Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
ILBrol kulon par szoban. RILB Derrick Johnson. Talan legjobb a posztjan a ligaban. A vedelem szellemi, taktikai, mentalis vezere, igazabol korelnok is, igazi vezer. O a fovezer a palyan. Futas ellen rovid yardban gyilkos, elkepeszto erzeke van hozza. Kizart, hogy lecsereljek vagy padozzon. Marpedig 3-4ben 1 azaz egy playmaker kell belulre, az LILB ketfele lehet. Vagy nem tul draga utkozogep, vagy TE emberezo, vagy esetleg mindketto egyszerre, de DJ szintu ILB nem kell ketto. Ezert is nem koltenek ra sokat. Ilyen jatekos pedig van, csak DJ IRre kerult koran tavaly. Ettol meg nem kell elit ILB prospect. Esetleg ha talanak valakit kesobb aki tetszik, megprobaljak. Ha levaltja DJt kesobb, akkor szuper, ha nem, akkor is jo.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem rossz ez sem. OT picket (OL-DL) szeret Reid huzni elsonek, rendben van. Nem letszukseglet, de ha javul a fal, belefer egy minosegi ujonc. Fisher bust eddig, es Stephenson bar jo, nem asz, Jeff Allen OT lesz (kiszorult Guardbol), de o sem jobb. Nem rosszak, de kellene valami mormalis vedelem Alexnek, akar egy ujabb elso korert is.

WR pick lesz. Ha most epp Agholor, akkor Agholor.

Mr. Anderson tetszik nagyon. 3-4 DE, illik a semaba. Kicsit gyenge az idealis Sutton erogepekhez kepest.de. el tudom kepzelni, hogy behuzzak.

Jesse James egyaltalan nem rossz valasztas. Nem is ertem miert kersz elnezest. Kell aTE, sok 2-3 TE felallas lesztovabbra is. Es Kelce mogott mar nincs (Fasano) megbizhato elkapni is tudo, normalis cserejatekos.

Gaines kicsit kisebb, mint az idealis Sutton CB, de secondary jatekost minden csapat huz, ha nincs jobb otlete eppen.
A tobbi foleg izles dolga, es nem is szamit tobbnyire sokat. Vagy makod van, vagy elfelejtjuk a nevuket leginkabb hamar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Volt egy mock ezt szerencsétlenkedtem össze...

1 18 Kansas City Chiefs Andrus Peat, OT (Stanford)

Valahogy ő volt ott az elérhető legjobb O line ember,WR nem volt benn már olyan akit szerettem volna.

2 49 Kansas City Chiefs Nelson Agholor, WR (USC)

Van ugye Maclin és Kelce de itt a vége a sornak.Eddig 😊

3 80 Kansas City Chiefs Henry Anderson, DE (Stanford)

Ugye nem tudni mi lesz DeVito -val kell egy kis friss hús.
nem is kicsi...

3* 98 Kansas City Chiefs Jesse James, TE (Penn State)

Ezt benéztem teljesen (munka közben draftoltam)
Indokolatlan itt a poszt is meg a játékos is

4 118 Kansas City Chiefs Justin Hardy,WR (East Carolina)

BPA húzás Sanyi nem panaszkodhat ezek után.

5* 172 Kansas City Chiefs Charles Gaines, CB (Louisville)
5* 173 Kansas City Chiefs Durrell Eskridge, FS (Syracuse)

DB sosem elég

6 193 Kansas City Chiefs Andrew Donnal, OT (Iowa)
6* 217 Kansas City Chiefs Zach Vigil ,ILB (Utah State)
7 233 Kansas City Chiefs Dominique Brown, RB (Louisville)

ezek már a tipikus zsákbamacska pickek...

C nem érkezett Kush a mi emberünk.

D J visszatér ILB nem kell....

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Oline-t kéne rendbe tenni.
T kène talán mert Steph is gyengén muzsikált

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Mindenki ugy latja, kell meg celpont Alexnek. Empty is, en is. Ellenben akkora gond nincs. Ha nem draftolnak koran WRt, senki ne lepodjon meg. Lehet TE draft is Kelce moge, Fasano szerepere peldaul. 3TE jatek, es dupla TE felallas alapja a playbooknak.

Nezzuk a celpontokat. Maclin adott. Elete szezonjat futotta, jo korban van, ismeri a semat, egyertelmu miert van itt. Kelce a liga egyik legjobb TEje mar most, de fogalmazzunk ugy: egyik legjobb feltorekvo TE.
Jamaal Charles kivalo scat (elkapo) back, nyugodtan lehet ra szamolni 300 elkapott yardot (legjobb eveiben 700-500). Black Mamba a trukkos jatekeok mestere, de Reid szeret trukkozni leginkabb a ligaban. Palyan lesz.

Ehhez jon Avant es a tobbiek. Lathatoan elfer meg egy kiraly WR, ahogy legtobb csapatban. Inkabb minimalis pass protection nem artana, Alex 45 benyelt sackje egyik legrosszabb volt a ligaban.
Illetve a nem letezo WR TD fun stats, de nem is az a lenyeg, hogy lesz-e 1 vagy 3, avagy nulla. Hanem legyen konstans eselye. Ami nem volt nyilvan.

Egyertelmu, hogy a vedelem+futas+ST trio nyeri a meccseket, Igy volt Reidek elott is (amikor), es ezt okosan nem vertek szet, tovabb erositettek. A gond ott van, hogy a passzjatekra kotenek folyamatosan, megsem mukodik. Pedig papiron van ertelme amit tesznek, csak sosem all ossze. Bowe vagy Fisher nem jott beamisokba kerult, de nem tunt akkor logikatlannak. Mindegy, meglatjuk, de tenyleg nem sok igazolas kell, vagy ujjaepites, nem is feltetlen kell elit WR, nem erroll szol a Chiefs, hogy szerzunk 40 pontot vagy meghalunk, es kell elit passzjatek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezon menetrend:

@ Arizona Cardinals
vs Seattle Seahawks
vs Tennessee Titans
@ St. Louis Rams
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Habar elindult mar nelkulem is, de a nagyotmondo rovat nem pihen ilyentajt. Clark Hunt tulaj szerint minden evben a Superbowl megnyerese a cel, es a Chiefsnek minden eselye meg is van, mivel megvan ehhez a HC+QB komboja, ami a legfontosabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Maclinnak örülök, én személy szerint a draft első körébe továbbra is egy centert is játszani tudó falembert szeretnék (túl sok az emlék a rossz falról) és csak a másodikba WR-t.
Az jó hogy van kettő 3. körünk így legalább jobban tudnak válogatni a még jó játékosokból.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Poe es DeVito mellett Bailey a kezdosor. Howard meg Catapano elott van a sorban, es Nick
Williams is. Worthy talan mar nem. Fangupo inkabb Poe mogott van, csak Poe sosem farad el.

A center Kush jelenleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Talán bevallhatja Reid,hogy nem sikerült a tavalyi év mikor elengedte az oline fontos tagjait.
Mondjuk ezért hozta idén a két G -t.
Érdekes lesz ha DeVito nem épül fel akkor hogy néz ki a front 7 D oldalon.

Kik lesznek Poe oldalán?
Capatano ?

És ki lesz a Center?

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nemtom ki mint van az FA ugyekkel KC fronton. Maclin hatasosabb lehet mint Bowe volt. Egyreszt melysegben, amire epul a rendszer tobbek kozt, ott jobb. Ez nem kerdes. Ismeri, jol jatssza a Reid semat, ezt is tudjuk. Ez volt a ket legfontosabb ok, amiert D-Bo repult.

Megis nekem sokkal fontosabb elorelepesnek tunik a ket jo Guard (Grubbs es Fanaika) leigazolasa. (Browns topicba irtam Bowe kapcsan, errol jutott eszembe, hogy beszeljunk errol.) Mivel Alexnek es igy az offense problemainak fo forrasa az volt, hogy Alexej Alexejevics menekules kozben keptelen meghozni a szukseges donteseket. Ido kell ebben a rendszerben, ami nem adatott meg.
Ezt ha megoldja a ket jo pass protector Guard (mert jok ebben), az nagyon jol is elsulhet. Futasban is segitenek nyilvan, Jamaal azt eddig is lehozta, ettol sem lesz gyengebb. A ST kiraly, Toub tudja mit csinal. A vedelmet egyben tartottak, azzal sem volt gond, nem kell erositeni. A sec. jo volt, a pass rush kiraly volt. Poe mogott kell vissza Derrick Johnson (IR), es ennyi. DB sorba esetleg lehet erositeni, de eleg ez, lattuk.
Biztos lesz defense draft is, de fontosabb, hogy a passzjatekot rakjak ossze. Ezert ertek egyet Horivel es mindenkivel, aki WRt mar elso korbe is var.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Lassan latszik egy 53 as roster ...
Persze vannak needek

több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Stephenson meg Allen jók voltak, remélem nem sérülnek le / tiltják el őket 😊
Már csak egy jó kis center kéne.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Big Red aztat mondta, Donald Stephenson lesz a kezdo ROT, most legalabbis igy fest a dolog. Jeff Allen is lehet OT lesz. Allen ugye kiszorult kezdobol, mivel jott ket uj Guard.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén korán jött a húsvéti nyuszi és 4 kompenzációs picket tojt Kansasbe:
3/34
5/36
5/37
6/42
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Értem, köszi 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
A szokásos évi ki tud nagyobbat mondani chiefs player game 😍


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi?
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Ekezdődött....
@MikeCatapano77: 2 type of reactions upon reaching a new level. Some feel like they've finally made it...I feel like I'm just getting started. #foreverhungry


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
CB sem ártana azért

több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Ehhez mit szoltok?ulpianus
Picit erős sztem, de ha a falat rendbe teszik meg jön még egy jó WR akkor lehet is akár belőle valami. Meg ugye reméljük hogy Alex megtalálja az összhangot az új elkapókkal.

Safetyt húzni ezen a drafton teljesen felesleges lenne, inkább én azt mondanám hogy első kör Cameron Erving, vagy más támadófalember, 2. kör WR, 3. körbe meg egy ILB meg DE. Meg utána még egy WR, meg támadófalember jöhet.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
na most Bowe helyzete mi lett?

Kirúgtuk?Janek
igen, par (4-5) napja.ulpianus
Én is ugy tudtam csak az nfl. még kc nak ismeri.Janek
Szerintem amíg nem ír alá máshoz az úgy is marad. (Több FA-nél is ezvan)
 overthecap.com/ -on viszont már látható, hogy nincs a csapatnál, és a Dead Money táblázatban is ott van már, a majd 9M gari könyvelése.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
na most Bowe helyzete mi lett?

Kirúgtuk?Janek
igen, par (4-5) napja.ulpianus
Én is ugy tudtam csak az nfl. még kc nak ismeri.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
na most Bowe helyzete mi lett?

Kirúgtuk?Janek
igen, par (4-5) napja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
na most Bowe helyzete mi lett?

Kirúgtuk?