NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Igen de Maclin cut az sok cap-et hozna és a tavalyi éve nagyon nem volt jó ez mozgatja a cut híreket.
Meg,hogy offseason van

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Olyba fest, meg fogjak buntetni a csapatot, mivel megsertettek a cocussion protcolt Conley eseteben.
Tavaly egy harmadik es (egy idei) hatodik koros picket buktunk Maclin telefonhivasan. Nem remlik, hogy azota (vagy elotte) barkit buntettek ilyen baromsag miatt. Persze mas baromsag miatt igen, mert fair donteshozoik vannak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Nem velelten az Uborka hirado adta le a hirt.
Ami ujabb adassal jelentkezik: Van aki szerint Maclint kellene kirugni. Ugyis van egy csomo jo WRunk, peldaul .. meg ugye ... na ugye!
Hilltol akarnak valoban tobb tamado snapet (egy hete mondta Big Red). De o nem WR1, Maclin is csak jobb hijan. Mert annyira technikas mereteihez kepest, es mert olyan a sema.
Akkor mar inkabb hozzak Pattersont Vikingfoldrol, nem lesz oannyira draga. Atveszi Hill szerepet, akar bedobjak offensebe, ha megserul Hill, vagy muszaj. De inkabb meg Maclin melle is kellene egy WR1, az lenne idealis, Conley nem lesz jobb cserejatekosnal, ez kiderult.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyihaha
Wyatt
Egy QB nélküli csapat esetében még azt mondom egye fene szembe lehet menni kicsit a tendenciával és megpróbálni, hátha egyszer kijön Brady mögül egy valóban használható QB, de itt Alex-el azért ment a csapat és simán PO contender. Nem top5 irányító és soha nem is lesz az, de amit tudjuk, hogy tud azt a legmagasabb szinten tudja. Lecserélni egy ?-re indokolatlan lenne.
alatriste
Ez teljesen egyértelmű, nem is gondolnám, hogy lenne értelme idehozni bárkit

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyihaha
Wyatt
Egy QB nélküli csapat esetében még azt mondom egye fene szembe lehet menni kicsit a tendenciával és megpróbálni, hátha egyszer kijön Brady mögül egy valóban használható QB, de itt Alex-el azért ment a csapat és simán PO contender. Nem top5 irányító és soha nem is lesz az, de amit tudjuk, hogy tud azt a legmagasabb szinten tudja. Lecserélni egy ?-re indokolatlan lenne.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyihaha

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Jaja, más sem kellene ide, mint egy irányító :/ 😛
Wyatt
Koszonjuk Casselt is. Bar nala is voltak rosszabbak, az teny. Egy jo QB az jo volna, megertem mirol beszelsz. Azonban Gerappa meg Cassel szintjen sincs. De mindegy, mert Reid Alexet fogja jatszatni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Jaja, más sem kellene ide, mint egy irányító :/ 😛
Wyatt
Pszt... Nem hallottak még Manuelről....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, más sem kellene ide, mint egy irányító :/ 😛

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Uborka hirado: Minap a Romo vs Alexej atcsapott Cutlerbe, majd mara Garoppolora valtott. Istenem, szerencsetlen ujsagirok nem tudnak mirol irni. Gerappa nemtom hol kot ki, de ha itt, akkor korberohogom magamat, es aztan sirok is, mielott ramadjak a kenyszerzubbonyt.
ulpianus
Nem leszel egyedül!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Uborka hirado: Minap a Romo vs Alexej atcsapott Cutlerbe, majd mara Garoppolora valtott. Istenem, szerencsetlen ujsagirok nem tudnak mirol irni. Gerappa nemtom hol kot ki, de ha itt, akkor korberohogom magamat, es aztan sirok is, mielott ramadjak a kenyszerzubbonyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Ugynok lista:
 www.chiefs.com/news/article-2/List-of-Kansas-City-Chiefs-Free-Agents-in-2017/de6d8020-7b68-449f-bdaf-fd4312c10010
A legfontosabb termeszetesen Sorensen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A vezerkarban formalis valtozasok tortentek. Brad Chilldress (coo OC) lett ass. HC, iletve Matt Nagy (QB coach) lett OC.
ulpianus
Faragó Ricsi NAGYon izgatott lesz az utóbbi kapcsán, amint értesül róla. 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
A vezerkarban formalis valtozasok tortentek. Brad Chilldress (coo OC) lett ass. HC, iletve Matt Nagy (QB coach) lett OC.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Es hogy kit kell draftolni es persze miert

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Reid minden heten, de minden heten lenyilatkozza, hogy Alex Smith a csapat iranyitoja, nem gondolkoznak masban. Ezert tehat minden heten megjelennek olyan cikkek, hogy a nagy dilemma a Chiefsnel a Romo vs Alex Smith kerdes, illetve mindenkepp elsokorben QBt kell valasztani. A mediabohocok nem allnak le, mindegy mit mond es hanyszor.

Masik eletbevago hir, miszerint Kelce ha Maddenezik, akkor mindig a Chiefst valasztja, mast nem. Mostansag ilyen komoly hirek jonnek. Mar amellett, hogy ki mindenkivel haladnak fantasztikusan a targyalasok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Dorseyt is mindenkepp meg fogjak tartani. Szeretem, hogy ilyentajt mindenki szuper, mindenki mindenkit szeret, mindenkire feltetlen szukseg van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Jamaal is azt mondta, szte még tudnak egyezni. (Megjegyzem, ezeket senki ne vegye tul komolyan. Bar trolkodni is lehet a reszleteken, az mindig szukseges.) Azert az jo, hogy 240 millio lesz a Chiefs s. Capje.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Eric Berry es Donteri Poe targyalasai allitolag pozitiv hangulatban, jol haladnak.
Emellett John Dorsey GM kijelentette, hogy hosszutavon is Kansas Cityben kepzeli el a jovojet.
ulpianus
Attól függ, milyen szemszögből nézzük 😊

Eric Berry's agent, Chad Speck, refuted Chiefs GM John Dorsey's claim that contract talks have been "positive."
Dorsey said the Chiefs have had "positive conversations" with Berry but Speck doesn't see it that way. Speck confirmed that the sides are talking but said "we've got a long ways to go." Berry has threatened to sit out if the Chiefs give him the franchise tag again, eliminating that as a possibility. Ultimately we'd expect Berry to wind up in Kansas City, but it doesn't sound like he'll be giving the Chiefs a hometown discount.

Úgy tűnik Berry keményen megkéri az árát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Eric Berry es Donteri Poe targyalasai allitolag pozitiv hangulatban, jol haladnak.
Emellett John Dorsey GM kijelentette, hogy hosszutavon is Kansas Cityben kepzeli el a jovojet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
A legfontosabb ertekmero:
 twitter.com/BigTimeFootball/status/827356434870333441/photo/1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
 www.chiefs.com/news/article-2/Former-NFL-Coach-Steve-Mariucci-Tells-a-Hilarious-Andy-Reid-Story/58621e5a-bada-462b-a77d-a26614962447


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Sztem need egy WR, Conley nem lesz tobb cserejatekosnal. Maclin melle, vagy jobb esetben ele egy igazi WR 1 elkelne. A tamadofalba foleg el tudnek kepzelni erositest. Kelce moge is johetne egy csere TE. ILB is johetne, bar nem letszukseglet, ha DJ birja meg. Cb minden evben minden csapatba erkezik szinte. Nagy FA igazolaasra nincs szukseg, es penz sincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Fontos kérdés lesz az is milyen távra gondolnak előre Dorsey-ék.
Mert ha kell megoldják mindkét embert de lehet hosszú távon előnytelen szerződést kell hozzá kötni velük.

Erős a keret de azért nem a legjobb sajna.

Kérdés az,hogy ha itt marad Poe és Berry is hogy lép tovább a csapat... Igaz akkor drafton lehet bármit húzni nagy need nem lesz...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Berry tavaly elfogadhatta volna amit ajanlottak, es nem kellett volna tagelni. Jofej, de nem hulye. Ballard erdekli a legkevesbe egyebkent. Forditva igaz, Ballard (is) tudja mennyire kell a Coltsnak egy Berry szintu jatekos.

Poe elit NT, alig akadnak ilyenek. Classic DTk allnak be, jobb hijan. Az is tud mukodni, bar nem ugyanaz. Safetyt sem konnyu talalni, es Berryt pedig lehetetlen, mert o mindket safety poszton, es a jatek minden elemeben elit. Ellenben nem is kell ilyen jo safety. Emmitt Thomas (DB coach) megoldotta eddig is Branch, Parker, (Sorensen!!!44!) akarkivel. Nem ugyanaz, de megoldhato.

Egyebkent Poe is tolt 1000 snapes szezont, meg STbe is beallt. Csak ma mar ez szuksegtelen. De ami fontosabb, hogy every down jatekos, akar futas, akar passz van. Meg mindig Poe a legjobb falemberunk. Chris Jones talan egyszer jobb lesz, a tobbiek nem. Ok sem rosszak de Poe mas szint.
Asszem ezek merultek fel.

Szerk: Meg ket dolog. DJ es Hali szerzodeset atalakitani lehetne. CSakhogy DJ sem olyan reg kapott, Hali pedig egyszer mar belement. Szoval nem egyszeru ez. Az pedig, hogy nincs mas ILB. Micsodaaa? Es a Pro Bowlt nem neztuk, ahol Alexander volt a kezdo? Na jo azt en sem tudom miert kerult be egyaltalan, de jopofa volt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...