Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Ez mondjuk téged minősít. 😊

Maka
Pfff... és milyen nagy ívű következtetést vontál le belőle? 😀silent7939
Megbántani nem akartalak, de szerintem te is érzed, hogy nem az a normális, ha az ember a meccs előtt elindul. Sürgős dolgod volt, vagy mi? 😊

Főleg nekünk, akiknek csak évi pár alkalommal jut esély, hogy végignézzünk egy-egy meccset kéne megbecsülni minden egyes pillanatát. Nagyon messze nem kell menni, szerintem Iktriad a bal heréjét odaadta volna, hogy azt az utolsó negyedet megnézze, amiről te elmentél...Maka
Azért ne áldozd be a férfiasságát 😀

A Vikings-Steelers meccset végignéztem 😊 ott volt izgalom a végén is. Viszont látszott hogy a Niners takarékra kapcsolt és nem sok potencia volt a Jags-ben. Ha a Cards játszott volna és ennyi az állás azt is otthagytam volna, csak akkor morcosan.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Ez mondjuk téged minősít. 😊

Maka
Pfff... és milyen nagy ívű következtetést vontál le belőle? 😀silent7939
Megbántani nem akartalak, de szerintem te is érzed, hogy nem az a normális, ha az ember a meccs előtt elindul. Sürgős dolgod volt, vagy mi? 😊

Főleg nekünk, akiknek csak évi pár alkalommal jut esély, hogy végignézzünk egy-egy meccset kéne megbecsülni minden egyes pillanatát. Nagyon messze nem kell menni, szerintem Iktriad a bal heréjét odaadta volna, hogy azt az utolsó negyedet megnézze, amiről te elmentél...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Ez mondjuk téged minősít. 😊

Maka
Pfff... és milyen nagy ívű következtetést vontál le belőle? 😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Egyelőre ennyi, ígérem tolok fel képeket meg videókat, de ha valamit nem írtam le és érdekel titeket, akkor lőjjétek.Maka
Mennyiből hoztad ki a túrát, szállással meg néhány mentes vízzel, ajándékkal mindennel?Húsrágó
32 ezer volt a repülő odavissza.
60 ropi volt a szállás csütörtöktől hétfő reggelig. A Baker Streethez közel laktunk, tehát minden metró közel volt, a belváros széle.
Kinn 160 fontot költöttem, ebből 20 volt a reptér-transit odavissza, a napi all day metró pass 7.30 font, a szállodánkban a wifi 10 font. Nem gazdálkodtam jól, első napokban ment a durva Subway zabálás, meg a pizzarendelés a hotelszobába, utolsó előtti nap már a kisboltban vettünk kiflit meg virslit, mackósajttal. 😊))

Voltunk bulizni, az volt a hiba, a város legdurvább szórakozóhelyén (Fabric) 20 fontos beugró várt, benn 3 deci sör került 5 fontba, meg hát az alapozásnak szánt üveg Captain Morgan sem a legolcsóbb volt.

Az extrák: vettem egy West Ham mezt (50 font), meg a mini Jags sisakot (25 font), ezeket kártyáról álltam.Maka
Ja igen, 65 font volt a meccsre a jegy, a pálya közvetlen közelében, az end zone sarkában, a 11. sorban ültünk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Egyelőre ennyi, ígérem tolok fel képeket meg videókat, de ha valamit nem írtam le és érdekel titeket, akkor lőjjétek.Maka
Mennyiből hoztad ki a túrát, szállással meg néhány mentes vízzel, ajándékkal mindennel?Húsrágó
32 ezer volt a repülő odavissza.
60 ropi volt a szállás csütörtöktől hétfő reggelig. A Baker Streethez közel laktunk, tehát minden metró közel volt, a belváros széle.
Kinn 160 fontot költöttem, ebből 20 volt a reptér-transit odavissza, a napi all day metró pass 7.30 font, a szállodánkban a wifi 10 font. Nem gazdálkodtam jól, első napokban ment a durva Subway zabálás, meg a pizzarendelés a hotelszobába, utolsó előtti nap már a kisboltban vettünk kiflit meg virslit, mackósajttal. 😊))

Voltunk bulizni, az volt a hiba, a város legdurvább szórakozóhelyén (Fabric) 20 fontos beugró várt, benn 3 deci sör került 5 fontba, meg hát az alapozásnak szánt üveg Captain Morgan sem a legolcsóbb volt.

Az extrák: vettem egy West Ham mezt (50 font), meg a mini Jags sisakot (25 font), ezeket kártyáról álltam.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Egyelőre ennyi, ígérem tolok fel képeket meg videókat, de ha valamit nem írtam le és érdekel titeket, akkor lőjjétek.Maka
Mennyiből hoztad ki a túrát, szállással meg néhány mentes vízzel, ajándékkal mindennel?
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Ez mondjuk téged minősít. 😊

Én bármilyen sportot nézek, anyázok, ha előbb elindulnak haza, persze, a meccs után nem volt a legkellemesebb 60 ezer emberrel elindulni, meg várni a metróra, de amit kifizettem, azt végignézem. (És ne jöjjön senki, hogy azért mert Jags, mert New Yorkban ugyanúgy végigültem a Mets - Bravest, mikor már vége volt a meccsnek.)

A derbiről:

Pontosan tudtam, hogy ennyivel fogunk szopni (30 pontra készítettem magam), úgyhogy eleinte csak azért drukkoltam, hogy pontot szerezzünk. Én nagyon jól éreztem magam végig, így mentem ki, hogy kikapunk, úgyhogy nem törtem le. Minden playnél tapsoltam, minden defensive stopnál és first downnál chest bumpoltam a haverommal, 150 49ers szurkoló közti egyedüli türkizmezesként ordibáltam, hogy Go Jags, meg fújjoltam, ha a Niners támadott. 😀 Jó móka volt.

Néhány highlight:

- A touchdown pont a mi sarkunkban volt, Brown kb 10 méterre volt tőlem, fél kilométerről láttam már, hogy üresen fut, reméltem Henne is megtalálja.

- Pár játékmegszakításnál lőttek ki mindenféle ajándékokat, sikerült elkapnom egy NFL logós pólót. Pont a méretemben. A mellettem álló 49ers mezes apuka nem örült, de hát Istenem, jó volt a 6 év kosár, átugrottam a picsába.

- Finom volt a hot-dog, bár mint utólag kiderült, az volt az utolsó kajám Londonban, mert nem számoltam, hogy a reptérre menő buszra is kell költeni.

- Scobee a meccs előtt berakott egy kapufás 70 yardos field goalt. Money.

- A Wembley előtt jó kis NFL hangulat volt, kaják-piák-merchandise, vettem egy mini Jagses sisakot. Mezt nem akartam, mert csak MoJo (már van tealben), Poz és Blackmon volt, előbbit bármikor elcserélhetjük, utóbbi meg alkoholista. Majd jövőre megveszem Teddyt.

- Lehetett Fred Taylorral bratyizni, képet csinálni, meg aláírást kérni, sajnos karszalagot kellett szerezni rá, mire odaértünk már elfogytak.

- Voltak ilyen zászlós fiúk, mindegyiküknél egy betű volt, az első pár próbálkozásra konstans úgy szaladtak, hogy JAGURAS, aztán észrevették a failt.

Egyelőre ennyi, ígérem tolok fel képeket meg videókat, de ha valamit nem írtam le és érdekel titeket, akkor lőjjétek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hittem Ball a gyengébb CB a két veterán közül.iktriad
Azért most a céltérületen volt egy szép leütött labdája talán Vernon Davis ellen, az tuti TD lett volna. Mondjuk csak 1 félidőt láttam.Húsrágó
Nem csak a mostani meccsre gondoltam, hanem az eddigi teljesítményükre összességében. Nekem Blackmon meggyőzőbbnek tűnt.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
At hizttem Ball a gyengébb CB a két veterán közül.iktriad
Azért most a céltérületen volt egy szép leütött labdája talán Vernon Davis ellen, az tuti TD lett volna. Mondjuk csak 1 félidőt láttam.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jagsnél járt wokouton az OLB Willie Jefferson.
 www.nationalfootballpost.com/Source-Willie-Jefferson-to-visit-Jaguars.html
Egy idei UDFAról van szó, aki 6 meccset játszott a Texansban, de megsértett bizonyos csapatelőírásokat, ezért kirkták.

8. heti snapszámok és elemzés.

OFFENSE (73 snaps)

QB: Chad Henne 73.

OL: Uche Nwaneri 73, Brad Meester 73, Cam Bradfield 73, Austin Pasztor 73, Mike Brewster 57, Will Rackley 16.

RB: Maurice Jones-Drew 49, Will Ta’ufo’ou 27, Justin Forsett 14, Denard Robinson 11.

WR: Cecil Shorts 69, Justin Blackmon 63, Mike Brown 41, Ace Sanders 4.

TE: Marcedes Lewis 65, Clay Harbor 22.

Denard (WR létére....) megelőzte az RB depth charton Todmant, aki idén elöszőr nek kapott snappet mint RB, csak mint KR. Shoelace az első 7 meccsen 17 O snappet játszott, most 11et. Mike Brown számít most a 3. számú WRnek (vagy sanderst még kimélték az agyrázkódása miatt?) A nagy öreg Meester és Uche minden offenszív snappet a pályán töltött idén eddig.


DEFENSE (57 snaps)

DL: Sen’Derrick Marks 52, Tyson Alualu 49, Roy Miller 46, Jason Babin 36, Brandon Deaderick 20, Jeremy Mincey 15, Andre Branch 15,

LB: Paul Posluszny 57, Geno Hayes 56, Russell Allen 50, John Lotulelei 1.

DB: Johnathan Cyprien 57, Josh Evans 57, Alan Ball 53, Will Blackmon 26, Dwayne Gratz 26, Mike Harris 7, Chris Prosinski 4.

Bár csak 57 snappet játszott a D, Babin és Branch számai szépen visszaestek. Minceyé érthetően kevés volt, ő most jött vissza az agyrázkódásából.
Cyprien és Poz továbbra is minden snappet fent voltak idén minden mérkőzésen.
Lotulelei végre fentt volt 1 snappet a védelemben, és volt 1 nagyon szép ST tackle.
Gratz Blackmontól vesz el játékidőt, a Jags rotálja egyelőre őket. Azt hittem Ball a gyengébb CB a két veterán közül.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ne haragudjatok hogy ezt mondom de láttam a meccset élőben.
Itt nem csak a QB a gond.... ez a csapat úgy szét van esve hogy tényleg rossz nézni. Henne simán el menedzselné őket, de ennyi drop, def hiba és st hiba amit produkálnak... hááát nemtom.
Itt jelenleg akárki irányítana nem lenne sokkal jobb a helyzet. Az O hívások is elég gázosak voltak.... ez mögött az O fal mögött ennyi középső futást hívni hatalmas baklövés... szerencsétlen MJD-t szétgyapálják...

Ezt nem fikának szántam félre ne értse senki.... egyszerűen nem néztem még idén Jags meccset és nagyon lehangoló volt. Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.silent7939
Huhh, ez mondjuk durva. Azt persze elhiszem, hogy a Steelers-Vikings után "kissé" egyhangú volt.
Az meg fura lenne, ha azért megharagudna innét bárki, mert leírtad nagyjából a jelenlegi valóságot. Mondanám, hogy nincs igazad, jobb a JAX, de a magam nevében csak annyit mondhatok, az utóbbi időben túl sokszor égettem meg már magam, mondjuk amikor tudatlan kreténnek tartottam azokat, akik kevesebb győzelmet jósoltak idén az előző évi 2-nél. De például évekig káromkodtunk, hogy milyen pocsék a passz elleni védelmünk, miért nem képesek hasonlóan teljesíteni a futás elleni védelemhez. Hát idén már a futás elleni védelem is kritikán aluli... jelenleg nehéz lényegesebb pozitívumot találni a csapatra nézve. Ez van, nem kellemes az utóbbi években Jaguars-szurkolónak lenni (Ford Fairlane esete Zuzu Petas-al kb...), de bízunk egy szebb folytatásban, mást innen nem is igen tehetünk.

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ne haragudjatok hogy ezt mondom de láttam a meccset élőben.
Itt nem csak a QB a gond.... ez a csapat úgy szét van esve hogy tényleg rossz nézni. Henne simán el menedzselné őket, de ennyi drop, def hiba és st hiba amit produkálnak... hááát nemtom.
Itt jelenleg akárki irányítana nem lenne sokkal jobb a helyzet. Az O hívások is elég gázosak voltak.... ez mögött az O fal mögött ennyi középső futást hívni hatalmas baklövés... szerencsétlen MJD-t szétgyapálják...

Ezt nem fikának szántam félre ne értse senki.... egyszerűen nem néztem még idén Jags meccset és nagyon lehangoló volt. Sosem gondoltam hogy ha kijutok élőben meccset nézni az utolsó negyed vége előtt felállok és elindulok haza.... de megtörtént.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 947 — no es importante
uhh...
 members.jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2013-10-26/creative-marketing-strategy-not-crazed-jaguars-fansjjncaa
Az igen, fura is volt amúgy, hogy több volt az örjöngő Jags fan😊 Amúgy erre kíváncsi lennék, már csak azért is, mert amikor a UK-ba költözés híre megjelent az NFL.com honlapján, akkor akkora felháborodást keltett, hogy a kinti szurkerek szerintem simán elindítanának egy katonai támadást Európa ellen😀FearTomi
Pedig elöbb-utóbb (ahogy már vagy 5-6 éve a régi fórumon is írtam) lesz Európában (valószínűleg először Londonban) franchise.
És akármelyik is költözik (hacsak nem egy teljesen új lesz), annak bizony azok a helyiek, akiket elhagy a csapat, sosem örülnek.Sobri Jóska
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9716479/nfl-team-london-raises-legal-issues


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
uhh...
 members.jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2013-10-26/creative-marketing-strategy-not-crazed-jaguars-fansjjncaa
Az igen, fura is volt amúgy, hogy több volt az örjöngő Jags fan😊 Amúgy erre kíváncsi lennék, már csak azért is, mert amikor a UK-ba költözés híre megjelent az NFL.com honlapján, akkor akkora felháborodást keltett, hogy a kinti szurkerek szerintem simán elindítanának egy katonai támadást Európa ellen😀FearTomi
Pedig elöbb-utóbb (ahogy már vagy 5-6 éve a régi fórumon is írtam) lesz Európában (valószínűleg először Londonban) franchise.
És akármelyik is költözik (hacsak nem egy teljesen új lesz), annak bizony azok a helyiek, akiket elhagy a csapat, sosem örülnek.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
uhh...
 members.jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2013-10-26/creative-marketing-strategy-not-crazed-jaguars-fansjjncaa
Az igen, fura is volt amúgy, hogy több volt az örjöngő Jags fan😊 Amúgy erre kíváncsi lennék, már csak azért is, mert amikor a UK-ba költözés híre megjelent az NFL.com honlapján, akkor akkora felháborodást keltett, hogy a kinti szurkerek szerintem simán elindítanának egy katonai támadást Európa ellen😀

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 947 — no es importante
uhh...
 members.jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2013-10-26/creative-marketing-strategy-not-crazed-jaguars-fans


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hát lehet Jaxson de Villet nem szeretni? 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000270246/WK-8-Can-t-Miss-Play-Streaker-in-Londoniktriad
Szerencsere erre a posztra nem kell draftolni :-P
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hát lehet Jaxson de Villet nem szeretni? 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000270246/WK-8-Can-t-Miss-Play-Streaker-in-Londoniktriad
Tehetség az ilyen posztokon összpontosul, nem lennék meglepve, ha Smith rászánt volna egy 3. köröst, hogy idehozza 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát lehet Jaxson de Villet nem szeretni? 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap2000000270246/WK-8-Can-t-Miss-Play-Streaker-in-London
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elnézve a sorsolásotokat azért nem biztos, hogy 0-16 lesz ez a szezon. Nagy versenyben lesztek az 1/1-ért a TB-vel, ha jövő héten kikapnak. 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
51 meccs óta most elöször nem sackelték a QBnkat. 😀😀 Akkor még Garrard irányított....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hatalmas élmény volt élőben. Beszámoló, képek és videók jövőhéten!Maka
Alig várom!
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Hatalmas élmény volt élőben. Beszámoló, képek és videók jövőhéten!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
0-8


Újabb nagy lépés Teddy felé.

iktriad
Kit akartok a drafton az 1. körben?he7edik
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
0-8

Pozítivumok:
Jövő héten bye week!!!
Megvan az első "hazai" TD. Mike Brown kezd tényleg remek 4. számú WR lenni.
MJD óriásit küzdött, kiváncsi vagyok ez volt-e az utolsó meccse Jags mezben (trade deadline jövő hét)
Shorts és Alkesz is esélyes arra, hogy meglegyen idén az 1000 elkapott yardjuk (ha nincs sérülés).
Nem nyeltünk be 1 sacket se.
Poz 11 tackle.
Újabb nagy lépés Teddy felé.

Negatívumok:
221 engedett futott yard.
Teljesen kilátástalan 1. félidei játék.
Mistackle hegyek megint.
Marcedes felett kezd nagyon eljárni az idő.iktriad
Kit akartok a drafton az 1. körben?