Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Le a kalappal srácok nagyot játszottatok minden elismerés a tiétek és Reidé. Reméljük a következő offseason kicsit jobban sikerül, és nem lesz annyi sérülés, jobban lesz depth. Sikerül a WR-nek TD-t 😛 szerezni és akkor újra lehet PO! Gratula!!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ha rossz lesz Daniel remélem repül év végén, akkor megérné


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Alexnak a lépével van vmi probléma úgyhogy Daniel megmutathatja miért nem akarjuk a pályán látni. Remélem hamar lekerül és Aaron Murray-t láthatjuk majd.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi van?????? Mi történt vele? Semmi hír nem volt róla..... Sajnos a némileg elvékonyított depth, a sérülésekkel együtt, szépen kinyírták a csapatot...... hát ez van, marad "bandwagonerkedés".
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Sanyi out
Akkor jöhet a rettegett C D
PO esély még minimálisabb

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ulpi hol vagy?dande
Albionban. Mobilról utálok írni, időm sincs. De legalább korábban vannak a meccsek.ulpianus
Jól van csak hiányoltunk vagy legalábbis én 😀 Reméljük sikerül vhogy kiszurkolni azt a PO-t!!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ulpi hol vagy?dande
Albionban. Mobilról utálok írni, időm sincs. De legalább korábban vannak a meccsek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Ja és a karácsonyi hangulat is utolért kicsit... 😊
több mint 9 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Sziasztok!

Ez a szezon sajnos elment az elején. Kikaptunk ott, ahol nyerni kellett volna. A Steelers ellen sem ment, nem is csodálkozom rajta.

De azért tetszett ez a szezon, noha PO nem lett meg, ergo szarka csapatunk van - ha jól emlékszem, Ulpi írta ezt volt korábban... 😊

Van hova fejlődnünk, Berry-t meg várom vissza, remélem meggyógyul, kell a jelenléte a csapatba. Meg valami jó WR végre, aki a mi Kovács Sanyink hosszú passzait el tudja majd kapdosni..

Be kell ruháznom megint KC sapiba, ha valaki esetleg tud olyan oldalt, ahol nem kell a szállításra kifizetni a sapi árának dupláját, küldje már el nekem plíz. 😊

Go Chiefs!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ulpi hol vagy?
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Sajnos nem lesz itt playoff, de remélhetőleg azért lesz fejlődés jövőre...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha megveritek a Chargerst, a Jaguars a Texanst, a Browns pedig a Ravenst, akkor biztos, hogy bent vagytok a playoffban.Hulkeinstein
Ha még az első össze is jönne, sajnos a másik 2 kritérium szerintem egyike se fog teljesülni. Ma fogom csak megnézni a meccset, de szomorú vagyok, drukkoltam a kis Dorothy csapatának. 😕
Azért ahhoz képest, hogy mindenki hogy leírta a szezon előtt ezt a Chiefst, nem is olyan rossz teljesítmény, hogy az utolsó forduló előtt azért még meg van az esély.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ha megveritek a Chargerst, a Jaguars a Texanst, a Browns pedig a Ravenst, akkor biztos, hogy bent vagytok a playoffban.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Ajàndèk 😉
 www.liveleak.com/view?i=9bb_1378738043


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor gyerünk fel alulról (topic 😀) szép győzelem, és így tovább!!!!!!
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem tudom miért de ellenünk is undorítóan csaltak a bírók a Cardsnak. Biztos véletlenül.Bazzani
Akkor jött az ominózus fumbli. Amit elsőre nemcsak én, de a Cards szurkolók is fölösleges időkérésnek tartották, mikor repült a piros Arianstól kis idő múlva. Elsőre és másodikra is nehéz látni a fumblit, Utána is határeset, de meg lehetett adni. Bosszantó volt, mert ezzel kerültünk FG távra 14-17 volt oda, meccs legvégén. De egyet tényleg dadogott a kezében földet érés pillanatában (már ezt is nehéz kiszúrni). Bár leért a térde, de hogy mi volt előbb? A bíró szerint fumbli, tehát az. Csak ezzel gyakorlatilag elment az utolsó esélyünk, amit pedig megcsináltunk.
 www.nfl.com/videos/nfl-instant-replay/0ap3000000440404/Instant-Replay-Did-Kelce-fumble

Sajnálom, de van ilyen. A bíró is ember, tévedhet. Ember legyen a talpán aki azt fumblit elsőre kiszúrja. Még maga Kelce is csodálkozott, pedig ő csinálta.ulpianus
Én voltam az egyik aki azt mondta elsőre hogy nem fumble.... viszont volt egy lassítás a közvetítés alatt ahol tisztán látszott hogy még a térd leérése előtt nem birtokolta a labdát és abban a pillanatban sem. Ezt egyszer mutatták a közvetítésben és akkor mondtam hogy mégis az volt. Az általad belinkelt lassítás pont nem abból a kameraállásból készült, nem is értem hogy miért nem azt teszik be, mert ott valóban tisztán látszott. De még 1x mondom egyetlen egyszer játszották be...
Ettől függetlenül ultra szarul játszik Stanton és szégyen volt amit a védelem produkált az első félidőben... nem érdemeltük meg a győzelmet.

Mellesleg sztem hagyjuk a bírózást, meg a szándékos csalás témát mert ez nem ide való.... vannak kétes ítéletek minden meccsen.... emberből vannak a bírók is.... a kifogást a csapatban kell keresni. Nem kell hagyni hogy egy hibás döntés meccset dönthessen el, de sajnos a low score meccseken ennyi is számít és a mi védelmünk ellen általában nincs túl sok pont. Ez nem neked szólt Ulpi 😉
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Jubiláltok, kerek 1 éve nem szerzett TD-t Chiefs WR 😀
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Remélem, mielőbb meggyógyul!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy láttam, hogy ennek a betegségnek a túlélési aránya 85%-os, ez mindenképpen pozitív.
Berry harcolni fog, remélem hamarosan egészségesen, ismét a pályán láthatom.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyógyulást Harcos!!!!

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yfyzgqtdtcizdt6o6nzy
Chiefs' Eric Berry diagnosed with Hodgkin lymphoma
Kansas City Chiefs safety Eric Berry was diagnosed with Hodgkin lymphoma, the team announced Monday. However, Dr. Christopher R. Flowers says the diagnosis is "very treatable."
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem hiszek ennyire a véletlenekben.
Amikor egy kulcs first down tisztán megvan de videózás után sem adják meg az szimpla csalás.
Képi és videos bizonyíték is van rá.
És amikor ugyanannak a csapatnak többször is segítenek az nem véletlen.
De én hevesebb vérmérsékletű vagyok az biztos.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem tudom miért de ellenünk is undorítóan csaltak a bírók a Cardsnak. Biztos véletlenül.Bazzani
Nem csaltak az én értelmezésem szerint, mert nem volt szándékosság azon irányba, hogy befolyásolják a meccset. Azonban mégis úgy alakult, hogy elvettek egy érvényes TDt, ami után pick lett és mi kaptunk TDt. Ha nem tévednek, 21-9 ide, így (2 pontossal) 17-14 lett oda. És onnantól kezdett focizni a Cards. Mert elhitték, hogy nyerhetnek. Az eredmény 17-14 lett a végén is. Így döntő pillanat lett.
Azért volt ez bosszantó, mert mikor a Cards TD született, ellökte a WR a CBt. De ugye ez belefér (sztem is), mert mindig van lökdösődés, ez nem sakk, nekem okés. Nálunk viszont úgy nem fért bele, hogy Foote (Cards LB) ment neki Fasanonak (TE), de nem tudta megállítani, fellökni, Fasano félreltolta, épphogy hozzáért igazából, nem befolyásolt semmit. Majd futott tovább. A védők elváltották magukat, Fasano az end zoneba érve látta, üresen maradt. Jelzett Alexnek, jött is a bogyó és TD. Erre OPI, minimum kétoldali ítélet kellett volna legyen. Vagy leginkább semmi nem kellett volna legyen, ilyenre sosem fújnak, ha kis harc van, és aztán köze nincs a játékhoz igazából. Nekünk ezt lefújták, nekik amazt nem. De még így is volt esélyünk.

Akkor jött az ominózus fumbli. Amit elsőre nemcsak én, de a Cards szurkolók is fölösleges időkérésnek tartották, mikor repült a piros Arianstól kis idő múlva. Elsőre és másodikra is nehéz látni a fumblit, Utána is határeset, de meg lehetett adni. Bosszantó volt, mert ezzel kerültünk FG távra 14-17 volt oda, meccs legvégén. De egyet tényleg dadogott a kezében földet érés pillanatában (már ezt is nehéz kiszúrni). Bár leért a térde, de hogy mi volt előbb? A bíró szerint fumbli, tehát az. Csak ezzel gyakorlatilag elment az utolsó esélyünk, amit pedig megcsináltunk.
 www.nfl.com/videos/nfl-instant-replay/0ap3000000440404/Instant-Replay-Did-Kelce-fumble

Sajnálom, de van ilyen. A bíró is ember, tévedhet. Ember legyen a talpán aki azt fumblit elsőre kiszúrja. Még maga Kelce is csodálkozott, pedig ő csinálta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A zsinór 3 vereség nem fest jól, de még mindig nem kell feladni semmit se. Ami húzós, hogy a conf. mérleg 1-3 és ebből ha lesz is 3-3 a Chargers is könnyen 3-3 al zárhat conf.-on belül (nagy meccs lesz a Denver ellen nekik otthon, nem olyan domináns most a Broncos mint év elején). Azt nem tudom, ilyenkor egymás ellenit nézik ha azonos lenne esetleg a mérleg és a conf mérleg is? A túl kiegyenlített északi harc eredménye könnyen lehet az, hogy csak a csop. győztes megy tovább, a Bills és a Texans még szóba jöhet. Az én véleményem, hogy ha a Chargerst sikerülne beelőzni aminek a döntő meccse valószínűleg az utcsó fordulóban jöhet össze, akkor a PO meglehet. Drukkolok! Jó lenne ha az AFC ben is tudnék szorítani majd egy csapatnak. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom miért de ellenünk is undorítóan csaltak a bírók a Cardsnak. Biztos véletlenül.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Denver elleni meccs ennél sokkal pechesebb volt. Már tragikomikus szinten.

Persze Stanton dobott 5 opcionális picket, mindet elejtettük. Szerencsének nem nevezném. Alex egyet dobott, pick lett. Ellenben mellévágtak két könnyű FGt. A gond az volt, hogy nagyon rosszkor volt pechünk mindig. Már amennyiben pech a bírói hülyeség is. Ez van.
Amíg nincs jó passzjáték, kár rájátszásba jutni. Azon felül, hogy bejutni azt jelenti, normális csapatod van, tehát érdemes önmagában is. De ott nyerni nem fogunk, amíg nem lesz pár jobb WR és egy legalább átlagos fal. Ez a menekülés nem passzjáték. Ebből ne is várja senki, hogy checkdown passzon kívül bármit lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...