Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Justin Houston suffered a PCL sprain based on initial tests, source said. He's having tests, but believed to be minor.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Mindenki nyert a csoportban. Semmi nincs lefutva, bár a Chargers már leginkább a szégyen ellen küzd.
Most jönnek a csoportmeccsek, azokon kell a lehető legtöbbet nyerni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Az első negyedet elbuktuk, a többit, és a mecset megnyertük. De ha védelem nem szerez labdákat, nem lett volna esély.
Támadásban Maclin, Kelce és Ware voltak a főszereplők, Illetve Alex hozta a szokásos jó menedzsmentet.
ulpianus
és valószínűleg elmagyarázták smith-nek a szünetben, hogy ő egy cb és az a dolga, hogy a wr-t megfogja, mert a második félidőben leradírozta watkins-t a pályáról

ami agasztó:

a meccsen kiesett fisher, allen és morse is a falból és ha allen nemtud visszajönni az a szituáció jött volna, hogy kb. nincs több falember.
morse agyrázkódás, így ő valószínűleg nem játszik vasárnap (a legjobb falemberünk). fisher sérüléséről még nem tudni semmit és nyilván allen sem lesz egészséges hiába játszik. grubbs nagyon kellene már, mert így nem lesz egy fáklyásmenet. illetve houston ma megy mri-re (nélküle konvergált a nullához a pass rush, szélről semmi nyomás, a belső falemberek meg hiába jutották át ha tylor könnyedén lépett félre előlük), remélhetőleg nagy gond nincs ha már ő vezette az ünneplést meccs uán. más: emberemlékezet óta nem tudni mikor volt olyan wr nálunk aki elkapott 160 yardot egy meccsen (bowe anno).
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az első negyedet elbuktuk, a többit, és a mecset megnyertük. De ha védelem nem szerez labdákat, nem lett volna esély.
Támadásban Maclin, Kelce és Ware voltak a főszereplők, Illetve Alex hozta a szokásos jó menedzsmentet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép győzelem, ez az!!!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Santos wikipedia oldalát meghekkelték:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Spencer Ware will start, RB Knile Davis will be active.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A védelmtől kell a jó jatek foleg. Bar a tuloldalon Rex Ryan (HC) vezeti a bölenyeket, márpedig Sutton (KC DC) sok jó edzotol tanult, de leginkabb az általa felújitott védelem alapjaira épit. Vagyis Ryan találhat fogást a védelmen. Ami persze fordítva is igaz.

Amellett a negyedik számu futónk kell jatsszon, nem semmi. Mindegy, megteszi Ware amit lehet.
Egyebkent Maclint szabálytalanul leütkozo Bolts LB kapott pénzbüntetest, ettől még agyraákodasa lett Maclinnek. Ugyanő verte telibe ugyanúgy szabálytalanul Black Mambát, aki nem is játszik, azért nem kapott semmit.

Remeljuk Conley elorelép vagy Kelce kibírja a meccset valahogy sérulten. Illetve az OL legalább valami értelmes produkciót összerak, az elég Alexnek, aki eleve arról híres hogy rengeteg célponttal dolgozik, most szükseg lesz rá.
ulpianus
Ebből a szempontból kár, hogy De'Anthony sem lesz. Mióta elindúlt a szekér felfele ő is hasznos elkapóvá nőtte ki magát (RB-ből).


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A védelmtől kell a jó jatek foleg. Bar a tuloldalon Rex Ryan (HC) vezeti a bölenyeket, márpedig Sutton (KC DC) sok jó edzotol tanult, de leginkabb az általa felújitott védelem alapjaira épit. Vagyis Ryan találhat fogást a védelmen. Ami persze fordítva is igaz.

Amellett a negyedik számu futónk kell jatsszon, nem semmi. Mindegy, megteszi Ware amit lehet.
Egyebkent Maclint szabálytalanul leütkozo Bolts LB kapott pénzbüntetest, ettől még agyraákodasa lett Maclinnek. Ugyanő verte telibe ugyanúgy szabálytalanul Black Mambát, aki nem is játszik, azért nem kapott semmit.

Remeljuk Conley elorelép vagy Kelce kibírja a meccset valahogy sérulten. Illetve az OL legalább valami értelmes produkciót összerak, az elég Alexnek, aki eleve arról híres hogy rengeteg célponttal dolgozik, most szükseg lesz rá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Schefter most tweetelte, hogy West out, Kelce viszont játszani fog a forrásai szerint. Remélem pirít majd egy 80-100yardos 1-2TD-s meccset. Kell a jó játék tőle.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Majd Sugs megoldja

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kelce mondjuk elso felidoben jo volt, aztan nagyon nem. Lehet a serules miatt, nem tudom. De akkor most is serult, szoval fene tuggya.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kelce, West 50%
Bailey, Ford, Grubbs, De'Anthony out

Kelcere nagy szükség lenne, remélem felépül.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
West tovabbra is serult. Bar elozo meccsen is jatszott. Mindenesetre Ware nagyon jo volt a Bolts ellen, szoval aggodni nem kell tulzottan. Inkabb annyi van, hogy Ware olyan mint Davis, nagymeretu futo, egy iranyvaltassal robban be a lyukba. Ennyit tud, bar ezt jol. De nem hasonlit a Charles klon Westre a jateka.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
5-5ös mérleggel jelenleg a Chiefs 6th seed. Kevesen gondolták volna, hogy akár csak szezon közben is lesz olyan időszak amikor itt lesz a csapat. A Minneapolisi túra után 1-5nél magam sem gondoltam.
De el lehet mondani, hogy az 5 vereségből egyedül a macik elleni volt nem pozitív mérlegű csapattal szemben.
A sorsolás nem tartozik a legnehezebbek közé. Két piszok nehéz meccs jön most itthon a Bills és idegenben a Raidersel szemben. Jó volna megtartani legalább az 50%-os mérleget ezután a két hét után.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Az remelem jo meccs lesz a Bills elleni.


Mindenesetre a vedelem most is igen jo volt. Hali ket sackje es Houston pick 6 jateka volt emlekezetes szamomra leginkabb.
A tamadok annyit tettek, amennyit kellett. Alexej hozta a 0 TD 0 pick, de 80%os pontossagot 250 yarddal. Ki lehet emelni viszont Spencer Waret, aki 8.7esatlaggal futott ket TDt, es Poe (NT+FB) egyetlen egy zardos, legelso izom TD futasat. Valamint Albert Wilson elkepeszto elkapasat.
ulpianus
A védelemmel egyet értek, nagyon összekapták magukat az utóbbi meccseken, ha így folytatják sok gond nem lehet. De sajnos futás nincs, a fal képtelen futáshoz blokkolni + Kelce szerintem az évad leggyengébb meccsét hozta le mind futásblokkolásban, mind elkapásban. Ware számai jók, de tulajdonképpen az 52 yardos futása hozta ezt fel, persze ez leginkább az ő érdeme, mert ő rázta le a szereléseket és választott jól, mint a fal kamionnyi lukat ütött volna😊

És akkor innen a saját kezünkben a sorsunk, kb. a legkönnyebb az sorsolásunk az idény végén, (jelenleg) pozitívan álló csapattal nem is játszunk, szóval ha innen nem jutunk be, akkor tényleg semmi keresnivalónk nincs ott😊
ehh
Hát ha bejutnánk, az igen meglepő lenne számomra, a pocsék szezonkezdet után. Szvsz harcban leszünk végig, de valami bénázás miatt lemaradunk. Csalódás számomra ez a szezon, elsősorban Reid miatt, sokkal többet vártam tőle.
több mint 8 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Az remelem jo meccs lesz a Bills elleni.


Mindenesetre a vedelem most is igen jo volt. Hali ket sackje es Houston pick 6 jateka volt emlekezetes szamomra leginkabb.
A tamadok annyit tettek, amennyit kellett. Alexej hozta a 0 TD 0 pick, de 80%os pontossagot 250 yarddal. Ki lehet emelni viszont Spencer Waret, aki 8.7esatlaggal futott ket TDt, es Poe (NT+FB) egyetlen egy zardos, legelso izom TD futasat. Valamint Albert Wilson elkepeszto elkapasat.
ulpianus
A védelemmel egyet értek, nagyon összekapták magukat az utóbbi meccseken, ha így folytatják sok gond nem lehet. De sajnos futás nincs, a fal képtelen futáshoz blokkolni + Kelce szerintem az évad leggyengébb meccsét hozta le mind futásblokkolásban, mind elkapásban. Ware számai jók, de tulajdonképpen az 52 yardos futása hozta ezt fel, persze ez leginkább az ő érdeme, mert ő rázta le a szereléseket és választott jól, mint a fal kamionnyi lukat ütött volna😊

És akkor innen a saját kezünkben a sorsunk, kb. a legkönnyebb az sorsolásunk az idény végén, (jelenleg) pozitívan álló csapattal nem is játszunk, szóval ha innen nem jutunk be, akkor tényleg semmi keresnivalónk nincs ott😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jelenleg ti vagytok a vigaszom, így tovább, bár a Bills nagyon kemény lesz. Nem tudom ott Alexnek lesz-e esélye haladni. a két védelmet tekintve pedig eléggé low score meccsnek néz ki. Aztán ezekből szokott pontháború lenni. Meglássuk!
dande
Ahogy mondod, de ha pontháború alakulna ki az inkább ide húzná (remélem) a mérleg nyelvét.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 973 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jelenleg ti vagytok a vigaszom, így tovább, bár a Bills nagyon kemény lesz. Nem tudom ott Alexnek lesz-e esélye haladni. a két védelmet tekintve pedig eléggé low score meccsnek néz ki. Aztán ezekből szokott pontháború lenni. Meglássuk!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az remelem jo meccs lesz a Bills elleni.


Mindenesetre a vedelem most is igen jo volt. Hali ket sackje es Houston pick 6 jateka volt emlekezetes szamomra leginkabb.
A tamadok annyit tettek, amennyit kellett. Alexej hozta a 0 TD 0 pick, de 80%os pontossagot 250 yarddal. Ki lehet emelni viszont Spencer Waret, aki 8.7esatlaggal futott ket TDt, es Poe (NT+FB) egyetlen egy zardos, legelso izom TD futasat. Valamint Albert Wilson elkepeszto elkapasat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha hajnalba kikapna a Bills, 4 csapat állna 5-5ös mérleggel az utolsó Wild Card helyre ácsingózva.
Bills, Texans, Jets, CHIEFS
Ebből a Jets elég nagy lejtőn van, a Texans meccsenként más QB-val játszik (bár mondhatni sikeresen).

Vnap pedig Bills - Chiefs.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Abbol egyet a gyaszos 4-12 es evben csinalt ....

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Mitch Morse az ujonc center szerint jot tett a dupla hetes felkeszules. Ha jol emlekszem Reidnek 15 bye week utani meccsebol ketto veresege van, ami igen impressziv.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Cut gyanús

😊

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
A lenyeg, hogy most nyeroben vagyunk. 3W zsinorban. Erdekes lehet, hogy a csoport tobbi tagja vesztoszeriaban van. Raiders-Broncos 2L. Chargers 5L zsinorban.

Egy meccs csuszassal kijelentheto, hogy Jamaal Charles volt a ludas a sikertelensegben.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...