lásd a Baltimore-t, a Denvert.

Szerintem ez a húzás már annak a Patsnek is szól. Persze, egyből rohadt nagyot akarnak álmodni, de valljuk be, hogy ez a csapat tulajdonképpen egy kúbéra van a késztől. Az irányító valószínűleg majd draftról érkezik, de az sem lepne meg, ha Coughlin úgy látná, hogy konkrétan egy rakat picket adna valakiért, akár drafton felcserél, akár veteránért. Régi ismerőst hoz, mondjuk Elishát. A capet könnyedén meg lehet oldani, rengeteg nagy szerződés van a csapatnál, lehet strukturálni, paycutolni, cutolni.
Stez
Mi kell egy SB hoz? Elit D! Dariussal ez meglehet.. És egy közepes O... Fournettell és a futassal az sincs messze..Gyenge mezőnyben bármire van esély akár most is..
yooker
És egy megbízható irányító. Na most Bortles minden, csak nem az. Mert amíg parádézni képes, addig olyan nevetséges hibái is vannak, hogy az ember a fejét fogja. Ezért is gondolom, hogy a szezon után a Jax vagy felmegy draftolni egy kúbét a topba, vagy pedig akár nagyobb ellenértéket megmozgatva cserél egy kúbéért. Ezért volt a tippem Elisha, mert őt Coughlin ismeri, tudja, mire képes, a Giantsnél pedig lassan neki azért leáldozóban kezd lenni. Viszont pont egy ilyen veteránban lehet még 2-3 korrekt év. Nem kell megváltania a világot, azért a Giantsnél is a brutál védelem segítette. Nem lepne meg, ha Coughlin ezt akarná ismét lemásolni.

Az is igaz, hogy tény, cap space már kevés lesz ezzel, de senki nem nyert még cap hellyel bajnokságot.
Stez
Én pont úgy látom hogy ez a csapat most hirtelen (főleg a kedvező külső körülményeknek =ergya AFC) hirtelen úgy érzi kapott egy esélyt Most!!! És lép...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Naigen. Most meg lehet nyerni a csoportot. Nemtom hany ev utan, de sok. Ugy dontottek, latva a rivalisokat, meg is nyerik.
ulpianus
Amilyen gyenge (mondjuk kiegyensúlyozott) most az AFC de idén az egész liga ebben akár több is van... Lehet erre a sanszra mennek rá!
Persze lehet nem lesz belőle sok de ezt a vasat most tényleg ütni kell
yooker
Mondjuk ez a move nem csak idénre szól azért. Coughlin azért tisztában van vele, hogy mire képes egy brutál fronthét, megcsinálta a Giantsnél is. Ha megnézzük például azt, hogy a Patset kb. lehetetlen általában megállítani, az sem véletlen, hogy rendre azokkal a csapatokkal gyűlik meg a bajuk, ahol állat rush és fronthét van, lásd a Baltimore-t, a Denvert.

Szerintem ez a húzás már annak a Patsnek is szól. Persze, egyből rohadt nagyot akarnak álmodni, de valljuk be, hogy ez a csapat tulajdonképpen egy kúbéra van a késztől. Az irányító valószínűleg majd draftról érkezik, de az sem lepne meg, ha Coughlin úgy látná, hogy konkrétan egy rakat picket adna valakiért, akár drafton felcserél, akár veteránért. Régi ismerőst hoz, mondjuk Elishát. A capet könnyedén meg lehet oldani, rengeteg nagy szerződés van a csapatnál, lehet strukturálni, paycutolni, cutolni.
Stez
Mi kell egy SB hoz? Elit D! Dariussal ez meglehet.. És egy közepes O... Fournettell és a futassal az sincs messze..Gyenge mezőnyben bármire van esély akár most is..
yooker
És egy megbízható irányító. Na most Bortles minden, csak nem az. Mert amíg parádézni képes, addig olyan nevetséges hibái is vannak, hogy az ember a fejét fogja. Ezért is gondolom, hogy a szezon után a Jax vagy felmegy draftolni egy kúbét a topba, vagy pedig akár nagyobb ellenértéket megmozgatva cserél egy kúbéért. Ezért volt a tippem Elisha, mert őt Coughlin ismeri, tudja, mire képes, a Giantsnél pedig lassan neki azért leáldozóban kezd lenni. Viszont pont egy ilyen veteránban lehet még 2-3 korrekt év. Nem kell megváltania a világot, azért a Giantsnél is a brutál védelem segítette. Nem lepne meg, ha Coughlin ezt akarná ismét lemásolni.

Az is igaz, hogy tény, cap space már kevés lesz ezzel, de senki nem nyert még cap hellyel bajnokságot.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Naigen. Most meg lehet nyerni a csoportot. Nemtom hany ev utan, de sok. Ugy dontottek, latva a rivalisokat, meg is nyerik.
ulpianus
Amilyen gyenge (mondjuk kiegyensúlyozott) most az AFC de idén az egész liga ebben akár több is van... Lehet erre a sanszra mennek rá!
Persze lehet nem lesz belőle sok de ezt a vasat most tényleg ütni kell
yooker
Mondjuk ez a move nem csak idénre szól azért. Coughlin azért tisztában van vele, hogy mire képes egy brutál fronthét, megcsinálta a Giantsnél is. Ha megnézzük például azt, hogy a Patset kb. lehetetlen általában megállítani, az sem véletlen, hogy rendre azokkal a csapatokkal gyűlik meg a bajuk, ahol állat rush és fronthét van, lásd a Baltimore-t, a Denvert.

Szerintem ez a húzás már annak a Patsnek is szól. Persze, egyből rohadt nagyot akarnak álmodni, de valljuk be, hogy ez a csapat tulajdonképpen egy kúbéra van a késztől. Az irányító valószínűleg majd draftról érkezik, de az sem lepne meg, ha Coughlin úgy látná, hogy konkrétan egy rakat picket adna valakiért, akár drafton felcserél, akár veteránért. Régi ismerőst hoz, mondjuk Elishát. A capet könnyedén meg lehet oldani, rengeteg nagy szerződés van a csapatnál, lehet strukturálni, paycutolni, cutolni.
Stez
Mi kell egy SB hoz? Elit D! Dariussal ez meglehet.. És egy közepes O... Fournettell és a futassal az sincs messze..Gyenge mezőnyben bármire van esély akár most is..
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=QgX4ZXYW66M
Höri
Off
Ott azért egy nagy dolog hiányzott, a csapategységen túl. Egy nagyon jó DC. Ami itt pont megvan. S ami megadta volna a támogatást Reidnek. Aki ráadásul akkor volt magánéletileg is az egyik legmélyebb ponton s nem volt elég ereje figyelni a dolgokra. Meggyőződésem hogyha akkor talál egy normális DCt magának vagy hagyják egy kicsit SMcD-t dolgozni, sok minden másként alakul. De ez már történelem.
On

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Pár jó fejlemény aztán iktriad rögtön nem bír magával, mi lesz itt mikor sb-t nyer a csapat?
baggio
Szerintem csapatot vált.
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Pár jó fejlemény aztán iktriad rögtön nem bír magával, mi lesz itt mikor sb-t nyer a csapat?

 twitter.com/wsbtv/status/924173639225888768


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Naigen. Most meg lehet nyerni a csoportot. Nemtom hany ev utan, de sok. Ugy dontottek, latva a rivalisokat, meg is nyerik.
ulpianus
Amilyen gyenge (mondjuk kiegyensúlyozott) most az AFC de idén az egész liga ebben akár több is van... Lehet erre a sanszra mennek rá!
Persze lehet nem lesz belőle sok de ezt a vasat most tényleg ütni kell
yooker
Mondjuk ez a move nem csak idénre szól azért. Coughlin azért tisztában van vele, hogy mire képes egy brutál fronthét, megcsinálta a Giantsnél is. Ha megnézzük például azt, hogy a Patset kb. lehetetlen általában megállítani, az sem véletlen, hogy rendre azokkal a csapatokkal gyűlik meg a bajuk, ahol állat rush és fronthét van, lásd a Baltimore-t, a Denvert.

Szerintem ez a húzás már annak a Patsnek is szól. Persze, egyből rohadt nagyot akarnak álmodni, de valljuk be, hogy ez a csapat tulajdonképpen egy kúbéra van a késztől. Az irányító valószínűleg majd draftról érkezik, de az sem lepne meg, ha Coughlin úgy látná, hogy konkrétan egy rakat picket adna valakiért, akár drafton felcserél, akár veteránért. Régi ismerőst hoz, mondjuk Elishát. A capet könnyedén meg lehet oldani, rengeteg nagy szerződés van a csapatnál, lehet strukturálni, paycutolni, cutolni.

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.youtube.com/watch?v=QgX4ZXYW66M

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Naigen. Most meg lehet nyerni a csoportot. Nemtom hany ev utan, de sok. Ugy dontottek, latva a rivalisokat, meg is nyerik.
ulpianus
Amilyen gyenge (mondjuk kiegyensúlyozott) most az AFC de idén az egész liga ebben akár több is van... Lehet erre a sanszra mennek rá!
Persze lehet nem lesz belőle sok de ezt a vasat most tényleg ütni kell
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Naigen. Most meg lehet nyerni a csoportot. Nemtom hany ev utan, de sok. Ugy dontottek, latva a rivalisokat, meg is nyerik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Ha a spotrac jól számol akkor van a jövő évre -1,2 millió dollárunk, úgy hogy ebben a T,Smith szerződés nincs benne.

Új szót tanultam ma hála a kedvenc csapatomnak: fizetési sapka.
Giowa
De benne van Blake 19 millával, amire nem hinném, hogy sok esély van. És akkor még ott van az "átsruktúrálás" mágiája, aminek segítségével be lehet majd tömködni mindenkit a sapka alá, akit akarnak. Valahogy nem tudok a sapka miatt aggódni, amikor végre nyer a csapat.

Sapka miatti aggódás legyen Nyuszika dolga - ha van rajta azért, ha nincs rajta meg azért. 😊
több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Na ez kemény... Win now üzemmód van látom, viszont így jól megöltük a cap-et.
Azért Dareussal még kicsit óvatosak legyünk, mostanában nem volt formában...
Willis
Calais Campbell leigazolásakor a bowl.hu-s podcastban megállapították, hogy rendszeridegen, hiába volt a posztján a legjobbak között Arizonában, itt nem azt kell majd játszania.
Aztán (ez már kijelenthető) egész elfogadhatóan beilleszkedett 😉

Nem lennék meglepve, ha Dareus is lendületet nyerne Jacksonville-ben a következő All-Pro szezonjához. 😊
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ha a spotrac jól számol akkor van a jövő évre -1,2 millió dollárunk, úgy hogy ebben a T,Smith szerződés nincs benne.

Új szót tanultam ma hála a kedvenc csapatomnak: fizetési sapka.

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Na ez kemény... Win now üzemmód van látom, viszont így jól megöltük a cap-et.
Azért Dareussal még kicsit óvatosak legyünk, mostanában nem volt formában...
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Dehogynem. A Steelers márkanév, garancia a sikerekre. Ez évtizedes bizalmon alapszik. A JAX nem. Erről beszéltem, ezen nem változtat még az sem, ha JAX most éppen PO-ba jutna és az sem hogy most épp elkente a Steelers-t.

De egy QB-nak jelenleg kánaán a Steelers. Ha vki gyűrűt akar, az inkább egy évtizedes sikercsapatot választ, ahol minden fegyvere megvan. És bár a múlt heti után bizonyára furán hangzik, de a Steelers nemcsak QB-poszton jobb a JAX-nél, sokkal komplettebb csapat. A JAX-ben nincs AB és Bell.
Soldados
Hál Istennek, csak a QB-k akarnak gyűrűt, | meg max a barátnőm | , más, a posztján legjobb játékos nem.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt nem láttam jönni. Viszont jövő márciusban max csak cuttolni fogunk embereket, igazolni nem nagyon.
Még van 4 éve a szerződéséből, sok-sok milliós tételekkel:
 twitter.com/ryanohalloran/status/924052989794488320

Schefter szerint a 6. körös lehet 5. körös is, ha Dareus bizonyos feltételeket teljesít.
 twitter.com/AdamSchefter/status/924052924585725952

Hmmmmmm
 twitter.com/ryanohalloran/status/924063139980816384

Hmmmmmm 2
 twitter.com/HankJoness/status/924063139829878784

Hmmmmmm 3
 twitter.com/AlfieBCC/status/924063801426763776

Hmmmmmm 4
 twitter.com/mike_e_kaye/status/924069118604664832

LOL
 twitter.com/BillSimmons/status/924060275556405248

LOOOOOOOOL
 twitter.com/neaterguyonline/status/924052761452277760

Ma fog iderepülni és átesni a fizikai teszteken.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Azt a budos kurva eget, szamomra meg mindig a liga egyik legjobb DT-je, ha nem a legjobb.
Hat baszki, ez a defense meg jobban utni fog.
Viszont have fun a cappel 😀
tenorx
Super Bowl vagy semmi év van, így érthető


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt a budos kurva eget, szamomra meg mindig a liga egyik legjobb DT-je, ha nem a legjobb.
Hat baszki, ez a defense meg jobban utni fog.
Viszont have fun a cappel 😀
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Buffalo is trading DT Marcell Dareus to Jacksonville, sources tell ESPN. Dareus being reunited with HC Doug Marrone.

Woooooooooooooooo!
Maka
Run defensen javithat, 6. kör ment érte, ennyit simán megért. Bills pedig örül, mert szar volt a szerződése.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Buffalo is trading DT Marcell Dareus to Jacksonville, sources tell ESPN. Dareus being reunited with HC Doug Marrone.

Woooooooooooooooo!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran a Telvin szerződéls hatásairól a jövő évre. Kemény döntések elé néz a front office hamarosan.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-10-26/jaguars-insider-what-smith-signing-means-2018-cap-other-players
Figyu! Olyan szar a falunk hogy ha ellenünk nem csináltok 15 sacket akkor egyet se.
silent7939
Legyen igazad!
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
bár úgy nem értek hozzá, mint az előttem szólók, de szeretek tippelgetni 😊

Bengals első páros hetes W
Chargers L, néztem a legutóbbi meccsüket a Broncos ellen, a két DE-jük, Ingram és Bosa egészen hihetetlen mit nyomott
Browns kötelező W
Cardinals L
Colts W
Seahawks L
Texans L
49ers W
Titans W

9-7, óvatos duhaj vagyok 😊
Stoki
Azért a Palmer nélküli Cardinalstól ne kapjunk már ki.
Maka
Nem szabadna, de tudod, hogy képesek vagyunk rá. Ezért is lenne jó, ha Gabbert kezdene ellenünk, mert már a 2. negyedre mindenhonnan fantom védőket képzelne, annyira terrorizálva lesz, abból meg sok pick jöhet. 😊
A kiszámíthatatlanságunkon kívül egyedül a páros hét miatt aggódom picit, de igazad van, azt a meccset illene hozni.
iktriad
Figyu! Olyan szar a falunk hogy ha ellenünk nem csináltok 15 sacket akkor egyet se.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bár úgy nem értek hozzá, mint az előttem szólók, de szeretek tippelgetni 😊

Bengals első páros hetes W
Chargers L, néztem a legutóbbi meccsüket a Broncos ellen, a két DE-jük, Ingram és Bosa egészen hihetetlen mit nyomott
Browns kötelező W
Cardinals L
Colts W
Seahawks L
Texans L
49ers W
Titans W

9-7, óvatos duhaj vagyok 😊
Stoki
Azért a Palmer nélküli Cardinalstól ne kapjunk már ki.
Maka
A Jets L sem volt bekalkulálva...
Stoki
Persze de ott magunkat vertük meg vagy minimum háromszor. (Powell tök elkerülhető TD-je, Myers kihagyott FG-je, Lee hülyeségei a hosszabbításban.) Nem mondom, hogy nem fog előfordulni pár brainfart, de ennyiszer talán csak nem fogjuk lábon lőni magunkat 1 meccsen.
iktriad


bocs, nem tudtam kihagyni. egyébként szerintem sem lesz még egy "olyan" meccs.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
bár úgy nem értek hozzá, mint az előttem szólók, de szeretek tippelgetni 😊

Bengals első páros hetes W
Chargers L, néztem a legutóbbi meccsüket a Broncos ellen, a két DE-jük, Ingram és Bosa egészen hihetetlen mit nyomott
Browns kötelező W
Cardinals L
Colts W
Seahawks L
Texans L
49ers W
Titans W

9-7, óvatos duhaj vagyok 😊
Stoki
Azért a Palmer nélküli Cardinalstól ne kapjunk már ki.
Maka
A Jets L sem volt bekalkulálva...
Stoki
Persze de ott magunkat vertük meg vagy minimum háromszor. (Powell tök elkerülhető TD-je, Myers kihagyott FG-je, Lee hülyeségei a hosszabbításban.) Nem mondom, hogy nem fog előfordulni pár brainfart, de ennyiszer talán csak nem fogjuk lábon lőni magunkat 1 meccsen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
bár úgy nem értek hozzá, mint az előttem szólók, de szeretek tippelgetni 😊

Bengals első páros hetes W
Chargers L, néztem a legutóbbi meccsüket a Broncos ellen, a két DE-jük, Ingram és Bosa egészen hihetetlen mit nyomott
Browns kötelező W
Cardinals L
Colts W
Seahawks L
Texans L
49ers W
Titans W

9-7, óvatos duhaj vagyok 😊
Stoki
Azért a Palmer nélküli Cardinalstól ne kapjunk már ki.
Maka
A Jets L sem volt bekalkulálva...