A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ez sig leszHöri
Az egy hétre, amíg cutolják 😊DC
és kivel basznának ki jobban, velem vagy magukkal? 😀

karakter promo

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
na ez sig leszHöri
Az egy hétre, amíg cutolják 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na ez sig leszHöri
Remek lett.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ez sig lesz

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kinti hangulatjelentés. 😀


Szokjuk a látványt.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az NFL-ben viszont kisebbek az "ablakok" és passz véghezviteléhez felhasználható idő, ennyit számítjjncaa
illetve máshol van a hashmark, így oldalra kimozogva akár nagyobb üres területeket lehet nyitni.

Stanzi sajna nem egy edzésmenő (ellenben Cassellel), de ha egyszer bekerülne a pályára, sose akarnák leszedni 😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp eszembe jutott, lassan kiállhatnánk egy all-QB formációval is. Van a keretben 5 normál QB (Gabbert, Henne, Kafka, Scott, Stanzi) plusz 2 ex-QB (Denard, Mike Brown). 7 a 7 ellen már jók vagyunk. 😀😀😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
Értem, köszönöm!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
Nincs különbség



Az NFL-ben viszont kisebbek az "ablakok" és passz véghezviteléhez felhasználható idő, ennyit számít


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most tudom lehet nagyon hülyét kérdezek: az NCAA-ben könnyebb vagy más a labda mint az NFL-ben? Más magyarázatot ugyanis nem nagyon találok rá, hogy aki így el tudja dobni pontosan a labdát akár 50-60 yardra akár nemcsak chekdown passzokkal és eléggé mobilis is, az hogyan nem tudja ezt végre hajtani az NFL-ben. Nem mások a távolságok, igaz a védelem gyorsabban jön és más rendszer van, ám úgy tűnik, amennyire látom, az alapok rendben lévőnek tűntek itt. Vagy az elmúlt 3 év töketlenkedése vele, ennyire leamortizálja az embert? Sérült se nagyon volt. Semmivel nem érzékelem rosszabbnak vagy tehetségtelenebbnek mint pl Daltont, (akit nagyon szeretek) Kolbiról meg néhány kutyaütőről nem is beszélve.Nyilván én nem értek hozzá illetve rossz a szemem, de ez furcsa számomra. Köszi a választ és a fölhomályosítást😀dande
Ezt Ulpitól kéne megkérdezni a Chiefs topikban, hátha ő tudja a választ.

Tessék az Arrowhead Pride válasza a kérdésedre (ők se tudják a választ 😀😀😀)

What did the Jaguars get in Ricky Stanzi? Your guess is as good as mine. Stanzi was never an option for the Chiefs for some reason. From Matt Cassel to Tyler Palko to Kyle Orton to Brady Quinn, the Chiefs went through quarterbacks and never played Stanzi. Granted, that's coming from two head coaches who have since been fired, but it's one of the amazing facts about Stanzi. You're no longer rootin' for the black and teal, Jacksonville. You're rootin' for the red, white and blue.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
#WINNING!

GO JAX!!!!!!!!!!!!!!!Höri
Most tudom lehet nagyon hülyét kérdezek: az NCAA-ben könnyebb vagy más a labda mint az NFL-ben? Más magyarázatot ugyanis nem nagyon találok rá, hogy aki így el tudja dobni pontosan a labdát akár 50-60 yardra akár nemcsak chekdown passzokkal és eléggé mobilis is, az hogyan nem tudja ezt végre hajtani az NFL-ben. Nem mások a távolságok, igaz a védelem gyorsabban jön és más rendszer van, ám úgy tűnik, amennyire látom, az alapok rendben lévőnek tűntek itt. Vagy az elmúlt 3 év töketlenkedése vele, ennyire leamortizálja az embert? Sérült se nagyon volt. Semmivel nem érzékelem rosszabbnak vagy tehetségtelenebbnek mint pl Daltont, (akit nagyon szeretek) Kolbiról meg néhány kutyaütőről nem is beszélve.Nyilván én nem értek hozzá illetve rossz a szemem, de ez furcsa számomra. Köszi a választ és a fölhomályosítást😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek, csütörtökön pályára kerül-e már.iktriad
vicces volna, de egy gabbertnyi yardot (19) szerintem össze tudna szedni.Höri
Nana, múltkor szöszi 165öt dobált össze (hogy ebből mennyi volt YAC azt rejtse a feledés homálya 😀).
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kíváncsi leszek, csütörtökön pályára kerül-e már.iktriad
vicces volna, de egy gabbertnyi yardot (19) szerintem össze tudna szedni.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap tweetje

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tippre scott akit félre raknak Stanzi miattJanek
Nem raknak félre senkit az irányítók közül. Egy TE és RB ment. 5 (igen, öt) QB van a rosteren. Kíváncsi leszek, csütörtökön pályára kerül-e már.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
tippre scott akit félre raknak Stanzi miatt

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A távozók: TE Isaiah Stanback and RB De'Leon Eskridge. Shawnka szomorú lesz.

Ez azt jelenti, hogy a 75 játékosból 5 QB jelenleg a rosteren.

A DE/LEO Paul Hazelt felszedette a Browns waiverről.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#WINNING!

GO JAX!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BREAKING: RICKY STANZI JAGUÁR LETT!!!!! Höri mától Jags drukker. 😀



Egyikük sem játszott még a regularban. Gene eredetileg Stanzit akarta megnézni, amikor belezúgótt Szöszibe azon a Mizzou-Iowa Insight Bowl meccsen, most mindketten kereten vannak. 😀
Kíváncsi vagyok Kafka vagy Scott megy, hogy helyet csináljanak Rickynek.

Knox tavaly került UDFA rookieként a Seahawkshoz, szóval Bradley onnan ismerheti. Practice squados volt Seattleben, anno a Fresno Statere járt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rackley, Forsett, Lewis, Prosinski, Allen és Gabbert.nem játszik csütörtökön, MJD valószinüleg nem.
Henne kb. 15-20 snappet játszik utána jön a Scott-Kafka death match egy esetleges rosterspotért.

Szöszi felépülése jó úton halad, bár azt nem tudta megmondani, hogy jövő hétfőn tud-e már dobálni - vasárnap ugyebár kezdenie kéne...

Halloren szerint Forsett keretre fog kerülni, de nem lesz bevethető a Chiefs ellen. Így lesz igazán érdekes a futók közül kit tartunk meg. Sanszos, hogy 2 FB lesz kereten - Ta'ufo'ou & Pryor. Vajon ha Todman marad akkor az egyiküket átmenetileg megint kitesszük?

Adam Stites egy kis Q& A ban válaszolgatott az elvárásaival a jagssel kapcsolatban az idei szezonra.
 www.bigcatcountry.com/2013/8/27/4662738/jacksonville-jaguars-season-preview-2013

Egy BCCs 53as jóslat - meglepetések - csak 2 QB a rosteren, Todman nincs a kereten, Branch cut vagy trade útján távozik (Egboh lenne a 4. DE). T. J Barnes, és Otten keretre kerülne ez alapján.
 www.bigcatcountry.com/2013/8/27/4662738/jacksonville-jaguars-season-preview-2013
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elmúlt pár hét nyertesei és vesztesei az FTU szerint.

Nyertesek

DE Jeremy Mincey: He missed a week because of a concussion but since returning on Aug. 12, has practiced hard and played well. I never had him on the roster bubble to start with, but he’ll be on the team because he has depth value.

RB Maurice Jones-Drew: His foot has held up in camp and he got his work in during the last two preseason games. Everything about No. 32’s progress has been positive.

DT Roy Miller: He’s had a successful camp because he’s been available the whole time, only sitting out a few workouts. The Jaguars have to be thrilled considering he sat out the entire off-season with knee tendonitis.

DT Sen’Derrick Marks: Do I use the ‘D’ word – dominant? Not yet but he’s been super impressive as a pass rusher.

LB Geno Hayes: It seemed like all spring, the Jaguars were trying to find a replacement for him at his OLB spot. But he showed up ready to go in camp and has secured the starting job.

LB LaRoy Reynolds: Early in the off-season, he jumped on people’s radar and it only continued in camp.

WR Ace Sanders: When I asked several veterans last week who had turned their heads, Ace won the vote.

RB Jordan Todman: He started camp competing with Jonathan Grimes for a roster spot that might not have existed. But Todman’s play combined with Justin Forsett’s injury means the Jaguars should keep him.

TE Allen Reisner: The Jaguars may address the tight end spot over the weekend, but Reisner has proven he can play a little bit.

LT Eugene Monroe: Haven’t noticed him, have you? That’s exactly how it should be.
Vesztesek

DE Andre Branch: It’s well documented how Branch is on the bubble.

DT Brandon Deaderick: He missed the first two preseason games with a groin injury but the Jaguars like his versatility. We just haven’t seen enough of him yet.

LB Julian Stanford: Can’t think of one play he’s made.

QB Mike Kafka/Matt Scott: The Jaguars’ brass have to be hoping one of these guys has to play against Kansas City … or anybody anytime soon.

WR Mohamed Massaquoi: He caught a pass for the New York Jets the other night. Nothing more needs to be said.

RB Justin Forsett: Has missed nearly a month (save for a practice) with a turf toe and his status as the No. 2 RB for the opener is in question.

Offensive line depth: Look for the Jaguars to be very busy Saturday on the waiver wire
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rackley Bradley szerint fel fog épülni a KC elleni meccsre.

Ma megnéztem a Eagles meccset és azt kell mondanom hogy nekem tetszett a csapat - én látok benne jovot....még ez a év gyengébb lesz de javulni fogunk!!!!...én bízok benne.m-bryo
Boselli és Prisco épp erről beszélt a Jaguars Mondayben. Szerintünk az idei csapatot "érdekesebb" lesz nézni, mint az elmúlt pár év alakulatait, részben a Bradley-Jedd Fisch páros miatt, részben az új játékosok miatt. És ez, ha eredményekben nem is mutatkozik meg feltétlenül, idén elég lehet a helyi nézők most meglévő izgatottságának fenntartására.

Tony megjegyezte, hogy bár tavaly 3-1 volt az előszezon rekord, most meg ugye 0-3, sokkal izgatottabb az idei csapat miatt, mint a '12esért 1 éve.

Íme az Eagles - Jaguars PFFts elemzése.
 www.profootballfocus.com/blog/2013/08/26/refo-phi-jax-preseason-wk-3/

A BCCn kiemeltek pár jó és kevésbe jó teljesítményt.
 www.bigcatcountry.com/2013/8/26/4659380/jaguars-vs-eagles-2013-results-advanced-metrics
Sen' Derrick Marks lehet jobb igazolás volt mint Roy Miller. És Monroe megint megmutatta, miért KELL újraigazolnunk a szezon után (onnan semmilyen nyomás nem jött a Qb felé, mikor a pályán volt)!
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ma megnéztem a Eagles meccset és azt kell mondanom hogy nekem tetszett a csapat - én látok benne jovot....még ez a év gyengébb lesz de javulni fogunk!!!!...én bízok benne.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai sérülés és 4. preseason meccsel kapcsolatos hírek:

*Left guard Will Rackley (left ankle) said an MRI revealed no structural damage in the knee or high ankle area. He said he’s “pretty confident” he can play against Kansas City on Sept. 8 and coach Gus Bradley said that’s what the training staff has told him.

*Receiver Justin Blackmon and safety Josh Evans missed practice for personal reasons. Blackmon was back for the last part of practice. Bradley said Evans could be gone a few more days.

*Quarterback Blaine Gabbert (right thumb) will start to grip a football this week and Bradley said the goal is to have him ready for practice in nine days.

*Also missing practice were RB Justin Forsett (right big toe), CB Kevin Rutland (quad), S Chris Prosinski (head), LB Russell Allen (ankle), TE Marcedes Lewis (calf) and DE Jeremy Mincey (bumps and bruises).

*Forsett was doing sprints on a side field throughout practice.

*Bradley said Allen is unlikely to play at Atlanta on Thursday.

*RB Maurice Jones-Drew will “probably not” play against the Falcons said Bradley, but WR Cecil Shorts will get a few snaps.

*LB Paul Posluszny practiced – he simply got the wind knocked out of him on Saturday night.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szöszi kitömi labdával Cecilt és Alkeszt, MJD meg összeszaladgál 1800 yardot, akkor még benne lehet. De most a D#-n és a passrushon lesz a sor, hogy segítsen, mert sokpontos meccset nem fog nyerni a Jags, annyit nem fejlődik az O.Húsrágó
Na, pont a kiemelt rész miatt aggódom. Markson kívül talán Minceyben láttam egyedül, hogy jó lenne pass rushban, ő meg csere Alualu mögött. Babin egyenlőre színtelen, szagtalan LEOban, Branch meg láttuk mennyire "hatékony" csere... A hátsó 4es meg ki tudja milyen lesz. Gratz és Ball egyelőre jobbnak tűnnek a beharangozottnál, de meglátjuk mire lesznek képesek, mikor élesben megy a dolog. Cyprien még múlt szombaton is szenvedett, bár jobb volt, mint a Jets meccsen. Tőle azonban mindenki sokkal többet vár (egyesek DROY esélyesnek is gondolták.)

Plusz Alkesz az első 4 meccsen nincs. Kérdés Sanders és Brown megfelelően tudják-e őt pótolni. Amikor viszont már játszhat, akkor a CS3- Blackmon - Sanders WR 3as viszont tényleg NFL szinten is korrekt elkapósor lesz/lehet.
Amúgy én (összefoglalók hamiskás képe alapján) nem látom Shoelace-ben az OW-t... van 5 posztja, de egyikben sem tűnik átlagnál jobbnak... persze, akik lelkiismeretesen nézték a meccseket, azokban kialakulhatott egy kevésbé hiányos kép róla, de nekem eddig inkább érdekes figura, aki 5. körben a kis költségű boom-or-bust próbálkozás keretében került a Jagshez, nem annyira a tudatos csapatépítés jegyében..Húsrágó
Shoelace érdekes kérdés. Sokan mondhatnák, hogy azért van 5 posztja, mert igazából 1 sincs... De Fisch szerintem a trükkös playeit, amit rá gondolt ki, nem mutatja meg a preseasonben. Várjuk bármilyen itélettel velek kapcsolatban pár alapszakaszmeccset,