Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Berry lett a W P dij nyertese .
Janek
WC Pumpa dij is van?
ulpianus
Ez a well played elnevezésű díj, amit még megérdemelten is kap meg elvégre jól játszott az alapszakaszban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Berry lett a W P dij nyertese .
Janek
WC Pumpa dij is van?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Berry lett a W P dij nyertese .

több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Chris Ballard GM-jelölt a Titansnál. Nagy fogás lenne, ha el tudnánk vinni. 😊

Music City Miracle
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Justin Houston kijelentette, jatekra kepes lesz szombaton. Ugy gondolja, elso negyedben meg rozsdas lehet a mozgasa, de utana rendben lesz.
ulpianus
Nagyon nem zavar ha rozsdásan kezd, az minimum 2 QB hittet, jobb esetben még egy fél sacket is jelent. 😊
alatriste
Az első negyedben mikor rozsdas!
Utána jön a többi

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Justin Houston kijelentette, jatekra kepes lesz szombaton. Ugy gondolja, elso negyedben meg rozsdas lehet a mozgasa, de utana rendben lesz.
ulpianus
Nagyon nem zavar ha rozsdásan kezd, az minimum 2 QB hittet, jobb esetben még egy fél sacket is jelent. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
DJ Alexander LB lett a het AFC ST jatekosa.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Justin Houston kijelentette, jatekra kepes lesz szombaton. Ugy gondolja, elso negyedben meg rozsdas lehet a mozgasa, de utana rendben lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Maclin az alapszakaszban 120targetből 1! droppot hozott csak össze. A legbiztosabb kezű WR lett.
Nagyon kellett egy ilyen elkapó Smithnek.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem volt messze a csoportgyőzelem, de végül marad az idegenbeli meccs Houstonba.
alatriste
Hozható
Amadeus91
Bárki megy tovább neki fogok drukkolni az AFC-ben. De reménykedek egy Chefs PO győzelemben végre.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 671
Nem volt messze a csoportgyőzelem, de végül marad az idegenbeli meccs Houstonba.
alatriste
Hozható

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem volt messze a csoportgyőzelem, de végül marad az idegenbeli meccs Houstonba.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amennyiben jol mondom, a Texans lesz az ellenfel POban. Kiveve asszem, ha a Bolts veri a Broncost, mi pedig a Raiderst. Akkor johetne a Steelers, az sem gond mondjuk, de nem hiszem, hogy a Denver leadja, csak hogy ok menjenek a Houston ellen, inkabb ha mar a Pats vesztett, akarjak az elso kiemelest.
ulpianus
Így van, a Cinci elkerülve, vagy otthon a vasasok, vagy idegenbe Hou és utóbbinak nagyobb a valószínűsége. Előzetesen ennek a párosításnak drukkoltam, a Steelerstől tartok kicsit, szerintem lehetnek az idei meglepetés PO menetelő csapat. Alexijevics viszont készülhet, ha tényleg Watt jön majd szembe.
(Ha jól tudom Brown viszont kidőlt a mai meccsen (HOU LT), Houston és Hali remélhetőleg bevethetőek lesznek majd).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lényeg, hogy a Bengals első körben elkerülve. Akkor most már Go Chiefs, mutasd meg Reid van még benned szufla 😉
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Amennyiben jol mondom, a Texans lesz az ellenfel POban. Kiveve asszem, ha a Bolts veri a Broncost, mi pedig a Raiderst. Akkor johetne a Steelers, az sem gond mondjuk, de nem hiszem, hogy a Denver leadja, csak hogy ok menjenek a Houston ellen, inkabb ha mar a Pats vesztett, akarjak az elso kiemelest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szorítsatok egy kis helyet azon a bandwagonon, mert én is nektek szorítok majd az AFC rájátszásban 😊

Ennek örömére egy kis mini sztori:
Pár hónapja volt Budapesten egy nagyobb konferencia, ahol több Egyesült Államokbeli iroda is képviseltette magát, és a záró fogadáson beszélgettem egy idősebb párral akik valahol a környéken laknak és "bérletesek", meg voltak döbbenve, hogy Európában, főleg annak keletebbre lévő felén ismerik az emberek a KC-t. Kb 1 órát sztorizgattunk az NFL-ről, -idő közben többen is csatlakoztak, pl egy Atlantában élő Panthers drukker-majd megígértették velem,ha arra járok akkor felhívom őket, és ha meccs lesz, akkor megmutatják, hogy feléjük hogyan zajlik egy tailgating 😀
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Husi Abdullah visszatert az edzesbe. Nem gondolnam, hogy ez a meccs lesz,amin sokat eroltetik, de azert jo hogy jatekkepes.

A Raiders altal draftolt, majd Green Bayben nagy karriert befuto, vegul visszatero Charles Woodson CB-S utolso meccset jatssza ellenunk. A Chiefs jatekosok tiszteletuket fejeztek ki a kiemelkedo defensive back fele. Mar csak miatta is erdemes lesz nezni a meccset.

 www.nfl.com/videos/man-of-the-year/0ap3000000613334/2015-Man-of-the-Year-Award-Eric-Berry
ulpianus
Klubbhovatartozás miatt is nyilván, de óriási kedvencem volt/van. Az utolsó hazai NFL meccsen egy trükkös játék során megpróbáltak TDt futtatni vele, az eredmény -3yard lett ha jól emlékszem. Bár szorítok a Chiefstnek, ha most is fenn lesz O oldalon drukkolni fogok neki, hogy összejöjjön a búcsú TD.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Husi Abdullah visszatert az edzesbe. Nem gondolnam, hogy ez a meccs lesz,amin sokat eroltetik, de azert jo hogy jatekkepes.

A Raiders altal draftolt, majd Green Bayben nagy karriert befuto, vegul visszatero Charles Woodson CB-S utolso meccset jatssza ellenunk. A Chiefs jatekosok tiszteletuket fejeztek ki a kiemelkedo defensive back fele. Mar csak miatta is erdemes lesz nezni a meccset.

 www.nfl.com/videos/man-of-the-year/0ap3000000613334/2015-Man-of-the-Year-Award-Eric-Berry


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 504 — Bowl Winner
Én Minnesota - Kansas City SB-t várok.😊
Go Vikings!
Volt mar olyan, akkor lett a Chiefs bajnok.
ulpianus
Más az ilyet élőben átélni, hidd el nekem!😊
(Akkor még meg se születtünk...)

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Én Minnesota - Kansas City SB-t várok.😊
Go Vikings!
Volt mar olyan, akkor lett a Chiefs bajnok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 504 — Bowl Winner
Én Minnesota - Kansas City SB-t várok.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van egy olyan sejtésem, hogy a Chiefs több po meccset nyer majd mint a GB.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
En azt mondom, iden ennyi jo volt szep volt. Majd jovore. Ugy ertem harmadikatol minden meccset nyerjunk meg, azzal beerem.
ulpianus
Hat...lenduletben vagyunk, nekunk oktobertol kb. minden. meccs PO meccs😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
En azt mondom, iden ennyi jo volt szep volt. Majd jovore. Ugy ertem harmadikatol minden meccset nyerjunk meg, azzal beerem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Nekem csak az a lényeg hogy ha lehet legalább a WC körben nea Bengals ellen legyen a meccs. Azért a KCnak drukkolnék de kijárna már nekik is egy legalább egy körös győzelem.
dande
Vegulis mindegy, szep dolog gyozni a wc korben es vicces dolog 21 eve nem nyerni a PO-ban, de sokat nem er ha kiesel a kovetkezo korben😊 ugy vagyok vele, hogy mindegy a texans\bengals, azt kell megverni aki jon es egyeb kozhelyek. Nem pihentetnek senkit most, kiveve akinek ez kell(houston\hali tandem), aztan a tobbit meglatjuk. Azert a bengals meccs sem volt egyertelmu meccs, annyi hogy 7 fg helyett talan kicsivel tobb td-t is vihettunk volna😊