Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért én még tartok tőle, hogy lehet gond, egyszer kétszer ragadjon be az O és akkor bajban lehet a csapat. S akkor megint lehet károgatni mondjuk a riporter úrnak, hogy Reid milyen rossz HC. De remélém nem így lesz.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A 6 gyozelem zsinorban, illetve azok meggyozo mivolta (nem igazan kapunk 20 pontnal tobbet, de szerzunk 30nal tobbet, raadasul a mecccsek vegere eleg simanak tunnek a dolgok, fuggeltenul attol, hogy elonybol vagy hatanybol indultunk), most epp gyakorlotialg minden power rankingban 6.-10. hely koze sorlojak a Chiefst. Hozzateve, hogy igen komoly esely van a hatralevo 4 meccsen (Charges-Ravens-Browns-Raiders, ebbol a Ravens elleni lesz idegenben) a rajatszasba kerulesre.

Mas. Berryt a PFFnel a legjobb safetynek hoztak ki jelenleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
ehh neked semmi se jó 😊

több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Zombo megoldja no para
Janek
az, majd ő megoldja😊
ehh
meg is
Janek
34-20-nál 3-10 és 4-18 esetében az utolsó két playben még talán jamaal anderson-nak is ment volna😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Zombo megoldja no para
Janek
az, majd ő megoldja😊
ehh
meg is

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondtam én, hogy idény közben is lehet 9-0-t csinálni, közelítünk hozzá 😀
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Aki nem latta a meccset (bar sejtheto) a vedelem nyert megint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Alexej Alexejevics jol csinalja. A tamadofal akkora szar volt, hogy nomeg. Oke yardban nem is volt jo ,de 124es rating es ket TD. Amint irtam eredmenykovetoben "nem ertem miert nem vagta bele a papucsat a vezerkar puncsotaljaba", az eleteert menekult vegig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nagyon jo meccs volt. Az utolso negyedben 20 pontot termeltunk, amire nulla valasz erkezett, igy egyre simabbnak tunt. Pedig pokoli kemeny meccsvolt. Kiveve a fogalmatlan rugokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Persze holtszezonra gondoltam hisz már él a trade szünet.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Davis visszahordo is, Black Mamba sincs, es mindket masik futo serult. Davist kinyirjak a serulesei, jelenelg kockazatos leigazolni barhova, sokat nem adna erte senki. Es lathato, hogy nekunk is hamar kifogyhat a futokeszlet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
K Davis akkor 4. sz futó lett?
Erdemes lenne őt elcserélni pl a cardinalshoz

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
West edzesbe allt szerdan. Ettol meg gondolom keverni fogjak a jatekat Ware izomfutasaival, az a legesszerubb jelen helyzetben.

OL saga legujabb szereploje Dainel Munyer ujonc a gyakorlo csapatbol. Hozzateve, hogy egy nappal korabban kerult a gyakorlo egyseghez, de muszaj bevetni gyakorlatilag akarkit.

serultek listaja:
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Chiefs-vs-Raiders-Injury-Report/1bd78601-bde9-4b38-ad85-0278dac4dc68

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
szerintem jó kis meccs lesz, de Kelce-nek nagy napja lehet ellenünk, mint minden TE-nek...de azért remélem nem adjuk olcsón magunkat és felfirkantunk vagy 27 pontot nektek😊
Pari
Akkor nyertek.nem igazan szoktunk 30+ pontot feltenni. Esetleg ha a defense besegit a pontgyartasban.

Mindamellett, most kaptuk 22 pontot, elotte hat meccsen max 18at. Azelott az akkor epp top 3 pontgyaros (Denver Cinci, Green bay) tolt 30-akat, de ennyi. Nem konnyu nekunk 27 pontot bekonyvelni.
Bar most megneztem a szerzett pontjainkt miota nyerunk: 23-45-29-33-30. Vagyis a 27 innen nezve nem tuti.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
szerintem jó kis meccs lesz, de Kelce-nek nagy napja lehet ellenünk, mint minden TE-nek...de azért remélem nem adjuk olcsón magunkat és felfirkantunk vagy 27 pontot nektek😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Chiefs trainer Rick Burkholder says Ben Grubbs will need another month to recover and he has been placed on IR.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Én kissé borúlátó vagyok Houston kiesése miatt. Félek, hogy komolyan érződni fog a hiánya. Pedig a csapatnak kulcsfontosságú, hogy legyen nyomás az ellenfél QB-ján.
alatriste
Nem vagyunk egyformak. En nem voltam borulato mikor 1-5re alltunk sem. Az akkori top csapatoktol kaptunk ki a Bears meg lemakolt, olyan is van. A lenyeg, hogy meg van remeny. Van miert szurkolni.

Na igen, Houston a liga egyik legjobb kulso pass rushere, hianya azonnal erezheto. Ezert keres annyit. Ellenben nekunk a vedelmunk jo, nem Watt egyedul kuzd az elemekkel, es mikor o nem jo, akkor nulla produktum. Hali egyedul is veszelyes, ahogy Poe. DJ fontosabb mint barki, akar Houston, vagy legalabb annyira fontos. Van par jo CBnk, ket kiraly safety, par jo kiegeszitoember. En utalom az ilyen "mi vagyunk a legjobb offense defense" baromsagot. Ezzel a szurkolo magat fenyezi + nyugtatja, mas ertelme nincs. Viszont igenis vannak jol osszerakott egysegek, es kiemelkedo tehetsegek, kivalo edzok jo rendszerekkel. Itt mind megvan. A foci (minden jo sport) egy halom randomgenerator egymasra hatasabol epul fel. A tobbit meglatjuk, de Houston kieseset tul kell elni, ahogy Jamaal kieseset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Zombonak egy kiraly megoldasa volt a legfontosabb pillanatban most. Es altalaban ennyit tud. Nagyot nem hibazik, fel-felvillan.

Mindenesetre en elvezem a szezont, mert tart. Meg mindig van esely a rajatszasra is. A Radirok elleni meccseket is mindig varom. Most raadasul vegre a Raiders osszerakott egy jobb csapatreszt is, evek ota varok erre. Meglatjuk mire megyunk a lassan nem letezo OL allomanyunkkal ellenuk.
ulpianus
Én kissé borúlátó vagyok Houston kiesése miatt. Félek, hogy komolyan érződni fog a hiánya. Pedig a csapatnak kulcsfontosságú, hogy legyen nyomás az ellenfél QB-ján.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Zombonak egy kiraly megoldasa volt a legfontosabb pillanatban most. Es altalaban ennyit tud. Nagyot nem hibazik, fel-felvillan.

Mindenesetre en elvezem a szezont, mert tart. Meg mindig van esely a rajatszasra is. A Radirok elleni meccseket is mindig varom. Most raadasul vegre a Raiders osszerakott egy jobb csapatreszt is, evek ota varok erre. Meglatjuk mire megyunk a lassan nem letezo OL allomanyunkkal ellenuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Zombo megoldja no para
Janek
az, majd ő megoldja😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Chiefs owner Clark Hunt says a vote on LA is likely to come in January, but no one knows.Similar to what John Mara said. They hope for it.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Zombo megoldja no para

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Dee Forddal is van vmi?
Black_Adder
Mult heten egyik edzesen meghuzodott a hata. Inaktiv volt a Bills ellenin.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Justin Houston suffered a PCL sprain based on initial tests, source said. He's having tests, but believed to be minor.
Béczkó
1-4 hetet mondanak rá, ennyit a pass rush-ról, hali kevés lesz egyedül
ehh
Dee Forddal is van vmi?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Justin Houston suffered a PCL sprain based on initial tests, source said. He's having tests, but believed to be minor.
Béczkó
1-4 hetet mondanak rá, ennyit a pass rush-ról, hali kevés lesz egyedül