Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A liga egyik legrosszabb állapotában lévő csapatát vertük, de azt kell legyőzni aki épp szembe jön. Jó volt nézni a srácokat, mind O mind D oldalon. Rengeteg levédekezett passz, kiváló DL munka, és West személyében megvan Jamaal helyettese is.

A meccsel kapcsolatban csak egyet sajnálok, hogy De'Anthony Tomast a bench-en hagytam.
De Houston-West-Maclin azért hozott 63 pontot kompenzálás kép.

Pihenő és aztán lehet bármi Denverben. Nem lesz eredmény kényszer, és talán a szerencse is ezúttal ide fordul.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nálatok is akkora a csend a fórumban mint nálunk 😊
Jó szurkolást mindenkinek. 👏🏻👏🏻👏🏻
Különösen azoknak akik szintén kilátogatnak a meccsre! 👍🏻

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Viszont nyertunk, nagyjabol siman. Eleg orom az mara nekem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pedig mar vartam, Dee Ford mire jut kezdokent.
ulpianus
Szégyen, hogy már ennyi örömöd se lehet ebbe a szezonba


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Pedig mar vartam, Dee Ford mire jut kezdokent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Maclin, R. Wilson Inactive

Smith, Santos, Poe, Houston, Hali, Kelce, Mauga, Abdullah Active


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
M. DeVito out, Poe játékára 50% az esély. Ha Poe sem tudna játszani 4 ember maradna a DL-be.
Tovább vékonyítva a védelmet R. Wilson szintén esélyes, hogy nem tud pályára lépni, Mauga és Hali is 50% csak, egyedül Houstonra mondtak 75%-ot.

Szvsz az edge rusher LB-erek játszani fognak, de ha netán Mauga-Wilson ILB páros és mondjok Poe sem lenne bevethető akkor szépen zabálhatja majd a csapat a yardokat a földön.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
Még mindig jobb, mint az ejjEmánulelm pikk, nézemezt a 2013 első kört, DT kellettvóna deminek denemdenemdenemdenem


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
valahogy a D játékosokat jobban draftolja a PO

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Pedig egy jo magas draft pickkel huzhatnank egy masodik Eric Fishert, mert ez nem valt be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerdai sérült lista.
- DNP: R. Wilson, T. Hali, J. Maclin, M. DeVito
- LP: J. Houston, D. Poe
- FP: J. Mauga, A. Smith, C. Santos, T. Kelce, C. Conley

A front7ből 5 ember csak limitáltan vagy egyáltalán nem edzett. De legalább Mauga újra esélyes a hétvégi játékra.
A támadósor pedig Jamaal nélkül főként három embertől függ: Smiht, Kelce, Maclin mind rajta a listán, de legalább csak Maclin nem edzett.

A szezon már elment, de remélem, hogy a csapat nem akar beszállni a top draft pickekért folyó harcba. Annál lényegesen jobb ez az egység.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Saját OL ember kiveri a futó kezéből a labdát...... Hihetetlen....
dande
Ez idén divat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos úgy tűnik Reidnek elfogyott a tudománya s a lendületete s ahogy ilyenkor lenni szokott a szerencse sem áll a csapat mellett. Saját OL ember kiveri a futó kezéből a labdát...... Hihetetlen.... Remém azért szezon második felére sikerül vhogy összekapni a gárdát bár nem látom miként......
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Egy újabb kalap sz@r. Azért nem egészen ezt vártam szezon előtt 😕.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Hali, Mauga es Poe a nagy kolto nem edzettek tegnap. Hali jatszani fog Reid nyilatkozata szerint.

Legtobb szaki a Vikingek gyozelmet varja, leginkabb Jamaal kiesesevel indokoljak,illetve a szokasos dolgokkal.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Nah vajh ki írta a szezon előtt h ő lesz az Év Visszatérője?
| Nem nehéz kitalálni, én. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/PFF/status/654306802230816768


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ki lesz Charles utódja az No1 RB poszton?
TheBerzerker
Szvsz így fog kinézni a depth: K. Davis, C. West + valaki FAről vagy esetleg PSből S. Ware.
alatriste
Megosztás lesz köztük? Olvastam valahol olyan cikket ahol Westet előrébb sorolják. SPARQ száma is elég magas volt állítólag. Tehetséges srácnak tartják.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki lesz Charles utódja az No1 RB poszton?
TheBerzerker
Szvsz így fog kinézni a depth: K. Davis, C. West + valaki FAről vagy esetleg PSből S. Ware.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ki lesz Charles utódja az No1 RB poszton?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
De most még a vezetés is megvolt...

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem is az a baj,hogy kikaptunk, hanem hogy egy nyilvanvaloan gyengebb csapattol. Amig a vedelem szerzett egy TDt, addig a tamadok 10 pontot (FG sem nagy erdem ebbol a szemontbol). A regi nota. Eselye nem lett volna a Bearsnek, ha csak mondjuk 20 pontot tol az offense. De az mar mas kerdes, nekem ez a gondom miszerint varja az offense hogy a vedok nyerjenek, es lehessen idot huzni, meg mikor feladja az ellenfel dobunk ket TDt.
Az egesz a tamadofallal kezdodik es gyakran ott is vegzodik.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ben Tate jön próbajátékra.

: (

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az eredmény és Jamaal elvesztése már sajnos sok. Nem lesz idén PO. A meccset nem láttam, de le fogom tölteni.
Azért továbbra is hajrá!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Hat ez igy nagyon fajdalmas meccs.