Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
ha jól látom ez egy Maclin-Bowe csere volt, biztos, hogy ez így jó volt?
én nem hiszem el Maclinről hogy ennyire jó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 970 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pontosan:

Mike Kaye retweetelte
Chris Mortensen ‏@mortreport 43 p43 perccel ezelőtt

When @KCChiefs clear cap space, Jeremy Maclin will sign a 5-year, $55 million deal, including $22.5 million in guarantees. $11 mill avg
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Hmmm, kellett elkapó nagyon, Ried ismeri, szereti. Mostani szezonja nagyon jó volt de nem tudom megér-e ennyit. Remélem többet fogjuk használni vagy Alex jobban fogja szeretni mint Bowe-t és akkor egész jó, persze ha nem sérül le 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Az
Reid elfelejtette hogy milyen serulekeny
Es pl Cobb olcsobb volt

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
maclin 5év 55 millió
brutális
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ki mit vár a drafton?
Melyik posztra es hol kene huzni kb?

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Sztem Husi Abdullah (masik safety) is kettot (masfelet?) hagyott ki. Attol most letolt egy szezont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Erkezett Tyvon Branch safety a Raidersbol. Kemenyen utkozo, nagyon gyors, jo meretu jatekos. Egyertelmuen kezdo lesz. Eltort a laba, ebbol nyilvan fel lehet epulni (Hudson aki Raider lett, neki is eltort, attol meg jo volt utana). Remeljuk bevalik, nem mintha panasz lenne a secondary teljesitmenyere.ulpianus
Zsinórban 2 szezont hagyott ki

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Erkezett Tyvon Branch safety a Raidersbol. Kemenyen utkozo, nagyon gyors, jo meretu jatekos. Egyertelmuen kezdo lesz. Eltort a laba, ebbol nyilvan fel lehet epulni (Hudson aki Raider lett, neki is eltort, attol meg jo volt utana). Remeljuk bevalik, nem mintha panasz lenne a secondary teljesitmenyere.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Kush time 😊Janek
Maclinhez mit szolsz?ulpianus
Mit is mondjak?
Jó jatekos Reid szerette nagyon és ha egyben marad jobb lesz mint Avery volt.
De ugye ennyiert illik is jol jatszani.
Ha mar nem eagle akkor itt jatszik.
Jo lesz ez csak a fal kapja össze magat.
Maclin JC Kelce Bowe

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kush time 😊Janek
Maclinhez mit szolsz?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Kush time 😊

több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hudson viszont a pénzt választotta és aláírt a Raiders-be. Remélem megfelelő utódot találtok, mert csoportrivalizálástól függetlenül, nagyon bírom a Chiefs-t.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Úgy néz ki lesz egy Maclinetek.Highlander
állítólag 11M / évért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hali szerződése is átstrukturálva a hírek szerint:

Adam Caplan ‏@caplannfl
#Chiefs OLB Tamba Hali has agreed to restructure his contract, according to a league source.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Úgy néz ki lesz egy Maclinetek.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 21 min
Chiefs re-signing LB Josh Mauga to a 3-year deal worth close to $8 million


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Mayst kivágták, még Walker meg Chase Daniel kivágásával lehetne pénzt szerezni és ők nekem annyira nem is hiányoznának, főleg Daniel 😀

Ha Bowet elcserélik akkor nem maradt épkézláb WR, sok pénz felszabadul de akkor valszeg első körbe jön WR draftról, mondjuk anélkül is jó lenne.

Houston meg remélem kap egy hosszútávú szerződést.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mw01oiglao5xgo75l3u6
Chiefs will cut Dwayne Bowe if they cannot trade him
Will we see WR Dwayne Bowe in another uniform? Per Ian Rapoport, Bowe could hit the free agent market if the Kansas City Chiefs are unable to trade him.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Egy Tyler Lockett nevű gyerek van a Kansas Stateről, ha megpitylognád, nálam nagyon Reid compatibilisnek tűnik az adott paraméterek alapján.sutianap
Talan kicsit tul kicsi a kicsike. Slotba irja az nfl.com combine (jo scout) oldal is. Egynek oke, bar ilyen van rosteren is par. Kezdobe kellene legalabb egy, 6`0+ es 200+ korul. Reid szereti felhizlalni oket, de most azonnali megoldas kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy Tyler Lockett nevű gyerek van a Kansas Stateről, ha megpitylognád, nálam nagyon Reid compatibilisnek tűnik az adott paraméterek alapján.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Sok mozgaster eleve nem kell.
Berry penzevel nemtom mivanilyenkor.
Bowe is lehet kap modositasrol javaslatot, ha maradni akar. Dorsey eddig is ezt ajanlotta hasonlo esetben.

De igazabol WR kell. Azt Reid masodik korben szok hozni. Olyan sracot keressetek, akirol irjak es/vagy az jut eszedbe hogy jo returner (kicsi, gyors, elkapas utan veszelyes, stb.). Egy Bowe (possession) kell neki meg egy TE+elkapo HB, a tobbi ilyen returner tipusu melysegi WR. Csak nem talalta meg, aki igazan jo (egyet sem oszt kene ketto-harom, van persze, mert Black Mamba es tarsai, de a kezdo harmas, amibol ketto ilyen, nincs meg.)

Aztan OL kell, de az is (WR is) mindig van FA piacon is, illetve Reidnek eleg par telefonfulke is, csak az LOT legyen jo (nem az (Fisher)).

Safety kell meg kezdobe. Bar ebben Emmitt Thomas (elit DB edzonk) segit azzal, hogy minden evben senkikbol is kinevel jo jatekosokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Mozgástér lenne a Devito-D.Johnson tengelyen is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ettől meg kaphat egy jo szerződest

több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Kíváncsi leszek hogy hogyan fogunk helyet előteremteni a fizetési sapkában, ahogy néztem (bár lehet rosszul) Bowe vagy Hali elküldésével, cseréjével lehetne egész sok pénzt felszabadítani. Viszont Halit szeretem (igaz ott van Ford), Bowe mellett meg nincs már más WR (bár Bowe teljesítménye nem volt túl jó a szezonba).
Ezenkívül lehet máshogy előteremteni pénzt draftra, illetve Houstonra?