Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Az első félidő legvégégét azt nem tudom értelmezni az ésszerű dolgok halmazán...ez a time managment esküszöm mike smith szellemét idézte. A playcall meg még rosszabb, könyörgöm még ha smith bele is bikáz egy intbe akkor mivan? A végen meg mikor 8 mp van hátra el kezd futni. Komolyan mit gondolhatott? Katasztrófa...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4 meccset kapott ugy emlekszem
Janek
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/07/24/sean-smith-suspended-three-games-after-dui-plea/

3 meccset kapott, a Bengals ellen már aktiv lehet.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
4 meccset kapott ugy emlekszem

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Maclin TD! Újra van WR által elkapott TD. Remélem, hogy fel tud állni a csapat. A meccs a félidőre már eldőlt a 28-7es állással és igazán szorossá a Chiefs már csak a 4. negyedben tudta tenni garbage time-ban. AR kíméletlen volt a sec. hibáit kihasználva. Cooper és Branch elég nehéz napon van túl. Remélem Gaines sérülése nem lesz komoly, de ami nagyon jó hír, hogy Sean Smith a 4. fordulóban már végre játszhat.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!
Komolyan mondom 2:30nál az az időkérés Andy Reidtől xD

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Várom már ezt a hajnali meccset, és kicsit tartok is tőle. Houston fel fogja zabálni Barclay-t az OL-ben, és a DL-re is kell figyelem, szóval sok kettőzést nem engedhetünk meg. Úgy gondolom, gyakran lesz majd benn Quarless vagy Kuhn passprotectionban is.

M. Burnett (SS) out a meccsre, ami ismerve a játékát elég komoly hátrányt jelent majd Charles levédekezésében. Amúgy is lehet a Packers ellen futni, és meg fogjuk érezni a tackle gyár safety hiányát. CMIII játékára leszek nagyon kiváncsi, hogy Smith akarjuk inkább zavarni és nyomni a passrusht, vagy talán a szörny többet lesz ILB és mind két szemével Jamaalt figyeli.

Nem számítok könnyű meccsre, de a Lambeau-n kötelező a győzelem mindenki ellen.
Go Pack Go! De meccs után továbbra is minden fordulóban szemem sarka a Chiefs-en is : ).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Sutton azt mondta, Berry lesz a kezdo safety base felallasoknal is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Jamaalban benne van néha, h fut egy 80 yardos TD-t (vagy ha nem is homerun, csak hirtelen egy nagyon kedvező fieldposition, a drive folytatásához), és futásból ritkábban labdavesztés, mint hailmary-ből. Legvalószínűbb, h nem jut sehova, és letelik az idő. Van egy kis esély, h meg tud lódulni, és nyerhet a KC, meg egy kis esély, h kiütik a kezéből. Utóbbi történt, de ha kitérdelitek se biztos, h megnyeritek...

Én inkább az első félidő végi bénázást nem értem Reid részéről, mondjuk nem először okoz nekem meglepetést time management szempontjából.

btw.: Fox simán kitérdeltette 3 időkérésessel 30-40mpvel a vége előtt a Ravens ellen a div roundban. Nem jött be... Bár én abban a szituációban egy ultrakonzervatív belső futással se békéltem volna meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Milyen extra kockázatot vállalt Reid ezzel a hívással a térdeléssel szemben? Másképp: a hosszabbításban a Chiefs-é az első labdabirtoklás joga, ugyanez a játék, ugyanezzel az eredménnyel, az is agyhalott ötlet?

Jamaal elszúrta szerintem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ebbe a KC O-ba Charles aki egyedül tudja hozni az extrát. Képes lenni Kelce és Maclin is például de mindkettejükhöz kel A. Smith. 35sec alatt egy Chiefs nem tud megtenni 80yardot 1 időkéréssel.
alatriste
Annyit lehet, hogy nem. De annyit nem is kellett, elég lett volna 45 is.
tomi-tomi
Pár sorral lejjebb kifejtettem, hogy a FG távolság se jöhet össze egy futással 1 időkéréssel véleményem szerint.
De ez már mind történelem.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
De egy mosmár világos, kulcsszituációban sose legyen nálad Reid, ha kőkonzervatív az nem jön be, ha bevállalós, akkor meg az. Nekem tizenhétcentis vót a pupillám, hogy játékot hí be, érted Reid, érted. De legalább tuggyuk, mikor kockázik sose billen felé, ijen a szelavi, vannak ijen típusok, behúzzák a sorsot maguk ellen.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ebbe a KC O-ba Charles aki egyedül tudja hozni az extrát. Képes lenni Kelce és Maclin is például de mindkettejükhöz kel A. Smith. 35sec alatt egy Chiefs nem tud megtenni 80yardot 1 időkéréssel.
alatriste
Annyit lehet, hogy nem. De annyit nem is kellett, elég lett volna 45 is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
na ez a belemagyarázás, eleve PM azért nyilvánvalóan már nem az a PM, aki megállíthatatlan lenne, ahogy azt szinte az egész meccsen bizonyította a KC védelme is
baggio
Te belemagyarázod, hogy Wilson vs. Smith, Reid nem bízik Sanyiban stb.
PM valóban nem játszott jól,
Szinte az egész meccsen. Csak éppen az utolsó 2 minute drill-t vitte végig a KC védelmén, mint kés a vajon. (Édes istenem, hányszor láttam Manning-et szenvedni egy-két-három negyeden keresztül és utána jött a szopatás.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ebbe a KC O-ba Charles aki egyedül tudja hozni az extrát. Képes lenni Kelce és Maclin is például de mindkettejükhöz kel A. Smith. 35sec alatt egy Chiefs nem tud megtenni 80yardot 1 időkéréssel.
Ahogy baggio is írta ha valóban akartak volna valamit akkor csak és kizárólag a passz a megoldás.
1. lehetőleg szélre 10-15yardért legalább, kilépni az elkapónak.
2. passzal már meg kell nyújtani a pályát (Maclin) 20-30yardos játék kell, időkérés és jöhet Santos.
Miközben az OL nem bírja tartani a Ware Miller vezette fornt7-t, Smith-re pedig 20yardos kulcspasszt erős nyomás alatt bízni sajnos nem lehet. Borzasztó INT veszélyes.

A legnagyobb gond, hogy ezt Reid tudta, és ezért is nem ezt a forgatókönyvet kezdte el.

Hanem egy középső futást max 10yardért. Aminek a végén vagy kikérik az időt és Smith megkínálhatja 50+os TD-ért a dolgot, vagy dob egy még nehezebbet 20-30yardért de időkérés híján kizárólag az oldalvonal mellé mert az O egy spike-ra már nem érne fel ha nem lép ki az elkapó.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Btw nem először hívnak ilyen esetben belső (draw) futásokat. Szvsz ismét a végrehajtás eredménye alapján történik a döntés minősítése.
tomi-tomi
Egyetértek. Arról nem is beszélve, hogy a meccsen korábban az egyik TD-t Jamaal éppen egy ilyen belső futásból érte el. Akkor vagy 40 yardot futott. És itt ugye a Denver már preventben volt.

Egy meccsen minden lépés kockázatos. Az is, ha az OT-ra hagyja a döntést, azt is, ha megpróbálja, mert mindegyikről az eredmény állítja ki a bizonyítványt. Ha OT-ben kikaptak volna, akkor ma mindenki azért kritizálná Reid-et, hogy túl konzervatív volt. 😊

Reidnek el kellett döntenie, hogy nekimegy, vagy OT. Ő nekiment. Utána pedig válaszhatott, hogy vagy Charles fut, vagy megpróbálnak 1-2 mélyebb passzal FG távolságig jutni. Két éve a Colts elleni playoff meccsen Smith végigpasszolta hasonló helyzetben a pályát, és egy hajszálon múlt, hogy Bowe el ne kapja 20 környékén az utolsó labdát. Ez ellen a Denver defense ellen megértem, hogy a 20-asnál elsőre nem passzal próbálkozott. Volt még egy időkérés, volt 40 mp. És 4 downos helyzetek. Charles egész meccsen eredményesen futott, egyszer meg is tudott szökni, szerintem meg lehetett próbálni, hátha a denveri prevent ellen összejön 15-20 yard. Onnan aztán lehetett volna még Smithnek négy passzkísérlete, a neki jobban fekvő 15-25 yardos távra.

Egyébként abban a pillanatban amikor a fumble-t visszavitte a Denver, szembe jutott 2012, a Ravens elleni playoff meccs, ami után Fox-ot szétszedték azért, mert nem ment neki 30 valahány másodpeccel a vége előtt hasonló helyzetben. Én is. .D Tegnap este valószínűleg mosolygott a nem létező bajsza alatt az öreg Chicagoban. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
na ez a belemagyarázás, eleve PM azért nyilvánvalóan már nem az a PM, aki megállíthatatlan lenne, ahogy azt szinte az egész meccsen bizonyította a KC védelme is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eljutnak a saját 40 yard környékére, onnan van két (esetleg három) lövés 20-25 yard-os passzra.

Btw azt se kéne elfelejteni, hogy PM az ellenfél. Ha letérdelnek és a Broncos - megnyerve a sorsolást - végig battyog TD-ig, akkor (attól tartok) PM ellen térdelni lenne az agyhalott ötlet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Azért nagyon nem mindegy, hogy Alex Smith-szel vagy Russell Wilsonnal irányítóposzton hívod be a draw-t/play actiont, utóbbinál kissé eladhatóbb bármelyik lépés, mikor a KC-nél meg nyilvánvaló, hogy maga Reid sem bízik meg igazán QB-jában...

A két időkérés az egy helyett sem elhanyagolható tényező, mert ott pont ezért lehetett meghúzni elsőre a futást, látva mi sül ki belőle (és ugye ott az első félidőről beszélünk, még ha Super Bowl is, ami után bármilyen hibát lehet esetleg korrigálni, főleg úgy, hogy a Seattle tudta, ők kezdik a második félidőt).

És attól, hogy minden ilyen helyzetben hívott futás, amiből nincs fumble, nem okoz felháborodást, attól még sz@r döntésnek minősülnek, itt kifejezetten az lett volna labdaeladás nélkül is az ismertetett körülményekkel. Mert akkor beszélhetünk arról is, hogy ha Charles mondjuk megfutja a first downt, de ki kell kérnie az egyetlen idejét a KC-nek, mennyivel is kerültek volna optimálisabb helyzetbe...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
what?
35 másodperc alatt egy időkéréssel hogyan akarsz eljutni lőtávba a SAJÁT 20 YARDOSODRÓL belső futással?
baggio
Kérdezd a Hawks-tól! Nem volt olyan régen:

1st and 10 at SEA 20
Robert Turbin 19 Yrd Rush
Timeout #1 SEA
1st and 10 at SEA 39
Russell Wilson 17 Yrd Rush
1st and 10 at NE 44
Russell Wilson Incomplete Pass, Int'd For
2nd and 10 at NE 44
Russell Wilson Pass for 23 Yrds, Ricardo Lockette Pass From Russell Wilson for 23 Yrds
Timeout #2 SEA
Timeout #2 NE
1st and 10 at NE 11
Chris Matthews 11 Yd pass from Russell Wilson (Steven Hauschka Kick)

27 másodperc alatt, kétségtelen két időkéréssel, de TD-ig.

Btw nem először hívnak ilyen esetben belső (draw) futásokat. Szvsz ismét a végrehajtás eredménye alapján történik a döntés minősítése.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 485
- Ami a legbosszantóbb, hogy Charles vittem megint a hátán a csapatot, egyedül jelentette az O-t, erre egy térdelés helyetti kb 3 yardra ítélt futásból Jamaal 2. fumble-ja. És ezt nem őr rontotta el.. miért nem lehet térdelve elmenni OT-re mikor a saját 20-ason a labda?????
alatriste
Saját 20-ason labda 35 sec hátra 1 időkérés , döntetlen állás van , szerintem nem létezik olyan vezetőedző aki ezt letérdeltetné. Hülyeség lenne , ha egyszer meg is nyerheted a meccset . Most ez sajnos visszafelé sült el, de ez a letérdeltetés dolog szerintem csak simán egy légből kapott baromság.
Petikievak01
what?
35 másodperc alatt egy időkéréssel hogyan akarsz eljutni lőtávba a SAJÁT 20 YARDOSODRÓL belső futással? Ez ráadásul nem is az NCAA, hogy 1st downnál megáll az óra, az a hihetetlen, hogy ezt még magyarázni kell. Ha legalább Smith passzolni próbált volna és azt halásszák le pick sixre, lehetne takarózni a "meg akartuk próbálni" érvvel, így pusztán agyhalál, mire is gondolt Reid.
baggio
Ritkán értünk egyet Baggio de most teljesen egyetértek 😉



több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
- Ami a legbosszantóbb, hogy Charles vittem megint a hátán a csapatot, egyedül jelentette az O-t, erre egy térdelés helyetti kb 3 yardra ítélt futásból Jamaal 2. fumble-ja. És ezt nem őr rontotta el.. miért nem lehet térdelve elmenni OT-re mikor a saját 20-ason a labda?????
alatriste
Saját 20-ason labda 35 sec hátra 1 időkérés , döntetlen állás van , szerintem nem létezik olyan vezetőedző aki ezt letérdeltetné. Hülyeség lenne , ha egyszer meg is nyerheted a meccset . Most ez sajnos visszafelé sült el, de ez a letérdeltetés dolog szerintem csak simán egy légből kapott baromság.
Petikievak01
what?
35 másodperc alatt egy időkéréssel hogyan akarsz eljutni lőtávba a SAJÁT 20 YARDOSODRÓL belső futással? Ez ráadásul nem is az NCAA, hogy 1st downnál megáll az óra, az a hihetetlen, hogy ezt még magyarázni kell. Ha legalább Smith passzolni próbált volna és azt halásszák le pick sixre, lehetne takarózni a "meg akartuk próbálni" érvvel, így pusztán agyhalál, mire is gondolt Reid.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
- Ami a legbosszantóbb, hogy Charles vittem megint a hátán a csapatot, egyedül jelentette az O-t, erre egy térdelés helyetti kb 3 yardra ítélt futásból Jamaal 2. fumble-ja. És ezt nem őr rontotta el.. miért nem lehet térdelve elmenni OT-re mikor a saját 20-ason a labda?????
alatriste
Saját 20-ason labda 35 sec hátra 1 időkérés , döntetlen állás van , szerintem nem létezik olyan vezetőedző aki ezt letérdeltetné. Hülyeség lenne , ha egyszer meg is nyerheted a meccset . Most ez sajnos visszafelé sült el, de ez a letérdeltetés dolog szerintem csak simán egy légből kapott baromság.
Petikievak01
Nézőpont kérése. Nem megbántva senkit se a GB-i O-val én is nekimennék. De mikor tudod, hogy van egy olyan QB-d, aki manageli tudja csak a meccset, ilyen rövid idő alatt megnyerni nem, 20+os passziban akkora int veszély van mint ide Jekatyerinburg főleg ilyen pr mellett, a saját 20.ról tök fölös elindulni, mert ha 1. re össze is jön egy 10-15yardos futás ami Jamaal-al nem lehetetlen akkor is időkérés mert ugye fut az óra és ott van hogy van 25sec kb vissza timeout nélkül a saját 35-ösödön A. Smith-el semmire se mész...
Legalábbis ez az én véleményem.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
- Ami a legbosszantóbb, hogy Charles vittem megint a hátán a csapatot, egyedül jelentette az O-t, erre egy térdelés helyetti kb 3 yardra ítélt futásból Jamaal 2. fumble-ja. És ezt nem őr rontotta el.. miért nem lehet térdelve elmenni OT-re mikor a saját 20-ason a labda?????
alatriste
Saját 20-ason labda 35 sec hátra 1 időkérés , döntetlen állás van , szerintem nem létezik olyan vezetőedző aki ezt letérdeltetné. Hülyeség lenne , ha egyszer meg is nyerheted a meccset . Most ez sajnos visszafelé sült el, de ez a letérdeltetés dolog szerintem csak simán egy légből kapott baromság.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Es amikor 14-0 nal azt hiszem a 30as jatekos kiejtette az interceptiont a kezebol akkor talan eldolhetett volna.
Adirotor
A 3. vagy 4. negyedbe is volt egy hasonló akkor PM ismét Peters felé dobta a zsugát, aki D. Thomas-t fogta, és még besegített az egyik safety (talán Parker de ez tipp) és a rookie Peters megint nem engedett elkapást, sőt ott pattogott a kezén a laszti, kis szerencse és int. De ezen a meccsen a szerencse nem volt a csapattal.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Es amikor 14-0 nal azt hiszem a 30as jatekos kiejtette az interceptiont a kezebol akkor talan eldolhetett volna.