Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem csak az a lényeg hogy ha lehet legalább a WC körben nea Bengals ellen legyen a meccs. Azért a KCnak drukkolnék de kijárna már nekik is egy legalább egy körös győzelem.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
hazai pálya?
Black_Adder
Ez teny. En nem erre gondoltam onmagaban. Ugy velem, ha kiallunk, a Raiders eleg jo, hogy csak ugy verjuk meg oket, ha egesz meccsen jol jatszunk. Ehhez a legjobb jatekosok kellenek vegig. Hali es Houston (Charles) nelkul. De mi van, ha a Broncos leveri a Chargerst? Amir van esely. Akkor semmit nem nyerunk vele. Ellenben megseerulhet barki, ami a rajatszasban sokkal nagyobb veszteseg, mint amit nyerunk a csoportelsoseggel. Elsonek lenni jo, tuti PO. De a PO mar garantalt. A hazai palya nem eri meg onmagaban. Presztizsgyozelem ez, az sem eri meg. Jatszanak a cserek tobbet, meglatjuk ki mire jut egy valoban eles meccsen egy jo Raiders ellen. Mert ok nyerni akarnak, tiszta sor. Azzal az infoval erunk talan valamit. PO szempontjabol es foleg hosszutavon. Meglatjuk, hogy Reidek mennyirre tartjak fontosnak, hogy formaban tartsak a sracokat. Vagy megszerezzek a hazai palyat. Lehet, amig jol all a meccs nekimennek teljes erobol. Annak is van ertelme.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A csoportelsoseg meglehet meg elvben. Bar el nem tudom kepzelni, hogy mi ertelme van?
ulpianus
hazai pálya?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A csoportelsoseg meglehet meg elvben. Bar el nem tudom kepzelni, hogy mi ertelme van? Azonfelul, hogy onmagaban az is egy statisztika.
Sztem szokas szerint kikuldjuk a cserecsapatot a Raiders ellen. Aztan szolnak nekik, hogy lehetoleg ne seruljenek meg, nyerjen a Raiders ha annyira akar, szamunkra nulla jelentosege van. Az nekik is jo, nekunk is jo, oszt` kezdodjon a rajatszas.
Lehet par playt kapnak a kezdok, bar multkor a Chargers ellen vegig Chase Daniel volt, meg a harmadik soros ST toltelekek. Akkor is bementek paran, formaba lendultek kicsit, es lejottek. Lehet eldontheti mindenki, mennyit akar jatszani elvezetbol tet nelkul, ilyesmit el tudok kepzelni. Mikor aRaiders ellen is hasonloan tet nelkuli volt az uccso meccs, akkor tobben is jatszottak egy felidot peldaul (nem ugy a Bolts ellenin, ott alig-alig alltak be).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
| Egy FGra volt a csoportelsőség lehetősége.....mondjuk még mindig jobb mintha a PO múlt volna rajta |
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/PFF/status/681465897010106369

Ezt meg csak úgy Peters DROY díja elé. Remélem megkapja a srác!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy Chiefs - Texans meccs kifejezetten élvezetes lenne a PO-ban. Low score meccs, két a szezon második felébredő csapat akik a papíron egyértelmű esélyes csapataik előtt/mellett jutnának be.
De azért hajnalba nagyon drukkolok majd a Bengalsnak. Ha a maradék két meccséből 1 L-t hoz a Broncos és Alexijevicsék behúznák a 10.-et is zsinórban a Radiers ellen akkor ugye 3.seed és hazai pálya...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Peters siman lehet az ev vedője is

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Amikor ugye legutóbb PO volt nem épp a tamdósor miatt esett ki a csapat 😀
dande
Akkor Gyurcsany volt a hibas, es van ami sosem valtozik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor ugye legutóbb PO volt nem épp a tamdósor miatt esett ki a csapat 😀
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nem volt magas szinvonalu meccs. Ellenben szorakoztato volt. Es egy a lenyeg, bent vagyunk a rajatszasban, mivel legalabbegy kokurens bukott. A Steelers, pedig azt hittem legkevesbe, hogy a Ravens veri oket. Thx Ravens! A Jets nyert a Pats ellen hosszabbitasban,es a Broncos meg kieshet tovabbra is, de nekunk ez mar mind lenyegtelen. 1-5rol 9 gyozelemmel zsinorban bent vagyunk, Ennyire egyszeru ez.

Ja, es Petersnek volt egy ujabb pickje, de Alexnek is. Nekem jo ez igy.
ulpianus
Mikor választják a RoY-t? Amennyiben PO-ban sikerülne villantania, még elcsíphetné (szerintem már most is neki járna).

Volt egy statisztika, hogy 1-5-ről hányszor sikerült PO-ba jutnia csapatnak, erre emlékszik még valaki?
undisputedly
csak az alapszakasz számít. Ha minden igaz a szavazás is megtörténik közvetlen utána, csak az eredményhirdetéssel várják meg a Super Bowlt



Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
a csúnya győzelem is győzelem, jó lenne az 5. seed-en maradni, de végülis teljesen mindegy kitől kapunk ki menetrendszerűen az első körben😊
ehh
Persze mindenkepp kelleni fog normalis passzjatek POban. Ellenben ha megnezed a WC korben jelenleg lehetseges csapatokat, mindegyik verheto.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Volt egy statisztika, hogy 1-5-ről hányszor sikerült PO-ba jutnia csapatnak, erre emlékszik még valaki?
undisputedly
nekik sikerült eddig egyedül
 en.wikipedia.org/wiki/1970_Cincinnati_Bengals_season


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem volt magas szinvonalu meccs. Ellenben szorakoztato volt. Es egy a lenyeg, bent vagyunk a rajatszasban, mivel legalabbegy kokurens bukott. A Steelers, pedig azt hittem legkevesbe, hogy a Ravens veri oket. Thx Ravens! A Jets nyert a Pats ellen hosszabbitasban,es a Broncos meg kieshet tovabbra is, de nekunk ez mar mind lenyegtelen. 1-5rol 9 gyozelemmel zsinorban bent vagyunk, Ennyire egyszeru ez.

Ja, es Petersnek volt egy ujabb pickje, de Alexnek is. Nekem jo ez igy.
ulpianus
Mikor választják a RoY-t? Amennyiben PO-ban sikerülne villantania, még elcsíphetné (szerintem már most is neki járna).

Volt egy statisztika, hogy 1-5-ről hányszor sikerült PO-ba jutnia csapatnak, erre emlékszik még valaki?
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
a csúnya győzelem is győzelem, jó lenne az 5. seed-en maradni, de végülis teljesen mindegy kitől kapunk ki menetrendszerűen az első körben😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az csúnya lett volna ha ilyen sorozat után nincs PO. Remélem legalább egy kört mennek a srácok!!! Jiháá
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 472 — Pats fan
Gratulálok srácok,nagyon komoly teljesítmény ez a csapattól, főleg egy ilyen kezdés után.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Megjegyzem, hogy vicces, miszerint mi csoportmasodikkent (Denver nem jatszott, 10-4, mi 10-5) bent vagyunk, a Broncos csoportelsokent meg nem biztos bejutok. Csodalatos a matematika!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem volt magas szinvonalu meccs. Ellenben szorakoztato volt. Es egy a lenyeg, bent vagyunk a rajatszasban, mivel legalabbegy kokurens bukott. A Steelers, pedig azt hittem legkevesbe, hogy a Ravens veri oket. Thx Ravens! A Jets nyert a Pats ellen hosszabbitasban,es a Broncos meg kieshet tovabbra is, de nekunk ez mar mind lenyegtelen. 1-5rol 9 gyozelemmel zsinorban bent vagyunk, Ennyire egyszeru ez.

Ja, es Petersnek volt egy ujabb pickje, de Alexnek is. Nekem jo ez igy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Evvan. Akkor megnezzuk Ford, es az isteni beugros Zombo jatekat. De ha blitzekben nem lesz hiany, ne lepodjunk meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Tamba Hali nem játszik ma.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Boldog karácsonyt chiefs fanok!

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
5 játékost választottak be az idei ProBowl-ba:
SS Eric Berry
OLB Tamba Hali
OLB Justin Houston
TE Travis Kelce
CB Marcus Peters

Peters emellett több helyen is esélyes a DROY-ra. Egy újabb remek tehetség ebbe az amúgy sem gyenge védelembe.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Igazából szerintem szezon elején se voltunk rosszak, de a Vikings meccs után a védelem lépett egy szintet fel, addig is jó volt de azóta még jobb, illetve az első 6 meccsen kis túlzással semmi nem jött össze, egy kis szerencséje se volt a csapatnak, vagy mondhatjuk úgy is nem 100% volt a koncentráció, de tény hogy minden kis és nagy dolog az ellenfélnek kedvezett. A Broncos, Bears, Vikings elleni meccs is nyerhető volt, nem lett az de nem voltunk rosszak. Azóta azért már nem minden az ellenfélnek kedvez, vannak most is fumblik, hibák (ugye Hammond? 😊 ) de azért van h megtudjuk tartani a labdát így is és nem ellenfélhez pattan. Sokkal jobb így 50-50%-ban tartjuk, vesztjük a labdát mintha 100%-ba vesztenénk.

Egyetlen gond, ami nagyon nagy az a támadófal. Borzalom egyszerűen.
De Maclin nagy pozitívum, nagy valószínűséggel 1000+ elkapott yardja lesz és még mellé TD-ket is kap el, nagyon kellett egy jó WR, akivel még Alex is együtt tud dolgozni.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem kell torolni Soldi, koszonom a javitast! Bar ket emberet akartam irni vesszovel, ez lett belole.

Egyebkent etol fuggetlenul sztem Peterson a legjobb futo ma is a ligaban. De Jamaal jon utana. Es meg ezzel sincs vege. Mert minden evben vannak ugyanilyen kiraly futok, lehet ervelni mellettuk is, epp akkor miert o a legjobb, es el is fogadom. Viszont karrierszinten amit Jamaal Charles letett az asztalra, az elkepeszto. Foleg, ha megnezzuk, hogy kezdte igazi power semaban, folytatta klasszikus Zone blokk mogott, majd stretch zone mogott, most epp megint powerben, ami mas mint eloszor volt. Es mindezt legtobbszor gyenge tamadofalak es passzjatek mellett. Aki akarja elozze meg, azzal mindenki mast is megeloz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...