Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bengals első páros hetes W

Stoki
A bye miatt a Bengals meccs páratlan héten van. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
bár úgy nem értek hozzá, mint az előttem szólók, de szeretek tippelgetni 😊

Bengals első páros hetes W
Chargers L, néztem a legutóbbi meccsüket a Broncos ellen, a két DE-jük, Ingram és Bosa egészen hihetetlen mit nyomott
Browns kötelező W
Cardinals L
Colts W
Seahawks L
Texans L
49ers W
Titans W

9-7, óvatos duhaj vagyok 😊
Stoki
Azért a Palmer nélküli Cardinalstól ne kapjunk már ki.
Maka
Nem szabadna, de tudod, hogy képesek vagyunk rá. Ezért is lenne jó, ha Gabbert kezdene ellenünk, mert már a 2. negyedre mindenhonnan fantom védőket képzelne, annyira terrorizálva lesz, abból meg sok pick jöhet. 😊
A kiszámíthatatlanságunkon kívül egyedül a páros hét miatt aggódom picit, de igazad van, azt a meccset illene hozni.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
bár úgy nem értek hozzá, mint az előttem szólók, de szeretek tippelgetni 😊

Bengals első páros hetes W
Chargers L, néztem a legutóbbi meccsüket a Broncos ellen, a két DE-jük, Ingram és Bosa egészen hihetetlen mit nyomott
Browns kötelező W
Cardinals L
Colts W
Seahawks L
Texans L
49ers W
Titans W

9-7, óvatos duhaj vagyok 😊
Stoki
Azért a Palmer nélküli Cardinalstól ne kapjunk már ki.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
bár úgy nem értek hozzá, mint az előttem szólók, de szeretek tippelgetni 😊

Bengals első páros hetes W
Chargers L, néztem a legutóbbi meccsüket a Broncos ellen, a két DE-jük, Ingram és Bosa egészen hihetetlen mit nyomott
Browns kötelező W
Cardinals L
Colts W
Seahawks L
Texans L
49ers W
Titans W

9-7, óvatos duhaj vagyok 😊

Szerkesztette: Stoki
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valóban, orrnehéz szerződést kellene neki adni neki. A védelem már más kérdés.

Bouye ugye 2022-ben lesz FA, cap hitje jövő évtől 15,5 millió lesz
Malik ugyanez

Campbell 2021-től lesz FA, cap hitje 15-18 millió
Ngakoue ugye szintén DE poszton, 2021-től jön ki a rookie contract alól, de valószínű, hogy nem fog egy marék semmiért játszani és meg kell tolni egy módosítással
Fowler ugye 2019-től lesz FA, jelen állás szerint ő sem bust
Ramsey 2020-ban lesz FA, és vélhetően tényleg top 5 d# player fizut kell neki letenni

Ez 6 védő játékos akinek sztár gázsit kellene fizetni, ráadásul úgy, hogy a D-lineból 4 ember is itt van a listán. És akkor ott van még Myles Jack. Szerintem Malik és Fowler nem marad a szerződésük lejárta után. Persze ez függ attól is, hogy Campbellnek elfogy-e az üzemanyag 😊
undisputedly
Mondjuk az FA-k mind úgy vannak strukturálva, hogy 2-3 év után szinte elenyésző dead moneyval ki lehessen őket tenni(lásd Beadles, Odrick). Malikot pl. szerintem akkor el lehet küldeni, ha nem úgy teljesít, mint tavaly, mire a 2016-os draft pickeket hosszabbítani kell(2019). Ivory biztosan elmegy ugyanekkor, lehet ő talán már jövőre is. Calais 2019/20 tájékán kerülhet erre a sorsra. Ezért tartják sokan Caldwell talán legjobb húzásának Idzik ide hozatalát, mert a pénzügyeket remekül kezeli a csávó.
Sok fog múlni a QB poszt jövőjével kapcsolatban. Ha esetleg 1. körös QB pick jön, akkor az viszonylag olcsóvá teszi a posztot az NFL átlaghoz képest, és ott lehet spórolni így pár évig. De ha Alex Smithnek/Kirk Cousinsnak kell kipengetni minimum évi 20 milliót jövőre, egyből változik a leányzó fekvése. Ez lehet Bortles esélye az ittmaradásra, ha nem kér sokat (évi 7-8 milliót). Más kérdés, hogy az nekünk mennyire jó.
Ha tényleg kvázi egy minőségi QB hiányzik egy azonnali SB runhoz, akkor jöjjön Smith/Cousins. Ha hosszú távra tervezünk, akkor egy 1. körös QB lenne ideálisabb, főleg elnézve a jövő évi prospekteket. Más kérdés, hogy lehet ez a QB olyan áron jön majd, mint Mahomes vagy Watson idén Kansasbe és Houstonba.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most hogy Telvin aláírt, nézzük mi lenne optimális a maradék FA-inkkel.
A-Rob: 1. számú prioritás.

Lee: Kapjon egy ajánlatot, de sanszosan majd tovább áll

Colvin: Én komolyan megpróbálnám itt tartani, de sanszosan szeretne külső CB-s szerepet és pénzt.

Poz: Ha nem bánja, hogy néha alig játszik, akkor egy 2 éves hosszabbítást adnék neki a mostani fizujával, ha belemegy.

És extraként a QB-k:
Bortles: Tudom, hogy jelenleg van 5. éves opciója, de ő is tudja, hogy azt nem kapja meg, hacsak le nem sérül. Ha képes lenne többször a múlt vasárnapi formáját elővenni a hátralévő meccsek többségén, akkor esetleg ajánlanék neki valamivel kevesebbet, mint amit idén Glennon kapott. Többet máshol úgysem hiszem, hogy kapna, sőt

Vélemények?
iktriad
Valóban, orrnehéz szerződést kellene neki adni neki. A védelem már más kérdés.

Bouye ugye 2022-ben lesz FA, cap hitje jövő évtől 15,5 millió lesz
Malik ugyanez

Campbell 2021-től lesz FA, cap hitje 15-18 millió
Ngakoue ugye szintén DE poszton, 2021-től jön ki a rookie contract alól, de valószínű, hogy nem fog egy marék semmiért játszani és meg kell tolni egy módosítással
Fowler ugye 2019-től lesz FA, jelen állás szerint ő sem bust
Ramsey 2020-ban lesz FA, és vélhetően tényleg top 5 d# player fizut kell neki letenni

Ez 6 védő játékos akinek sztár gázsit kellene fizetni, ráadásul úgy, hogy a D-lineból 4 ember is itt van a listán. És akkor ott van még Myles Jack. Szerintem Malik és Fowler nem marad a szerződésük lejárta után. Persze ez függ attól is, hogy Campbellnek elfogy-e az üzemanyag 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leonard Fournette interjú a Pick Six podcastben:
 soundcloud.com/cbssportspodcasts/jaguars-rookie-rb-leonard-fournette-interview
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most hogy Telvin aláírt, nézzük mi lenne optimális a maradék FA-inkkel.
A-Rob: 1. számú prioritás. Legrosszabb esetben kapjon franchise taget, ha esetleg hajlandó aláírni hosszabb távra, akkor kössük le hosszú távra. Minél előbb kéne lekötni őt, ha hosszú távra tervezünk vele, mert hamarosan már a Ramsey(aki biztosan a legjobban fizette védő akar majd lenni), Jack, Ngakoue, Fowler négyes hosszabbítása is aktuális lesz. Ha le tudjuk kötni A-Robot hosszú távra mondjuk idén év végén, akkor Idzikék már idén bele tudják gyömöszölni a salaryje egy részét a hatalmas cap spaceünk alá. Ezért kéne még az idén lépni az ügyben. Sajnos/szerencsére hamarosan újra eljön az az idő, amikor okosan kell spórolnunk a fizetésekkel.
Lee: Kapjon egy ajánlatot, de sanszosan majd tovább áll | (hacsak nem áldozzuk be érte Hurnst....) |
Colvin: Én komolyan megpróbálnám itt tartani, de sanszosan szeretne külső CB-s szerepet és pénzt.
Poz: Ha nem bánja, hogy néha alig játszik, akkor egy 2 éves hosszabbítást adnék neki a mostani fizujával, ha belemegy.

És extraként a QB-k:
Bortles: Tudom, hogy jelenleg van 5. éves opciója, de ő is tudja, hogy azt nem kapja meg, hacsak le nem sérül. Ha képes lenne többször a múlt vasárnapi formáját elővenni a hátralévő meccsek többségén, akkor esetleg ajánlanék neki valamivel kevesebbet, mint amit idén Glennon kapott. Többet máshol úgysem hiszem, hogy kapna, sőt
Henne: Ha Bortles megy, akkor egy 2 éves hosszabbítást ő is kaphat mostani fizuval, kvázi biztonsági opciónak ha és amennyiben nem megyünk rá az Alex Smith/Cousins duó valamelyikére. De ha valamelyikük itt kötne ki jövőre, akkor jöhet a teljes takarítás QB poszton, és a draftról hozzuk egy embert cserének. Ha Alex Smith jönne ide, akkor elég korán, akár az 1. körben is(ez Kansasben is bejött idén), ha Cousins jön, akkor TC majd kihalássza az új Garrardot/Rob Johnsont a 4. körben. 😊
Egyébként a komoly veterán QB igazolás opciója még egy érv amellett, hogy A-Robot már az idén próbáljuk rávenni egy új szerződés aláírására.

Vélemények?
iktriad
hopsz, szóval:

WR kérdést ügyesen kell kezelni (micsoda tipp!). Robinsont marasztalni kell, mellé vagy Lee vagy Hurns maradjon mindenképp. Hurns nekem sokáig szimpatikusabb volt, de most látan Lee-re szavaznék. Ha DeDe beválik, akkor elég az egyik.

Bortles szerintem nem fogja sajnos tartani ezt a formát, a Colts defense azért nem volt túl veretes, szerintem ő vagy megy, vagy ha mégis jó lesz, akkor kap többet, mint Glennon, de 8 millióért megtartani cserének nem sok érelme lenne, nem tudom beleférne-e. De szerintem ő jövőre már nem lesz jaguár, max ha belemegy valami közepes backup QB fizetésbe. Pedig bírtam őt, de most 1-1 meccset leszámítva kerékkötője az offensenek.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy Telvin aláírt, nézzük mi lenne optimális a maradék FA-inkkel.
A-Rob: 1. számú prioritás. Legrosszabb esetben kapjon franchise taget, ha esetleg hajlandó aláírni hosszabb távra, akkor kössük le hosszú távra. Minél előbb kéne lekötni őt, ha hosszú távra tervezünk vele, mert hamarosan már a Ramsey(aki biztosan a legjobban fizette védő akar majd lenni), Jack, Ngakoue, Fowler négyes hosszabbítása is aktuális lesz. Ha le tudjuk kötni A-Robot hosszú távra mondjuk idén év végén, akkor Idzikék már idén bele tudják gyömöszölni a salaryje egy részét a hatalmas cap spaceünk alá. Ezért kéne még az idén lépni az ügyben. Sajnos/szerencsére hamarosan újra eljön az az idő, amikor okosan kell spórolnunk a fizetésekkel.
Lee: Kapjon egy ajánlatot, de sanszosan majd tovább áll | (hacsak nem áldozzuk be érte Hurnst....) |
Colvin: Én komolyan megpróbálnám itt tartani, de sanszosan szeretne külső CB-s szerepet és pénzt.
Poz: Ha nem bánja, hogy néha alig játszik, akkor egy 2 éves hosszabbítást adnék neki a mostani fizujával, ha belemegy.

És extraként a QB-k:
Bortles: Tudom, hogy jelenleg van 5. éves opciója, de ő is tudja, hogy azt nem kapja meg, hacsak le nem sérül. Ha képes lenne többször a múlt vasárnapi formáját elővenni a hátralévő meccsek többségén, akkor esetleg ajánlanék neki valamivel kevesebbet, mint amit idén Glennon kapott. Többet máshol úgysem hiszem, hogy kapna, sőt
Henne: Ha Bortles megy, akkor egy 2 éves hosszabbítást ő is kaphat mostani fizuval, kvázi biztonsági opciónak ha és amennyiben nem megyünk rá az Alex Smith/Cousins duó valamelyikére. De ha valamelyikük itt kötne ki jövőre, akkor jöhet a teljes takarítás QB poszton, és a draftról hozzuk egy embert cserének. Ha Alex Smith jönne ide, akkor elég korán, akár az 1. körben is(ez Kansasben is bejött idén), ha Cousins jön, akkor TC majd kihalássza az új Garrardot/Rob Johnsont a 4. körben. 😊
Egyébként a komoly veterán QB igazolás opciója még egy érv amellett, hogy A-Robot már az idén próbáljuk rávenni egy új szerződés aláírására.

Vélemények?

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Telvin Smith kapott egy 4 éves, 50 millios hosszabbítást

 twitter.com/AdamSchefter/status/923377123590574086
winston
Ez az. A védelem egyik vezére is marad. A-Robra mehet így nyugodtan a franchise tag, ha nem sikerülne vele megállapodni. .

Mindenki kedvence Telvinről
 twitter.com/ryanohalloran/status/923370531331690496

Halloran elemzése a Telvin hosszabbításról.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-10-25/thoughts-jaguars-signing-lb-telvin-smith-extension

Bónusz Telvin bemikrofonozva a Colts meccsen.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/MicDD-Up-Telvin-Smith/f2c0ae60-8073-4f7d-b6fa-028e597bde2a
7 másodperces teaser, hogy miért érdemes belenézni a 3 perces anyagba
 twitter.com/Jaguars/status/922474443791745025

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Telvin Smith kapott egy 4 éves, 50 millios hosszabbítást

 twitter.com/AdamSchefter/status/923377123590574086

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár érdekesség/nézni/olvasnivaló.

Emlékeztek arra, hogy tavaly meg tavalyelőtt olyan ritka volt a nyitó driveból a pontszerzés, mint a fehér holló? Nos, a sikerünk egyik kulcsa Marrone alatt ez már-már alap..
Összehasonlításként a Gus Bradley éra első 7 meccsén
2013-ban egyszer sem szerzetünk pontot
2014-ben 2-szer
2015-ben egyszer
2016-ban egyszer sem
2017-ben HATSZOR fejezte be a csapat pontokkal az 1. driveját.
Mivel a védelmünk kvázi az előny tartására van igazából felépítve, ez elképesztően fontos tényező a sikereinkhez.


És ha már összehasonlítások: Íme Bortles tavalyi és idei első 7 meccsének elképesztően alapos kivesézése.
Egy kis ízelítő:
Bortles 2017: 115-196, 58.7 percent completion rate, 1,398 yards, 9 TDs, 5 INTs*, 7.1 yards per attempt, 85.4 quarterback rating
Bortles 2016: 174-290, 60 percent completion rate, 1,904 yards, 12 TDs, 8 INTs, 6.6 yards per attempt, 80.1 quarterback rating
*Az egyik idei INT-je inkább O'Shaunessy fumblje volt, szóval Borlles a felére faragta a pickjei számát.
Nagyon ajánlott anyag.
 www.bigcatcountry.com/2017/10/25/16544260/2017-vs-2016-comparing-blake-bortles-first-7-games

Marcedes Lewis interjú az NFL Networkon.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marcedes-Lewis-Everyone-on-this-team-has-totally-bought-in/6c439aec-9a54-4bb0-b2e9-b24b9ab62d27
Idén a 7 elkapásából 4 TD lett. Nagyon hatékony az "öreg". 😊

Egy másik részletes írás a Jags védelmének természetét próbálja elemezni a Colts meccs alapján.
 www.sbnation.com/2017/10/25/16537286/jacksonville-jaguars-defensive-line-sacks-on-sacks-on-sacks?_ga=2.88479963.1794981514.1508954931-1580126902.1505235299

Marrone szintén nyilatkozott az NFL Networknek, és igyekezett csitítani a kedélyeket avval kapcsolatban, hogy ez a D van-e olyan jó mint a 80-as évek közepi Bears védelmek.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/twe30nv8wdlxn7budehu
Doug Marrone: 'Hold on' with lofty praise for Jags' D
The Jaguars have been very impressive when it comes to getting to the quarterback this year, becoming the first team since the 1984 Bears to record multiple double-digit sack games in one season.


Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
10-6? Ki mit mond?
Maka
Jó felvetés.

Szerintem Bengals ellen érik a győzelem. Sok időnk lesz készülni, Daltont megterrorizáljuk és a passzt levédekezzük, sok esélyt nem adok nekik. 5-3

Chargers ellen már nehezebb mit mondanom. Szerintem olyan Ramses meccs lesz. Passzsiettetésüket meg fogjuk érezni, mint Donaldék ellen, az O akadni fog, Bortles szar lesz stb. Egy nagyon szoros L. 5-4

Browns. Sokat nem kell mondanom. Thomas is sérült lesz. Egyértelmű W kell legyen. 6-4

Cardinals. Nem tudom, DJohnson visszatér-e. Ha igen, akkor még rozsdás lesz, nem erőltetik. Palmer sérült, o-faluk szar-->W. 7-4

Colts. A hétvégi teljesítményt fogjuk hozni, max lesz egy sérült Luck-juk, de ellenünk kevés lesz. W. 8-4

Olyan Jaguarsosan, kiszámíthatatlanul megütjük a Seahawkst. Mert csak. Ilyen támadófal mögött ellenünk nincs esély 😀 W 9-4

Texans most túl kemény lesz nekünk, nagyon belejöttek Watsonnal stb. Jaguarsos kiütéses vereség (lol) L 9-5

A reménytelen 49ers ellen beesik egy könnyed W. 10-5

Titans elleni utolsó mindent eldöntő PO küzdelem lesz a csoportban. Valaki hajszállal le fog maradni szerintem. Texans-Jaguars-Titans? Akkor inkább maradjon le a Titans 😛 W. 11-5 (nagyon soknak tűnik nekem is, igen)


11-5-tel megnyerhető a csoport, utolsó héten ha mégis kikapunk, és 10-6, akkor tuti Titans lesz a győztes, mi max Wild Card-ra megyünk Houstonnal, és mi jövünk ki jobban belőle.

Személy szerint mégis a 10-6-t és wild card-ot jósolom, talán nem lövök túl a célon... Valamiért a Titanst előkelőbb helyre érzem, mint ahogyan most játszanak.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Én a chargerstől, és a csoportriválisoktól fázok. A csoportmeccseken 2-1, Rivers ellen meg a szokásos no out az én tippem. A többi az jöhet a papához akkár a hox is ... A bold predictionöm az, hogy az utolsó meccs előtt 8 sack fog hiányozni a ligarekordhoz.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki mit mond?
Maka
Bengals W
Chargers L (Rivers a mi kriptonitunk hosszú-hosszú évek óta, plusz páros hét)
Browns W
Cardinals W (Van egy olyan érzésen, hogy ez Gabbert vs Bortles meccs lesz - ha Szöszi addigra kezd, lobbizd ki Maka, hogy közvetítse a meccset a Sport TV - Az évtized legnagyobb párharca lenne...... Jaguars fanoknak. 😊 )
Colts W
Seahawks L
Texans L (Hogy az utolsó heti meccs ki-ki mérkőzés legyen. Bár inkább valamelyik NFC West csapattól -egész pontosan a Cardinalstól - kéne kikapni a Houston helyett, hogy ez összejöjjön.)
49ers W
Titans W (SNF, ez lesz a szezon utolsó meccse, win or go home jelleggel a 2 csapatnak és mivel mindig 1 meccset elhozunk a Titanstől, ezt behúzzuk. Plusz páratlan hét, idegenben.Nekünk az a nyerő recept).
10-6; 1. AFC South divízió győzelem. 4. kiemelés.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Amúgy az tényleg elképesztő, hogy amikor meg kell nevezni az AFC-ben lévő csapatok közül, hogy ki biztosan erősebb a Jagsnél, akkor kicsit megakadunk a Pats-Chiefs kettősnél. Matchup szempontjából egyébként mindkettő szenzációs ellenfél lenne nekünk a rájátszásban. Gronkkal és Kelce-vel sok mindent nem tudnánk kezdeni, de a checkdownok és az elkapók ellen tényleg félelmetes ez a D, ráadásul Fournette-et lenyomnánk mindkét védelem torkán.

Szokásos schedule-t végigzongorázó tippelés jön:

vs. Bengals: a liga legförtelmesebb támadófalával rendelkeznek, és ha 10 sacket nem is várok, Daltonnak egész meccsen semmi ideje nem lesz. Két hetünk van rájuk felkészülni, hazai pályán ezt meg kell nyerni. 5-3

vs. Chargers: Nyugati csapat keleti korai meccsre jön, akiknek támadófala megint csak nem áll a helyzet magaslatán (örömteli, hogy ezt ellenünk ki kell emelni minden meccsre 😊 ). Rivers hajlamos nagy játékokra, de elég sok hibával is játszik, amit mi eddig mindig kíméletlenül büntettünk. A védelmüktől jobban félek, de megint csak úgy gondolom, hogy nekünk áll - lehet a vasárnapi Pats elleni meccs után máshogy gondolom majd. 6-3

@ Browns: Joe Thomas nélkül az épp aktuális irányítójukat is be lehet darálni. Nagyon optimális ellenfél lesznek, ha kikapunk a Chargerstől. 7-3

@ Cardinals: Azt is nehezemre esik elhinni, hogy Stanton vagy Gabbert nyer majd ellenünk, bár nyugaton meg mi szoktunk szenvedni. 8-3

vs. Colts: Meh. 9-3

Összességében 4-1-nél rosszabb mérleg csalódás lenne a következő ötön, az is egy 8-4 lenne.

A zárás:

vs. Seahawks: L
vs. Texans: W
@ 49ers: W
@ Titans: L

10-6? Ki mit mond?
Maka
a Bengals , Chargers meccsekből egy L jönni fog szerintem a szokásos ingadozás miatt
de amilyen ez a csapat most helyette majd veri a Hawksot ! 😊
a többi elég "könnyű"tipp (a Hawks meccsig) a jelenlegi erőviszonyok alapján...
az utolsó 3 forduló elég izgalmas lesz de
lehet még WILD CARD is simán ebből a csoportból...

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
az elejével egyetértek, a végén szerintem inkább ez lesz:

vs. Seahawks: L
vs. Texans: L
@ 49ers: W
@ Titans: W

De a Seahawks OL-t is azért szét lehet kapni, igaz Wilson elég jól menekül.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Amúgy az tényleg elképesztő, hogy amikor meg kell nevezni az AFC-ben lévő csapatok közül, hogy ki biztosan erősebb a Jagsnél, akkor kicsit megakadunk a Pats-Chiefs kettősnél. Matchup szempontjából egyébként mindkettő szenzációs ellenfél lenne nekünk a rájátszásban. Gronkkal és Kelce-vel sok mindent nem tudnánk kezdeni, de a checkdownok és az elkapók ellen tényleg félelmetes ez a D, ráadásul Fournette-et lenyomnánk mindkét védelem torkán.

Szokásos schedule-t végigzongorázó tippelés jön:

vs. Bengals: a liga legförtelmesebb támadófalával rendelkeznek, és ha 10 sacket nem is várok, Daltonnak egész meccsen semmi ideje nem lesz. Két hetünk van rájuk felkészülni, hazai pályán ezt meg kell nyerni. 5-3

vs. Chargers: Nyugati csapat keleti korai meccsre jön, akiknek támadófala megint csak nem áll a helyzet magaslatán (örömteli, hogy ezt ellenünk ki kell emelni minden meccsre 😊 ). Rivers hajlamos nagy játékokra, de elég sok hibával is játszik, amit mi eddig mindig kíméletlenül büntettünk. A védelmüktől jobban félek, de megint csak úgy gondolom, hogy nekünk áll - lehet a vasárnapi Pats elleni meccs után máshogy gondolom majd. 6-3

@ Browns: Joe Thomas nélkül az épp aktuális irányítójukat is be lehet darálni. Nagyon optimális ellenfél lesznek, ha kikapunk a Chargerstől. 7-3

@ Cardinals: Azt is nehezemre esik elhinni, hogy Stanton vagy Gabbert nyer majd ellenünk, bár nyugaton meg mi szoktunk szenvedni. 8-3

vs. Colts: Meh. 9-3

Összességében 4-1-nél rosszabb mérleg csalódás lenne a következő ötön, az is egy 8-4 lenne.

A zárás:

vs. Seahawks: L
vs. Texans: W
@ 49ers: W
@ Titans: L

10-6? Ki mit mond?

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti szokás szerint erősen ajánlott O & O
A tartalomból:
Bortles vasárnapi teljesítménye menynire fenttartható?
Szezon elötti elvárások vs. ami történt azóta
És egy teljes szegmens a PLAYOFFRÓL. Mindenki szerint bejut idén a Jags. Még az örök cinikus Halloran szerint is!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jonathan Freeny személyében jött egy új LB a csapatba. Tavaly bajnok lett a New Englanddel. Idén a Ravensben játszott 3 meccset (ellenünk még nem). UDF-ként került a ligába anno 2011-ben. A Pats előtt a Miamiban volt 3 évig. A Rutgersre járt, szóval nem véletlen, hogy volt New Englandben.
A claimje óta általában inaktív DB Lafayette Pitts távozott miatta a keretből. Norman Pricet pedig elküldtük a prac tice squadból.

Egyébként nézem a heti poewr rankinget és nem hiszek a szememnek. Van olyan ahol Top 10-ben van a Jags!
Pl a Washington Postnál 10.-ek vagyunk
 www.washingtonpost.com/news/sports/wp/2017/10/24/nfl-power-rankings-week-7-as-good-as-carson-wentz-and-the-eagles-are-the-patriots-get-back-to-no-1/?utm_term=.95e9fecc72fc
A Sporting Newsnál meg 9.-ek.
 www.sportingnews.com/nfl/news/nfl-power-rankings-week-8-rams-eagles-redskins-steelers/7c9i8043f6k01d7kqbyss3nl9
Itt meg 8.-ak!
 www.nj.com/sports/index.ssf/2017/10/nfl_power_rankings_week_8_mvp_candidate_carson_wen.html

De még pl az ESPN-nél is 13.-ak vagyunk, az NFL.com meg 11-ek.

Baromi jü visszatekintő videó a Colts meccsre - nagyon ajánlott anyag.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Sounds-of-the-Game-Indianapolis-Colts/71cc034b-737d-4cad-be52-807982b6a982

Ezt még csöndben ideraknám:
 twitter.com/MikeClayNFL/status/922574051628986374

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kevesebbet beszélünk róla, de én személy szerint nagyon örülök Lambo érkezésének.
Ik biztos emlékszik rá, hogyha tavaly ekézni kellett Myerst, akkor az elsők között voltam, nem tudom, soha nem nyerte el a tetszésemet és akkor még csak finoman fogalmaztam. Idén meg már a "számra" se nagyon vettem, mert belefáradtam.
Nagyon kell egy jó K, rengeteg múlhat rajta, és remélem Lambo hozza is a stabilt, mint tegnap előtt.

Szerkesztette: Stoki
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt a cikket is megéltük.
 sports.vice.com/en_us/article/43nd9n/dont-laugh-the-jaguars-could-go-to-the-super-bowl
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, és az O-fal edzője csodás munkát végez a srácokkal. Eddigi meccseink közül egyedül Donaldék tudták kicsit megbüntetni a falat, ami persze várható is volt. Nagyon mély a rotáció szerencsére. Shatley és a többi peremember is be tudnak jól szállni.
Willis
Pat Flaerty a Giants O-falával is csodákat csinált Coughlin alatt, pedig ott is volt kb volt egy Chris Snee, mint kiemelkedő tehetség, azt annyi. Amennyire morcos vagyok T-re a QB kérdéls kezelése miatt, annyira dicséret illeti a segédedzőkért (lásd még a DB coach Perry Fewell, aki szerintem könnyen új DC lehet itt jövőre, ha Washt elviszi valaki HC-nek), akiket idecsábított.

Ha OL - Cam Robinsonnak úgy tűnik nincs komolyabb baja, az MRI negatív volt az NFL Network szerint. Marroen se róla, se Linderről, se Fournetteről nem mondott sokat. Fournette amúgy játszani akart volna tegnap, de az orvosi stáb nem bólintott erre rá.

És ami a legfontosabb: DeDe Westbrook a jövő héten elkezd majd edzeni. Elméletileg már a Bengals ellen bevethető lenne!


A vasárnap a punt returnöket végző fair catch gép, Jaylon Mickens helyére egy egykori 3. körös pick jött a practice squadba, Brandon Thomas személyében. A 49ers vitte 2014-ben, de megsérült a rookie évében. Tovább passzolták Detroitba, de ott se játszott egy percet se. 3 év alatt még nem lépett pályára az NFL-ben. Egyébként egy OL a srác, anno a Clemsonra járt.

Halloran 10 észrevétele a tegnapi meccsről.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-10-23/jaguars-takeaways-week-7-indianapolis
Érdekes, hogy a héten többször is küldtünk 5 vagy 6 emberes pass rusht, miután csak 1-szer tettük aza Rams és a Steelers ellen, de a 10 sackből 8 4 emberes puss rushból jött.
Josh Wells 3 QB hitete engedélyezett (ha Lee tpasszkisérletét is ide vesszük, akkor 4-et). A sack Omamehről jött.

Bye week mérleg az elmúlt 11 szezonban:

2007|2-1
2008|3-3
2009|3-3
2010|4-4
2011|2-6
2012|1-4
2013|0-8
2014|1-9
2015|2-5
2016|1-3
2017|4-3

2 LB járt nálunk workouton.
 twitter.com/ryanohalloran/status/922580174222385152

Még egy cikk Hallorantől, a bye week utánra tekintve mik a Jags kilátásai:
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-10-23/bye-week-chance-jaguars-regroup

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Calais Campbell should be a Most Valuable Player candidate. OK, this is a bit much, but has any NFL player had an impact so big? The unrestricted free agent has a career-high 10 sacks through seven games. Can you imagine this team being 4-3 without him?

Yannick Ngakoue is getting better and better … This may have been the second-year defensive end’s best career game: 2.5 sacks, three tackles for loss and seven hurries. That’s game-long disruption on a level you usually don’t see.

… and so is Dante Fowler Jr. Fowler was active throughout Sunday, and had some significant pressure early when the game was in doubt. He finished with 1.5 sacks, two hurries and a tackle for loss. He also has 5.5 sacks, already an improvement over the four he had in his first season playing last season.
Nagyon durva, hogyan tudjuk terrorizálni és büntetni a gyenge o-falakat.

Ja, és az O-fal edzője csodás munkát végez a srácokkal. Eddigi meccseink közül egyedül Donaldék tudták kicsit megbüntetni a falat, ami persze várható is volt. Nagyon mély a rotáció szerencsére. Shatley és a többi peremember is be tudnak jól szállni.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre jobban bebizonyosodik, hogy tényleg Gus Bradley volt itt a fő probléma.
 twitter.com/FO_ScottKacsmar/status/922254112774901762
Ami még durvább, hogy Marronenak összesen 5 győzelme van a Jags élén, tehát mindegyik W-nk 21+ pontos volt, mióta átvette a csapatot.

Szerkesztette: iktriad