Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Laurent Duvernay-Tardif lehet megcsipi az RG posztot. Jeff Allen serult (Fisher is, de o Reid szerint jatekkepes lesz a Houston Hardknocks ellen). LG Grubbs lesz az tuti. ROT es RG poszt bizonytalan. Big Red szerint DTardif is lehet a befuto. Utolso cserek csereinek adott eloszezon meccsen nem is jatszott. Elotte ketszer a kezdokkel (es elso cseresorral) is tolt DTardif 30+ snapeket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Vágom én is Londonba élek 😊

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Hogy-hogy nem jössz a meccsre mikor végre a Chiefs játszik?
Tomcsik
Nincs jegyem, ami meg valtozhat. De itt barmikor ki tudok menni Premier league meccsekre, es oda jonnek az itteni haverok is. Igazabol Lutontol nincs messze a Silverstonei forma 1 palya sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Hogy-hogy nem jössz a meccsre mikor végre a Chiefs játszik?

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
En nem megyek meccsre, de mivel Lutonban elek. siman be tudok menni Londonba a 757es busszal. Ami egyebkent a Luotni repterrol indul. Vagyis akar oda is elmehetek (oda ingyen van berletem is, mert az A busz amivel jarok, ott a vegallomasa). Szal akar a repteren is talalkozhatunk. Aztan onnan London, majd en haza, ti meg meccsre. MAr ha nem melozok eppen, de ezt megoldom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
En igen.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Sziasztok!
Srácok valaki jön Londonba a meccsekre? Gondoltam lehetne egy kis bandázás, iszogatás stb... Tavaly elég későn kezdtem el szervezni, de így is sikerült megismerni egy kedves Lions drukker házaspárt... Ha valakit érdekel keresettek nyugodtan! További szép napot!

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Tyler Bray iranyito alairt egy ket eves szerzodeshosszabbitast. Kozel 2 millio dollarrol szol. Chase Daniel (elsoszamu csere QB, aki az is marad iden) szerzodese lejar ev vegen. Ellenben Murray jol jatszott, lehet jovore o lesz a masodik iranyito posztjan. Brayrol nem mondanak le egyelore. Fo erdeme tovabbra is elit karja, es tokeletes felepitese (6`6 es 215). Azutolso edzomeccsen lathatjuk ki mennyit jatszik ,es mire megy vele. Aztan ugyis Alexej az iranyito.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
 www.nfl.com/videos/kansas-city-chiefs/0ap3000000519717/Jamaal-Charles-2015-preview


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Az tuti, hogy kispadozni nem kell nekünk. Annak a feléért én is lyukasra koptatnám a kispadot, ráadásul futni is tudok, mert van két ( 2 db) jó lábam. Neki még annyi sincs... 😀
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
McNabb mellett Vickre is igaz ez, masra is. Meg Alex is jol fut minden szempontbol.
Ellenben nem szereti tulzottan Big Red ha all a bal az oltozoben. Es nem is o kezeli a primadonnakat, mert nem tudja. Vannak erre emberei. De ez inkabb a DC Suttonra es az ST coach Toubra igaz (aki megkapja kezdesnek a nagypofajuakat, ha vedo ha tamado, o tori be oket, aztan mehetnek harcolo alakulathoz).
Raadasul a sema eleg bonyolult, bar semmikepp nem iden kezdene torott szarnyu griffmadar sem. Mar ha tud jarni.

Mas. Kelce megserult. Legfrissebb info szerint (erre vartam eddig, 20 perces):
"Travis has a slightly sprained ankle,” Reid explained. “It's not a high ankle sprain. There's a chance if we were playing a regular season game, he'd have a pretty good shot of playing.”


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Nekem tetszett ez az előszezon széria, évek óta nem volt ilyen pozitív élményem.

Most olvastam, hogy amennyiben RG3 repül a Dc-ből, akkor az újságírók véleménye szerint a mi csapatunk remek hely lenne neki, mert Reid pont ilyen képességű QB-t szeretett volna már régebben is . McNabb-re hivatkozik a csávó.

Hát, én nem örülnék neki.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Cuts: WR Kenny Cook, OT Anthony Dima, LS Andrew East, CB Aaron Hester, DE Vaughn Martin, CB Kenneth Penny, OG Marcus Reed, TE Adam Schiltz, WR Jeret Smith, OL Charles Tuaau, WR L'Damian Washington
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Conleynak (rookie WR) volt messze a legmagasabb snapszama (52). Gyakorlatilag alig jott le,


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Bocs, hogy csak így beleböfögök a topikba, de idén nagy lesz a Peters-imádat.
Jól látom, ugye?
balentin
Lehet. Olvastam olyan nfl szakit, aki szerint ev ujonc vedojatekosa lesz. Ami szvsz tulzas. Jo hirek jonnek rola, jol jatszik elomeccseken (ez mosta harmadik volt). Ellenben CB poszton nehez ujonckent berobbanni. Elony ha ilyen jo vedelemben kell jatszani, nem minden rajta mulik. Viszont kevesebb reflektorfenyt kap, mert sok az elit vedo (Poe, Hali, Houston, Berry, S. Smith, DJ, a fel kezdosor).
ulpianus
Ha nem is lesz, de bőven van rá esélye, főleg úgy, hogy Smith el van tiltva a szezon elején. Én, ezért részben osztom ezen szakik véleményét. De, egy Bradley Roby-E.J. Gaines féle rookie szezonnal azért gondolom, mindenki kiegyezne.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Bocs, hogy csak így beleböfögök a topikba, de idén nagy lesz a Peters-imádat.
Jól látom, ugye?
balentin
Lehet. Olvastam olyan nfl szakit, aki szerint ev ujonc vedojatekosa lesz. Ami szvsz tulzas. Jo hirek jonnek rola, jol jatszik elomeccseken (ez mosta harmadik volt). Ellenben CB poszton nehez ujonckent berobbanni. Elony ha ilyen jo vedelemben kell jatszani, nem minden rajta mulik. Viszont kevesebb reflektorfenyt kap, mert sok az elit vedo (Poe, Hali, Houston, Berry, S. Smith, DJ, a fel kezdosor).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ha jól játszik csak akkor.

több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Bocs, hogy csak így beleböfögök a topikba, de idén nagy lesz a Peters-imádat.
Jól látom, ugye?
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Aki szereti a galameccseket, nezze meg nyugodtan. Izgalom ellenben nulla, a jatek minden elemeben jobbak voltunk.
Bekuldtek (QB) Murrayt, aki serulesbol jott vissza iden.Dobott kapasbol egy picket a masodik negyed vegen a kezdo Titans Defense ellen. Illetve volt egy masik hasonlo, ami nem lett pick. Ettol eltekintve nem volt rossz. De igazabol den sem fog jatszani, csak erdekes volt, hogy DAnielben is ennyire biznak, nem is kuldtek fel, mindent lattak tole, amit akartak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Dee Ford bordaja nem tort el szerencsere, igy jatszhat a Titans ellen is holnap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem néztem a meccseket, így Ulpi lenne egy kérdésem. Ramik Wilson milyen volt? mennyi esélye van a kezdő posztra?
skullkill29
Amilyenre szamitottunk. Elso csapattal is jatszott, es jol helyezkedik, lat a palyan, szerelni is tud. Ellenben nem eleg erovel szerel neha, illetve coverben rutintalan. Kisse lampalazas is volt, ez majd elmulik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Nem néztem a meccseket, így Ulpi lenne egy kérdésem. Ramik Wilson milyen volt? mennyi esélye van a kezdő posztra?
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
Catapano 8:28

Eszongyaazírás: Hunting greatness, AND #HuntingQBS

Éljetek és féljetek mer ez a ti csíkos kisgatyátok

Adassék néktek világosság, néki pedik probó
Eriggyetek ez volt mára a nagyotmondórovat....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 280 — capitaine du château de Vienne 1487
akkor egy tényleg kis Katapánó fény


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
igen
Fanaika nagyon nem kezdő szint RT poszton szerintem.

Peters azért rookie cb de meccsen belül is látni,hogy figyel fejben is játszik.Első negyedben Lockett megetette egy testcsellel másodikra már simán elütötte a paszt a kezei közül...