Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
Ez van, és nekem semmi meglepetés nincs benne, sőt még azt mondom bele is fér. Nem hiszem, hogy bárki is lenézte volna a Raiderst, ahog azt persze fő okos Ricsike sugallni próbálta, egyszerűen túl élesek voltak, és az elején jól indult a meccs, onnantól már nehéz volt visszajönni. Reméljük ettől nem ül le a társaság, Reid összekapja őket, és megy tovább a szekér.

Ricsi meg térjen észhez, mert egyszer megkapja az élettől, amit nem kívánok egyetlen Chiefs fannak, különösen Ulpinak nem 😉, hogy 0-16 -s szezonnak "örülhet" olyan jó HC-tek lesz Reid után. Mintha előtte nem lettek itt volna nehéz évek, az az érzése! (ez persze aztán csalóka) az embernek, hogy szerintem annak jobban tudott szurkolni. Komolyan nem értem ezt az embert, majdnem ugrált örömében az első futott Raiders TD után. Undorító amit csinál.

Azért is go Chiefs!!!dande
a hecc kedvéért meghallgattam ma este a közvetítését...botrányos volt, maradok az english verziónál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yes!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Talán ideiglenes megoldás, de Jason Avant újra Andy Reid kezei alatt dolgozhat mától nálatok. Ezentúl duplán fogok szorítani a KC-nek 😊

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Stez!
Bowe ügyirat

Bowe mindig is szélsőséges WR volt. Ha megnézel egy elit akárki WR HL videót, akkor fele annyi circus catch nincs benne, mint Bowenál. Emellett nagyon szeret izomból átfutni a védőkön. Ez gonddá válik nála. Mert már elkapás előtt azon agyal, miképp lehetne úgy megiramodni, hogy ezt a srácot a seggében egyből lerázza. A labdát félszemmel nézi, és ... elejti. Ha előbb kapná el, és utána akarna futni, sokkal hatékonyabb lehetne. Erről már Haley (aki a WRekhez ért igazán) sem tudta lebeszélni.

D-bo abban jó, hogy a nem tutit is megoldja. Minél nehezebb, annál jobban koncentrál a labdára, nem a YACra. Alex olyat nem sokat dob. Akkor inkább nem dobja. Ebből fakadt az is, hogy szar QBvel Bowe királynak hatott néha. Ő egy különleges Power WR. A csapattársak és edzők szeretik. Mert minden blokkba és elkapásba mindent belead, motivált, mindenkinek segít. Nagy pofája van, dumál, nyilatkozik (egyszer a szurkoló csajok megdugásáról mondott valamit, amiért megbüntették) de sosem bánt senkit ezzel.
Azért fizették meg, mert a jó futásokban komoly szerepe van. Illetve a Reid YAC alapú játékában is lenne. Bár ahhoz kéne pár minőségi társ, akiknek érdemes is blokkolni. De az tény, hogy elszakadni nem szokott 3 yardnyit csak kevesebbszer, inkább úgy van vele, megoldja védővel a hátán. Azért sokkal jobban megértik egymást Alexejevicscel, mint tavaly.

Remélem hoznak valakit jövőre (Reid mióta itt van, próbálkoznak egy minőségi társat találni D-bo mellé), és az enyhíti a gondokat. Persze egy jó guard sem ártana. Legtöbb mock draftban mégis WR pick van első helyen, ami érthető. Meglátjuk jövőre. Egyelőre annak is örülni kell, hogy Kelce és Bowe még bírja, mert egyébként lehúzhatjuk a rolót.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Most túl sok sört ittam Stez,de tartom,hogy Bowe liga top 10 WR .
Csak idén a pass játék kritikán aluli és még kevesebb wr van pályán akire az ellenfél d cordnak figyelni kell

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
Smith 2011-ben:
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=494207&postdays=0&postorder=asc&start=0
29 Passes Dropped, 1 INT
24 Overthrown (6.3%), 1 INT
16 Underthrown (4.2%), 1 INT
24 Thrown Wide (6.3%), 1 INT
64 "Bad Throws" (16.9%), 3 INTs
12 Passes Batted At Line (3.1%)
Adjusted QBR: 107.0

2012-ben:
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=509345
14 Passes Dropped
17 Overthrown (8.1%), 1 INT
2 Underthrown (1.0%)
7 Thrown Wide (3.3%), 1 INT
26 "Bad Throws" (12.4%), 2 INTs
3 Passes Batted At Line (1.4%)
Adjusted QBR: 117.1

Tavaly:
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=538069
71 Poor Throws (17.4%)
-32 Overthrown (7.9%)
-16 Underthrown (3.9%)
-23 Thrown Wide (5.7%)
True Attempts: 407
Adjusted Passer Rating: 107.9

Overthrow % (Highest to Lowest) - 2013
1. Cam Newton
2. Joe Flacco
3. Matt Ryan

Underthrow % (Highest to Lowest) - 2013
1. Matt Schaub
2. Tom Brady
3. Alex Smith


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
épp hogy az aluldobott labdáknál nagyobb az INT veszély, de ez lehet szándékos is az alkalmazott O-rendszerben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Aluldob, de ha megnézzük, akkor ez is a biztonsági játékának, felfogásának a része. Inkább odadobja, ahol a WR még elkaphatja, ha nehezebben is, viszont a pickre sokkal kisebb az esély. Hogy ez jó-e? Döntse el ki-ki maga, szerintem nem feltétlenül baj, azért nézzük meg Bortlest, Fitzpatrickot. Rendre bevállalnak, kockáztatnak, sok is a labdaeladás belőle. Smithnek ez a biztonsági, óvatos játéka szerintem inkább előnyére válik, mint sem hátrányára. Nagyon sokan fikázzák, néha idegesítő is, hogy inkább benyeli a sacket, nem dobja el a labdákat, és valljuk be, a WR-ek számára ő egy baromira megosztó QB lehet emiatt, mert általában csak a biztosat dobja meg.

Tegnap, elnézve az utolsó driveot, szerintem a rövid dobásaiban inkább a siettetés és a nyomás játszott közre, konkrétan folyamatosan a seggében voltak a védők, és rendre azt láttam rajta, hogy bepánikolt és vagdalkozott. Az mondjuk nála köztudott, hogy nem szereti a nyomást.

Nekem Mauga zseniális nem tudom mije tűnt fel Murray hosszú TD-jánál. 😀
Tehát a csávó abszolút jól védekezett, olvasta a játékot, majd egészen egyszerűen mire fogta, hogy mi van, Murray két lépéssel mögötte volt már. 😀 Egyébként teszem hozzá, hogy az a futás egy 3-4 yardos futás lett volna alapesetben. Ott azt a szerelést gond nélkül meg kellett volna csinálni.

Boweról már volt egy vita eredménykövetőben, én tartom, amit mondtam. Szerintem ő egy jó elkapó, viszont nem vélem elég konzisztensnek, nem tud kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani, és nem tud elszakadni. Amikor meg odadobják a labdát, sokszor dekoncentrált, ebből párat hibázik. A dropjai a koncentrációs hiányának tudható be, de az eddigi karrierje során, összességében azért sok elkapható labdát ejtett el, valljuk be.
Az ő visszaesésében szerintem benne van a játékhívás is, Smith is, de a saját keze is. És ugye itt páran azt hozták fel, hogy 10-14 milliót keres évente, ez sok. Erre nem reagáltam, mert én magam nem tudom eldönteni, hogy megéri-e ezt a pénzt, vagy sem.
De tisztázzuk, azt, hogy dropkirály, meg hogy szar, sosem mondtam. Nem mutogatok ujjal, Janek. 😀
De én azt veszem észre, hogy Smith-sszel egyébként ők annyira nem passzolnak egymáshoz.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Ron Parker meg monnyon le.ender1112
Ő az idei Cooper, úgyis mondhatnánk: mini Cooper.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Mindig is inkább aluldobott, ez korrekt megfigyelés. De ő ritkán dob túl, sőt. Rosszul lett kalibrálva gyerekkorában vagy nemtom.

De ha jól emlékszem, a harmadik negyed végén, mikor is elindult a passzjáték, tényleg volt ez a 70 yard körüli szégyen, és 1.9 vagy ilyesmi yardáltaggal, ami futásátlagnak is szar. És onnan lett 6.5 yardáltag (az sem király) 234 yard és két dobott TD. Azért a két stádium közt óriási volt a fejlődés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
rendre aluldobált mindenkit, porszívóval edzettek a wr-ek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Volt valami 70 passzol yardunk vagy ilyesmi. Aztán a végén lett 234 és két TD. Szóval megint fel tudott pörögni Alex, ami nekem sokkal fontosabb, mint az, hogy egy elszabadult 90 yardos benyalt TDvel bukjuk a gyenge színvonalú meccset.ulpianus
Mondjuk amikor viszont a game winning drive-ot vezethette volna, akkor viszont pocsékul dobált; középre és lábhoz/földre jópárszor.

Aztán a szezon utolsó meccsén meglátjuk, hogy a Chargerst ha legyőzzük, az elég-e a rájátszáshoz, vagy miképp állunk. Ez a fontos.ulpianus
Így van, de most azért megkönnyíthettük volna a dolgunkat 😉
Ron Parker meg monnyon le.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Sztem sincs gond. Senki nem hitte, hogy 13-3 lesz a szezon. Akkor pedig ki kell kapni párszor. A Raiders győzelmének örülök egy kicsit, mert a 0 győzelem nem volt fair velük szemben. Annyira nem rosszak ők.

Nekem fontosabb volt, hogy Alex, elkapók hiányában képes-e passzolni, ha egyszer passzkényszer lesz? Ahogy tavaly, akkor ment. Egész szezonban ezzel foglalkoztam. A meccs elején futottunk inkább, szokás szerint. Jamaal hozta a számait, 80 yard 4.2 átlag, ez okés. Alex gyakorlatilag a negyedik negyedig játszotta a biztonsági játékát, ami nem ment jól. Pedig nem volt nagy pass rush, és a Raiders secondary gyenge, de mivel célpontjai sérültek és/vagy ST játékosok, ennél azért többet kell kockáztatni ha nem csak az időhúzás a cél. Volt valami 70 passzol yardunk vagy ilyesmi. Aztán a végén lett 234 és két TD. Szóval megint fel tudott pörögni Alex, ami nekem sokkal fontosabb, mint az, hogy egy elszabadult 90 yardos benyalt TDvel bukjuk a gyenge színvonalú meccset.

Azt kell legyőzni aki ott van. Mi is nyertünk már idén így, hogy nem voltunk jobbak semmivel. Ez teljesen korrekt a sorstól. És egyetértek, bele is fér. 7 győzelmünk van, legyen 9, vagy amennyi sikerül. Aztán a szezon utolsó meccsén meglátjuk, hogy a Chargerst ha legyőzzük, az elég-e a rájátszáshoz, vagy miképp állunk. Ez a fontos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez van, és nekem semmi meglepetés nincs benne, sőt még azt mondom bele is fér. Nem hiszem, hogy bárki is lenézte volna a Raiderst, ahog azt persze fő okos Ricsike sugallni próbálta, egyszerűen túl élesek voltak, és az elején jól indult a meccs, onnantól már nehéz volt visszajönni. Reméljük ettől nem ül le a társaság, Reid összekapja őket, és megy tovább a szekér.

Ricsi meg térjen észhez, mert egyszer megkapja az élettől, amit nem kívánok egyetlen Chiefs fannak, különösen Ulpinak nem 😉, hogy 0-16 -s szezonnak "örülhet" olyan jó HC-tek lesz Reid után. Mintha előtte nem lettek itt volna nehéz évek, az az érzése! (ez persze aztán csalóka) az embernek, hogy szerintem annak jobban tudott szurkolni. Komolyan nem értem ezt az embert, majdnem ugrált örömében az első futott Raiders TD után. Undorító amit csinál.

Azért is go Chiefs!!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
hja, én nagyon fázom az esti meccstől, ugye a raiders-chiefs csoport "rangadó" itt láttunk már elég sok furcsaságot az évek során, még a kapanyél is el tud sülni ezeken a meccseken, szerintem egyáltalán nem egyesélyes a meccsehh
Arra emlékeztek, mikor Jacoby Ford legyőzte a Chiefst?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó, értem az aggódást, de azért 7-3-al állunk, ki gondolta volna ezt az első meccsek után?ender1112
Annyira leírta a média a Chiefs-t... Én idén is PO-ba vártam őket és az eddigi szereplés alapján nem is érdemtelenül. Továbbra is a legszimpatikusabb "második csapatom" és magasan a kedvenc AFC csapatom! 😊
Hajár!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 271 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jó, értem az aggódást, de azért 7-3-al állunk, ki gondolta volna ezt az első meccsek után?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 969 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van remélem nem alszanak be a srácok és nem most szerzi meg az Oakland az első győzelmét bár talán most van az egyik legnagyobb sansza rá. Bízom benne, hogy Reidék észnél lesznek.
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
hja, én nagyon fázom az esti meccstől, ugye a raiders-chiefs csoport "rangadó" itt láttunk már elég sok furcsaságot az évek során, még a kapanyél is el tud sülni ezeken a meccseken, szerintem egyáltalán nem egyesélyes a meccs
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Valami olyan statot olvastam tegnapelőtt, csak nem írtam be, miszerint eddig 4x játszott a Chiefs 0-10 vagy rosszabb (0-11) mérlegű gárdával, egyszer a Raiders volt az. Ebből a négyből háromszor vesztettek. Semmi nem tuti. Illetve a Raiders nem kap ki mindig nagyon, csak pár ponttal időnként. Ami igaz volt persze a 0-16 Lionsra, nyerhettek volna akár 4et is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
WR Jenkins, Avery és CB Owens nem játszanak
TE Fasano, CB Fleming kérdéses
Hali, Gaines, Kelce, a két guard Fulton+McGlynn, és a CB S. Smith tudják vállalni a játékot előreláthatólag.

Tehát megint a Bowe, Hammond, Hemingway csodatrió lép pályára, kiegészítve a HB-WR DAT Thomas játékával. Bár ha Fasano játszik mégis, akkor az segít, Kelce pedig egyszerűen nem maradhat a padon így, hiába sérült, előző meccsen is majd minden snapben játszott, nincs más. Azért csak lesz valami passzjáték.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kérdéses sérültjeink közül egyedül Jenkins nem edzett ma. Még Fasano is gyakorlatozott.
Szabadügynökök közül Santonio Holmest keresték meg eddig, aki ismert név. A Warpaint Illustrated szerint lehet hogy Avantot is felhívja Reid.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Snapszámok a meccsről, mindkét csapatból. Mays csak STben például:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy érdekes kis story:
Ma én vittem el a bowl.hu-n almapaprika keresztnévre hallgató öcsémet reggel a suliba. Mint mindig rajtam a Green Bay-es sapkám. A suli elé érünk épp elköszönök tőle, mikor megjelenik mellettem egy ásítozó, bedagadt szemű férfi. Megszólal, hogy gyönyörű győzelem, nagyon tettszett a játékunk neki. Válaszoltam, hogy én is örülök, hogy végre Rodgers mellé felnőtt a védelem is az utóbbi 2 meccsen. Megkérdeztem, hogy ő milyen szimpatizáns? Azt mondta seahawks, de az még nem elég, hogy tegnap egy 3as győzelmi széria után kikaptak, és lassan elkezd aggódni, hogy a WC helyre is kemény lesz odakerülni, a vereség után az Eagles-Packers meccsig még át kellett néznie az elsősök beadott füzetét, ahol ez egyik kis srác egy nyílhegyet kanyarított a füzete lapjainak sarkaiba KC betűkkel. 😊
Ekkor bemutatkoztam neki, megveregettem öcsém vállát, és jó hangulatban kezdve a napot átadtam, hogy a tanárral együtt menjenek be az épületbe. 😀
Remélem mikor hazajön a nem kell aggódni itthon, hogy a félévi jegyét a tanár már most bevágta a naplóba. 😀
Szép győzelem volt a tegnapi! Csak így tovább, találkozzon a 2 csapat februárban a University of Phoenix Stadium-ban.


Liverpool Fc fan