Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
nem a reklám helye, de a fanspeak on the clock draft szimulátor tegnap délutántól csütörtökig ingyenesen elérhető itt:  fanspeak.com/ontheclock/premium/
van benne trade-lehetőség is, el lehet vele játszaniphylos
Ez nagyon mulatságos. köszi az infot. Bár nem tartom reálisnak, mert 2/16-ra ki tudtam húzni Johnny Manzielt 😀Toto21
nekem is volt már ilyen, de ez a big-boardon múlik. tapasztalatom szerint a sima fanspeak-os a legjobb

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 872
nem a reklám helye, de a fanspeak on the clock draft szimulátor tegnap délutántól csütörtökig ingyenesen elérhető itt:  fanspeak.com/ontheclock/premium/
van benne trade-lehetőség is, el lehet vele játszaniphylos
Ez nagyon mulatságos. köszi az infot. Bár nem tartom reálisnak, mert 2/16-ra ki tudtam húzni Johnny Manzielt 😀
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
nem a reklám helye, de a fanspeak on the clock draft szimulátor tegnap délutántól csütörtökig ingyenesen elérhető itt:  fanspeak.com/ontheclock/premium/
van benne trade-lehetőség is, el lehet vele játszani

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A BCC Babinről - lehet hamarosan visszatér, mint Schwarzenegger. 😀😀

Don't be shocked if the Jaguars re-sign veteran defensive end Jason Babin soon. He voided the final two years of his contract, which had zero guaranteed money left, saving the Jaguars $6 million on the salary cap. The team reportedly wants to keep him, but at a lower salary figure. Re-signing him to a two-year deal with a roster bonus would make sense, giving him some money even if he's released as well as lowering his cap figure likely by half.
Ja és ma elméletileg Will Blackmon is aláír (mondjuk remélem nem járunk úgy vele, mint pár éve Podleshhel a 2011es piacnyitás pillantában...)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Amadeus - Hofi Géza jelenet a 10000. hozzászólásra a topikban. Magam sem választhattam volna jobbat ennél

.
Vajon mennyire érdeklődtök Dietrich-Smith iránt? Jó lenne megtartanunk.Old Green Bay
Nem tudni, Halloren egy forrása szerint senki se, tudja, mire készülünk.
Either Jaguars are waiting for market to be established or flying under radar -- "Haven't heard anything on them yet," source says.
Babin akár vissza is jöhet holnap Halloran és mások szerint.
Babin could re-sign with Jaguars at some point, especially if they come up empty in free agency.
Jaguars GM Dave Caldwell said team keeping options open on DE Jason Babin, who has opted out of his deal and is a free agent.
Azzal, hogy FA lett, Babin 6 milliót spórolt nekünk cap spaceben. Ezzel együtt jelenleg a legjobb pass rusherünk a keretben Andre Branch....

Bennettet újraigazolta a Seahawks, és ezzel könnyen Chris Clemonst kirakhatják, ha ez megtörténik a Jags elég jó eséllyel begyűjtheti őt is, mint Bryantet.

Ha már Big Red, ment volna Green Baybe és Kansas Citybe is utánunk(és a Redskins is érdeklődött utána), de Gus egyenesen kibeszélte, hogy egy már lefixált találkozóra elmenjen a Chiefshez!

Todd Wash Bryantről:
"Obviously he brings a big body that will be used on first and second down to play [outside] and then he’ll play some three-technique [inside] as well. He just adds a lot more competition to our group. ... We wanted to get bigger. That’s the thing we talked about over the last year – to get a little bit bigger at some spots to sturdy up our run defense."
Big Red az új csapattársairól:
“I know Paul [Posluszny], just watching him in Buffalo and watching him play at Penn State – he’s one of the premier linebackers in the league. [Roy Miller] – I know he’s strong inside and he’s tough. Jason Babin, he was one of the vets that was there when I was in Seattle my rookie year and he’s proven in this league. They have great players on that team and I hope I can come in and really just continue the progress they were able to make last year.
Poz Big Redről
"The more veteran leadership you can have, the better." Calls him a great addition
Poz és Roy Miller méltatása az új csapattársról
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Poz-Miller-praise-Bryant-addition/5c2bf46d-a30d-4f1c-8532-46bc61af8138
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Vajon mennyire érdeklődtök Dietrich-Smith iránt? Jó lenne megtartanunk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Babin Cut
 www.bigcatcountry.com/2014/3/10/5390512/jaguars-cut-jason-babin
a cikk alapján ő döntött úgy, hogy nem tölti ki a szerződésétphylos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Babin Cut
 www.bigcatcountry.com/2014/3/10/5390512/jaguars-cut-jason-babin
a cikk alapján ő döntött úgy, hogy nem tölti ki a szerződését

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren úgy tudja, hogy Red Bryant 17 milliós szerződéséből csupán $5.255 millió a garantált rész. Ha ez így van, ez nagyon, nagyon jó kis szerződés volt a részünkről.

És Sixo örülhet, a Jags állítólag érdeklődik a South Carolina QBja, Connor Shaw iránt.
A Twitter followed passed along a link featuring comments last Tuesday from South Carolina quarterback Connor Shaw.

“The two teams I’ve met with the most are Seattle and Jacksonville so we’ll see what that means,” Shaw said.

Shaw added he’s also talked to Kansas City and Minnesota.

Shaw is projected as a Day 3 draft pick by most services and that could fall in line for the Jaguars if they want to take a second quarterback (they are expected to take one in rounds 2 or 3).

Shaw played 45 games for the Gamecocks and had 55 touchdown passes and 14 interceptions. Last year, he helped South Carolina to an 11-2 record and had 24 touchdowns and one interception.

The Gamecocks’ Pro Day is April 2.

“The thing I’ll focus on for Pro Day is my throwing,” Shaw said. “It’s a last chance for [teams] to come in and watch me throw.”
Shaw 3. napos prospect, szóval ha tényleg 2 QBt viszünk, mint azt Shao sejtetni engedte a drafton, akkor ő lehet a 2. Én azt hittem majd Stephen Morris lesz az, akit majd így vagy úgy felszedünk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem bántásból, de hát ez elég ocsmányul néz így ki 😀

a cap space meg nyilván fasza a következő évekre, hisz alig van olyan értelmes játékos a rosteren aki hosszú távú szerződéssel rendelkezik, ez azért sokat fog változni a következő hetekbenkristof
Ja, Bryanttel együtt 11 embernek van szerződése 2016ra.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nem bántásból, de hát ez elég ocsmányul néz így ki 😀

a cap space meg nyilván fasza a következő évekre, hisz alig van olyan értelmes játékos a rosteren aki hosszú távú szerződéssel rendelkezik, ez azért sokat fog változni a következő hetekben
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így fog kinézni a világ legnagyoibb eredményjelzője idéntől az Everbank Fielden.



Ez már kvázi a végleges verzió látványterve

És ha azt gondolja valaki, hogy a 2014es cap spaceünk jó, akkor a BCCn íme egy cikk arról, hogy 2015ös és 2016os kilátások ez ügyben még fantasztikusabbak jelenleg.
 www.bigcatcountry.com/2014/3/10/5489222/jaguars-salary-cap-2014-nfl-free-agency
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én is örülök ha elérjük a 10000-t, bár mint a hszben megjegyezted, ehhez az is kell, hogy igazán sokat pofázzak/koptassam a klaviatúrát .De az elmúlt időszakban tényleg kezdünk egyre többen lenni a pocsék szezonok ellenére is.

Halloren a WR poszt helyzetéről

To recap, that leaves the Jaguars without a No. 1, a No. 2 type whose season ended with groin surgery (Shorts), a No. 2 type who is currently banned (Blackmon) and a serviceable No. 3 (Sanders).

Hello, Sammy Watkins?

For a team desperate for playmakers, the Clemson receiver would make a ton of sense with the third overall pick.

If the Jaguars go another direction in the first round, it’s a deep draft for receivers and can be addressed later.

In free agency, the top-rated receivers are Eric Decker, Golden Tate, Julian Edelman, James Jones and Emmanuel Sanders.

Already off the market are Anquan Boldin (re-signed with San Francisco) and Riley Cooper/Jeremy Maclin (both re-signed with Philadelphia).

Jones, who turns 30 later this month, would be a great option for the Jaguars. He is being phased out by the Packers but has missed only eight games in seven years and has seasons of 47, 50, 64 and 59 catches on his resume.

Jones had 14 touchdown catches two years ago.
Mástól is hallottam/olvastam mostanság, hogy James Jones kiköthet itt. Nem lenne rossz a megfelelő áron persze.

És a helyi 1010XL rádió interjúja Chad Hennevel
 www.stationcaster.com/player_skinned.php?s=631&c=3501&f=2529783
És egy nagyon jó kis 12 perces interjú Mayockkal a Jaguarsra fókuszálva.
 www.stationcaster.com/player_skinned.php?s=631&c=3501&f=2529783
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
lassan elérjük a 10.000. posztot! Jelenleg 9 csapat van, amelyik elérte, úgyhogy mi leszünk a 10-ek. Köszönjük Ik, hogy hozzájárultál ehhez úgy 4354poszttal 😊 Szerintem ez egy hatalmas pozitívum, hogy egy ennyire ismeretlen sportnak egy ennyire "gyenge" csapatának fórumán ilyen élet zajlik, grat!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poz nincs drámaian túlfizetve. Klasszikus 4-3-ban és ebben a hibridben is hozza ~150 szereléses szezont és 10 körüli leütött labdát.Ráadásul ha lesz komoly passrush (mert lesz!), akkor Ő jobban oda tud majd érni néhány sackre.Húsrágó
Egyesek szerint (pl. Varjú, de mások szerint is) igen, mert bár sok szerelést csinál, azért nem tartozik leggyorsabb LBk közé, és pass coverageben sem az igazi. És kb 7 milló cap spacet foglal el évente. Én örülnék, ha kitöltené a szerződését 2016ig, de a magas cap space száma miatt veszélyben lehet. Igaz, mivel a védelem vezéreként tekint rá Gus (és valószínűleg Caldwell is jelenleg), szerintem biztonságban van, csakúgy mint Marcedes(igaz az ő helye szerintem csak idénre van biztosítva egyelőre).
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Ahogyan látom Caldwell általános stratégiája, hogy minden ajtót megpróbál nyitva hagyni: ha úgy alakul, akkor más csapatok ne tudják eldönteni, hogy mit akarunk QB-t vagy PR-t. Ez azért kényelmes, mert így kevesebb az esélye, hogy feltrade-lnek az emberünkért.phylos
Ha nem igazolunk egy jobb pass rushert, az nálam azt jelenti, hogy egy ilyen játékost(1. kör) akarunk elvinni nagyon korán a draftról. Bár mondjuk Mack esete picit más, ő mehetne a LB sorba is OLBnek, és akkor van hely egy drágább/jobb FA DEnek(Lamarr Houston szintű játékosra gondolok itt, nem a két Michaelre, Bennettre és Johnsonra, akit annyira szeretnének kinti szurkolótársaink).

Egyébként épp olvastam twitteren egy igencsak ironikus megjegyzést - a Jags cap space azért van ennyire jó állapotban, mert anno Gene Smith ennyire elszarta a pickjeit és az FAit, és a túlfizetett emberekből már csak Poz és Marcedes van itt (Alualu a rookie szerződése miatt keres annyit, Babint meg ilyen salaryvel vettük át, és lehet hamarosan ő is a cut sorsára jut).iktriad
Poz nincs drámaian túlfizetve. Klasszikus 4-3-ban és ebben a hibridben is hozza ~150 szereléses szezont és 10 körüli leütött labdát.Ráadásul ha lesz komoly passrush (mert lesz!), akkor Ő jobban oda tud majd érni néhány sackre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogyan látom Caldwell általános stratégiája, hogy minden ajtót megpróbál nyitva hagyni: ha úgy alakul, akkor más csapatok ne tudják eldönteni, hogy mit akarunk QB-t vagy PR-t. Ez azért kényelmes, mert így kevesebb az esélye, hogy feltrade-lnek az emberünkért.phylos
Ha nem igazolunk egy jobb pass rushert, az nálam azt jelenti, hogy egy ilyen játékost(1. kör) akarunk elvinni nagyon korán a draftról. Bár mondjuk Mack esete picit más, ő mehetne a LB sorba is OLBnek, és akkor van hely egy drágább/jobb FA DEnek(Lamarr Houston szintű játékosra gondolok itt, nem a két Michaelre, Bennettre és Johnsonra, akit annyira szeretnének kinti szurkolótársaink).

Egyébként épp olvastam twitteren egy igencsak ironikus megjegyzést - a Jags cap space azért van ennyire jó állapotban, mert anno Gene Smith ennyire elszarta a pickjeit és az FAit, és a túlfizetett emberekből már csak Poz és Marcedes van itt (Alualu a rookie szerződése miatt keres annyit, Babint meg ilyen salaryvel vettük át, és lehet hamarosan ő is a cut sorsára jut).
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ahogyan látom Caldwell általános stratégiája, hogy minden ajtót megpróbál nyitva hagyni: ha úgy alakul, akkor más csapatok ne tudják eldönteni, hogy mit akarunk QB-t vagy PR-t. Ez azért kényelmes, mert így kevesebb az esélye, hogy feltrade-lnek az emberünkért.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag MJD rajta van a Jets kivánságlistáján. H már elmegy, inkább egy NFC csapathoz menjen.

Úgy néz ki, ha pass rushert(Bennett vagy Johnson) akarunk igazolni (a BCCsek nagyon szeretnék, én nerm hiszem, hogy megtörténik), akkor kb 50 millióba fog kerülni, 20 millió garantálttal. Belefér mivel még 50 millióval vagyunk a cap alatt, és ha jön valaki DE posztra, az automatikusan Babin curtot jelent , ami egyből még felszabadít 6 millió mínuszt.

De én továbbra is azt hiszem, hogy inkább az O-linera fogunk 1-2 embert igazolni, és a pass rushert/LEOt majd 1/3al viszünk.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És köszi, bár úgy 20 perce az egyik nyúlunk fogai + a nyúlketrec rácsa "questionable"ra vágták (szó szerint) a bal csukómat. Azért az orvosi stáb (=én) minden erőfeszítésével dolgozik azon, hogy játékra alkalmas állapotban legyek.iktriad
Úgyis kell egy kamerás 😀silent7939
De akkor ki fogja filmezni a(z általábon) facepalmos tackle-kísérleteimet?iktriad
😀
Ik! Hoztam a Londoni meccsről Jags zászlót... kell? Ha igen akkor szólj és kiviszem a szigetre.silent7939
Köszi szépen még egyszer.
jobbulást!phylos
Még élek. Sőt a meccs utolsó playén még a kezembe dobtak egy interceptiont is, viszont a nagy meglepetség helyett oldalara futottam ki az endzone helyett, így "csak" X lett, nem W a vége.iktriad
legalább nem illegal forward pass 😀 😀phylos
Abból egy volt a meccsen az egyik turnovernél, ha jól emlékszem. 😀😀
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
És köszi, bár úgy 20 perce az egyik nyúlunk fogai + a nyúlketrec rácsa "questionable"ra vágták (szó szerint) a bal csukómat. Azért az orvosi stáb (=én) minden erőfeszítésével dolgozik azon, hogy játékra alkalmas állapotban legyek.iktriad
Úgyis kell egy kamerás 😀silent7939
De akkor ki fogja filmezni a(z általábon) facepalmos tackle-kísérleteimet?iktriad
😀
Ik! Hoztam a Londoni meccsről Jags zászlót... kell? Ha igen akkor szólj és kiviszem a szigetre.silent7939
Köszi szépen még egyszer.
jobbulást!phylos
Még élek. Sőt a meccs utolsó playén még a kezembe dobtak egy interceptiont is, viszont a nagy meglepetség helyett oldalara futottam ki az endzone helyett, így "csak" X lett, nem W a vége.iktriad
legalább nem illegal forward pass 😀 😀

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És köszi, bár úgy 20 perce az egyik nyúlunk fogai + a nyúlketrec rácsa "questionable"ra vágták (szó szerint) a bal csukómat. Azért az orvosi stáb (=én) minden erőfeszítésével dolgozik azon, hogy játékra alkalmas állapotban legyek.iktriad
Úgyis kell egy kamerás 😀silent7939
De akkor ki fogja filmezni a(z általábon) facepalmos tackle-kísérleteimet?iktriad
😀
Ik! Hoztam a Londoni meccsről Jags zászlót... kell? Ha igen akkor szólj és kiviszem a szigetre.silent7939
Köszi szépen még egyszer.
jobbulást!phylos
Még élek. Sőt a meccs utolsó playén még a kezembe dobtak egy interceptiont is, viszont a nagy meglepetség helyett oldalara futottam ki az endzone helyett, így "csak" X lett, nem W a vége.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
jobbulást!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
És köszi, bár úgy 20 perce az egyik nyúlunk fogai + a nyúlketrec rácsa "questionable"ra vágták (szó szerint) a bal csukómat. Azért az orvosi stáb (=én) minden erőfeszítésével dolgozik azon, hogy játékra alkalmas állapotban legyek.iktriad
Úgyis kell egy kamerás 😀silent7939
De akkor ki fogja filmezni a(z általábon) facepalmos tackle-kísérleteimet?iktriad
😀

Ik! Hoztam a Londoni meccsről Jags zászlót... kell? Ha igen akkor szólj és kiviszem a szigetre.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És köszi, bár úgy 20 perce az egyik nyúlunk fogai + a nyúlketrec rácsa "questionable"ra vágták (szó szerint) a bal csukómat. Azért az orvosi stáb (=én) minden erőfeszítésével dolgozik azon, hogy játékra alkalmas állapotban legyek.iktriad
Úgyis kell egy kamerás 😀silent7939
De akkor ki fogja filmezni a(z általábon) facepalmos tackle-kísérleteimet?