NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért a cap helyhez nem árt hozzáadni azt a várható 13-15 milliós emelkedést is, amivel pont meg lehet tartani egy top játékost.

Ha akarja a KC, bőven megtartja. Egyébként pedig Berry szerintem pont az a karakter, akit egyáltalán nem érdekel, hogy a Bearstől megkap évi 13 milliót, ha a Coltstól mondjuk megkapja a 10-et, ott viszont várja az évek óta jól ismert Ballard.

De ez csak egy példa. Én ugye épp a GM személye miatt mondom azt, hogy ha Berry kimenne a piacra, a Colts azért ott lenne a top jelöltek között a megszerzését illetően.

Viszont, hogy őszinte legyek, biztos vagyok benne, hogy Berry marad Kansasben.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Első körös S talent van vagy 4 az idei classban (más években tán 6-7 is lenne) Igazi 3-4 és NT nem sok. Viszont Berry egy ikonikus játékos. Megküzdött a rákkal, a szurkulók kedvence és igazi leader a csapatban. Draftról valszeg egyszerűbben lehetne helyettesíteni mint Poet viszont senki nem szívesen enged el egy all pro közönség kedvencet. Szerintem Poe kap taget és az általad említett cutokkal kisajtolják Berry szerződését. Akárhogy szeretném kicsi az esélye hogy Chicagoba kerül. Pedig pont egy ilyen típusú leader kéne az ócska hátsó alakzatunkba...
Tomcsik
Igen draftról könnyebb lenne pótolni Berry-t, bár inkább úgy írom, hogy könnyebb lenne a FS posztot megoldani, mert a rookie nem lesz rögtön leader stb.
Poe is közönség kedvenc sztem, persze Berry story-ja más azért.
Az NT mellé mondjuk a Chiefs DE posztra fel tud mutatni egy Chris Jonest, egy Jaye Howardot, egy Allan Baileyt...szóval ha "csak" egy 2donw run stoppert tudnak hozni mondjuk a draftról és ennek a 3 úriembernek növelik a snap számát és jelentőségét, az is lehet egy megoldás sztem.

A DT franchise tag magasabb, mint a S, szóval nem hinném, h a tag Poe esetében belefér, ha Berry kap hosszútávút.
Sztem itt vagy az egyik sráctól elköszön a csapat vagy némi tisztogatás után mindkettő kap hosszútávút.
Rolni
Na igen csak hogy Berry közölte hogy ha tagelik nem lép pályára... Ezért kaphatja inkább Poe a taget... persze ez mind fikció

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Én azt sem zárnám ki h tag & trade keretében jópézé elcserélik vmelyiket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Első körös S talent van vagy 4 az idei classban (más években tán 6-7 is lenne) Igazi 3-4 és NT nem sok. Viszont Berry egy ikonikus játékos. Megküzdött a rákkal, a szurkulók kedvence és igazi leader a csapatban. Draftról valszeg egyszerűbben lehetne helyettesíteni mint Poet viszont senki nem szívesen enged el egy all pro közönség kedvencet. Szerintem Poe kap taget és az általad említett cutokkal kisajtolják Berry szerződését. Akárhogy szeretném kicsi az esélye hogy Chicagoba kerül. Pedig pont egy ilyen típusú leader kéne az ócska hátsó alakzatunkba...
Tomcsik
Igen draftról könnyebb lenne pótolni Berry-t, bár inkább úgy írom, hogy könnyebb lenne a FS posztot megoldani, mert a rookie nem lesz rögtön leader stb.
Poe is közönség kedvenc sztem, persze Berry story-ja más azért.
Az NT mellé mondjuk a Chiefs DE posztra fel tud mutatni egy Chris Jonest, egy Jaye Howardot, egy Allan Baileyt...szóval ha "csak" egy 2donw run stoppert tudnak hozni mondjuk a draftról és ennek a 3 úriembernek növelik a snap számát és jelentőségét, az is lehet egy megoldás sztem.

A DT franchise tag magasabb, mint a S, szóval nem hinném, h a tag Poe esetében belefér, ha Berry kap hosszútávút.
Sztem itt vagy az egyik sráctól elköszön a csapat vagy némi tisztogatás után mindkettő kap hosszútávút.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Berry azt nyilatkozta, hogyha a csapat ismét tageli őt, nem lép pályára a következő szezonban.
Mindenképpen hosszú távú szerződést akar.
Stez
Na igen de nem áll túl fényesen cap ügyileg a Chiefs és ugye Poe is gondolom hosszú távú akar... Mondjuk az talán megoldható hogy Poe kap taget Berryvel meg talán meg tudnak állapodni...
Tomcsik
Nem lesz könnyű menet sztem.
Nick Foles és Jamaal Charles elküldésével vagy 17M felszabadítható könnyedén, bár persze Charles esetében ez nem lesz könnyed művelet...Jah Reid is lehet utcára kerül azzal a fizuval.

Hali és Johnson esetleg korra való tekintettel még kicsit alakít, enged a fizuból, szóval huszon pár milliót hamar lehet előteremteni, csak ugye abból draftot és minden FA visszaigazolást fedezni kéne.

Berry és ügynöke gondolom a 10M\év átlagot fogja nézegetni erősen teljesen jogosan.
Poe-ék is szerintem legalább ezt nézegetik majd, a tavalyi Damon Harrison deal fényében.
Persze lehet még itt discount, meg back loaded deal, de azért nem lesz egyszerű manőver.

A nagy kérdés nálam -és itt kiváncsi lennék Ulpi véleményére- az, hogy melyik játékos értékesebb a Chiefs védelme számára?!

Berry every down játékos és szinte folyamatosan fenn van a pályán, de nélküle is igen magas szinten játszott már ez a védelem, amikor a rákkal küzdött. Persze azóta pl ILB poszton gyengült az egység, lehet most már jobban megéreznék a hiányát, illetve most nincs Ron Parker mellett senki a rosteren, aki átveheti a stafétát, mint korábban.

Poe nem every down játékos, de a DL alapját képezi azért és a D snapek 73%ban fenn volt, ami nagyon magas szám NT-től. Furcsán tapasztaltam, hogy a PFF szerint idén run D-ben nem volt jó. Ez Nektek akik minden meccsét néztétek hogy jött le?

Azt is biztos megnézik, hogy a drafton S-t vagy ilyen sok snap-et pályán töltő és pass rush-t is generáló NT-t lenne könnyebb találni. Elég mély ez a S class idén...

Izgalmas lesz az biztos és sok csapat fog nagyon erősen figyelni arra mi történik. Többek között a Raiders is. Reggie McKenzie előszeretettel lop a KC-tól. Tavaly Sean Smith, előtte Rodney Hudson. A sormintába most nekünk Poe illene, mint lineman és a sormintának megfelelően remek igazolásnak kell lennie 😊
Rolni
Első körös S talent van vagy 4 az idei classban (más években tán 6-7 is lenne) Igazi 3-4 és NT nem sok. Viszont Berry egy ikonikus játékos. Megküzdött a rákkal, a szurkulók kedvence és igazi leader a csapatban. Draftról valszeg egyszerűbben lehetne helyettesíteni mint Poet viszont senki nem szívesen enged el egy all pro közönség kedvencet. Szerintem Poe kap taget és az általad említett cutokkal kisajtolják Berry szerződését. Akárhogy szeretném kicsi az esélye hogy Chicagoba kerül. Pedig pont egy ilyen típusú leader kéne az ócska hátsó alakzatunkba...

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Berry azt nyilatkozta, hogyha a csapat ismét tageli őt, nem lép pályára a következő szezonban.
Mindenképpen hosszú távú szerződést akar.
Stez
Na igen de nem áll túl fényesen cap ügyileg a Chiefs és ugye Poe is gondolom hosszú távú akar... Mondjuk az talán megoldható hogy Poe kap taget Berryvel meg talán meg tudnak állapodni...
Tomcsik
Nem lesz könnyű menet sztem.
Nick Foles és Jamaal Charles elküldésével vagy 17M felszabadítható könnyedén, bár persze Charles esetében ez nem lesz könnyed művelet...Jah Reid is lehet utcára kerül azzal a fizuval.

Hali és Johnson esetleg korra való tekintettel még kicsit alakít, enged a fizuból, szóval huszon pár milliót hamar lehet előteremteni, csak ugye abból draftot és minden FA visszaigazolást fedezni kéne.

Berry és ügynöke gondolom a 10M\év átlagot fogja nézegetni erősen teljesen jogosan.
Poe-ék is szerintem legalább ezt nézegetik majd, a tavalyi Damon Harrison deal fényében.
Persze lehet még itt discount, meg back loaded deal, de azért nem lesz egyszerű manőver.

A nagy kérdés nálam -és itt kiváncsi lennék Ulpi véleményére- az, hogy melyik játékos értékesebb a Chiefs védelme számára?!

Berry every down játékos és szinte folyamatosan fenn van a pályán, de nélküle is igen magas szinten játszott már ez a védelem, amikor a rákkal küzdött. Persze azóta pl ILB poszton gyengült az egység, lehet most már jobban megéreznék a hiányát, illetve most nincs Ron Parker mellett senki a rosteren, aki átveheti a stafétát, mint korábban.

Poe nem every down játékos, de a DL alapját képezi azért és a D snapek 73%ban fenn volt, ami nagyon magas szám NT-től. Furcsán tapasztaltam, hogy a PFF szerint idén run D-ben nem volt jó. Ez Nektek akik minden meccsét néztétek hogy jött le?

Azt is biztos megnézik, hogy a drafton S-t vagy ilyen sok snap-et pályán töltő és pass rush-t is generáló NT-t lenne könnyebb találni. Elég mély ez a S class idén...

Izgalmas lesz az biztos és sok csapat fog nagyon erősen figyelni arra mi történik. Többek között a Raiders is. Reggie McKenzie előszeretettel lop a KC-tól. Tavaly Sean Smith, előtte Rodney Hudson. A sormintába most nekünk Poe illene, mint lineman és a sormintának megfelelően remek igazolásnak kell lennie 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ha valaki ő megérdemelné, remélem nem szúrják el s marad. Egyedül nálunk tudom elképzelni máshol egyébként nem 😛
dande
Hajjaj én bizony már látom magam előtt... csak egy K betűt kéne lehagyni a sisakjáról 😊 Nem túl nagy változás igaz? 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 980 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha valaki ő megérdemelné, remélem nem szúrják el s marad. Egyedül nálunk tudom elképzelni máshol egyébként nem 😛
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Berry azt nyilatkozta, hogyha a csapat ismét tageli őt, nem lép pályára a következő szezonban.
Mindenképpen hosszú távú szerződést akar.
Stez
Na igen de nem áll túl fényesen cap ügyileg a Chiefs és ugye Poe is gondolom hosszú távú akar... Mondjuk az talán megoldható hogy Poe kap taget Berryvel meg talán meg tudnak állapodni...

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Berry azt nyilatkozta, hogyha a csapat ismét tageli őt, nem lép pályára a következő szezonban.
Mindenképpen hosszú távú szerződést akar.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Így is lett, Ballard itten vanik már, soha nem adjuk vissza, irigyek vagyunk!

Kíváncsian várom, mennyire sűrűsödik meg a KC-játékosok, FA-k száma nálunk – ha Berryvel nem tud megegyezni a Chiefs, például érte mindenképpen rohamot várok Ballard részéről.

Persze Berryért ki ne menne, nyilván. De akkor is. Ballard gondolom félszemmel mindig leskelődni fog errefelé.
Stez
Na na Berryt Bears mezben akarom látni...

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Így is lett, Ballard itten vanik már, soha nem adjuk vissza, irigyek vagyunk!

Kíváncsian várom, mennyire sűrűsödik meg a KC-játékosok, FA-k száma nálunk – ha Berryvel nem tud megegyezni a Chiefs, például érte mindenképpen rohamot várok Ballard részéről.

Persze Berryért ki ne menne, nyilván. De akkor is. Ballard gondolom félszemmel mindig leskelődni fog errefelé.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
According to Stephen Holder of the Indianapolis Star, Chuck Pagano is expected to stay on as head coach regardless of who the Colts hire as their new GM.
This conflicts with reports that Chris Ballard, who is considered the lead candidate for the Colts' GM vacancy, would bring on Chiefs special teams coordinator Dave Toub to replace Pagano as head coach. Ballard reportedly favors canning Pagano but owner Jim Irsay has been adamant that Pagano will remain in his current role, at least for next season. Per Holder, Ballard remains the favorite to succeed Grigson but it's unlikely Toub would follow him to Indianapolis.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Olvastam ,hogy Berry maradni szeretne ami jó jel egy ilyen szezon után.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Hunt mindenkepp probalja megtartani J. Dorseyt. Ehhez valtoztatni kell azon, miszerint a 2017-es szezon utan lejaro szerzodesu Dorsey az egyik legkevesebbet kereso GM.
Dorsey almai munkajanak nevezte a Chiefs vezeteset. Meg feleseget is 1993-ban Kansas Cityben ismerte meg, ervelt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Asszem Alexnek nem megy a kidobós:  twitter.com/jkahn247/status/824782343722373124


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 980 — Így remélem megfelelek nektek.....
Janek
Miutan az eddigi WR coach es ass. HC Culley a Bills QB edzoje lett, lepnie kellett.
ulpianus
Csak pont ő...............................
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
C. Ballardot most epp a Colts kereste meg GM munkainterjura.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Janek
Miutan az eddigi WR coach es ass. HC Culley a Bills QB edzoje lett, lepnie kellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Andy szentimentalis 😀

A stáb uj tagja az eagles kivágott wr edzője ...


 www.12up.com/posts/4459079-report-kansas-city-to-add-former-eagles-receiver-to-offensive-coaching-staff

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
T. Kelce a zebrak nagy baratja, miutan erost kritizalt egy a meccsen tortent itelet, most megiteltetett. Miszerint 12.5k$ megfizetese mellett befoghatja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
En Charlest sajnalom nyilvan. Egyreszt NFL all time rekordot futott ossze ugy, hogy minden vedo ot nezte. Fasszel es rosszabb QBk mogott. Szar tamadofallal, neha WRunk sem volt. Minden idok, abban mindenki benne van aki valaha futott. Az olyanokra meg csak en fogok emlekezni, mikor 8 yardos 1st&10 atlaga volt meg a szezon felenel is, es a passzjatekunk ebbol elt. Hiaba voltak 8an a boxban.

Masik dolog, Jamaal mikor szerzodest kapott, tobbet is kerhetett volna. Mindenki tudta, o is tudta.
Nagy kedvenc a Chiefs szurkolok kozt, a vicces csokinyakijaival egyutt. Hihetetlen alazatos, szimpatikus ficko. Mas fogalmatlan faszfejek par jobb meccs utan leoltjak a fel vilagot, es kernek masfelszer annyit mint Charles.
De az uzlet az uzlet. Elfogadom, ha meghozzak ezt a dontest.
ulpianus
Sajnos szerintem is meg fogják hozni.Pedig egy egeszseges charles igazi difference maker...de adott helyzetben (berry,poe FA) ez no brainer döntés.

Szerkesztette: leksy
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
En Charlest sajnalom nyilvan. Egyreszt NFL all time rekordot futott ossze ugy, hogy minden vedo ot nezte. Fasszel es rosszabb QBk mogott. Szar tamadofallal, neha WRunk sem volt. Minden idok, abban mindenki benne van aki valaha futott. Az olyanokra meg csak en fogok emlekezni, mikor 8 yardos 1st&10 atlaga volt meg a szezon felenel is, es a passzjatekunk ebbol elt. Hiaba voltak 8an a boxban.

Masik dolog, Jamaal mikor szerzodest kapott, tobbet is kerhetett volna. Mindenki tudta, o is tudta.
Nagy kedvenc a Chiefs szurkolok kozt, a vicces csokinyakijaival egyutt. Hihetetlen alazatos, szimpatikus ficko. Mas fogalmatlan faszfejek par jobb meccs utan leoltjak a fel vilagot, es kernek masfelszer annyit mint Charles.
De az uzlet az uzlet. Elfogadom, ha meghozzak ezt a dontest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
J Charles nem lesz fejvakarós szerintem(sajnos)
Ő már nem nagyon lesz olyan mint volt ,nagyon kevés meccset bír már ki.

En nem féltem a FO-t ha akarják meg tudjak tartani mindket embert kérdés kell e Berry piaci áron ebbe a secbe.

Szurkoloknak nem kérdés ,a GM -nek lehet az.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Nicki elküldésével 10 misi sporolható míg ha mellé meglépné a vezetőség Jamaal esetében is az további 6M.
És tegyük hozzá ez a sport business.
Csere QB miatt remélem nem fog Dorsey lemondani Berryről vagy Poeról. Abból a 10esből az egyikük már maradhatna. És Charles esete is nagyon de nagyon fejvakarós.
10Mót egészen könnyen fel lehet szabadítani és további 6ra is van lehetőség amiken el kell majd gondozni mert most csak 4Mval van a sapka fölött a csapat.
alatriste
Èn meg szeretném Berryt Bears mezben látni.... Mondjuk kis esélyt látok rá hogy eljönne a Chieftől.