NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Kiraly meccs volt. Nagyon jo szezon volt. Nem sokon mult, mindenki megtett mindent.
Most megnezzuk ki lesz a bajnok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 977 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba hogymem jött össze....
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
1 megvan. jöjjön a másik. CHIEEEFS!

OOOOOOO o oooooh OOOOOO o ooooooH


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Baratsagos qva hideg varhato:
 twitter.com/Chiefs__Kingdom/status/820717457157591040/photo/1
ulpianus
inkább csak esős-szutykos-csúszós idő
hideg sincs, mármint nulla fok alá nem megy be hőmérséklet, nyílván melegnek nem lehet nevezni😊
sajnos nem történt meg a várva várt jeges vihar így csak szar idő van a kegyetlen szar helyett
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Baratsagos qva hideg varhato:
 twitter.com/Chiefs__Kingdom/status/820717457157591040/photo/1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
J Houston is jatékra kész azt írják.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Kit ölt meg Sorensen, vagy mi ez a nagy hate hullám?
Giowa
Nem hate hullam. Sorensen a ST kapitany ur, aki vedelemben feflig LB - felig safety, es mikor csinal valamit, azzal rendre megfordit egy meccset. Aztan megint nem hallasz rola egy honapig. De a kommentetorok es a media imadja ezeket a pillanatokat. En meg imadom a media ilyeten kisse debil szenzaciohajhasz dolgait. Tudok rajta szorakozni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Csak raeszmeltek, melyik is a korszakos meccs. Ahol a Steelers jatszik, Hill es Sorensen. Az NFL tobbi resze csak a letszam miatt kell.
ulpianus
Kit ölt meg Sorensen, vagy mi ez a nagy hate hullám?

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article126252249.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Csak raeszmeltek, melyik is a korszakos meccs. Ahol a Steelers jatszik, Hill es Sorensen. Az NFL tobbi resze csak a letszam miatt kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
SNF lett a korai kezdésből.

Itthon nem sokan örülnek rajtam kívül szerintem.
Janek
Én piszkosul örülök! Így nem szakad meg a több mint egy évtizede tartó sorozatom, mert így hazaérek a kezdésre és élőben láthatom. 😊
Soldados
Akkor kettő.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
SNF lett a korai kezdésből.

Itthon nem sokan örülnek rajtam kívül szerintem.
Janek
Én piszkosul örülök! Így nem szakad meg a több mint egy évtizede tartó sorozatom, mert így hazaérek a kezdésre és élőben láthatom. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
SNF lett a korai kezdésből.

Itthon nem sokan örülnek rajtam kívül szerintem.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/PFF/status/820017010021203969


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 977 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarom eljinxelni de lehet, hogy Toub mégis marad? Hm, nem lenne rossz. Mondjuk Chicagoban lenne nagy esélye ha Foxit végre kitennék onnan. Nagy húzás volt Reidtől, hogy akkor elhozta. Most nézem, hogy tőlünk ment Chicagoba, tehát már elég régi a kapcsolat.

Mondjuk nem azért, de nem tudom McVay mennyivel tud többet a szakmáról, mint ő, vagy Lynn, De hát a tulajok/GM-k biztos jobban látják.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Megkerdeztek Alexejevicset, miert lehet, hogy rajatszasban sokkal jobbak a szamai? Ugyanis alapszakasz Alex egy game manager, errol nemreg irtam. Rajatszas Alex azonban 60 yarddal tobbet passzol, melyre is tobbet dob, tobb TD, kevesebb pick (eleve sem dob sokat), batrabban jatszik, kevesbe csak tutira megy.
Azt valaszolta, a tobbiek porgetik fel, mindenki mindent belead, amit o nagyon elvez. A gameplan is mas, illetve nyersz vagy elbuktal. Meglatjuk ebbol mi sul ki, de nem Favre 2 lesz az biztos.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 977 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kemény lesz, az elején meg kell fogni őket nem úgy mint a Phins, bár aChiefs idén szeret hátrányból nyerni, de ha nem muszáj ne reszkírozzák. Végül is itt legyen W az a lényeg.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Ugy fest, Justin Houston ujra jatszani tud. Illetve Spencer Ware is hadra foghato.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Nem akarjak elengedni. De Green Baybol jott, nyilvan kotodik a sajtosokhoz. Es nyilvan mar a Chiefshez is. De anno a tulaj (Hunt) egyertelmuen ugy dontott, a HC a kulcsember. A GM legyen jo, de csak amig a HCvel jo a munkakapcsolata. Reidnek is volt tehat beleszolasa, bar Hunt dontott. Eleve o hivott meg par arcot, abbol ehetett big Red okos, megbeszeltek. Es jol is mukodik. Szoval elsodleges Reid megtartasa. A drafton+FA Dorseyval egyutt dontenek, bar Reid hisz az edzoiben, es mindenki maga is beleszol, ha az o egysegeebe jon az illeto. Peladul Hillt Toub szemelte ki, csak kesobb kerult a tamadokhoz. Es Toubnak egyebkent is jo szeme van az ilyesmihez, olcson jo jatekosokat talal, nem lehet am szarbol kiraly STet epiteni.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Dorseyrol az a pletyka lepett eletbe, miszerint visszahivnak a Zold Obolbe GMnek.
ulpianus
Hiba lenne elengedni.
Jöhet a vasas...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Dorseyrol az a pletyka lepett eletbe, miszerint visszahivnak a Zold Obolbe GMnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Allitolagosan Big Red szerzodesenek meghosszabbitasan dolgozik Hunt es Dorsey. Otodik, zaro evebe (2013-tol) lep iden az 58 eves mester jelenlegi kontraktusa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
4 jatekos jutott az All Pro elso csapataba a Chiefsbol. Ty Hill, Eric Berry, Travis Kelce es Marcus Peters. Egyikuk sincs 30 eves.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyreek Hill most epp a honap AFC ST jatekosa lett. Egyre nepszerubb a kisember.
ulpianus
Nem ember, Minitron 😀 Hihetetlen játékokat láthattunk tőle. Kedvencem amikor Titans ellen Futott Td-nél egy irányváltással seggre ültette a védőt 😀
KoporShow
Az már foglalt

több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Tyreek Hill most epp a honap AFC ST jatekosa lett. Egyre nepszerubb a kisember.
ulpianus
Nem ember, Minitron 😀 Hihetetlen játékokat láthattunk tőle. Kedvencem amikor Titans ellen Futott Td-nél egy irányváltással seggre ültette a védőt 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "