Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy veterán waiverről, egy LB, Allen Bradford. Természetesen ex-Seahawks játékos (2011-13) igaz őt a Giants tette ki tegnap. Anno még a Tampa draftolta a 6 körben. Tavaly a Giants színeiben 9 meccsen lépett pályára, 4 szerelése volt.Anno a USCben még RB volt, sőt a Tammpába is, mint RB draftolták!
Még nem kellett kirakni senkit, mert Deandre Coleman még nem írt alá.

Egy kis jellemzés Bradfordról:
Bradford was a blue-chip recruit to USC as a one of the top defensive players in the country (a LB) coming out of high school. He originally signed to play safety, but his freshman year, he moved to RB, where he stuck (and become their top ball carrier his final two years). He was drafted by the Bucs in the sixth as a RB, but after he got cut there, the Hawks picked him up and moved him back to the defense. He played a good amount in the preseason last year and impressed some people there -- he was a little rusty, I imagine -- but definitely still looks the part.

People were pretty sad to see him get cut and swiped by the Giants, so it's a little surprising that he didn't catch on there. In Jacksonville, I'm guessing Gus Bradley has a plan for him. I would think he can play both MIKE and WILL, but unfortunately there's not a ton of tape out there on him. He'll compete as a special teams ace though, at worst.
A tegnap kirakott 6 emberünkből egyedül Drake Nevist claimelték(Panthers). Szegény Will Rackley nem kellett sehova se. 😕

Itt a teljes State of the Jaguars felvétele:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2014-State-of-the-Franchise/a8f10070-8466-4a57-a106-55ce2f93a4db
A jövő biztató, de azért van min javítani.javítani. Lamping 1-2 grafikonja kifejezetten ijesztő/lehangoló képet mutat.

Shao Alkeszről:
"I think it's an absolute tragedy," Khan said. "... I think he’s such a talented guy. The best years [are] ahead of him but after a while it’s out of your control."

Khan said that while the contact between Blackmon and the team is restricted by NFL rules, he hopes Blackmon takes advantage of the help available.

"The league, the players association, there’s a huge amount of resources," Khan said. "Please take advantage of it. If you’re a player it’s like all of this stuff is being offered to you. Take advantage of it. I think NFL players are so lucky from the viewpoint all these resources that are available to them."
Ja, végül nem Bortles, hanem Stephen Morriis kapta Blackmon régi öltözőjét. Huh. (Viszont ez azt is mutatja, hogy tényleg lemondtunk Blackmonról)

És ma megszólalt Henne (is) a (Bortles) drafttal kapcsolatban.

“I knew it was going to be either a quarterback or a receiver,” Henne said Tuesday. “They chose a quarterback. I knew it was coming. I didn’t know they were going to take a quarterback (No. 3), but I knew it could happen.That’s their decision, and I’m happy to have Blake here to work with me, compete with me and make me better.”

“I’ve been through it,” Henne said. “I’ve been through a lot of quarterback competitions throughout my career. There only has been one year, I think, where I haven’t had to compete and battle for that starting job, so I’m up for it. You set your ego aside and compete against yourself rather than the person next to you.”

Henne said Bradley told him last week he planned to call him before and after the selection, “just to make sure.” Henne told Bradley it wasn’t necessary.

“I said, ‘Gus, I know how this business is run and you’re not hurting my feelings,’” Henne said, saying he also told Bradley, “You’re doing what’s best for the team. I’m not going to change the way I am. I’m going to compete each and every day. It’s your decision in the end who you like.”
Henne az új WRekről:
“It’s a great opportunity for some of these young guys to come in and play early,” Henne said. “To have Lee and Robinson to come in and compete, it’s a great opportunity for them. We look forward to getting them on the field to see what they can do. …

“Those guys are going to come in and learn and hopefully (wide receiver) Cecil (Shorts III) can teach them some things. I’ll be in their meeting rooms as well. I’ll be meeting with them one-on-one. I’ll show them coverages and route adjustments. It’s Day One. We’ll get in the books.”
Shorts az új WRekről:
“You want to have multiple weapons,” Shorts said. “Bringing those guys in will help our offense and help our team.”
Szerintem is Cecil nagy nyertese lehet a Lee és Robinson pickeknek. Elég komoly 3as lehet ez a triő (megtámogatva Ace Sanderssel).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár infó Caldwelltől:

Shorts: Dave szeretné, ha itt maradna hosszú távon, és már elkezdődtek a beszélgetések a hosszabbításról! (YES!!!) Valószinül idén slot WRként is fog szerepelni. Nagyon dicsérte, ahogy a fiatalabb WReket tanítja, segíti.
Elkapó poszton még nincs letisztázva, hogy állunk majd fel. Az elkövetkező hetekben derül ki, hogy mi a legideálisabb mindenkinek.
Az UDFA rookiek közül Rashaad Reynolds nickel corner posztra van szánva (rossz hír Mike Harrisnek), míg Loston Cyprien cseréje lehet SS poszton.
Idén szerzetnénk valamivel előbb aláíratni az összes draftolt játékost.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legfontosabb elhangzottak:
Idén sem lesz blackoutunk (5. éve zsinórban)
A szezonbérletek és jegyek eladása több mint 10%al jobban halad, mint tavaly.
A londoni túrából az összbevétel 15%a jött be.
Idén lesz egy emlékeztető a mezen arról, hogy ez la 20. szezonunk a ligában.
1500 új prémium ülőhely lesz az Everbank Fielden, és kiderült, tényleg medencék lesznek a stadionban!!!

Így néz ki a majdnem végleges látványterve az eredményjelzőknek:

Khan volt Dél Dakotában, ahol készítik az eredményjelzőket, és azt mondta hitetlenül nagyon és jól néznek ki.
Egyelőre nem valószínű, hogy lesz becsukható teteje az Everbank Fieldnek.

Nem biztos, hogy jó ötlet, de Blackmon egykori öltözőjét Bortles kapta. Remélem Blake nem iszik/nem lesz bust.
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000349981/article/jags-give-justin-blackmons-locker-to-blake-bortles
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
18:45kor érdemes ide kattintani a "State if the Jaguars" 2014re:
 www.jaguars.com/live/

Halloren pár helyzetéről

G Will Rackley – STOCK DOWN

Obviously – Rackley was cut on Monday. The Jaguars moved on from Rackley early in free agency by signing left guard Zane Beadles and his chances of competing for the right guard spot disappeared when the team drafted Brandon Linder in the third round (and traded up to do so).

C Mike Brewster – STOCK UP

It wasn’t looking for last month for Brewster when the Jaguars pursued and ultimately signed Cleveland’s Alex Mack to an offer sheet. But the Browns matched within four hours. But the outlook is brighter for Brewster after the Jaguars didn’t add a center in the top half of the draft.

WRs Mike Brown and Kerry Taylor – STOCK DOWN

The reshuffling of the receiver group started Friday with the addition of Marqise Lee and Allen Robinson in the second round and continued Monday with the release of Jeremy Ebert and Stephen Williams. Brown and Taylor are back at the bottom of the depth chart and could be vying for one spot.

WR Ace Sanders – STOCK DOWN

Down only in that his playing time will be reduced, but that may mean more production from the slot and in the punt return game for the second-year player.

DE Andre Branch – STOCK EVEN

The Jaguars didn’t draft a Leo defensive end until Arkansas’ Chris Smith in the fifth round. It’s not so much a glowing endorsement of Branch as it is the Jaguars correctly adding offense with their first four picks. Branch will start camp on the bubble.

QB Matt Scott – STOCK DOWN

It’s not looking good for the #FreeMattScott movement that captivated Jacksonville last summer. The Jaguars re-signed Chad Henne and drafted Blake Bortles. They also have Ricky Stanzi under contract and added Stephen Morris on Monday. Does Scott even make it to training camp?

FS Winston Guy/Josh Evans – STOCK UP

The Jaguars publicly professed no real need for free safety help but I wouldn’t have been surprised if they drafted one in the later rounds. But they didn’t, which means Guy and Evans will compete for the Week 1 start barring a surprise signing.

DT Abry Jones – STOCK UP

He made the Jaguars as an undrafted free agent last year and showed some promise. The Jaguars didn’t use a draft pick (although they did in undrafted free agency). Jones has a chance to stick again this year.
Jones helyzete érdekes. Csakúgy mint a Brown/Sanders párosé.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az újoncok mezszámai:

QB Blake Bortles - No. 5
WR Marqise Lee - No. 11
WR Allen Robinson - No. 80
OG Brandon Linder - No. 65
CB Aaron Colvin - No. 41
LB Telvin Smith - No. 50
DE Chris Smith - No. 98
OC Luke Bowanko - No. 70
RB Storm Johnson - No. 34

Varjú összeállított egy listát arról, hogy szerinte kik lesznek a leghasznosabbak az újoncok közül idén.
 www.bigcatcountry.com/2014/5/13/5712978/2014-jaguars-draft-ranking-picks-first-year-impact
Allen Robinsont rakta az első helyre, Telvint a 2.-ra és Craig Lostont az 5.re! (Mondjuk Linder 4. helye is meglepi)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Loston engem Taylor Mays-re emlékeztet 😊.
megnézve látható miért, egy szóval jellemezték több helyen is: RAMMarioAna
Azt hiszem, meg kéne tartanunk. 😀😀 😀😀 (Köszi a videót)

Én nézegettem még az offseason elején, hogy mit tud, mivel GM játékban "megörököltem", de egyet tudok érteni azzal, aki ezt mondta. Ami konkrétan a sackjeit illeti, nagy részüket inkább a coaching staffnak, mintsem saját magának köszönhette - nem úgy szedte össze azt a 6,5 sacket, hogy ligaelit OT-ket vert meg egy az egyben; lényegében mindegyik nagyszerűen megrajzolt play volt az edzők részéről, ahol Branch blokkolatlanul mehetett az irányítóra. Én is inkább megváltam tőle gyorsan egy late-round pick ellenében, amíg még annyit ki lehet belőle hozni. 😊 Ha egy fix 5. körös pickre el tudnátok cserélni, szerintem az már kifejezetten jó deal lenne a ti szempontotokból.vassadi
Igen én is ezt hallottam, hogy inkább a védelmi playek voltak úgy hívva, hogy abból ő sokat profitálhatott. Mondom, TCn adnék neki lehetőséget, hogy megmutassa feljődőtt-e, de ha nem akkor sajna keresnék egy csapatot, amely esetleg adna érte valamit. Hogy mást ne mondjak, Ryan Davis meggyőzőbb volt nekem sokszor tavaly.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ik: szerinted mi lenne Branch reális ára egy pass-rusher need-del rendelkező csapattól?
én azért min 4 körös picket mondanék, hisz még van 2 éve a szerződésébő, + tavaly asszem 6,5 sacket gyártott minimális snap számmal.phylos
5. kör max, az is lehet csak kondicionálisan. Sajnos azok, akik jobban értenek ehhez, azt mondják a sackszámai megtévesztőek és továbbra sem fejlődött úgy, ahogy kéne.
Én azt mondom (elnézve az idei draftot), ha ez marad továbbra is a helyzet a fejlődésével és el tudjuk passzolni egy középső körös pickért, akkor tegyük.iktriad
Én nézegettem még az offseason elején, hogy mit tud, mivel GM játékban "megörököltem", de egyet tudok érteni azzal, aki ezt mondta. Ami konkrétan a sackjeit illeti, nagy részüket inkább a coaching staffnak, mintsem saját magának köszönhette - nem úgy szedte össze azt a 6,5 sacket, hogy ligaelit OT-ket vert meg egy az egyben; lényegében mindegyik nagyszerűen megrajzolt play volt az edzők részéről, ahol Branch blokkolatlanul mehetett az irányítóra. Én is inkább megváltam tőle gyorsan egy late-round pick ellenében, amíg még annyit ki lehet belőle hozni. 😊 Ha egy fix 5. körös pickre el tudnátok cserélni, szerintem az már kifejezetten jó deal lenne a ti szempontotokból.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Loston engem Taylor Mays-re emlékeztet 😊.

megnézve látható miért, egy szóval jellemezték több helyen is: RAM

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezért az kínos lehet Rackleynak, hogy Gabbertért adtak valamit, őt viszont képtelenség volt bárhova is elcserélni, pedig anno azt mondták még, hogy abszolút értéken jött a 3. körben. No de akkoriban még szinte minden valamire való small-school prospect neve vastagon volt szedve és meg volt csillagozva a Jaguars draftboardján... 😊Húsrágó
A value boardokon még mindig igaz, hogy:
Ultragáz fiatal QB >>> Gyengus G

Hivatalosan is bejelentették az érkező UDFA újoncokat.
DT Ricky Havili-Heimuli (Oregon)
iktriad
Én annyira remélem, hogy ezzel a névvel megcsíp egy roster helyet 😊 a Twitteren mindenesetre nagyon örül és Istennek hálálkodik. Egy darabig Tebownak is bejött ez a dolog... 😉Húsrágó
Max a practice squadba fog szerintem bekerülni. De ez se biztos.

Draftpickjeink gifekben.
 blackandteal.com/2014/05/13/jacksonville-jaguars-2014-draft-class-gif-form/

Ma 19.kor "State of the Jaguars" sajtótájékoztató lesz Shao Khannal, Lampinggel, Caldwellel és Bradleyvel (természetesen élőben adja majd a hivatalos oldal).
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Ezért az kínos lehet Rackleynak, hogy Gabbertért adtak valamit, őt viszont képtelenség volt bárhova is elcserélni, pedig anno azt mondták még, hogy abszolút értéken jött a 3. körben. No de akkoriban még szinte minden valamire való small-school prospect neve vastagon volt szedve és meg volt csillagozva a Jaguars draftboardján... 😊
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Hivatalosan is bejelentették az érkező UDFA újoncokat.
DT Ricky Havili-Heimuli (Oregon)
iktriad
Én annyira remélem, hogy ezzel a névvel megcsíp egy roster helyet 😊 a Twitteren mindenesetre nagyon örül és Istennek hálálkodik. Egy darabig Tebownak is bejött ez a dolog... 😉
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Fox Sports A+ra értékelte a Jaguars draftját - csak mi kaptuk ezt az érdemjegyet tőlük!
 msn.foxsports.com/nfl/photos/now-it-s-time-to-judge-grading-the-2014-nfl-draft-051214#img_15
Tehát az ESPN, a CBS (2×), a SI.com, a Yahoo és a Fox is A-t adott a draft classunkra. o_o Szerintem ilyen még sohasem volt a Jags történetében.

Mindig érdemes meghallgatni Lageman véleményét, íme az értékelése a draftról:
 www.stationcaster.com/player_skinned.php?s=631&c=3481&f=2792343

Ugyanitt Caldwell is nyilatkozott ma:
 www.stationcaster.com/player_skinned.php?s=631&c=3481&f=2792343
Megint megerősítette, hogy Henne kezd idén, és Bortles padozik és tanul mögötte. Lee és Robinson 1. körös besorolással voltak a boardunkon.

Ma megjöttek a rookiek, és Bradley egy különlegességek készült számukra: Rick Pitino, a Louisville kosárcsapatának vezetőedzője tartott nekik ma motivációs beszédet!

Van videó is a hivatalos oldalon a megérkezésükről:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Rookies-Arrive/8af4562d-74b2-4edd-833f-4dcb808ada43

Ik: szerinted mi lenne Branch reális ára egy pass-rusher need-del rendelkező csapattól?
én azért min 4 körös picket mondanék, hisz még van 2 éve a szerződésébő, + tavaly asszem 6,5 sacket gyártott minimális snap számmal.phylos
5. kör max, az is lehet csak kondicionálisan. Sajnos azok, akik jobban értenek ehhez, azt mondják a sackszámai megtévesztőek és továbbra sem fejlődött úgy, ahogy kéne.
Én azt mondom (elnézve az idei draftot), ha ez marad továbbra is a helyzet a fejlődésével és el tudjuk passzolni egy középső körös pickért, akkor tegyük.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ik: szerinted mi lenne Branch reális ára egy pass-rusher need-del rendelkező csapattól?
én azért min 4 körös picket mondanék, hisz még van 2 éve a szerződésébő, + tavaly asszem 6,5 sacket gyártott minimális snap számmal.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Storm Johnson szerintem pár hét után kezdő lesz. nagyon fasza RB, nem is értem miért csúszott ennyit. és 3-4.körös tehetségnek tartom minimum.braxa88
Szerintem Gerhart kezd végig(hacsak nem sérül le), túl sokat keres ahhoz, hogy padozzon.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
Storm Johnson szerintem pár hét után kezdő lesz. nagyon fasza RB, nem is értem miért csúszott ennyit. és 3-4.körös tehetségnek tartom minimum.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Üdv Urak! Jó kis drafton vagytok túl, alakul a csapatotok. Sajnos... Nem ám, csak vicc volt! 😀 Legyen egy jó kis rivalizálás köztünk, s lehetőleg most már a PO-ért! 😊

Kérdésem is lenne. Egy GM játékban behúztam a csapatomhoz Deandre Colemant a középső körökben, aztán csalódást jelentő módon a drafton csak UDFA-ként kelt el. Tudtok róla valamit, mi lehet az oka? Sérülés, valami red flag, vagy nem is annyira jó játékos?Nandito
Túl erős/mély draft. Szerencsédre itt akár kiköthet a végső 53ban is.iktriad
Akkor nincs vele különösebb gond, ez jó hír. 😊 Úgy legyen, kerüljön csak 53-ba!

Music City Miracle
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Üdv Urak! Jó kis drafton vagytok túl, alakul a csapatotok. Sajnos... Nem ám, csak vicc volt! 😀 Legyen egy jó kis rivalizálás köztünk, s lehetőleg most már a PO-ért! 😊

Kérdésem is lenne. Egy GM játékban behúztam a csapatomhoz Deandre Colemant a középső körökben, aztán csalódást jelentő módon a drafton csak UDFA-ként kelt el. Tudtok róla valamit, mi lehet az oka? Sérülés, valami red flag, vagy nem is annyira jó játékos?Nandito
Túl erős/mély draft. Szerencsédre itt akár kiköthet a végső 53ban is.
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Üdv Urak! Jó kis drafton vagytok túl, alakul a csapatotok. Sajnos... Nem ám, csak vicc volt! 😀 Legyen egy jó kis rivalizálás köztünk, s lehetőleg most már a PO-ért! 😊

Kérdésem is lenne. Egy GM játékban behúztam a csapatomhoz Deandre Colemant a középső körökben, aztán csalódást jelentő módon a drafton csak UDFA-ként kelt el. Tudtok róla valamit, mi lehet az oka? Sérülés, valami red flag, vagy nem is annyira jó játékos?

Music City Miracle
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Blake Bortles az 5.helyen végzett mezek eladásában a hétvégén.....ez is jó hír számunkra....,aztán mi sül ki a az új irányíttónkbol....?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalosan is bejelentették az érkező UDFA újoncokat. 17en jöttek ma, köztük nagy örömömre Craig Loston, az LSU safetyje is! Arról volt szó, hogy máshova ír alá. Szerencsére ide jött, és van esélye a keretre is keróülnie. Érdekes, hogy 3 db TEt igazoltunk. Jensen személyében megint van egy nagy favorit a 3. TE posztra, de Ryan Otten tavalyi példája mutatja, hogy semmire sincs garancia.

QB Stephen Morris (Miami)
RB Terrance Cobb (Cumberland, Ky.)
WR Damian Copeland (Louisville)
WR Allen Hurns (Miami)
TE Marcel Jensen (Fresno State)
TE D.J. Tialavea (Utah State)
TE Reggie Jordan (Missouri Western State)
OT Josh Wells (James Madison)
G Tyler Shatley (Clemson)
DL Deandre Coleman (California)
DT Ricky Havili-Heimuli (Oregon)
LB Trevor Gillette (Rice)
LB Marcus Whitfield (Maryland)
S Craig Loston (LSU)
CB Rashaad Reynolds (Oregon State)
K Jeff Budzien (Northwestern)
P Chad Zinchini (Tennessee Tech)

Hogy helyet csináljunk nekik, az alábbi uraknak kellett ma távozniuk a csapattól:
G Will Rackley
RB Delone Carter
RB Shaun Chapas
WR Jeremy Ebert
DT Drake Nevis
WR Stephen Williams

Alfie Crow nagyon korai tippje a végső 53ra - 5 UDFA rookie is a keretben!

Players
QB Chad Henne, Blake Bortles
RB Toby Gerhart, Storm Johnson, Jordan Todman, Denard Robinson, Brady Ewing
WR Cecil Shorts III, Marqise Lee, Allen Robinson, Ace Sanders, Allen Hurns
TE Marcedes Lewis, Clay Harbor, Marcel Jensen
OL Luke Joeckel, Zane Beadles, Mike Brewster, Brandon Linder, Austin Pasztor, Cam Bradfield, Drew Nowak, Sam Young, Luke Bowanko, Patrick Lewis
DL Tyson Alualu, Red Bryant, Roy Miller, DeAndre Coleman, Ziggy Hood, Sen'Derrick Marks
LEOs Chris Clemons, Jason Babin, Chris Smith
LB Dakoda Watson, Paul Posluzny, Geno Hayes, Telvin Smith, Jon Lotulelei, LaRoy Reynolds
CB Alan Ball, Dwayne Gratz, Will Blackmon, Rashaad Reynolds, Demetrius McCray
S Jonathan Cyprien, Josh Evans, Winston Guy, Sherrod Martin, Craig Loston
ST Josh Scobee, Bryan Anger, Carson Tinker
PUP/IR Aaron Colvin

Branch itt nincs a listán, érdekes(szerintem is jó esély van egy tradere vele kapcsolatban)... Hurns helyett mondjuk én Mike Brownt favorizálnám 5. WRnek.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiraktuk Will Rackleyt és Jeremy Ebertet! Előbbi ici-picit meglepi, de azért nem váratlan.

Már csak Alualu, Shorts, Prosinski, Branch, Anger és Mike Harris van itt a Gene Smith pickekből. Alkeszt már lassan hivatalosan sem lehet ideszámolni.
Szezonkezdetre lehet, hogy csak Alualu, Shorts, Anger és esetleg Branch, ha nem tradeljük el addig maradhat belőlük a kereten....


Ha valóban az FO és HC elhatározta, vagy a minicampet követően elhatározza, hogy Henne a kezdő irányító 2014-ben, akkor semmilyen haszon nem származik a first team snappek megosztásából. Bortles redshirt éve mögött egyetlen ok állhat: rendbe tegyék a lábmunkáját a dobómozdulatát. Ehhez a második/harmadik csapat és scout offense vezetése abszolút ideális, ahol még lehetősége lesz megmutatni azt is, hogy mit tud a csapat #1 védelme ellen - Aaron Rodgers kergette így őrületbe saját csapattársait anno.DoM
Már el van döntve, hogy ez Henne éve, de ettől függetlenül nem abaj, ha Blake is kap némi lehetőséget arra, hogy összeszokjon arra az esehetőségre tekintve, ha netán korán be kell állnia (sérülés is van a világon, bár ebben Henne Garrard fénykorát idézi)

A helyzet érett kezelése például, hogy ha Henne kezdő, aki mást oda se engednek a first team reps közelébe irányítóként. Ha igen, ugyanaz lesz a sajtóban mint tavaly, amikor beindult a statisztika háború az edzőtáborban, aminek a releváns tartalma a nullához közeledik, viszont arra tökéletesen alkalmas, hogy táptalajt adjon a tömeghisztériához, ha Henne több két intercepiont.

Másrészt maximalizálhatja a csapat az esélyeit Henne vezetésével, ha nem osztja meg a gyakorlásra fordított időt az első csapatnál, amivel elmondhatják: mindent megtettünk, hogy jó idényünk legyen és ne kelljen a népharag miatt már októberben váltani.DoM
Így is - úgy is be fogják majd követelni Bortlest a kezdőbe, hacsak Henne nem játssza élete meccseit idén. Bradleyt eddig megismerve szerintem, hacsak nem lesz olyan szezonkezdet mint tavaly, kezelni és kommunikálni tudja a dolgot. Az állása nem forog veszélyben, nincs oka kapkodni, mint anno JDRnek volt (mintkét alkalommal, mikor kivágtak a kezdő QBt a szezonkezdet hetében, az állása nem volt biztos, egyszer bejött ez neki, egyszer nagyon nem).
És szerintem senki nem lesz morcos, ha Bortles snapeket kap TC latt a kezdőkkel. Egyrészt szinte mindenki őt akarja minél korábban (és evvel együtt Hennet a padon látni), másrészt idén még senki szem számol komolyan a playoffal, tehát ha közepes, vagy annál valamivel gyengébb lesz a szezon, senki nem for morogni emiatt.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Caldwellék nagyon mondogatták, hogy Henne idén a kezdő QB. És nincs értelme hazudni ilyen ügyben. TCben meg az lesz, mint tavaly volt Szöszivel és Hennevel: 50%-50%ban kapják majd a snappeket az első csapatnál, hogy Blake szokja a társakat.iktriad
Ha valóban az FO és HC elhatározta, vagy a minicampet követően elhatározza, hogy Henne a kezdő irányító 2014-ben, akkor semmilyen haszon nem származik a first team snappek megosztásából. Bortles redshirt éve mögött egyetlen ok állhat: rendbe tegyék a lábmunkáját a dobómozdulatát. Ehhez a második/harmadik csapat és scout offense vezetése abszolút ideális, ahol még lehetősége lesz megmutatni azt is, hogy mit tud a csapat #1 védelme ellen - Aaron Rodgers kergette így őrületbe saját csapattársait anno.

Az egyedüli probléma az, hogy baromi brutális a sorsolásunk legeleje. Ha 0-5el vagy 1-4el kezdünk (ami sajna reális veszély), akkor Henne körül gyorsan elfogyhat a levegő. [...]
Bizakodom abban, hogy a Caldwell-Bradley páros érettebben fogja kezelni a kezdő QB kérdést, mint a Gene Smith-Del Rio duó 2011ben....iktriad
A helyzet érett kezelése például, hogy ha Henne kezdő, aki mást oda se engednek a first team reps közelébe irányítóként. Ha igen, ugyanaz lesz a sajtóban mint tavaly, amikor beindult a statisztika háború az edzőtáborban, aminek a releváns tartalma a nullához közeledik, viszont arra tökéletesen alkalmas, hogy táptalajt adjon a tömeghisztériához, ha Henne több két intercepiont.

Másrészt maximalizálhatja a csapat az esélyeit Henne vezetésével, ha nem osztja meg a gyakorlásra fordított időt az első csapatnál, amivel elmondhatják: mindent megtettünk, hogy jó idényünk legyen és ne kelljen a népharag miatt már októberben váltani.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwellék nagyon mondogatták, hogy Henne idén a kezdő QB. És nincs értelme hazudni ilyen ügyben. TCben meg az lesz, mint tavaly volt Szöszivel és Hennevel: 50%-50%ban kapják majd a snappeket az első csapatnál, hogy Blake szokja a társakat.

Ha már őszinteség, az megvan, hogy Caldwell inkább lerakta a telefont egy Jeremiah interjúnál, mikor az Bortlesról kérdezett volna, mintsem, hogy hazudjon neki(nem is tudtam, hogy nagy barátok, mert az FTU cikk szerint azok)?

As NFL draft day arrived, Jaguars general manager Dave Caldwell took satisfaction that his desire to select quarterback Blake Bortles was kept secret. Better yet, he didn’t have to be put in the awkward position of lying.
Then on Thursday around noon, Daniel Jeremiah of the NFL Network called to pick Caldwell’s brain about the background of top prospects and a possible fit for the Jaguars. They went through Jadeveon Clowney, Khalil Mack, Sammy Watkins, Johnny Manziel. Then Jeremiah wanted to know about quarterbacks Derek Carr and Bortles.
Uh-oh! Caldwell was in a bind because Jeremiah, a former NFL scouting colleague, was someone he considered a personal friend. Not wanting to tip his hand on Bortles, the GM ended the conversation by telling Jeremiah he had to take a phone call.
A sheepish look went across Caldwell’s face Friday when I asked him about that exchange.
“There was no phone call,” Caldwell admitted. “I didn’t want to lie to him [about Bortles].”
Mondom a támadófal miatt is inkább Henne kezdjen. Plusz szerintem nem lesz rosszabb, mint tavaly, sőt. Most már ismeri Fisch offensét, és valamivel jobb lesz már az elején is a supporting cast is körülötte.

Az egyedüli probléma az, hogy baromi brutális a sorsolásunk legeleje. Ha 0-5el vagy 1-4el kezdünk (ami sajna reális veszély), akkor Henne körül gyorsan elfogyhat a levegő. Ha Chad kezd és 6 hét után 50%-on lennénk, akkor biztos, hogy végig ő marad. De ha mondjuk 2-4el vagy rosszabbul állunk, akkor hamarabb sor kerülhet Blake bevetésére, mint az talán ideális lenne.
Bizakodom abban, hogy a Caldwell-Bradley páros érettebben fogja kezelni a kezdő QB kérdést, mint a Gene Smith-Del Rio duó 2011ben....
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Az egy dolog, hogy Bortles mikortól kezd élesben. Az lesz nagyon fontos, hogy a TC-ben az első csapattal gyakorolhasson, hogy megismerje és összeszokjon a csapattársaival. Ha ez így nem lesz meg neki, akkor én sem kezdetném inkább, egy meccsen sem. Mert egy kurva sikertelen és összeszokottságból fakadóan szar teljesítmény és szezon kihathat Bortlesre, de akár a csapattársakra is. Mondjuk Bortlest én fejben NFL readynek érzem, tehát szerintem ő el fogja bírni a nyomást és a rossz meccsek után is nyugodt tud maradni, de a lábmunkájában és a mechanikájában abszolút nem érzem annak. Ellenben úgy vélem, jó edzőkkel, jó mentorálással ő benne van a legnagyobb upside és ő az, aki 2-3 év alatt minőségi QB-vá válhat.
Caldwellék számára ez érdekes döntés lesz, mivel ha Henne szar lesz, akkor majd jön az állandó nyomás a médiától, de akár Khan felől is, hogy próbálják ki az újoncot.Stez
Stanzi is bevethető abban az esetben, ha Henne minősíthetetlenül szar lenne. 😉
De szerintem nem lesz Henne vállalhatatlanul rossz. Csak simán Henne lesz. Lesznek nagyon jó meccsei és felejthetők, olyan 6-10 / 7-9 arányban remélhetőleg 😀Húsrágó
Szerintem Bortles fog kezdeni TC - ben is jó kesz már. Jobb mint Hanne. Jókatdraftoltatok. FA piacon is jókat léptetek...Szerintem Clowney elkenére is jobbak lesztek mint a texans és bírkózni fogtok Luckékkal a csoport első helyért

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem az a lényeg. Ez a draft (+FA) egy teljes offense rebuiltet hozott magával. Bortlest szánják a leaderének. Eképp azért már a lehető leghamarabb azért megpróbálnék neki minél több snapet (nem meccsen) és gyakorlási lehetőséget biztosítani az első csapattal, hogy aztán amikor arra kerülne a sor, úgy szálljon be, hogy még egymás fingását is ismerjék az offenseben.
Nem az a lényeg, hogy idén a 8. héttől vagy csak jövőre vetik-e be élesben. Csak legyen meg minden alkalma arra, hogy a kezdőkkel eddzen. Az összeszokottság néha félelmetes dolgokra képes, míg ha a társak nincsenek összeszokva, negatív irányban hozhat ki bajt.