Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
😕
 twitter.com/si_nfl/status/653316500951056384

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ez a szezon is elment mostanra, és szvsz ez jelentősen Reiden múlt. Ez a run-heavy nem az a rendszer, amit szeret, és úgy tűnik, nem is csinálja jól. Ami nem megy, nem kell erőltetni, jöjjön helyette más.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kelce és O'Shaughnessy aktiv, ami az erős TE játék miatt nagyon jó jel.


LB Josh Mauga, QB Aaron Murray, WR Albert Wilson, CB Marcus Cooper, OL Jah Reid, TE Brian Parker, DL Rakeem Nunez-Roches


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Otthon, egy a három legjobb WR-t nélkülöző Bears ellen csak a győzelem az elfogadható. A kezdő O falukból is hiányozni fognak ketten. Ennek a D-nek nem szabadna 15p fölé engedni őket, még ha most már Cutler irányít is.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
De komolyan, most a cikk azt allapitja meg hogy aki idosebb az nem lesz fiatalabb? Vagy a jatekosok nem viccbol vonulnak vissza? Ertem en, Manning sem lesz,Rivees sem lesz orokke kiraly, kirol akarsz meg beszelni?
En a magam reszerol a csapat merleget nem tartom remenytelennek (1-3), a vedelem eseteben kiemelve kulon sem. Eros meccsekkel kezdtunk, a Broncos ellen ha nyerunk, ami csak pech volt, akkor mirol szolna a cikk, sikerrol?
Nem Tamba Hali vagy Derrick Johnson a problemaforras a Chiefsben. Ez netto hulyeseg, aki latta a meccseket.

Ellenben elfogadom, van + volt + lesz, akinek jo dolog feszkot kelteni, annal nincs is fontosabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
 pro32.ap.org/article/chiefs-starting-face-questions-about-older-players
Érdekes dolgokat feszeget a cikk, konkrétan azt h azért gyengébb idén a D, mert Hali és DJ már karrierjük lejtőjén vannak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sziasztok!

Duvernay-Tardiff számára pünkösdi királyság volt a kezdő poszt második szezonjában?
Geeri
Nem sérült, de már a CIN ellen se kapott 1 snapet se, Smith-t pedig ütik vágják, így lehet, hogy egy pár fordulóig ücsörög.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Sziasztok!

Duvernay-Tardiff számára pünkösdi királyság volt a kezdő poszt második szezonjában?

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Mintha a Denver ellen elszalasztott győzelem demoralizálta volna a csapatot...meh, a PO túl van értékelve 😉
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Van ahol latni

ON
Nagyon nagy javulason kene az OLinenak atmenni hogy zsinorban meccseket nyerjen a csapat főleg a PO ban.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sztem ugyanazt mondjuk.
Egyebkent nem egy ugynevezett szaki irta idenre, hogy titkos eselyes naluk aChiefs SBra. En nem hiszem, hogy ez lehetseges, de van aki varja.
ulpianus
Sajna ezen szakik szakértelme asszem emiatt a jóslat miatt le fog értékelődni 😀
(Miért nem látom a szmájlikat, tudja valaki?)
ender1112
Homokszem került a gépezetbe. Az újítás egyik hibája, senkinél sincs. Elv orvosolva lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Sztem ugyanazt mondjuk.
Egyebkent nem egy ugynevezett szaki irta idenre, hogy titkos eselyes naluk aChiefs SBra. En nem hiszem, hogy ez lehetseges, de van aki varja.
ulpianus
Sajna ezen szakik szakértelme asszem emiatt a jóslat miatt le fog értékelődni 😀
(Miért nem látom a szmájlikat, tudja valaki?)

Szerkesztette: ender1112
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Sztem ugyanazt mondjuk.
Egyebkent nem egy ugynevezett szaki irta idenre, hogy titkos eselyes naluk aChiefs SBra. En nem hiszem, hogy ez lehetseges, de van aki varja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Van azert elmozdulas, foleg lefele. : D
Mindenesetre azert futunk, mert Charles elott LJ volt, elotte Holmes, de az ominozus szezonban is HOF futonk volt, QBk pedig gyengek, max kozepesek. Reid nem akart run heavyt, de eleg hamar nyilvanvalo lett szamara, hogy Jamaalra alapozni erdemesebb, mint Alexre.
ulpianus
Az elmozdulást azt úgy értem, hogy nincs az az ingázás, amit jó néhány csapat produkál, hogy pár évig SB esélyesek, utána meg pár évig meg 1/1 esélyesek. A Chiefs olyan csapat, amelyiktől 20+ éve senki nem vár sem SB-t, sem 1/1-et. És meglepetés max negatív irányban volt eddig 😉

Szerkesztette: ender1112
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Van azert elmozdulas, foleg lefele. : D
Mindenesetre azert futunk, mert Charles elott LJ volt, elotte Holmes, de az ominozus szezonban is HOF futonk volt, QBk pedig gyengek, max kozepesek. Reid nem akart run heavyt, de eleg hamar nyilvanvalo lett szamara, hogy Jamaalra alapozni erdemesebb, mint Alexre.

Mas. Nem feltetlen a North ad mindig ket csapatot. Ugyi emlekszunk, mikor innen ment be 3 garda 2014ben.
Egyebkent en is azt mondtam Browns meccs eredmenykovetoben, hogy a Steelers, Ravens nem biztos, hogy leelozhetetlen. Cincivaros mostansag nem a kiegyensulyozott teljesitmeny mintapeldaja. Bar ehhez a barnaknak is sokkal stabilabb es jobb jatekra lesz szuksege, de messze nem vilagos, vegul ki(k) lesz(nek) a befuto(k).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Hamar rajatszasbeli sikertelenseg, akkor bent voltunk 2006banis, satobbi, nem luzercsapat ez. Ami inkabb fajo, hogy ki tudja (en),mikor nyert utoljara PO meccset a Chiefs? Mert bejutni egy dolog.
ulpianus
Nem lúzercsapat, hanem egy átlagcsapat, már 20 éve, se felfelé nincs elmozdulás, se lefelé, és run-heavy végig. És úgy tűnik, ezen Reid sem lesz képes változtatni.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bizony mikor Montana ideigazolt levezetni. Szal 20+ eve. Na most Alex is a ninersbol jott, ez mar nem lehet veletlen.
ulpianus
Jó lenne, ha meglenne először is a PO.

1-2ről könnyű éppenséggel nem lesz, de nem lehetetlen. A North-ba a Ravens nagyon rosszul kezdett, a Steelers Big Ben nélkül nagyon nagy kérdőjel. És ha onnan kivételesen csak 1 csapat kerülne a rájátszásba, komoly esélye lenne a West csoport másodikának. A South nem lesz valószínűleg versenyben, így szvsz egy East és egy West csapatnak lesz a legnagyobb esélye a rájátszásra.

Nagyon kell a második hely a csoportba, ami viszont piszok nehéz lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Bizony mikor Montana ideigazolt levezetni. Szal 20+ eve. Na most Alex is a ninersbol jott, ez mar nem lehet veletlen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A 93–94-es szezonban. (:
Szóval régen.

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Hamar rajatszasbeli sikertelenseg, akkor bent voltunk 2006banis, satobbi, nem luzercsapat ez. Ami inkabb fajo, hogy ki tudja (en),mikor nyert utoljara PO meccset a Chiefs? Mert bejutni egy dolog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Megjegyzem 2013 (PO) elott 2011ben epphogy (kb egy FG) maradtunk le, 2010ben bent voltunk a rajatszasban. Szal azert ugy tenni, mintha Reid egy rajatszasra eselytelen csapatot vitt volna be, tulzas. Es a vedelem gyakorlatilag ugyanaz, csak tobb a biltz, es nem is a tamadok visznek be minket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Reidnek az az erőssége, mint a gyengesége; nagyon izgalmas erősnek (tűnő) csapatokat hoz össze az alapszakaszra, amelyek PO-ra egy kategóriával gyengébb teljesítményt hoznak össze.
sapka
de legalább PO-ba jut nemrég még 1/1 volt a KC majdnem ezzel a kerettel...
Janek
Igen, de azt azért ne felejtsd el, hogy játékoskeretet tekintve a 2013-as KC egyáltalán nem volt 1/1-es csapat. És lám, az egyébként totál középszer Smith meg PO-ba lökte a brigádot.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Reidnek az az erőssége, mint a gyengesége; nagyon izgalmas erősnek (tűnő) csapatokat hoz össze az alapszakaszra, amelyek PO-ra egy kategóriával gyengébb teljesítményt hoznak össze.
sapka
de legalább PO-ba jut nemrég még 1/1 volt a KC majdnem ezzel a kerettel...
Janek
igen, de szerintem előbb-utóbb el kell mozdulni erről a szintről, és ez Reidnek Phillyben sem ment, de majdnem bement minden évben a PO-ba; ami maxirespect meg minden, de ez csak egyfajta lebegés-lebegtetés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Reidnek az az erőssége, mint a gyengesége; nagyon izgalmas erősnek (tűnő) csapatokat hoz össze az alapszakaszra, amelyek PO-ra egy kategóriával gyengébb teljesítményt hoznak össze.
sapka
de legalább PO-ba jut nemrég még 1/1 volt a KC majdnem ezzel a kerettel...

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Reidnek az az erőssége, mint a gyengesége; nagyon izgalmas erősnek (tűnő) csapatokat hoz össze az alapszakaszra, amelyek PO-ra egy kategóriával gyengébb teljesítményt hoznak össze.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!