Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na bakker, amit olvastam a meccsről eddig, annak alapján tán jobb lenne, ha nem nézem meg...Bár aligha tudom megállni... De legalább találok valakit valszeg, akit anyázhatok ezután, mert Cassel kirúgása után hiányérzetem van ez ügyben 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz ha S S visszajön kire dobálnak majd...

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 937 — WHO DAT!!!!
Peters nagyon nagy király.2meccs 7 pdef 2 int 1td és hol van még a vége? DROY nem kérdés szerintem, egész évben ki fog tartani a jó formája.


több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Tragédia lett a vége sajnos.
Többször nyerhető meccs lett volna.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tom mennyi pénzt kaptak ezért, de remélem megérte.... így (le)eladni egy meccs... simán nyerhető lett volna, de mi mindent, de tényleg mindent megtettünk hogy elveszítsük és a végén csak sikerült is....

Támadó oldalon, szokásosan csak Charlest lehet dicsérni, bár a 2 fumble azért sok. Az O-line meg továbbra is borzalom.
Védelem az jó, csak hát Fleming... ami felé ment abból 98%-ban elkapás volt a vége... nagyon homály volt ma a srác.

Majd a végén lehet nagyon fájó lesz ez az elveszített meccs. Na de majd jövő héten a sajtfejűeket megcsapjuk : )
skullkill29
No! Mindenek vannak határai. : D
Nagyon kellett volna ez a győzelem. Szezon előtt reméltem, hogy a Lambeauról 2-1es mérleggel távoznak Reidék, de így sajnos már az 1-2ért kell szorítanom.
A gond, hogy a tundrai kiruccanás után a Paul Brown stadionba se lesz sétagalopp a meccs és egy kis pech-el lehet ez a mérleg 1-3 is. Ahonnan visszajönni POhelyre borzasztóan nehéz lesz.

Amitől viszont félek, hogy a tegnap Bryan Bulagat (RT) le kellett vinni az edzésről és azzal a térdével voltak gondok amin ACL-je is szakadt. Bulagaval a legalább lett volna egy kis akadály Houston előtt. Ha valóban beigazolódnak a hírek, és komoly lehet a gond, a fal két széléről nagyon komoly nyomást fog kapni AR.

De ezt a hajnali meccset még emészteni kell. Így megverni saját magukat, egy ennyire fontos meccsen!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Nem tom mennyi pénzt kaptak ezért, de remélem megérte.... így (le)eladni egy meccset... simán nyerhető lett volna, de mi mindent, de tényleg mindent megtettünk hogy elveszítsük és a végén csak sikerült is....

Támadó oldalon, szokásosan csak Charlest lehet dicsérni, bár a 2 fumble azért sok. Az O-line meg továbbra is borzalom.
Védelem az jó, csak hát Fleming... ami felé ment abból 98%-ban elkapás volt a vége... nagyon homály volt ma a srác.

Majd a végén lehet nagyon fájó lesz ez az elveszített meccs. Na de majd jövő héten a sajtfejűeket megcsapjuk : )

Szerkesztette: skullkill29
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grrrrrrrrrrrr ez olyan tipikus same old Reid vereség volt, amiket főleg utolsó időkben tolt nálunk...... kár érte, és a Packers ellen sem lesz egyszerű....
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 504 — !SuPeR6BoWL!
Ahogy olvasom a hsz-ket sikerült elbalfaszkodni a meccset....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
HAJNALI MECCSRE VONATKOZÓ GONDOLATOK:


5 TO... 5 labdavesztéssel egy fél kanadai csapatot se lehet megverni nemhogy egy Denvert.
- Ami a legbosszantóbb, hogy Charles vittem megint a hátán a csapatot, egyedül jelentette az O-t, erre egy térdelés helyetti kb 3 yardra ítélt futásból Jamaal 2. fumble-ja. És ezt nem őr rontotta el.. miért nem lehet térdelve elmenni OT-re mikor a saját 20-ason a labda?????
- Houston zseniális volt egy kicsit szürkült el a 3. negyedkörül, de rászolgált minden dollárjára amit kap. De a védelem legjobbja Peters. Szerintem 2-3 elkapás volt rajta kb. Pick6, leütött passzok, takckle-ök szép számmal. Volt egy elváltása az egyik TD-nél, de ha visszatér Smith, remek kis sec.-lehet ez.
Sajnos látszott, hogy Manningék Flemingre játszottak majd az egész második félidőben, sikeresen. Ha Sean visszatér, ez a gyenge pont is beszűkül.

De ennyi labdavesztéssel igazából az is csoda, hogy csak az utolsó percen belül sikerült kikapni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én csak az nfl.com-ot tudom, nagy hirtelen onnan szoktam highlights-ot nézni. Ami zavar kicsit, az az, hogy nem időrendben vannak a drive-ok, hanem össze-vissza. Legalábbis nálam... 😀

Én mondjuk nem szeretem személy szerint az ilyeneket, inkább nézem a teljes meccseket. Itthoni torrent oldalakról le lehet szedni ezeket, ami meg nincs meg, arra ott a tenyard. Ott minden meccs fent van, különböző minőségben, ncaa - nfl - '50-es, '60-as '70-es, stb, nfl meccsek. Kész aranybánya. 😊
mirdal
Idő hiányában sajnos nem tudtam más highlights-ot keresni végül, de erre a meccsre most felkeltem. Remélem meglesz a skalp!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Én csak az nfl.com-ot tudom, nagy hirtelen onnan szoktam highlights-ot nézni. Ami zavar kicsit, az az, hogy nem időrendben vannak a drive-ok, hanem össze-vissza. Legalábbis nálam... 😀

Én mondjuk nem szeretem személy szerint az ilyeneket, inkább nézem a teljes meccseket. Itthoni torrent oldalakról le lehet szedni ezeket, ami meg nincs meg, arra ott a tenyard. Ott minden meccs fent van, különböző minőségben, ncaa - nfl - '50-es, '60-as '70-es, stb, nfl meccsek. Kész aranybánya. 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
nem tudom, miért vártak páran Texans győzelmet
mirdal
Kicsit nekem is furcsa volt, de örültem az odsznak mondjuk úgy! 😉

Más:
Valaki tud valami helyet, ahonnan le lehet tölteni vagy online megnézni a meccsnek egy bővebb összefoglalóját? Akár az összes play-t összefűzve tartalmazót holt játék nélkülit, de legalábbis egy velős highlights-ot?


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Én most húztam le a meccset, de az eredményt már tudom persze. Örülök a győzelemnek, azt viszont nem tudom, miért vártak páran Texans győzelmet, mert őszintén szólva nagyon csalódott lettem volna, ha nem nyerünk. Annak ellenére, hogy az O fal új, menni fog ez nekik.

Hja és annyit azért megért, hogy szegény Hoyer arcát láthattam, miután Mighty Mall-t beküldték helyette... 😛
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Jó meccs volt még csak a condensed változatot néztem meg.
A Smith Maclin dolog működni látszik,Kelce egy kincs,Charles meg ugye alap.
Az Oline még nem működik olyan jól,szezon kezdete még látszik valamint,hogy ugye vannak uj tagok benne,szóval nem volt meg még az az összhang ami azért várható majd,aztán persze JJ Watt sem ember...
ST talán még jobb mint volt

D nem volt rossz,DJ játéka a régi kb szerencsére nem látszik a kihagyása.
Peters jól játszott INT,jól fogta Hopkinst a TD-nél egy picit lemaradt de azért Hopkins nem egy rossz WR...

Bailey is jó lesz idén ha így játszik, talán az egész védelem dícséretet érdemel.
Janek
a D kifejezetten jó volt, az egész meccs az első félidőben eldőlt, a második félidőben kb. úgy jöttek fel, hogy eljátszogatnak és csak sérülés ne legyen, alig adtak bele valamit ami azért látványosan látszott
Az O-fal passzblokkban még csak-csak, de futásblokkban közel nulla volt, az egész falat olyan játszi könnyedséggel tolta vissza a taxans D-fal, hogy rossz volt nézni, JC két "hosszabb futása" közül az egyik egy draw play volt, a másik meg véletlen😊 de általában ahogy megkapta a futó nálunk a lasztit egyből valamelyik falember seggével az arcában találta magát vagy 3-4 texans játékos gyűrűjében
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Jó meccs volt még csak a condensed változatot néztem meg.
A Smith Maclin dolog működni látszik,Kelce egy kincs,Charles meg ugye alap.
Az Oline még nem működik olyan jól,szezon kezdete még látszik valamint,hogy ugye vannak uj tagok benne,szóval nem volt meg még az az összhang ami azért várható majd,aztán persze JJ Watt sem ember...
ST talán még jobb mint volt

D nem volt rossz,DJ játéka a régi kb szerencsére nem látszik a kihagyása.
Peters jól játszott INT,jól fogta Hopkinst a TD-nél egy picit lemaradt de azért Hopkins nem egy rossz WR...

Bailey is jó lesz idén ha így játszik, talán az egész védelem dícséretet érdemel.

több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Van bármi oka annak, hogy a Texans ellen ilyen szép odds van a győzelmetekre? Csak, mert azért az oddsért baromi value-nak érzem a Kansast rakni, és hacsak nincs valami, ami elkerülhette a figyelmem, raknék rátok. (is)
dankodavid
Low score meccsre lehet számítani szvsz ezért olyanok az oddsok amilyenek. W szvsz meglesz kb egy fg- i különbsèggel, de fordítva is alakulhat.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 215
Van bármi oka annak, hogy a Texans ellen ilyen szép odds van a győzelmetekre? Csak, mert azért az oddsért baromi value-nak érzem a Kansast rakni, és hacsak nincs valami, ami elkerülhette a figyelmem, raknék rátok. (is)

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Poe játékára mekkora az esély az első héten? Espn-en már probablenek írták.
Sebii
A csapat egyik fiatal sajtosa csiripelte, hogy Reid szerint igen jo esely van ra. Meglatjuk, mindenesetre akkor is limitaltan fog jatszani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Eric Fisher visszater, de ugy fest ROT posztra, Stephenson lesz az LOT.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Poe játékára mekkora az esély az első héten? Espn-en már probablenek írták.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ulpi szted Berry ennyi lesz idén pályán? Értem én hogy Parker megkapta a nagy lóvét de azért Berry szvsz jobb nála.
KoporShow
Ha eloszezonban jatszott, ahol egyaltalan nem kerdes, rosterre fer-e Berry, akkor sztem nyilvanvaloan tovabbra is jatszik. Parker jo volt safetykent, nem volt tavaly meccsunk, ahol 300 yardnal tobbett kaptunk volna. Megis tudjak Reidek is, Berry szintjet Parker nem eri el soha.
Sokat kihagyott, van 4 jo safetynk, nem siettetik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Még tegnapi hír, de örömteli számomra. Poe megkezdi az edzéseket, a Texans ellen állítólag pályára is lép.

Remélem nem a nagyot-mondunk-még-mindig sorozat tagja ez a bejelentés. 😀
több mint 9 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Ulpi szted Berry ennyi lesz idén pályán? Értem én hogy Parker megkapta a nagy lóvét de azért Berry szvsz jobb nála.

Szerkesztette: KoporShow



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
 www.arrowheadpride.com/2015/9/5/9266833/kansas-city-chiefs-first-53-man-roster-post-roster-cuts


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
James Michael Johnsont es Eric Kusht claimelte a Tampa. Mi pedig Brian Parkert (TE) a Chargerstol.

Sokunk banatara Catapanot is keretszukitettek.

Ellenben Kelcie McCray csere safetyt elcsereltuk Seattlebe, egy 2016os otodik korert. Mivel gondolom a kezdoparos (Parker es Abdullah) mogott is olyan csere duo van, akik szinten kezdok lehetnenek barhol szinte (Berry+Branch).


PRACTICE SQUAD
WR Da’Ron Brown
WR Fred Williams
OT Jarrod Pughsley
DL Hebron Fangupo
OL Daniel Munyer
DL David Irving


Állat vagyok, ami enni kér...