NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Parmele - > Titans.

Trufant szerződése - ahogy várható volt, nem volt éppen drága (1 évre jött)

Marcus Trufant's 1-year minimum salary benefit deal with the Jaguars is $1.005M. Signing bonus is $65k & cap number is $620k. Marcus Trufant's contract has a split salary at $433k. It's unclear whether he has a pre-season or a full split.
Shoelace - Caldwell izgatott miatta ez érthető, de Forsett, de akár Owens is komoly konkurencia lesz neki. Max akkor ér 10-15 alkalommal labdába, ha WRként is sokat lesz használva, amit az első 4 meccs után nem hiszek, hogy bekövetkezik(addig talán, bár ez MJD állapotától is függ). És a WReknél elég nagy a tumultus, és ennek tetjébe Tobias Palmer személyében mintha már meg is lenne az idei Nate Hughes/Kevin Elliott is(Caldwell teganp ebben a Shoelaces interjúba ki is emelete az UDFA rookiet, mint akire nagyon oda fog figyelni az OTAk -minicamp-TC alatt).

A BCC tippje az offense kezdőire. (2 rookie, abból az egyik UDFA)

QB: Blaine Gabbert
RB: Maurice Jones-Drew
FB: Lonnie Pryor
WR: Cecil Shorts III
WR: Mohammed Massaquoi (Justin Blackmon)
TE: Marcedes Lewis
LT: Eugene Monroe
LG: Will Rackley
OC: Brad Meester
RG: Uche Nwaneri
RT: Luke Joeckel

És ha valaki lát/hall/olvas valamit egy bizonyos John Morgan nevű ügyvéddel, meg a Jagsel (és Timmyvel ) kapcsolatban, váltson csatornát, hagyja abba az adott cikk olvasását.
Az ilyen idióták miatt hiszi a kinti mainstream media lusta része (nagyobbik fele), hogy 1. nekünk Tebow kell; 2. itt jegyeladási gondok vannak (egyik se igaz).
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Trufant - újabb ok, hogy elkezdjek szimpatizálni a Jaguarssal. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még együtt nem gyakoroltak, akkor azért kontrasztosabb lesz a kép. MJD-nek kell 20 labda meccsenként, ha ebből vesznek el 10-et, akkor MJD lesz morci, ha ezen felül, akkor meg "passhappyoffenset és visszafogás nélküli playcallingot" kiérdemlő Gabbert lesz morci.Húsrágó
a "touch" az jelent elkapást meg visszahordást is.Höri
10-szer egy szezon alatt puntolnak a Jaguars ellenfelei együttesen 😛 a kickoff meg alapból a lelátón köt ki...Húsrágó
ez teljesen igaz, de a holtszezonbeli örökoptimista vetítésbe amit minden edzői kar lenyom, simán eladható ez a mondat.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Még együtt nem gyakoroltak, akkor azért kontrasztosabb lesz a kép. MJD-nek kell 20 labda meccsenként, ha ebből vesznek el 10-et, akkor MJD lesz morci, ha ezen felül, akkor meg "passhappyoffenset és visszafogás nélküli playcallingot" kiérdemlő Gabbert lesz morci.Húsrágó
a "touch" az jelent elkapást meg visszahordást is.Höri
10-szer egy szezon alatt puntolnak a Jaguars ellenfelei együttesen 😛 a kickoff meg alapból a lelátón köt ki...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még együtt nem gyakoroltak, akkor azért kontrasztosabb lesz a kép. MJD-nek kell 20 labda meccsenként, ha ebből vesznek el 10-et, akkor MJD lesz morci, ha ezen felül, akkor meg "passhappyoffenset és visszafogás nélküli playcallingot" kiérdemlő Gabbert lesz morci.Húsrágó
a "touch" az jelent elkapást meg visszahordást is.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Még együtt nem gyakoroltak, akkor azért kontrasztosabb lesz a kép. MJD-nek kell 20 labda meccsenként, ha ebből vesznek el 10-et, akkor MJD lesz morci, ha ezen felül, akkor meg "passhappyoffenset és visszafogás nélküli playcallingot" kiérdemlő Gabbert lesz morci.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Speaking in a Tuesday radio interview, GM David Caldwell said the Jaguars hope to get fifth-round pick Denard Robinson 10-15 touches per game as a rookie.
It's a huge number — likely an unrealistic one — but proof of how high the Jags are on the former quarterback's playmaking ability. The vast majority of Robinson's touches should come as a change-of-pace running back, but Caldwell said he'll also see some snaps as a slot receiver. The Jags plan to feature Robinson on returns. It sounds like Robinson will beat out veteran Justin Forsett to be Maurice Jones-Drew's primary backup if all goes to plan for the Jags.

Örülnék neki, ha így lenne és egészségileg is bírná.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ritka Y! cikk rólunk. Nincs benne semmi, amit ne tudnánk, de egy kis feel good van benne.

 sports.yahoo.com/news/nfl--jaguars--new-regime-gives-blaine-gabbert-fair-shot-instead-of-seeking-short-term-answers-232445116.html

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A PFF osztályzatai alapján is Hennenek és nem szöszinek kell félnie jobban egy esetleg cut miatt Varjú Wiseass szerint:
 www.bigcatcountry.com/2013/5/7/4308486/chad-henne-jaguars-release

Marcus Trufant bemutatkozik:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Trufant-Im-here-to-play-Im-here-to-compete/a4a60bd6-1e3b-49bd-8f0b-7b0a7829c348
Remélem ő lesz a cornerek Torry Holtja vagy Tra Thomasa (á lá 2009).

És a rookie camp highlight reelje:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Rookie-Minicamp-Highlights/ed305dad-6b59-46f3-b788-d3fae9ecef08
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alakul ez a secondary.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
remélem megmutatja h van még benne
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Trufant in, Molden out.

Trufant: "It’s just an all around good fit.Everything I’ve been hearing is so positive. I just like the upside. I want to be a part of it."

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcus Trufant érkezik a Jagshez vizitre Ryan O' Halloren szerint.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várni lehetett az a 2 tryoutos kapott szerződélst, akit Bradley (is) kiemelt - RB De'Leon Eskridge és DE J.D. Griggs.
A másik Greg Jones, és a kontaktom, Richard Murphy lett miattuk kitéve. Utóbbit nagyon sajnálom. 😕
A 2 Greg Jonesból már 1 sincs keretben. Kíváncsi vagyok mikor veszünk búcsút Brandon II Marshalltól.
Greg II Jones esetén így múlik el a világ dicsősége, ő egész jó prospectnek számított a draftja idején, most tryoutosok szorítják le a 90es keretről...
Shawnka viszont örülhet, már 3 San Jose Spartanos van a Jaguars rosterén. (Lowery, Otten és most Eskridge). 😀
Guy Whimpert elvitte a Steelers, lehet szomorkodniHöri
Erre kapásból ennek a jelentnek a vége ugrik be. 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Guy Whimpert elvitte a Steelers, lehet szomorkodni

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A National Football Post infói szerint a a front office úgygondolja, Alkesznek/Füvesnek koncentrációs nehézségei vannak:

*Justin Blackmon’s four game suspension for violating the league’s substance abuse policy points to the big picture problem with Blackmon. The word out of EverBank Field is the Jaguars have found him to be too easily distracted. He loses focus and lacks consistency. And it has affected his performance. The Jags’ new regime likes Blackmon’s talent. But will the Jaguars ever see him realize it?
Hm...

 www.nationalfootballpost.com/NFP-Sunday-Blitz-3178.html

Ugyanebben az írásukban az all UDFA rookie válogatottjukba nem került be se Scott, se Otten, se Pryor, T. J. Barnes viszont igen.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren szerint az FSU FBje, Lonnie Pryor nagyon is illene az új offense rendszerbe
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-05-05/story/fsus-lonnie-pryor-feels-good-fit-jaguars

Ik & Tebow sorközössége már-már egy Barátok közt epizódot érdemelne!Húsrágó
Már csak az a kérdés melyikünket lövi le a rész végén Berényi Miklós/Bartha Zsolt?


]Tim '87 augusztus 14-én született, tehát Oroszlán. Ez nem lehet véletlen! Ha olyan hülye a Jax FO, hogy ezek után nem látja a Nagyfőnök jelen esetben kifürkészhető útjait, majd a Lions már biztosan leigazolja...
N-Drew
A +1et arra kapod, mert ha Tebow lehetne LEO, mert augusztus 14.-én született, akkorl én is lehetnék, mert én is aznap születtem(true and very ironic story).iktriad
Tebow tweener lenne mert nem csak oroszlán hanem szűz is.Höri
😂 😂 😂
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
]Tim '87 augusztus 14-én született, tehát Oroszlán. Ez nem lehet véletlen! Ha olyan hülye a Jax FO, hogy ezek után nem látja a Nagyfőnök jelen esetben kifürkészhető útjait, majd a Lions már biztosan leigazolja...
N-Drew
A +1et arra kapod, mert ha Tebow lehetne LEO, mert augusztus 14.-én született, akkorl én is lehetnék, mert én is aznap születtem(true and very ironic story).iktriad
Tebow tweener lenne mert nem csak oroszlán hanem szűz is.Höri
Honnan tudod ott voltál mikor nemet mondott 😉 😛? bocs ezt nem bírtam kihagyni
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
]Tim '87 augusztus 14-én született, tehát Oroszlán. Ez nem lehet véletlen! Ha olyan hülye a Jax FO, hogy ezek után nem látja a Nagyfőnök jelen esetben kifürkészhető útjait, majd a Lions már biztosan leigazolja...
N-Drew
A +1et arra kapod, mert ha Tebow lehetne LEO, mert augusztus 14.-én született, akkorl én is lehetnék, mert én is aznap születtem(true and very ironic story).iktriad
Tebow tweener lenne mert nem csak oroszlán hanem szűz is.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az aláíráshoz regisztrálni kell a kormányzati holnapon sajnos. Különben már aláírtam volna, annyira tetszik!
Kb olyan mint a Halálcsillag építését kérő peticiót, amit azzal utasított el az amerikai kormányzat, hogy nem építenek olyan űrobjektumot, amit egyetlen x-szárnyú vadászgép egyetlen rakétával képes elpusztítani 😀 😀 😀

Ik & Tebow sorközössége már-már egy Barátok közt epizódot érdemelne!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
]Tim '87 augusztus 14-én született, tehát Oroszlán. Ez nem lehet véletlen! Ha olyan hülye a Jax FO, hogy ezek után nem látja a Nagyfőnök jelen esetben kifürkészhető útjait, majd a Lions már biztosan leigazolja...
N-Drew
A +1et arra kapod, mert ha Tebow lehetne LEO, mert augusztus 14.-én született, akkorl én is lehetnék, mert én is aznap születtem(true and very ironic story).
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nagy az isten állatkertje:
 forum.jaguars.com/index.php?showtopic=708496&st=0
A Jaguars.com fórumja mindig is az ostobaságáról volt híres, de ez... ez szerintem alúlmúlhatalan.iktriad
Nem értelek. Szűklátókörű vagy (az ötletet adó zseni gondolatébresztőjének elolvasása után már tudom, hogy én is...)! Egy másik komment végképp felnyitotta a szemem... Tebow személyében valóban azonnal megvan a LEO! Nem is értem, hogy nem vettük eddig észre?!? Tim '87 augusztus 14-én született, tehát Oroszlán. Ez nem lehet véletlen! Ha olyan hülye a Jax FO, hogy ezek után nem látja a Nagyfőnök jelen esetben kifürkészhető útjait, majd a Lions már biztosan leigazolja...

őőő... a peticiót egyébként hol lehet aláírni?

Komolyra fordítva: tényleg agyf*szt lehet kapni az ilyen "cikkektől" 😀

Szerk.😘 Végem van... Baszki Ik, próbálom alátámasztani mér' hülye a cikkíró, erre lebuktatsz a +1-eddel (lásd respekt) 😀 😀
Esetleg: Deus ex machina???

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie minicamp záróvideó(végre nem esett vasárnap):
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Productive-Weekend/7e462660-14c5-4ba0-a3c5-88346fd22c94
Kawaun Jakes passzolgat, és utána arról beszél (mivel helyi srác), hogy ő kezdetek óta hatalmas Jags fan, és neki nagy élmény (A scout Highberger 1 passzát is megmutatták - szösziék aggódhatnak az újabb veszélyforrás miatt. :LOL: )
Aztán DB intejúk Evans, Harris, Gratz - és egy újabb Cyprien play. Mindenki odavan a 2. körös pickünkért, aki látta a 3 nap alatt. Ez nagyon jó előjel!
És a végén egy Joeckel nagyinterjú.

És legvégül - Bradley záróinterjú
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Gus-Bradley-press-conference/cd997dcd-c684-47e7-8924-3f470abae25d

Caldwell és Bradley holnap beszélik meg, lesz-e a rosterben változás a tryoutosok miatt - szerintem lesz 1-2 érkező és távozó.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy az isten állatkertje:
 forum.jaguars.com/index.php?showtopic=708496&st=0
A Jaguars.com fórumja mindig is az ostobaságáról volt híres, de ez... ez szerintem alúlmúlhatalan.iktriad
Tévedtem. Alul lehetett múlni.
 www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/22202706/petition-asks-president-obama-to-force-jaguars-to-sign-tim-tebow
Komolyan mondom, ez már tényleg egy agyatlan szekta:
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy az isten állatkertje:
 forum.jaguars.com/index.php?showtopic=708496&st=0
A Jaguars.com fórumja mindig is az ostobaságáról volt híres, de ez... ez szerintem alúlmúlhatalan.